|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženska z žensko
28.10.2011 22:43:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Po moje je tak moški samo butelj, ki ne zna zadovoljiti ene in ki ne zna sebe zadovoljiti z eno. Njemu niti dve ne bosta dovolj. Tri za trojno srečo, deset za desetkratno...in tako naprej. Tak moški je zguba, že v osnovi.


Gledano civilizacijsko, smo torej zgube vsi mi, ki so nas naši predniki pripeljali do tod kjer smo, ker se niso zadovoljili, se zaustavili pri prvem cilju, ki so ga izpolnili - temu se bojda reče napredek. Ali je tak človek butelj ali zguba je zaenkrat torej zelo diskutabilno. Običajno se takšnega moškega, ki je zmožen, si lahko privošči x-kratna zadovoljstva, v družbi pogosto povezuje z dovolj visokim družbeni statusom, ki mu ga navadno omogoča njegovo finančno stanje. Drugače rečeno, milijonarka, ti tvoji butlji in zgube ali so sultani v haremu ali pa (bolj običajno za našo družbo) sponzori takim ženskam, ki se jih na koncu prime nick milijonarka ali sponzoruša. Pa verjamem, da ti nisi ena tistih, ki bi imele butlja.


Ja.
Civiliziran odrasli bo partnerja izbiral civilizirano in ne bo iskal drugega zgolj za zadovoljitev užitka. Pojdi v Afriko, med praplemena, in tam živi pet let, da boš občutil razliko med civilizacijo in zadovoljitvijo potreb. Lahko, da je zadovoljitev potreb tako pomembna, da ostaneš tam. Jaz vem, da ne bi.

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ženska z žensko
28.10.2011 22:50:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mili, res si deklarirano nestrpnauser posted image . Homo in biseksualnost najdeš sicer tudi v naravi in dokazano je, da se ob določenih pogojih ravije tudi pri popolnoma hetero osebkih.


Nisem "opica", da bi se primerjala z "opicami".
Preprosta logika, za katero ne rabiš doktorata ti pove, da je seks z istim spolom med ljudmi v deviantno obnašanje.
V treh opazovanih skupinah, moški, ženske, mešana skupina - katera bo preživela? Tudi če dokazuješ, kakšni vse osebki se razvije, to ne zmanjša dejstva, da je njhivo razvoj - devianten in bolesten.

In ja, nestrpna sem. Zakaj že bi bilo treba biti strpen do vsakega bolestnega obnašanja?

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Sicer pa: če bi šli dalje s tvojim razmišljanjem: torej tudi če hočeš seksat drugače kot je najbolj primarno (torej od zadaj), si frik, ki te moški očitno ne vzburja dovolj, ker ti to ni dovolj. Zakaj bi potem zamenjala ta položaj za katerega drugega - a ti seks sam ni dovolj?
.


Mi je, sam po sebi, še vedno. Očitno imam preslabo fantazijo, da me moški (še vedno) privlačijo samo zato, ker so moški. Pač, eni nismo normalni user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ženska z žensko
29.10.2011 3:57:06   
ronja
da je seks z istim spolom med ljudmi v deviantno obnašanje. V treh opazovanih skupinah, moški, ženske, mešana skupina - katera bo preživela?

Tudi kontracepcija je iz tega vidika gledano... In bi bilo zato treba to ukinit? Bi se smeli ljudje ljubit samo, če hočejo otroke??

Mi je, sam po sebi, še vedno. Očitno imam preslabo fantazijo, da me moški (še vedno) privlačijo samo zato, ker so moški. Pač, eni nismo normalni
Čakaj, seksaš samo doggie style, ker ti je moški sam po sebi dovolj privlačen, na najbolj primaren način ali uporabljaš tudi druge položaje? Če jih - zakaj? Saj je tisti vendar edini najbolj naraven in zakaj bi rabila kakršnokoli spremembo, če ti je moški dovolj? Štekaš, kaj ti želim povedat?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ženska z žensko
31.10.2011 22:34:27   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Mi je, sam po sebi, še vedno. Očitno imam preslabo fantazijo, da me moški (še vedno) privlačijo samo zato, ker so moški. Pač, eni nismo normalni user posted image .


Mene moski ne privlaci zgolj zato ker je moski; mora biti poseben, "specialen" moski, da bi me privlacil in taksni so redki. Normalno ali nenormalno - dol mi visi.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ženska z žensko
31.10.2011 22:38:30   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

da je seks z istim spolom med ljudmi v deviantno obnašanje. V treh opazovanih skupinah, moški, ženske, mešana skupina - katera bo preživela?

Tudi kontracepcija je iz tega vidika gledano... In bi bilo zato treba to ukinit? Bi se smeli ljudje ljubit samo, če hočejo otroke??


Hm.. no... primerjava je precej na trhlih nogah.... Cloveski nagon primerjati z umetno sodobno pridobitvijo - no go. 

  Čakaj, seksaš samo doggie style, ker ti je moški sam po sebi dovolj privlačen, na najbolj primaren način ali uporabljaš tudi druge položaje? Če jih - zakaj? Saj je tisti vendar edini najbolj naraven in zakaj bi rabila kakršnokoli spremembo, če ti je moški dovolj? Štekaš, kaj ti želim povedat?


Govori o principih, ne o niansah. Polozaji in primernost le teh so najmocneje v domeni RKC, kar pa nima nobene zveze z naravnostjo nagonskega obnasanja in z njim povezanimi nagoni. Torej pomembno je seksati, kako seksas je pa ze brezveze predpisovati - kakor ti pase in kakor je "ucinkovito" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ženska z žensko
31.10.2011 22:41:50   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Zakaj bi potem zamenjala ta položaj za katerega drugega - a ti seks sam ni dovolj?


A niso vsi spolni polozaji - sex sam? kaj pravzaprav naj bi po tvoje bil - sex sam? Sex sam je lahko tudi mehanicno zadovoljevanje z vibratorjem? To definitivno lahko poimenujemo - sex sam - v vsakem pogleduuser posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ženska z žensko
31.10.2011 23:04:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

da je seks z istim spolom med ljudmi v deviantno obnašanje. V treh opazovanih skupinah, moški, ženske, mešana skupina - katera bo preživela?

Tudi kontracepcija je iz tega vidika gledano... In bi bilo zato treba to ukinit? Bi se smeli ljudje ljubit samo, če hočejo otroke??


Nisi odgovorila na vprašanje.
Zakaj bi bila kontracepcija deviantna? Kontracepcija ni produkt moderne dobe, tako kot je "seks vsepovprek in z vsakim, samo da je vzburljivo"; produkt moderne dobe je kontracepcijska tableta.

Mi je, sam po sebi, še vedno. Očitno imam preslabo fantazijo, da me moški (še vedno) privlačijo samo zato, ker so moški. Pač, eni nismo normalni
Čakaj, seksaš samo doggie style, ker ti je moški sam po sebi dovolj privlačen, na najbolj primaren način ali uporabljaš tudi druge položaje? Če jih - zakaj? Saj je tisti vendar edini najbolj naraven in zakaj bi rabila kakršnokoli spremembo, če ti je moški dovolj? Štekaš, kaj ti želim povedat?


Odgovorila bom drugače - tudi če seksam do konca življenja samo na en način, še vedno sploh ne bom razmišljala o tem, da seksam z žensko. Tistih ostalih 110 kamasutra položajev je čisto fajn, ampak predstavljajo mogoče 3% seksa. Vse ostalo bistvo je drugje.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ženska z žensko
31.10.2011 23:09:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Mi je, sam po sebi, še vedno. Očitno imam preslabo fantazijo, da me moški (še vedno) privlačijo samo zato, ker so moški. Pač, eni nismo normalni user posted image .


Mene moski ne privlaci zgolj zato ker je moski; mora biti poseben, "specialen" moski, da bi me privlacil in taksni so redki.


To so predpogoji ali vzporedni pogoji pri seksu.

In ne vidim poante, da gre moški skozi vsa ta sita, potem pa iščem seks z žensko user posted image . Zakaj že? Ker me te vzburja, ker je zanimivo? Ali kaj je na tem tako privlačnega?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 9:12:45   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
To so predpogoji ali vzporedni pogoji pri seksu.

In ne vidim poante, da gre moški skozi vsa ta sita, potem pa iščem seks z žensko user posted image . Zakaj že? Ker me te vzburja, ker je zanimivo? Ali kaj je na tem tako privlačnega?


Vseeno bi bilo, ce bi skovali konstrukcijo malo drugace.... "ne vidim poante, da gre (dolocen) moški skozi vsa ta sita, potem pa iščem seks z (drugim moskim) žensko"....
Nekoga vzburjajo zenske nogavice, nekoga stopala, nekoga dominacija, nekoga menage a trois ...
Morda je na delu narava sama... ze 7 miliard nas je, stevilo cloveskih osebkov je treba omejiti, ker narava tezko prenasa toliksno stevilo. Je morda to res svoevrstna evolucija in ukrep narave - iskati odnose, ki ne prispevajo k nadaljevanju vrste (ceravno je IMO nadaljevanje vrste nekaj kar ni nujno povezano z nadaljevanjem vrste)...

Kaj je na tem tako privlacnega... se dobro, da ne vem(o). Vecini moskih je privlacna vecina zensk. Ne vem zakaj, nimam pojma in dobro je, da je tako. Ce bi sebe in svoje razumevanje privlacnosti postavila kot etalon kaj je naravno in kaj ne, kaj sprejemljivo in kaj ne... kmalu ne bi seksal noben z nobenim.. ker verjemi niti pod razno mi ni jasno "kaj za vraga najde Francka na Petercku" in obratno...
Zadrzek seveda stoji, da mi ne mora biti jasno i se me ne tice vse dokler je zadeva med odraslimi in zrelimi osebnostmi, ki odlocajo same zase po svobodni volji.

Nekdo pac rad poje krvav biftek... nikoli tega ne bom razumela, ampak.. saj me ne sili, da ga  jaz jem... zakaj bi jaz njega silila, da ga ne je... - ker meni ni vsec krvav biftek?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 11:27:01   
ronja
Mene moski ne privlaci zgolj zato ker je moski; mora biti poseben, "specialen" moski, da bi me privlacil in taksni so redki. Normalno ali nenormalno - dol mi visi.

Podpis. In če bi bila na samotnem otoku z nekaterimi moškimi, vem, da mi tudi tam ne bi potegnili. Bi si skoraj rajiš kako fajn, seksi punco. Ker nekatreri mi pač ne potegnejo, pa mi je čisto vseeno, kaj imajo med nogami.

Hm.. no... primerjava je precej na trhlih nogah.... Cloveski nagon primerjati z umetno sodobno pridobitvijo - no go.

Spolni nagon se izraža (tudi v naravi) v več variantah, ni samo ena možnost;). Sicer pa sem primerjala seks v različnih pozah (človekova in bonobova pridobitev;) in kt. Kar ni tako zelo različno. Oboje je "za izven", ni primarni namen naredit potomca, kar je primarni namen spolnega nagona.

Govori o principih, ne o niansah. Polozaji in primernost le teh so najmocneje v domeni RKC, kar pa nima nobene zveze z naravnostjo nagonskega obnasanja in z njim povezanimi nagoni. Torej pomembno je seksati, kako seksas je pa ze brezveze predpisovati - kakor ti pase in kakor je "ucinkovito"

Lej, hotela sem razložit to: kakor je večini med nami fajn, da menjamo položaje, tako si nekateri popestrijo spolnost še na drugačne načine. Vsak si izbere, kaj mu je ok in kaj ne. Dokler je obema v paru všeč, super. Je pa neumno govorit o deviancah, ker nič od tega ni pogosto v naravi - tam je v gl. doggy style in parjenje predvsem med ovulacijo, da se naredi potomce. Mi pa smo že daleč od tega, zato se it nekaj: to pa ni naravno, je trapasto (pa tudi v naravi obstaja homoseksualnost, če smo že ravno pri tem).

Nisi odgovorila na vprašanje.
Zakaj bi bila kontracepcija deviantna? Kontracepcija ni produkt moderne dobe, tako kot je "seks vsepovprek in z vsakim, samo da je vzburljivo"; produkt moderne dobe je kontracepcijska tableta.

Če ostanemo pri primeru: en moški in dve ženski, ta skupina bi imela v naravi zelo dobre možnosti za preživetje;).

Vse ostalo bistvo je drugje.

Bistvo je itak vedno drugje - tudi pri ljudeh, ki se grejo trojčke, svingajo ali se grejo sadomazo. Gotovo se tudi oni znajo imet radi na tisti globlji način in njihove spolne prakse tu nimajo nobene vloge.

In ne vidim poante, da gre moški skozi vsa ta sita, potem pa iščem seks z žensko user posted image . Zakaj že? Ker me te vzburja, ker je zanimivo? Ali kaj je na tem tako privlačnega?

Enim so pač všeč tudi ali samo ženske.

Nekoga vzburjajo zenske nogavice, nekoga stopala, nekoga dominacija, nekoga menage a trois ...

Exactly. In tudi to, da te vzburjajo ženske nogavice, ni naravno, če smo ravno pri tem - v naravi ženskih nogavic ni bilouser posted image . Pa se ti to ne zdi nič narobe, trojčki in homoseksualnost pa. Zakaj? Saj te nihče ne sili v to. komur pa paše, pa naj uživa. Kaj imava midve manj zato?

ceravno je IMO nadaljevanje vrste nekaj kar ni nujno povezano z nadaljevanjem vrste

user posted image Ne štekam, si se zatipkala ali je to kaka bolj filozofska varianta?

Ce bi sebe in svoje razumevanje privlacnosti postavila kot etalon kaj je naravno in kaj ne, kaj sprejemljivo in kaj ne... kmalu ne bi seksal noben z nobenim.. ker verjemi niti pod razno mi ni jasno "kaj za vraga najde Francka na Petercku" in obratno...
Zadrzek seveda stoji, da mi ne mora biti jasno i se me ne tice vse dokler je zadeva med odraslimi in zrelimi osebnostmi, ki odlocajo same zase po svobodni volji.

Podpis.

Nekdo pac rad poje krvav biftek... nikoli tega ne bom razumela, ampak.. saj me ne sili, da ga jaz jem... zakaj bi jaz njega silila, da ga ne je... - ker meni ni vsec krvav biftek?

Točno. In da bi mi on pridigal, kaj se grem, da jem samo in izključno prepečeno meso, čeprav je vendar naravno, da jemo surovega... bi ga nekam poslala. In isto je tu.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 13:15:11   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mene moski ne privlaci zgolj zato ker je moski; mora biti poseben, "specialen" moski, da bi me privlacil in taksni so redki. Normalno ali nenormalno - dol mi visi.

Podpis. In če bi bila na samotnem otoku z nekaterimi moškimi, vem, da mi tudi tam ne bi potegnili. Bi si skoraj rajiš kako fajn, seksi punco. Ker nekatreri mi pač ne potegnejo, pa mi je čisto vseeno, kaj imajo med nogami.


Hm.. jaz bi tistemu moskemu s samotnega otoka raje skrnicelj cez glavo ( ne sme biti plasticna vrecka, da se ne zadusi). na njemu je vseeno za moje pojme vec seksualnega kot n kateri koli zenski ( znova zgolj zame), ker na nobeni zenski ne najdem popolnoma nic spolno privlacnega.

Hm.. no... primerjava je precej na trhlih nogah.... Cloveski nagon primerjati z umetno sodobno pridobitvijo - no go.

Spolni nagon se izraža (tudi v naravi) v več variantah, ni samo ena možnost;). Sicer pa sem primerjala seks v različnih pozah (človekova in bonobova pridobitev;) in kt. Kar ni tako zelo različno. Oboje je "za izven", ni primarni namen naredit potomca, kar je primarni namen spolnega nagona.


Primarni smisel sexa kot nagona je potomstvo. Vse ostalo je... ugodno vendar zivljenjsko nepotrebno in ni nagonsko. Nagonsko bi se parila oz sexala z vsakim kot zivalice. Izbrala bi najmocnejsega samca z najvec moznosti za prezivetje in z dobrimi geni za zdravo potomstvo.
Biti z drugo zensko je pa bore malo nagonsko, ampak derivirano.

Lej, hotela sem razložit to: kakor je večini med nami fajn, da menjamo položaje, tako si nekateri popestrijo spolnost še na drugačne načine. Vsak si izbere, kaj mu je ok in kaj ne. Dokler je obema v paru všeč, super. Je pa neumno govorit o deviancah, ker nič od tega ni pogosto v naravi - tam je v gl. doggy style in parjenje predvsem med ovulacijo, da se naredi potomce. Mi pa smo že daleč od tega, zato se it nekaj: to pa ni naravno, je trapasto (pa tudi v naravi obstaja homoseksualnost, če smo že ravno pri tem).


Pravzaprav... Bakfark s svoimi dvojnimi uzitki j recimo A, spontan s svojimi teorijami B, ti s svojo teorijo oz. smerjo debate C. Odgovore od A in B apliciras na C in vse skupaj zamesamo. Kvazi argumentacija s kvazi argumenti. zato tudi nerazumevanje.


Če ostanemo pri primeru: en moški in dve ženski, ta skupina bi imela v naravi zelo dobre možnosti za preživetje;).


In mnogozenstvo je povsem v praksi v nekaterih kuturah in drzavah. na drugi strani so pa sodobni nazori in polozaj zenske.


Bistvo je itak vedno drugje - tudi pri ljudeh, ki se grejo trojčke, svingajo ali se grejo sadomazo. Gotovo se tudi oni znajo imet radi na tisti globlji način in njihove spolne prakse tu nimajo nobene vloge.


Raziskave kazejo, da je "eticna, moralna devijantnost" v obnasanju tesno povezana z motnjami osebnosti. Ze tvoja konstrukcija "Gotovo se tudi oni znajo imet radi na tisti globlji način" je v startu domnevala, da se ne znajo imeti radi na tisti globlji nacin (kot "normalni" ljudje). Zakoreninjenost.


Enim so pač všeč tudi ali samo ženske.


Latentna homoseksualnost, ki se ne bo identificirala kot homoseksualnost ali biseksualnost ker je to nesprejemljivo ampak kot normalno radovedno raziskovanje v spolnosti. Ampak to dejansko je biseksualnost. In tvoj primer, da bi ti , ce bi izbirala izbrala zensko, da se prikljuci tebi in lubiju. Druga bi izbrala se enega moskega. Zate bi lahko rekli, da si biseksualna, za drugo da je heteroseksualna, ker je ne privlaci misel na zensko. zadeva spolne identitete. Recimo bobu bob.


Exactly. In tudi to, da te vzburjajo ženske nogavice, ni naravno, če smo ravno pri tem - v naravi ženskih nogavic ni bilouser posted image . Pa se ti to ne zdi nič narobe, trojčki in homoseksualnost pa. Zakaj? Saj te nihče ne sili v to. komur pa paše, pa naj uživa. Kaj imava midve manj zato?


Od kod ti ideja, da se mi karkoli zdi narobe???
Spodbude - nogavice, pete, uniforma medicisnke sestre, b/s/m...  ne definirajo tako jasno in mocno spolne identitete ( ce sploh jo) kot jo definira spol izbranega partnerja.

ceravno je IMO nadaljevanje vrste nekaj kar ni nujno povezano z nadaljevanjem vrste

user posted image Ne štekam, si se zatipkala ali je to kaka bolj filozofska varianta?

zatipkala... .. ni nujno povezana z spolnostjo kot dejanjem uzivanja.

Točno. In da bi mi on pridigal, kaj se grem, da jem samo in izključno prepečeno meso, čeprav je vendar naravno, da jemo surovega... bi ga nekam poslala. In isto je tu.


Enako velja tudi obratno. S kaksno pravico ti pridigas kaj mora biti za nekoga normalno in sprejemljivo; s kaksno pravico pridigas, da je tvoje stalisce o dobrodoslosti se ene zenske povsem normalno.  Za mene ni. za mene je bolj normalno, da zamenjam dva deca kot eno zensko. Si ti bolj normalna od mene? Ali si bolj normalna od milionarke? Zaenkrat je stalisce, ki ga zagovarja milionarka druzbeno sprejeto kot normalno in druzbeno sprejemljivo.
Antika je sprejemala stalisce, da je povsem normalno in naravno, da ima vsak vidni grk prileznika in to mlajsega od 14 let... danes se to ne obravnava kot normalno in sprejemljivo... Torej nismo na podrocju naravnih danosti, temvec na podrocju druzbenih kategorij.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 1.11.2011 13:20:50 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 13:40:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ce bi sebe in svoje razumevanje privlacnosti postavila kot etalon kaj je naravno in kaj ne, kaj sprejemljivo in kaj ne... kmalu ne bi seksal noben z nobenim.. ker verjemi niti pod razno mi ni jasno "kaj za vraga najde Francka na Petercku" in obratno...


Individualno prepričanje samo po sebi ne pomeni nič.

Problematično postane, ko postane družbeno prepričanje (=vsota dovolj enakih indivualnih). In danes je že problematično, ker je družbeno sprejemljiva prav vsaka oblika deviantnega seksualnega obnašanja.

Danes nisem več normalna, če me privlači "samo moški". In to ni normalno, prepričana sem, ker vodi v razkroj take družbe. Nisem pametna, samo zgodovina se ponavlja.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 13:43:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zaenkrat je stalisce, ki ga zagovarja milionarka druzbeno sprejeto kot normalno in druzbeno sprejemljivo.


Upam, z vsem svojim razumom, da je temu še vedno tako, čeprav mi občutki in določena opazovanja govorijo precej drugače.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 13:45:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mene moski ne privlaci zgolj zato ker je moski; mora biti poseben, "specialen" moski, da bi me privlacil in taksni so redki. Normalno ali nenormalno - dol mi visi.

Podpis. In če bi bila na samotnem otoku z nekaterimi moškimi, vem, da mi tudi tam ne bi potegnili. Bi si skoraj rajiš kako fajn, seksi punco. Ker nekatreri mi pač ne potegnejo, pa mi je čisto vseeno, kaj imajo med nogami.


Hm.. jaz bi tistemu moskemu s samotnega otoka raje skrnicelj cez glavo ( ne sme biti plasticna vrecka, da se ne zadusi). na njemu je vseeno za moje pojme vec seksualnega kot n kateri koli zenski ( znova zgolj zame), ker na nobeni zenski ne najdem popolnoma nic spolno privlacnega.


Narava je poleg nagonov in potreb (lakota, žeja, spolnost) človeku dala tudi razum.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 13:47:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Nisi odgovorila na vprašanje.
Zakaj bi bila kontracepcija deviantna? Kontracepcija ni produkt moderne dobe, tako kot je "seks vsepovprek in z vsakim, samo da je vzburljivo"; produkt moderne dobe je kontracepcijska tableta.

Če ostanemo pri primeru: en moški in dve ženski, ta skupina bi imela v naravi zelo dobre možnosti za preživetje;).


Ne, to ni bil primer.

Primer je bil ženska z žensko, poleg moškega.
Primer, ki ga navajaš ti in ki predpostavlja večjo možnost za preživetje je moški z žensko 1 in moški z žensko 2, nikakor pa ne ženska 1 z žensko 2. To samo manjša možnosti za preživtje.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 14:02:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lej, hotela sem razložit to: kakor je večini med nami fajn, da menjamo položaje, tako si nekateri popestrijo spolnost še na drugačne načine. Vsak si izbere, kaj mu je ok in kaj ne.


Zakaj je potrebne toliko popestritve? Smo res v sebi toliko zdolgočasni, da nam seks sam po sebi pomeni premalo? Ali ne vsaj dovolj? In iščemo in iščemo nove in nove popestritve...in smo na koncu še vedno zdolgočaseni, ker nič več ni dovolj zanimivo, dovolj vznemirljivo, dovolj pestro?

Kot pri hrani imamo vsega polno rit.

Namesto da bi uživali v občutku sitosti, ki nam ga daje "kila krompirja", se zmrdujemo, da nič več ni dobro, iščemo nove okuse,  tratimo čas na pripravljanju hrane, medtem ko osnovna funckija hrane ostaja ista - da človek ni več lačen. Enako je pri seksu, ne ločimo več osnovne funkcije, ki bi morala biti sama po sebi dovolj.

In kot je hrane vse več (in preveč) tako je vse več (in ne manj) bolnih ljudi. Enako je pri seksu.

Pri obeh smo pozabili osnovne funkcije in pri obeh smo pozabili na zmernost, ki edina na dolgi rok zagotavlja zdravo preživetje.

Je pa neumno govorit o deviancah, ker nič od tega ni pogosto v naravi - tam je v gl. doggy style in parjenje predvsem med ovulacijo, da se naredi potomce. Mi pa smo že daleč od tega, zato se it nekaj: to pa ni naravno, je trapasto (pa tudi v naravi obstaja homoseksualnost, če smo že ravno pri tem).


Nismo daleč; samo kontr. tabletka je spremenila spolno življenje v zadnjih 40 - 50 letih. Prehitro smo navidezno pozabili tisočletja, ki so oblikovala današnjega človeka.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:13:51   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ce bi sebe in svoje razumevanje privlacnosti postavila kot etalon kaj je naravno in kaj ne, kaj sprejemljivo in kaj ne... kmalu ne bi seksal noben z nobenim.. ker verjemi niti pod razno mi ni jasno "kaj za vraga najde Francka na Petercku" in obratno...


Individualno prepričanje samo po sebi ne pomeni nič.

Problematično postane, ko postane družbeno prepričanje (=vsota dovolj enakih indivualnih). In danes je že problematično, ker je družbeno sprejemljiva prav vsaka oblika deviantnega seksualnega obnašanja.


Stvar tolmacenja. Sama jemljem individualno prepricanje kot osnovo za postavljanje druzbenih norm.

Danes nisem več normalna, če me privlači "samo moški". In to ni normalno, prepričana sem, ker vodi v razkroj take družbe. Nisem pametna, samo zgodovina se ponavlja.


Princip prevec vsega, da bi bilo zdravo - je preizkusen in znan. Istocasno premalo hrabrosti, da bi se imenovali kakor je terminolosko pravilno, ker pozvati se s pravim imenom po individuo prinese nezeljene posledice.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:19:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Individualno prepričanje samo po sebi ne pomeni nič.

Problematično postane, ko postane družbeno prepričanje (=vsota dovolj enakih indivualnih). In danes je že problematično, ker je družbeno sprejemljiva prav vsaka oblika deviantnega seksualnega obnašanja.


Stvar tolmacenja. Sama jemljem individualno prepricanje kot osnovo za postavljanje druzbenih norm.


Mislim, da govoriva o isti stvari, o posameznem, ki je osnova za družbeno. Razlikujeva se verjetno samo v kritični masi, kdaj je dovolj enakih indiviualnih prepričanj, ki bodo postala osnova za družbeno normo.

In mogoče v tem, da po meni vse družbene norme niso dobre, vsaj na dolgi rok ne, čeprav so v določenem času lahko sprejete.


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Danes nisem več normalna, če me privlači "samo moški". In to ni normalno, prepričana sem, ker vodi v razkroj take družbe. Nisem pametna, samo zgodovina se ponavlja.


Princip prevec vsega, da bi bilo zdravo - je preizkusen in znan. Istocasno premalo hrabrosti, da bi se imenovali kakor je terminolosko pravilno, ker pozvati se s pravim imenom po individuo prinese nezeljene posledice.



Resnično.

Ne zavedamo se, kaj nam resnica lahko prinese.
Zato pa ostajamo bolni.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:19:25   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zaenkrat je stalisce, ki ga zagovarja milionarka druzbeno sprejeto kot normalno in druzbeno sprejemljivo.


Upam, z vsem svojim razumom, da je temu še vedno tako, čeprav mi občutki in določena opazovanja govorijo precej drugače.


Res je. Ustvarja se druzbena klima, ki naj bi sprejemala vse vrste, forme in oblike spolnega obnasanja. Klima strpnosti, lazne pozitivnosti, klima vsepravicnosti oz., vsi imajo pravice do vsega... brez meja.
"Na sreco" je taksna klima zaenkrat samo paradna oz. deklarirana ne pa izpricana in dejanska. Zato tudi Ronja ne rece, da je biseksualna temvec, da je radovedna, da je vsako bitje seksi.. tudi zenska itn... Ker je vsaka druga oblika, ki ne vsebuje element eksperimenta ali enkratnega dejanja, ki kot izjema potrjuje osebno heteroseksualnost oz. nedevijantnost, de facto nesprejemljiva - se vedno.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:21:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zaenkrat je stalisce, ki ga zagovarja milionarka druzbeno sprejeto kot normalno in druzbeno sprejemljivo.


Upam, z vsem svojim razumom, da je temu še vedno tako, čeprav mi občutki in določena opazovanja govorijo precej drugače.


Res je. Ustvarja se druzbena klima, ki naj bi sprejemala vse vrste, forme in oblike spolnega obnasanja. Klima strpnosti, lazne pozitivnosti, klima vsepravicnosti oz., vsi imajo pravice do vsega... brez meja.


Sčasoma bo etiketa deklarirano netolerantna postala zaščitni znak zdravja.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:21:44   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Narava je poleg nagonov in potreb (lakota, žeja, spolnost) človeku dala tudi razum.


In prav zato je nesmiselno primerjati "naravni" zivalski svet in cloveka.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:22:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka


Sčasoma bo etiketa deklarirano netolerantna postala zaščitni znak zdravja.



Pravocasno zasciti znamko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:25:14   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Ne zavedamo se, kaj nam resnica lahko prinese.
Zato pa ostajamo bolni.


Resnica nas sooca s tistim, s cemer se ne zelimo soociti (sicer je ne bi preoblikovali, preimenovali, tlčacili v nekaj drugega). Pa ne gre za neke absolutne in velike resnice; pravzaprav je govora o nekim malih drobnih osebnih resnicah, ki so prvi korak k sprejemanju samega sebe taksnega kot si. Osebne resnice in osebne zmage.

BTW: Vse ostalo kar ni citirano - se popolnoma strinjam.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:25:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Narava je poleg nagonov in potreb (lakota, žeja, spolnost) človeku dala tudi razum.


In prav zato je nesmiselno primerjati "naravni" zivalski svet in cloveka.



Zgleda, da je danes to krajni domet znanstvenega proučevanja.
Ni čudno, da smo kjer smo, če še znanstvena elita razmišlja kot razmišlja. Saj niso sami krivi, se pač prilagajajo družbi.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ženska z žensko
1.11.2011 15:26:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka


Sčasoma bo etiketa deklarirano netolerantna postala zaščitni znak zdravja.



Pravocasno zasciti znamko user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?