|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženska z žensko
2.11.2011 22:49:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Če te pa ob pogledu na ženske prsi v kopalkah začne ščemeti med nogami in si začneš predstavljati kakšne so njene bradavičke pod kopalkami....pa je to že seksualna izkušnja in si biseksualno bitje....

Dobro, do sem pa še nisem prišla.



Kako pa potem sploh veš, da te ženske seksualno privlačijo.....?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Ženska z žensko
2.11.2011 22:50:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
koliko si vreden kot oseba

Če prav razumem nekatere zapise na tej temi...

... zaničuje se osebe, ki niso vredne tega, da se jih ne bi zaničevalo...

... nekateri na tej temi zaničujejo homoseksualno usmerjene izključno zato, ker so homoseksualno usmerjeni...

... ker je homoseksualnost torej vredna zaničevanja...

... so homoseksualci ničvredni...

... oz. kako se torej ocenjuje vrednost osebe?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Ženska z žensko
2.11.2011 22:58:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Če te pa ob pogledu na ženske prsi v kopalkah začne ščemeti med nogami in si začneš predstavljati kakšne so njene bradavičke pod kopalkami....pa je to že seksualna izkušnja in si biseksualno bitje....

Dobro, do sem pa še nisem prišla.


Kako pa potem sploh veš, da te ženske seksualno privlačijo.....?


ja, million dollars question: ZAKAJ je ronja "bi"? saj si še ženskih bradavic ni predstavljala user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Ženska z žensko
2.11.2011 22:59:45   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

da nikjer niti zanicujem kaksno spolno usmerjenost, se manj jo pa zanicujem.

Strinjala si se z mili v tem, da je bolna in deviantna...



Sedaj ti boljse ves kaksna so moja stalisca kot jaz sama.... Nauci se brati, ce ze imas pretenzijo nekaj z "znanstvenega" stalisca razlagat - primi se malo raziskav o procentih, ki si jih navajala, pa se navedi kaksen vir. Ne zanasaj se na svoje polprebrane resnice, ker ce si brala raziskavo enako pozorno kot moje poste v katerih pojasnjujem svoje stalisce, si zagotovo nekaj hudo narobe razumela.  Sam itak nima veze, ti bos itak imela vec otrok. Ko bo prisla s Kosova Nusrije s 15 otroci bo njena resnica o spolnosti najbolj resnicna, ker ima 15 otrok... ma skoda besed... Stevilo otrok kot argument za pravilnost stalisca pri homoseksualnosti - ni ga boljsega.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Ženska z žensko
2.11.2011 23:02:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Stevilo otrok kot argument za pravilnost stalisca pri homoseksualnosti - ni ga boljsega.

E, tukaj se pa strinjam... to bi bil pa "zanimiv argument". user posted image

Nič, forenziki bodo na TV. Pa-pa. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Ženska z žensko
2.11.2011 23:09:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, million dollars question: ZAKAJ je ronja "bi"? saj si še ženskih bradavic ni predstavljala user posted image


Ne, Ronja izgleda še ni prišla do te faze "bi", ko bi začutila, da jo ženska spolno privlači......ona bi bila "bi" zgolj pod vplivom določenih okoliščin, ko ne bi bilo primernih moških.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Ženska z žensko
2.11.2011 23:11:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, million dollars question: ZAKAJ je ronja "bi"? saj si še ženskih bradavic ni predstavljala user posted image


Ne, Ronja izgleda še ni prišla do te faze "bi", ko bi začutila, da jo ženska spolno privlači......ona bi bila "bi" zgolj pod vplivom določenih okoliščin, ko ne bi bilo primernih moških.....user posted image


ehhh, kvazi "bi-jevke" so boooring user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 8:23:14   
mateyka
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 8:57:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Jah, ne vem, mateyka, zgleda da je to res stvar osebnega dojemanja. Meni ni bila seksualna izkušnja, jasno pa da mi je bila osebna izkušnja.




Če te ob pogledu na ženske prsi v kopalkah prešine misel, da ima ženska lepe kopalke in te zanima zgolj to, kje je kopalke kupila.....je to zgolj osebna izkušnja.....in nisi biseksualka.....

Če te pa ob pogledu na ženske prsi v kopalkah začne ščemeti med nogami in si začneš predstavljati kakšne so njene bradavičke pod kopalkami....pa je to že seksualna izkušnja in si biseksualno bitje....ker pa ta seksualna izkušnja ponavadi traja le delček sekunde, ker pride signal iz možganov, da to ni normalno in naravno, se delamo, da je ne zaznamo.......






Spontan se je začel slinit ob zgornjem opisu user posted image .

No, takih konkretnih misli pa glede žensk (še) nisem imela, še kopalke ponavadi ne pogledam, kaj šele, da bi se poglabljala v v to, kaj je pod njimi user posted image . "Še" pišem, ker se vse življenje učimo in spoznavamo sebe. Zaenkrat pa ni nobenega ščemenja, tudi za delček sekunde ne. Če bi bilo, potem bi pa jasno da bila biseksualka, samo zaenkrat sem kar precej hetero, zgleda. Ali pa še ni prišla mimo nobena dovolj seksi ženska user posted image .
Ali če povem drugače: moški mi dišijo. pa ne vsi, določeni. Moj dragi mi neskončno diši. Feremoni al kaj so že. Ženske mi ne dišijo.

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 3.11.2011 8:58:31 >

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 9:14:34   
Anonimen
Občutljivi naj ne odpirajo povezave user posted image :
http://www.youtube.com/watch?v=cTFvvM8O82E&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 11:47:57   
ronja
Nauci se brati

Enako lahko svetujem nazaj. Če še 100_x_ obrneš moje besede, to še ne pomeni, da bojo pomenile kaj drugega: nikjer nisem napisala, da bi moje mnenje več štelo, ker imam več otrok - samo da "moja" skupina v naravi ne bi imela nekih težav s preživetjem, v civilizaciji pa še manj, ker je toliko več dejavnikov, ki vplivajo na št. otrok - to sem napisala že v prvem odgovoru mili, samo brez konkretnih primerov in te takrat ni nič motilo;). Število otrok priča samo o tem, da spolno nagnjenje, ki ni nujno striktno hetero ne zavira biološkega potenciala. In da taka skupina v naravi preživi.

Kar se tiče % - 4% je odkritih homoseksualcev, ki tako živijo in to javno priznajo. Vseh, ki so vmes pa nobena raziskava ne more točno preštet, zato so to %, ki temeljijo na anonimnih anketah. link od Kinsleyevega inštituta sem pripopala že na spolnost, gor so povezave na raznorazne raziskave, da ne lepim tu 100 linkov.
Kar se tiče bolestnosti homoseksualnosti pa je uradno stališče, da to ni bolezen, tudi na Who, če se ne motim.

Ne, Ronja izgleda še ni prišla do te faze "bi", ko bi začutila, da jo ženska spolno privlači......ona bi bila "bi" zgolj pod vplivom določenih okoliščin, ko ne bi bilo primernih moških...

Exactly. Pač bolj si predstavljam poljubljat z luštno žensko kot z odurnim moškim, that''s it. Zaenkratuser posted image .

< Sporočilo je popravil ronja -- 3.11.2011 11:49:08 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 12:21:35   
Spontan
joj joj joj user posted image

ta naslov ni mišljen tako, da se ženska z žensko j*ebe v glavo...

ampak..

da se ženska z žensko nežno in strastno ljubi, brez nakladaških dodatkov.

No gremo zdaj bližje k temi lahko, mogoče? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 12:27:47   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan




No gremo zdaj bližje k temi lahko, mogoče? user posted image


...jst sm za, da se začne konkretno pisanje- izkušnje  user posted image
...sej sm že včer ostala brez lepljivih zgodbic user posted image , čeprav sm si naštimala cel paklc Huba-buba user posted image
...zgleda ne bo nč od tega user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 13:25:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

joj joj joj user posted image

ta naslov ni mišljen tako, da se ženska z žensko j*ebe v glavo...

ampak..

da se ženska z žensko nežno in strastno ljubi, brez nakladaških dodatkov.

No gremo zdaj bližje k temi lahko, mogoče? user posted image



Sanja svinja kukuruz al kukuruza nema...

Na cosmo forumu bi se ti pa znala uresničit kaka skrita ali manj skrita želja. tam so mlajše, bolj dovzetne punce user posted image

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 3.11.2011 13:26:03 >

(odgovor članu Spontan)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 13:46:20   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Sanja svinja kukuruz al kukuruza nema...

Na cosmo forumu bi se ti pa znala uresničit kaka skrita ali manj skrita želja. tam so mlajše, bolj dovzetne punce user posted image


Ni nujno, lej Žaži je za in zihr sem, da ima izkušnje :)

Je pa res ja, da so mlade punce veliko bolj odprte in brez moralilstičnega predpotopnega sojenja, kaj domnevno dobro in kaj slabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 13:56:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan

Ni nujno, lej Žaži je za in zihr sem, da ima izkušnje :)

Je pa res ja, da so mlade punce veliko bolj odprte in brez moralilstičnega predpotopnega sojenja, kaj domnevno dobro in kaj slabo.



A to, da zgolj bereš in drkaš zraven je izkušnja.....?

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 14:46:17   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Število otrok priča samo o tem, da spolno nagnjenje, ki ni nujno striktno hetero ne zavira biološkega potenciala. In da taka skupina v naravi preživi.


Otroke v spolnem odnosu lahko spocneta samo moski in zenska. Tvoja biseksualnost nima nobene zveze s tvojo razplodno sposobnostjo. In znova - ce bi bolje brala bi doumela, da je milionarka pisala o homoseksualnih parih in njih prezivetju in ne biseksualnih, ki imajo potomstvo zgolj iz naslova  heteroseksualnega odnosa.

Skratka - kako tvoja biseksualna nagnjenja pospesijo tvojo fertilnost, ob poudarjanju zanimivosti, da bos ti kot biseksualna imela vec otrok kot nekdo, ki je hetero?  Kaksna je povezava med fertilnostjo in spolno preferenco? Morda si pa zanosila z zensko - to bi pa bila povezava user posted image  
Ce se izmenicno dajes dol z moskim in zensko lazje zanosis? ..  resitev za vse neplodne pare - privolite v homoseksualni odnos, postanite biseksualni - imeli boste veliko otrok. Kot Ronja, za razliko od heteroseksualnih, ki imajo malo stevilo otrok.... Prav za nobelovo...

Kar se tiče % - 4% je odkritih homoseksualcev, ki tako živijo in to javno priznajo. Vseh, ki so vmes pa nobena raziskava ne more točno preštet, zato so to %, ki temeljijo na anonimnih anketah. link od Kinsleyevega inštituta sem pripopala že na spolnost, gor so povezave na raznorazne raziskave, da ne lepim tu 100 linkov.
Kar se tiče bolestnosti homoseksualnosti pa je uradno stališče, da to ni bolezen, tudi na Who, če se ne motim.


Kar dej link (podatke o znastveni raziskavi), ki verodostojno in nedvomno potrjuje tvojih " vec kot 50%". Clani legabitre ti bodo hvalezni, da dobijo tako mocan vir. Njihove ocene so zacuda dalec bolj skromne. Menda ja si teh 50 %  nisi kar zmislila oz. dozivela razodetje o tem,  kot o pozitivnem vplivu biseksualnosti in homoseksualnosti na plodnost....



< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 3.11.2011 14:49:40 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 14:47:55   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A to, da zgolj bereš in drkaš zraven je izkušnja.....?


Popolnoma Tjazyjevsko.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 14:51:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
A to, da zgolj bereš in drkaš zraven je izkušnja.....?

Popolnoma Tjazyjevsko.

Tjazy je pa seksal z eno od udeleženk te teme.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 14:52:52   
ronja
Ne, nisem si jih izmislila, ne najdem pa trenutno raziskave, ker nimam dostopa do vseh revij - nisem v službi. Kot sem pa že prej povedala se ti % ne nanašajo na striktno homoseksualne ampak na ljudi, ki imajo oboja nagnjenja, tudi če jih nikoli ne udejanijo.

Nisem pisala, da imajo nagnjenja do istega spola pozitiven vpliv na plodnost, ampak je ne nujno zmanjšujejo. Osnovni post se je namreč nanašal prav na žensko, ki je v hetero odnosu, pa si želi probat še homoseksualnega. In njej je mili prvič odgovarjala.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 15:19:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Na cosmo forumu bi se ti pa znala uresničit kaka skrita ali manj skrita želja. tam so mlajše, bolj dovzetne punce user posted image


A tukaj smo same "stare zoprne sikaške koprive brez lezbičnih izkušenj" punce?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 15:25:41   
Kerensa*
Ne.

Večinoma pa same moRRalistke. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 15:29:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Na cosmo forumu bi se ti pa znala uresničit kaka skrita ali manj skrita želja. tam so mlajše, bolj dovzetne punce user posted image


A tukaj smo same "stare zoprne sikaške koprive brez lezbičnih izkušenj" punce?



user posted image user posted image user posted image

Ne, ne, smo same fajn punce.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 15:37:49   
ZARA
Seveda boste vse rekle ne, ker se nočete užalit. In mene, ofkors.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Ženska z žensko
3.11.2011 15:50:04   
Anonimen
Tebe si ne upa nobeden užaliti.

Sicer pa saj si brala na uni temi o frizurah, kako gre to z leti user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?