|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:06:16   
mini86
halo punce..

evo mojedva sta šla mal okrog s kolesom, js pa doma ker sem bolana..
vročine sicer nimam, včasih na meji, sam mam pa nos pa grlo pa toook čudno glavo-kr tko mal retardet se počutm..
pa še pop mamo praznovanje k je mel moj predučerišnim roj.dan..cel piknik..upam da se mal k seb spravm do takrat..


ej a ste ve kej razmišljale za pusta..naš bo tole, sem mu že naroćila
http://www.a2z-kids.co.uk/product/freddy-frog-costume.html


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:08:59   
mini86
sm pa tud zlo slabe volje..verjetno je letos morje pod vprašajem..mogoče samo 1x...
dokončno se bo razrešila dediščina od babice od mojga in bova mogla še midva prmaknt 5-6000...
itak pol ne morš delat za kredi pa morje pa še pred morjem registracija..
mah sj se je skos vedl da bo treba dt zravn......sam.....ma usen sm slabe volje..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:09:37   
mini86
sj vem..use ste na sončku aneuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:09:58   
mini86
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:10:27   
mini86
še 14 dni pa čaaatežke...komi čakam

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:11:31   
mini86
jutr mamo pa mašo za teto..matr ne morm verjet da je leto okoli..sm nardila včeri tiramisu da ga bomo pojedl po kosilu k ga je mela toook rada

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:13:16   
mini86
kaj bote pa dons kuhale..
js bom samo juhco..k pol bomo itak mel na žaru -čevapčiče, perutničke, kotlete, ražniče......................pa kumare bom zrezala na mojo novo mašincouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:14:43   
mini86
za otroške rolarje ane...
mogoče princeska če bereš lah mal več o tem poveš..

pa ok ščitniki povso to mi je jasno..ga že vidm ščitnik na dveh nogah bo poluser posted image


a čelada je kej spešl al je ok tista od kolesa


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:15:22   
mini86
nč zdj pa grem..je zgleda aspirn +c prjeluser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 11:15:40   
mini86
dijo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.1.2012 19:45:04   
tecka
Mini user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a si spet probala napolnit polno stran?

Pri nas je bilo mrzlo ko user posted image , -10 zjutraj. Ven smo šli šele opoldne. In prišli nazaj umazani kot pujski. Je bilo pa prijetno na sončku.

Za pusta pa bo Srečko tudi letos enako kot lani - mucek Tom. Na srečo rad gleda risanko Tom in Jerry, pa stric mu je ravno prejšnji teden prinesel enega malo večjega Toma in kar pada nanj. HB ne bo še enega stroška - kostum pa je bil lani v BC 10 eur. Tudi letos bodo še znižanja in klubske cene, brez skrbi.

Mi pa smo šli včeraj v trgovino probat 12 colsko kolo in se pri tej velikosti tudi ustavili, ker večje bi bilo itak preveliko. In naš je absolutno proti, ker so vsa tkolesa težka ko hudič. Mogoče jutri še sestro nahecam, če ima še kakšno malo kolo na lagerju, da malo potreniramo. Saj Srečku je bilo všeč, ampak se kar strinjam z našim, da bo poganjalček za letos še čisto ok. Sploh za primere, ko nosim tamauga in poganjalčka.

Upam, da v prihodnjih dneh ne zmrznemo in da kmalu pride pomlad. Dan je že malo daljši...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijski sončki-3. del :)
15.1.2012 9:36:21   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: manna




trenutno je vse ne pri njem in pika user posted image




smrketa a sta se manca in matej kje srečala, saj je tudi pri manci zadnje čase večkrat ne in pika user posted image user posted image user posted image
kje so to pobrali user posted image manca najbrž pri sestrici


(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijski sončki-3. del :)
15.1.2012 9:39:17   
Mala_princeska
se oglasim kasneje in kaj več napišem, grem manco zrihtat in psa ven peljat

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.1.2012 7:48:28   
dreamhorse
Dobro jutro punce.
Mini, si pa pridno napolnila stran....
Zdravje je že kaj boljše? kako je minili praznovanje?

Ni mi jasno, zakaj bi morala vidva primaknit 5-6000. Razlog?

Mi smo tudi včeraj kolesarili.. je mala pridno sodelovala, in pregonila kar dobro razdaljo.

Tečka, za kolesa sem pa jaz slišala, da je bolje, če so težka, da se lažje naučijo gonit. In jim prehod ne večje kolo ne dela težav. tako nekako...

Pri nas je danes kr mrzlo... Zjutraj je kazalo -5 stopinj, mene še zdaj zebe.. sem v petek v pisarni ugasnila radiator... se še ni pregrelo...

torej, lep dan..
Jaz pa vseeno pogrešam bjondi.. Ve katera kje je?

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.1.2012 8:22:47   
bačko
Jutro!
Mini a pošljejo tudi v slovenijo pustne kostume? Lepi kostumi. :)


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.1.2012 10:35:48   
dreamhorse
jaz še nimam pojma, kaj bo žana za pusta.. bi pa poiskala kako smrketo ali nekaj z oblekico.. Imamo namreč zdaj oblekica manije...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.1.2012 15:39:42   
mini86
dh-ja sem malenkost boljše..
praznovanje je bilo pa super..ni ga čez žar sredi zimeuser posted image

jah da bomo imeli več zemlje-ok posledično tudi midva, mormo dat zravn ker pač tast nima..


bačko-ja pri eni bom naročala ker v slo ne pošljejo..če bi kej imela bo še zadnjič naročala v sredo..tko da čimprej sporoči


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junijski sončki-3. del :)
16.1.2012 17:24:39   
Mala_princeska
pusta hrusta user posted image smo imeli pa že včer zvečer - manca se je oblekla v čebelico, nina pa v poročenko user posted image nevesto po slovensko

grem kocke zlagat

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:35:16   
dreamhorse
Dobro jutro drage dame. Pri nas je mrzlo ko strela... Mi zjutraj kar ni iz hiške za it, ko je tako prijetno toplo.

Jaz pa iščem en dober likalnik za lase.. Kakšna priporočila. Kaj morem pazit pri nakupu?


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:37:09   
dreamhorse
Za pusta hrusta si bom kar pri sestri sposodila tigerčka, ko itak skos renči doma in je lev... te pač nekaj podobnega bo..
Lani je bila čebelica, saj bi ji bila letos tudi prav, bomo videli.
Kdaj sploh je pust? Še nisem uspela preverit.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:42:52   
dreamhorse
Kaj vam naj še povem... da sem moj NOV!!!! telefon morala dat na popravilo, ker ni vlekel tušovega omrežja in sem ga po 4 dneh dobila nazaj in guess what.. spet sem ga morala dat nazaj, ker ni vlekel omrežja. Ker so mislili zgleda, da sem neumna in nisem ponastavila tovarniških nastavitev, kar sem, in vseeno ni delal.. Oni so tudi to naredili, pa je baje delal... Figo... crknil pri prvem pogovoru.
Sem natulila fanta, ki dela na tušu, hkrati se mu opravičila, ker se zdiram na njega, ker ni on nič kriv.

Skratka bila sem besna!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:45:09   
dreamhorse
Še kaj... da nam malo napolnim stran....
Hm, eno kočljivo stvarco... Kako naj Žano odvadim od dude oz. bolje rečeno, kako se naj odločim Žani vzet dudo... Nisma še pripravljene..

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:46:03   
dreamhorse
Kje je Bjondiiiiiii?????
Kje ste vse???? Meni je dolgčassssss!!!!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:46:29   
dreamhorse
Hočem na novo stran!!!!!!
Tečna sem sama sebi danes...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:48:56   
dreamhorse
Zadnjič sva šle z Žano mimo Baby Centra.. In na tistih stalažah zunaj avto, za vozit, akumulatorski. In ona paniko, da bi to mela... Sem ji rekla, da se bo z atijem dogovorila (itak ga nimam namena kupit). Drug dan gremo v sosednjo trgovino in ona vleče atija, da gresta po avto.. Ne vem kako mi jo je uspelo prepričat, da je to za fante avto...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?