|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vročina pri 22 mesecih
26.10.2011 17:43:09   
Najaa
eh to s temi tremi dnevi je bolj tako... Če vidišš, da je otrok apatičen in da mu je res hudo, ga pelješ drugače počakaš. V tem se strinjam z uškinomamo. Mi smo imeli že cele štale, ko smo čakali "slavne tri dni" in me je zdravnica nakupila da kje hodimo toliko časa. Sej pa opazuješ otroka in vidiš... ne vem, jaz ne bi posploševala.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vročina pri 22 mesecih
26.10.2011 18:04:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Star_a
ja,saj vem,da ti ugibaš,samo vprašanje ni bilo zate

Potem se pa, ker sem si dovolila odgovorit, globoko opravičujem. Nisem vedela, da je zdaj to tako. Otika, prosim, če me ignoriraš, ker ti v nasprotnem primeru ne bom odgovarjala.
user posted image

user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vročina pri 22 mesecih
26.10.2011 21:09:59   
m_o_i
jaz zacnem vrocino zbijat s sveckami, ko preseze 39-prej nikoli. aja, pa manj ga oblecem, dajem veliiiko za pit(sobna temperatura)-to so vsi ukrepi pri nasuser posted image

vrocine vec kot tri dni ni imel se nikoli in posledicno se nikoli nisem sla do zdravnice zaradi visoke vrocine. no, povedat pa moram tudi, da je tudi z vrocino 39,5 ni bil videti mocno bolan; samo spal je malo bolj pogosto.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vročina pri 22 mesecih
26.10.2011 21:25:48   
somic
zdaj me je moja mama čisto napsihirala, ne vem več kaj in kako.

cela panika, da bi morala k zdravniku, da je revček in tako.

saj je revček, ampak ko se zbudi, je videti bolje, res pa je, da je zmatran in da mu učke non stop vleče skupaj. pa sitkan je.

tako da imava s sinom skoraj direktivo, da greva jutri k zdravniku.

bom vidla kaj bo prinesla noč in potem kakšno bo stanje jutri zjutraj

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vročina pri 22 mesecih
26.10.2011 21:29:52   
m_o_i

tako da imava s sinom skoraj direktivo, da greva jutri k zdravniku.


khm....

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 22:00:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vročina pri 22 mesecih
27.10.2011 16:18:46   
ZARA
In, somic, kako je danes?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vročina pri 22 mesecih
27.10.2011 16:37:51   
tix

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: somic

zdaj me je moja mama čisto napsihirala, ne vem več kaj in kako.


No tudi jaz poznam tole z mamami...naše pokašljajo in že psihira, da bi bilo dobro k zdravniku. S tem, da se jaz ne spomnim, da bi mene sploh kdaj peljali k zdravniku..


Jaz moram pa tole komentirat, da smo na podobnem samo da so mene zmeraj (!) vlekli k zdravniku kar mi je šlo zelo na živce. Še doma nisem upala kašlat ker so takoj paniko naredili.

Jaz ga peljem k zdravniku, če izgleda slabo, ker je možno da ima vnetje ušes, ker je običajno kljub virozi kar razpoložen

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vročina pri 22 mesecih
27.10.2011 18:02:03   
somic
pozdravljene!

noč je bila K A  T A S T R O F A!

revež je bil, ampak potem zjutraj je bil kar videti ok. je pa izgubil tisti apetit ki ga e imel, jedel ni nič za zajtrk niti vode ni hotel piti. dopoldan je bil kar pokonci, vsake toliko ga je zakuhalo. potem sem še enkrat dala daleron in je prijel takoj. celo za kosilo je nekaj malega pojedel in bil videti bolje. po kosilu je šel spat in spi še sedaj. to bo sedaj 4 ure. in to brez voročine!

sem pa klicala zdravnico, pa je rekla, da naj počakam do jutri kako bo.

bom vidla kaj bo prinesla noč

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vročina pri 22 mesecih
27.10.2011 18:38:10   
Hope2
A pa lula normalno? Pije? Kakšna je plenička. Meni tole ni všeč, da takole poležava- vročine nima lahko zato, ker mu jo zbijaš, v njemu pa se še vedno najbrž kuha kajuser posted image al ga pa boli kaj.

Jaz sem mojga do zdaj samo 1x peljala k zdravniku takoj prvi dan, ampak zato, ker me je klicala varuška, da čudno hrope. Letela sem po malega, ki mi je res deloval bolan, revček je bil , vročino je mel pa samo 37,3, hropel pa ni več nič oz jaz nisem nič čudnega opazila. Pa sem ga vseeno direkt od varuške peljala k P, ker mi en čut rekel, pelji ga. Pa sva pršla k P in je že vročina narasla na 39, hropel pa še vedno nič. P nama je dala napotnico za infekcijsko- ne vem kot da bi tudi ona vedela, saj sva jo drug dan res rabila, mali mi ni pil in je plenica bila suha in kot praviš, samo spal je in spal, učke mal odprl in nazaj zaprl, sem ga pobasala v avto in gasa na infekcijsko. Zbijala sme vročino, pa ni hotela past, ko sva prišla dopoldan na infekcijsko pa noben vročine več, četudi ni dobil že več ur paracetamola. . Nič posebnega, pač ena viroza, ampak revček je bil čist dehidriran in v hudih bolečinah, po infuziji ni bilo nič bolje, šele ko je svečko voltarena dobil pred spanjem, je prišel k sebi v 10 minutah- kot da bi odrezal in začel pit, se smejat, gledat.....

Ne vem kaj pomeni zate katastrofa noč, ampak če res čutiš, da se čudno obnaša, ne kliči, temveč pelji.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?