|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: s čim začnete na vrtu
26.5.2012 15:40:02   
noranate
Če imaš koga na Hrvaškem ,naj ti kupi pužomor. To je ena taka stvar za posipat okol vrga in vmes, jaz sem jih uspešno pregnala, letos jih niiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: s čim začnete na vrtu
27.5.2012 11:16:17   
malaMravljica
Constanca, nisem ti odgovorila na zs ampak jaaaa z veseljem in cestitam!! Proti polzkom imam pa jaz to
http://www.garten.edingershops.de/Schneckenzaun+Schneckenschutz/Schneckenzaun-Schneckensperre-Komplettset-2x3-Meter::91137123.html?refID=googlebase  na tem linku se dobro vidi, milslim pa , da se dobi tudi kaj cenejse, ti bom nasla ce bi hotla. Ja, ce si upas kaj nabavljat cez mejo bo zihr cenejs user posted image  
Mi je pa zadnjic en rekel, da sta dve obliki teh ograjc, lej ta je pa ocitno duga in mi sploh ne zgleda svoh.
http://www.schneckenprofi.de/gallery.html?id=zRuYovfc&mv_arg=cv%3d000000042960%2bsku%3dschneckenzaun%2daus%2dkupfergeflecht&mv_pc=313

Kaksne jajcne lupine in take zadeve za potresat meni niso palile, men so polzi pozrli dobesedno vse, na koncu so se mi spravli na petersilj. Ha ha ha.. pa sem zmagala user posted image user posted image   res, nisem imela vec niti veselja vrt imet.

Sicer je moj vrt bio in sem ta teden ze gnojila s koprivovim skropivom. Sem nabrala pekoce koprive in jih dala namakat v en velik ajmer in jih seveda pozabila, po tednu dni je ze smrdelo in bilo res mocno, zato sem redcila cca 1/10 z vodo in stem zalila cel vrt. Sedaj raste kot noro, fizol je prisel ven in noro zrastel, pa berivka se ze vrste poznajo, sem mogla spet sejat, prvo rundo ni nic ven prslo. Sedaj bom pa s preslico nekaj ustvarjala, in se nekaj zadev imam na zalogi. 
se nakaj, mi je tudi en omenu ta teden. Meni se enkrat poleti na cvetaci naberejo neke licinke al kako se rece tistemu. Ce ne bi opazla bi mi pozrli vso cvetaco, sam jaz sm ponavadi tisto stran ocisla, je pa zelo neprijetno delo. In mi je en rekel, da naj cvetace malo prej zavijem v eno zadevico, da tiste licinke ne bodo zraven prsle. Bom kar v tisto belo kopreno zavila, sam to ne se.


(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: s čim začnete na vrtu
29.5.2012 23:21:59   
takotako
Jaz zdaj vneto presajam sadike... In ker jih mam preveč jih kar povsod mal poflancam. Tak razmetan vrt bom mela če bo povsod vse ratal.user posted image

Dobila pa sem tudi hibridni paradižnik. Po 3e. No in sem kupila 2 pa mi je enga mami ukradla in glej ona ma že paradajek gor. Je prov zbirala ker bo njen očitnouser posted image .

Pa mojega sinkota učim da mi malo pomaga. danes sem mu kupila neko solato da jo je posejal. Zadnič pa je koruzo. Zdaj ga hočem mal navadit da pa je treba tud kdaj kej naredit-najbrž sem prepozna- in sem mu oblubla da če bo lepo skrbel za koruzo da bo mel poleti piknik in bo povabil samo tiste k bo hotu. Pa še ne vem če se ga je kaj prijel.hahaha

Edin rukula pa me skrbi-sem mislna da jo bom mela kaj za piknik pa nič ne bo. Zdaj sem jo še mal zrečla k sem mi zdi da noče rast k sem jo preveč na kup dala.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: s čim začnete na vrtu
4.6.2012 14:24:47   
tix
Dejte mi svetoval ali je še čas za sejanje visokega fižola ?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: s čim začnete na vrtu
4.6.2012 17:37:26   
noranate
Pred sajenje ga za par urc namoči v vodo in posadi, še je čas bo pa tako zelooo hitro zunaj.user posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: s čim začnete na vrtu
4.6.2012 18:09:14   
tix
se bom držala navodil :) hvala

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: s čim začnete na vrtu
14.8.2012 12:21:11   
takotako
In kako vam kaj uspeva? še posebej pri tej sušiuser posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: s čim začnete na vrtu
14.8.2012 12:29:19   
*miska.mcc*
mi že jemo. user posted image

sem čisto ponosna in važna.....


krompir bomo kopali 1x naslednji teden po vsej verjetnosti.  rdeco peso sem prvo rundo ze vlozila. (10 kozarcev) pol sem pa kar se 1 vrečko semen stresla kake 3 tedne nazaj in je perje ze 5-10 cm visoko.  tako, da nekaj je bo še.
fizol obiram sproti. ga je FUL!
paradiznika je ogromno, samo še ni rdec.
zelje raste in dela glavice.
brokoli cveti
aja, špinaca je v skrinji
cvetači nekaj švoh kaze, ampak se nisem obupala nad njo.
kaj je se?

paprike so velike 5-10 cm. še rastejo.
kumare so mi tudi sele zdaj zacele delat
kolerabo bom pobirala čez kak mesec. je že kar fajn debela
korencka sem ta vikend nabrala za celo vedro ta velikega jupola. pa se vec kot se 1x toliko ga je na njivi.

glede suse pa...... zadaj na vrtu za hiso zalivam.  njivo imam pa ta 900m visine, kjer ni ne suše (zemlja je bila 10 cm pod povrsjem se vlazna v nedeljo)  ne slane pozimi. super plac.

delam ze nacrt za naslednje leto. ker letos sva prvic in odkrivam pomankljivosti.

aja. čebula tudi lepo dela. in por.



v glavnem......kot puran se nosim po njiviuser posted image


si nisem mislila, da mi bo tko fajn šlo.

kaj boste zdaj na jesen še sejale?

jst bom ledenko, motovilec in zimski česen.....kaj se še seje po koncu poletja?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: s čim začnete na vrtu
14.8.2012 12:31:22   
*miska.mcc*
ja, pa buč je tudi cist prevec. danes jih bom vlagala.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: s čim začnete na vrtu
14.8.2012 17:06:13   
takotako
Bučke jaz dajem kar v skrinjo-narežem pa dam notri. kakšen okus pa majo vložene?
Jaz bom sejala rdečo peso še enkrat, pa špinačo. Mam pa sadike-sem jih kak mesec nazaj kupla rdečga zelja in cvetače-ker mojo so mravlevsooo požrle.

Krompir smo dal ven, fižol tud obiram. Blitvo sem tudi posadila-mi je babi dala vmes in čakam da jo oberem.
Čebulo smo tud dali ven. paprike pa paradajz pa jemo kar nekaj časa že. Ravno danes ga bom peljala k kolegici ker ga je tok.

Mam pa letos buče velikanke. Ne vem ali so za jest ali ne, ker jih šparam za hallowen. Vsak let fehtarim po vasi.
No jaz mam tud letos prvič čist sama svoj vrt pa ajde mi gre. Nekaj mam rož posejenih gor. Pa jaz mam malo manjši vrt.

AJJJJaa včer smo koruzo pobral,mmmmmmmmmmm je bla kar dobra.

Baje d aobstaja zimska čebula. Ati mi bo dal jo za posedit-mami nima placa več sadit pa me je prosu če mu jo lahko posadim. Tak da bomo vidl kaj bo dobil.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?