|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 10:19:02   
LittleSun
oreh hvala, vas tudi jaz zelo pogrešam, sploh to čvekanje in hecanje, ker menda že 2 meseca nimam prav nič časa. Sedaj pa ko se mali zaigra grem pa raje kaj pospravit in kaj postorit, čeprav vedno pokukam in na hitro preberem.

G me je naročila jutri, čeprav je komaj 9 dan cikla in je rekla da ni nujno, da se bo videlo in bom morda morala spet priti naslednji mesec. Sem ful vesela, da me je naročila, ker se bova pomenili kako naprej pri zanositvi in mi kar daje upanja.

Sem pa tudi v glavi in doma naredila čistko, lubiju zbasala vse sladkarije, ki smo jih dobili za darila v vrečko, da odnese v službo, nastavila vso belo moko in cuker, ki je ostal od decembra da ga odpeljem tašči in tako spet malo spustila dobro energijo v stanovanje. Sem pridelala 3 kg čez december in sem jezna ko hudič, ker imam že tako lepo zalogo na riti in žlauhe okol trebuha. Ni me treba bit strah da se utopimuser posted image user posted image

oreh poročaj za kremo...sicer pa sploh ne dvomim, da se tokrat selimo skupaj na oktoberuser posted image user posted image

lep dan pupe, izkoristite sonček, mi ga ne moremo, ker še ne smemo venuser posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 10:50:43   
ninej
Pozdravljene punce!
Evo me jst sm se preselila v februar....še zmeri sem jezna zaradi včerajšnjeuser posted image ,pa bo že bolje.....sej,če neb mela pregleda in se mi zarad user posted image nebi vse zategnilo v marec,bi blo vse kul....no,ja pravijo da vsaka stvar pride z namenom...upajmo,da bo februarja dost dober namen,da ne zagledam user posted image pač pa user posted image !
Za vse sotrpinke,kijo ne čakate pa en veeelik objemčekuser posted image !
V glavnem občudujem vse tiste ,ki se trudite leto,dve,.....meni se zdi že mojga pol leta cela večnost.....upam,da bomo vse zagledaleuser posted image !
Pozdravček!user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 10:59:42   
Anonimen
če je še kera za FB ... pišite na zs

(odgovor članu ninej)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 11:04:24   
oreh
to ni res, kaka lepa stvar se mi je zdej zgodla!
me je klicala kolegica, s kiro mava zelo redke stike. začela je spraševat ali imam že kakega otročička. sem si mislila WTF, a zdej pa me bodo že kr eni po telefonu s temi vprašanji nadlegovali. in sem rekla zakaj? in je rekla, da je sanjala, da imam tako lušnega fantka z rjavimi očmi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 11:26:33   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: oreh

to ni res, kaka lepa stvar se mi je zdej zgodla!
me je klicala kolegica, s kiro mava zelo redke stike. začela je spraševat ali imam že kakega otročička. sem si mislila WTF, a zdej pa me bodo že kr eni po telefonu s temi vprašanji nadlegovali. in sem rekla zakaj? in je rekla, da je sanjala, da imam tako lušnega fantka z rjavimi očmi.user posted image user posted image user posted image


to je dobrooooo user posted image user posted image jaz sem sanjala o eni kolegici, ki sva sicer bili včasih zelo dobri prijateljici, potem pa naju je tempo življenja malo oddaljil in se slišiva enkrat na leto, da je ima malo pupo in jo kličem in ji povem in zglej ga zlomka, bila je 3 m noseča in sedaj imaPUPO user posted image user posted image

uuu kako držim pesti, da je to to!!!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 11:27:44   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: oreh

to ni res, kaka lepa stvar se mi je zdej zgodla!
me je klicala kolegica, s kiro mava zelo redke stike. začela je spraševat ali imam že kakega otročička. sem si mislila WTF, a zdej pa me bodo že kr eni po telefonu s temi vprašanji nadlegovali. in sem rekla zakaj? in je rekla, da je sanjala, da imam tako lušnega fantka z rjavimi očmi.user posted image user posted image user posted image

 
ja iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image no upam da bo čez 9 mesecev to res, no, čez 9 mesecev bo mev modre, samo čez 1 leto in 9 mesecev (al pa še prej) pa lahko da bojo rjave user posted image

(odgovor članu oreh)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 11:30:48   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun


IZVIRNO SPOROČILO: oreh

to ni res, kaka lepa stvar se mi je zdej zgodla!
me je klicala kolegica, s kiro mava zelo redke stike. začela je spraševat ali imam že kakega otročička. sem si mislila WTF, a zdej pa me bodo že kr eni po telefonu s temi vprašanji nadlegovali. in sem rekla zakaj? in je rekla, da je sanjala, da imam tako lušnega fantka z rjavimi očmi.user posted image user posted image user posted image

 
to je dobrooooo user posted image user posted image jaz sem sanjala o eni kolegici, ki sva sicer bili včasih zelo dobri prijateljici, potem pa naju je tempo življenja malo oddaljil in se slišiva enkrat na leto, da je ima malo pupo in jo kličem in ji povem in zglej ga zlomka, bila je 3 m noseča in sedaj imaPUPO user posted image user posted image

uuu kako držim pesti, da je to to!!!




ej, ej ,ej ... dej, ti jst pošlem svojo sliko (ne tako k sm rumeno rdeča) in ti mene sanji, da mam dvojčke, al pa 1, sej vseen, sam sanji me z user posted image ... a boš, a boš, a boš???
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 11:32:29   
oreh
ampak res, moj je sanjal, da mava punčko, čez 3 dni naredim test glej ga zlomka, noseča. prijateljica pa je sanjala, da bom 1 mesec pred + testom. user posted image

no, eto, sem že sestopila v realnost, služba kliče, user posted image pride čez 14 dni... adijo punce!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 12:01:12   
princess13
Upam, da bo katera sanjala, da sem jaz noseča, ker očitno vse bolj pali, samo user posted image ne. Še če bi s kondomom user posted image je večja verjetnost, da poči in zanosim user posted image Dovolj heca, to je resna stvar! user posted image No pri nama je pa zdaj odzadaj prišla ta žalost ob izgubi pikice... Moj me kliče, da ne more delat v službi, da je ful žalosten,  da bi mel jutri fraj, da se nekam odpeljeva, posvetima drug drugemu...ker zadnji mesec je bila res norišnica na vseh področjih. Še vedno se ubadam z zadnjimi kapljicami krvi. Upam, da bova nekje v nedeljo že lahko šla v nove boje, ker zdaj me pa res že razganja user posted image
Punce dajmo vse od sebe, da bo res februar naš mesec user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 12:09:24   
LittleSun
Vse bi vas sanjala, če bi le pomagalo!! Sem tut zase prejšnji mesec sanjala, da sem sto testov naredila in vsi so bili user posted image , pa zgleda da nič ni pomagalouser posted image


(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 12:24:33   
Anonimen
pri meni če sama sebe sanjam, da mamo še enga dojenčka nič ne pali, tko da vrjetno če nekdo drug sanja pa pali user posted image


Princess ... user posted image ful je hudo, vem, samo ma tvoj prov, pejta nekam pa odklop od vsega kar se je zgodilo. Je pa bolš da je tko k je. Pri meni so recimo na nuhalni, v 12. tednu mi povedal, da zarodka ni več, prej sploh vedla nism, ker prvi pregled pri G v 8. tednu je blo še vse ok, sm še slikico dobila. In pol sm mogla čakat 14 dni, da so mi čiščenje delal, ker telo ni hotu sam ss narest. Pa še to nebi naredl, če se nebi jst zlagala, da me že neki špika v trebuhu. So bli še vsi nesramni, tam ko delajo splave, mi je še dohtarca rekla kao, to bo pa že velik otrok, če ste v 14. tednu, ko sm jim pa rekla da ne bo, ker ga ni več in ko so vidle, da mi je hudo, so pa čist spremeniile ton glasu in obnašanje. Ker takrat sm bla glih dobr 23 in je velik punc ki pri teh letih grejo rajš na splav. Nikol ne bom pozabla te izkušnje in vrjemi, veliko rajše bi vidla da bi telo samo vse zrihtalo in veliko prej.


majcy_m

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 15:51:01   
mladika
Evo mladikice v februarju...ka čem tetka je dans prišla,sem že dala vn iz sebe kar sem mela,tko da naslednje ne bo 7.2. o realnih krogih raj ne bi,jih je preveč je pa to prvi v tem letu in že 1 leto po operaciji.Mogoč pa zdej ratauser posted image Matr sm optimist...

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 17:52:37   
LittleSun
mladika user posted image user posted image pa ne noo user posted image

Pošiljam pikapoko za vse stare sablje, ki ste spet tukaj...morda bo pa valentinček prinesel pluske, ostanite pozitivne in polne upanja! Dokler je upanje, obstajajo možnosti in nikoli ne veš, morda bomo pa nekoč me zgled in upanje tistih, ki prihajajo za nami in si bo nekdo rekel, če je njej uspelo v xx krogu bo pa meni tudi in bo zarad tega poln optimizma tako kot sedaj me čakal na ta magični user posted image user posted image

Meni je pa tako čudno v želodcu, upam da ne staknem kakšne trebušne zadeve, kera ta mesec je akcija in PIKA. user posted image

S tamalim sva sestavila vse legice ki jih imamo od jutra do sedaj z pauzami sva sestavljalauser posted image user posted image že kockasto gledam user posted image user posted image


(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 19:15:54   
Žabica86
Hej pune !!!

A je katera sanjala o meni ???? !!!!! user posted image

Joj tamesec mora uspeti !!! Čisto sem že nervozna, pa se je komaj user posted image končala !!! Res si želim malo srako, ki mi bo nekoč delala sive lase !!!

Potrta sem ko je komaj 3 krog !!! Še bolj me bo potrdo, če grem v 4., ker imam vedno manj upanja, da bo uspelo po naravno poti, kar tako ( sem imela že ss ) !!! user posted image

Ahjejhata ! user posted image

Kaj pravite babe? Bo nam uspela selitev na drug forum ?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pridne bodite in držite pesti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tokrat pa sem zdrava in ne bomo kar mimo streljali - rafali direkt v tarčo !!! user posted image

Pridne bodite !

Pa-pa


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 8:11:56   
HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Pošiljam pikapoko za vse stare sablje, ki ste spet tukaj...morda bo pa valentinček prinesel pluske, ostanite pozitivne in polne upanja! Dokler je upanje, obstajajo možnosti in nikoli ne veš, morda bomo pa nekoč me zgled in upanje tistih, ki prihajajo za nami in si bo nekdo rekel, če je njej uspelo v xx krogu bo pa meni tudi in bo zarad tega poln optimizma tako kot sedaj me čakal na ta magični user posted image user posted image



Ne mogoče, tako BO, jaz sem ziher! Vprašanje je samo KDAJ bomo nosečke, boste videle, LittleSun, mladika, Katte! user posted image


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 8:38:45   
Niri
Navijam!!!!! Feburar bo mesec ljubezni in bo letos roooozaaaa!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 9:08:05   
monsy
Sonček85 evo nekaj o tem čaju plahtica:

http://arhiv.njena.si/zdravje/nasveti/plahtica_za_vsako_zensko/menu_id_54.html

jaz si ga grem danes kupit!!! bom pila pa 2, mogoče bosta imela skupaj boljše učinke!!! user posted image

(odgovor članu Niri)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 12:17:54   
ninej
Punce,helooow!
No,tud jst bi bla vesela če me date na seznam,ne pričakujem je namreč 12.februarja,recimouser posted image .Drgač gre moja user posted image že h koncu,kar mi je mali čudno glede na to da sm jo dobila šele v sredo zvečer....ponavadi jo imam 5-6 dni,pa še tko malo mi lije,da zamenjam sam 2 vložka na dan.....ne vem kej so to za eni fleši.....
Drgač pa držim pesti,da bo februar naš mesec in bo polno + in polno oktobrčkov....heheuser posted image

Punce uživite,vikend je pred vrati.....zadnji dan šihta ...juhu....aja,pa petek 13.je danesuser posted image

Fajn bodte!user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 14:40:19   
Zewa
No, pa se vam pridružujem tudi jaz.. Malo sem razočarana, pa bo že...

Torej v februarju je ne pričakujem 9.2.2012 (3.krog)... Držmo pesti, da bomo imele oktobrčkeuser posted image

Zdej vas grem pa najprej malo prebratuser posted image

(odgovor članu ninej)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 17:36:32   
LittleSun

user posted image        



user posted image

PRIČAKUJEMO   user posted image in user posted image


3.2.
dr. Knowitall (3. krog po SS)

4.2.
HeLenčica (2.kroguser posted image )
kliki

6.2.
S* (5. krog)
majcy_m (17. krog)
Princess13 (2. krog)


7.2.

Sonček85user posted image
mmojka
mladika

8.2.
Anckica (1. krog)
monsy (3. krog)
Katte (21. krog)
9.2.
Zewa(3. krog)


10.2.
Žabica86(3. krog)

11.2.
Anonimna user posted image (2. krog)
12.2.
ninej
 
x.2.
witch (1. krog v 2012)

SKUPAJ NAS JE : 17
NOSEČK :



                                                                                                                                                   
  user posted image


NAVIJAČICE

user posted image       

LittleSun ,haram, monsy
Katte, bejbibuuser posted image , Pajamauser posted image , oreh,
HeLenčica, iwauser posted image , kliki, skrivnost,Sonček85, Nitkica11,

Zanimive povezave:

Kdaj bo test nosečnosti pozitiven?

Zgodnji znaki nosečnosti

Koren Maca

Krvomočnica

http://www.roditeljportal.com/kalendar-ovulacije.aspx    -Možen  Izračun O dni


(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 17:41:42   
LittleSun
user posted image  za vse, ki ste prišle za nami

Jaz sem pa tako žalostna user posted image user posted image  bi kar jokala in jokala, še dobro, da imam pikeca da me pogled nanj spravi v boljšo voljo.

Danes na UZ ni bilo dobro, je rekla, da sluznica v tem času cikla nebi smela tako izgledati, po dabrostonu pa sploh ne in tudi cista je zrastla. Že zadnjič je predvidevala, da imam izrastke na materničnem vratu, tako da sem dobila napotnico za histeroskopijo user posted image  in obvezno s kondomom do nje, da se stanje uredi. Sem danes kar poslala napotnico. Tiste iz Mb, ki ste jo že imele, ste dolgo čakale, da ste prišle na vrsto? Upam, da bo to kmalu za menoj in da lahko spet dalje začnemo delati na user posted image . Pa tako sem se prepričala, da bo ta mesec uspešen in da bomo imeli doma oktoberčka, kar bi bilo zame najlepše darilo. Ah user posted image  saj vem, da ni nič takega, da je marsikateri huje, ampak meni je sedaj groza...

močno navijam za vsako od vas in vam želim, da bo februar prvak med ROZA!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 18:29:04   
haram
ne biz žalostna sej se bo vse uredil. držim pesti da kmal vse zrihtaš in da gresta lahko kmal spet v akcijouser posted image . ti pošiljam user posted image user posted image user posted image za srečo.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo februarja 2012
13.1.2012 19:08:49   
oreh
LS sem prav čakala kako novico boš sporočila.
Vem, da je šok, ko izveš, da je nekaj narobe. ko pa boš prespala in ogromno o tem prebrala, upam, da same spodbudne stvari ter predebatirala s tvojim in seveda z namiuser posted image , se boš počutila bolje. zdaj ti je povedala, kje je morebitni problem in današnja medicina dela čudeže in tudi v tvojem primeru bo tako.
na informacijo pa res glej kot na nov korak k čimprejšnjemuuser posted image .
vem, vem, to čakanje je najhujši problem!

helenčica tebi pa srečno v ponedeljek.

po moje je najhuje, če ti rečejo neplodnost brez znanega vzroka.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo februarja 2012
14.1.2012 9:33:57   
HeLenčica
LittleSun, kot je že Oreh rekla, ne skrbi! Zdaj ti bodo vsaj lahko pomagali, ampak tega itak ne boš rabla ker boš prej zanosila user posted image . Veš kaj šele mene čaka zdaj v neplodnostni, bogve kaj nama bojo odkrili al pa še hujše, "nepojasnjena neplodnost", kot je v primeru Mladike. Ampak me smo borke, se ne predamo in bomo kmalu user posted image !


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo februarja 2012
14.1.2012 10:09:31   
LittleSun
Helenčica bom v ponedeljek držala pesti, da najdejo vzrok in da je lahko odpravljiv. Jaz pa ne morem zanosit, imava prepoved izliva do histeroskopijeuser posted image

sem slabe volje, ampak moram dat to skozi in bo...

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?