|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
vodna cista na maternici in dabroston 21.1.2012 15:47:55
|
|
|
|
Anonimen
|
Pozdravljene, upam, da pišem na pravi strani ... mi zamuja 14 dni, testi so N...delala sem FS in baby check mini, ampak se mi je po pol ure pokazala druga črtica..test je neveljevane, ane? Ma mogoče katera izkušnje s tem? Prejšnji teden sem imela pregled pri G (nosečnosti ni, G je to potrdil), rekel pa je, da imam v maternici vodno cisto, da zato nimam . Zato mi je predpisal Dabroston..jemala sem ga 3x na dan 5 dni...V tem tednu bi mogla dobiti pa je še kar ni, pa je danes že 6i dan... Mislite, da ne dobim zaradi vodne ciste ki še ni počila, ali je to zaradi živcev? Hvala punce za odgovore
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
ImebušykaKatero ime za deklico vam je najbolj všeč?Sanja (
11%)

Viktorija (
13%)

Eva (
52%)

Mila (
24%)
Število vseh glasov: 324Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!