|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 7:47:52   
LittleSun
aicha jaaa kar lulaj, čakamo na tvoje dobre noviceuser posted image user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 8:02:00   
*anushka*
Joooooj, LittleSun, ne smeš zdej obupat! Kot si sama rekla - danes bo lep dan in že samo zato mora bit človek dobre volje! Potem bo pa že jutri in boš končno vedela pri čem si... Jst močno močno navijam, da je ta mesec tvoj!!!! user posted image user posted image user posted image

Aicha, ti pa le javi veselo novičko! user posted image

Ah, mene ta roza barva zeza... V glavnem - čeprav se ne vidi, vse polivam z roza barvo!!!!! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 8:26:54   
romare
hej pupe,sem vas prišla mal pogledat -mislim in navijam pa itak skoz za vsako posebej!pa še jaz vas bom polila z rozauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 10:42:42   
lillith82
Čestitke vsem ki ste ta mesec že nalulale user posted image in vsem ki še boste, jaz pa se selim v april... Navijam pa še zmer za vse user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lillith82 -- 22.3.2012 10:43:14 >

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 10:45:22   
LittleSun
lilith user posted image

punceee kjeee steee???? Vse je tiho, nikjer nobene user posted image


anuska saj nisem obupala, tako pač je, izcedki pri meni vedno nakazujejo M. Bo pa drug mesec več sreče za nas, če ne drug pa še naslednji...enkrat se nam bo že nasmehnila sreča user posted image user posted image

ekstra priden orešek...kako si kaj, že kakšni znaki? Te je že premamil testek?? user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil LittleSun -- 22.3.2012 10:47:22 >

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 11:07:50   
*anushka*
LittleSun, mislim da je Izabelina bila lep dokaz, da tudi izcedki niso vedno tisto, kar misliš da so user posted image Drugač razumem - tud sama mam ponavadi izcedek že kake 3 dni pred M, tako da srčno upam, da jih ta vikend ne vidim! Nisem si še spomnila, kaj podariti dragemu za darilo v torek, tako da še vedno upam, da bo na mestu "skromno" darilo pozitivnega testa user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj se Aicha čimhitreje javi z dobrimi novičkami. Danes je tak dan, da rabimo mal pozitivne spodbude!


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 12:33:04   
Kliki
Sončen dobr dan!

evo se še pred službo malo javim. Upam da danes dobimo kako novo nosečko.
tiste ki vas je obiskala user posted image pa le pogumno naprej.

Mogoče pa rabite le malo pavze od user posted image prav paše meni vrjemite.
pa še obremenjujem se ne kaj pa če vse eno sem user posted image , ker je že 1krat dovol.
Bom lepo uživala do konca meseca da priteče user posted image potem pa spet akcija.


(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 12:43:07   
curly
Dobila user posted image in sem je tako zelo vesela, da bolečine kar ignoriram! user posted image
Mi gremo v nove boje s Klomifenom in IUI, tako da imam v ponedeljek že prvi UZ, kjer bom izvedela kako naprej.
Naj bo že ponedeljek. user posted image
Vsem, ki vas je obiskala user posted image pošiljam user posted image in upam, da v aprilu skupaj zagledamo user posted image !
Še vedno bi pa rada videla več ROZIKE v marcu, zato vam pošiljam prašičjo farmo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ki vam bo prinesla srečo in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Lep sončen dan vam želim! user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 13:04:54   
LittleSun
curly če si ti vesela, smo me tudi user posted image user posted image držim pesti, da bo pomagalo in da kmalu zagledaš user posted image



(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 13:33:35   
Vivaldi
Se pridružujem navijanju!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem imela danes 1. pregled, najin user posted image je velik 0,68cm in star 6,5 tedna - kot kaže, je bila O 1 teden kasneje, tako da se vam ni treba tako strogo držat datuma predvidene O user posted image PDP pa bo 11.11.user posted image

Držim pesti za vse, da vas čim hitreje obiščejo user posted image user posted image , tiste "stare borke", ki ste na oddihu pa: mislim na vas in ves čas navijam in navijam in navijam in ni vrag, da se ne bo prijelo!user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 14:15:07   
multipraktik
Joj punce mene tut med navijacice nujno,mal sem izklopila,ker sem res hotela videti da mi vsaj malo zamuja neglede na +test....in zdej cestitke izauser posted image user posted image ,da bo nosecnost lepa in zdrava, Ls navijam da bo in se pridruzujem anuski, in njenemu mislenju glede izcedkov,aicha tudi zate fejst stiskam pesti....komi cakam da nam sporocite.....

se enkrat za sreco vas polijem z rozauser posted image user posted image

(odgovor članu Vivaldi)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 15:16:18   
Anonimen
Moje rdečke še vedno ni... in upam, da je naslednjih 9 mesecev ne bo.user posted image

Test bom delala v soboto, če je še vedno ne bo.

Nekaj znakov imam, vendar bi bila lahko vir tudi psiha, zato se trudim odmisliti.
Včeraj sem naredila test z drugim jutranjim urinom in je bil negativen.user posted image
Upam, da se kaj spremeni in da bo kmalu pozitiven.

Ta mesec sem s psiho na dnu... upam, da čimprej vidim, na čem sem. Prosim, držite pesti zame!user posted image

Anonimna user posted image

(odgovor članu multipraktik)
  Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 15:27:28   
*anushka*
Anonimna pikapoka, držimo pesti s tabo in navijamo, da bo v soboto en velik user posted image ! Zdaj ti ne ostane nič drugega, kot čimbolj pozitivno čakanje - kaj veš, navsezadnje se lahko čez dva dni tvoja velika želja uresniči!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 15:29:26   
*anushka*
Vivaldi in multipraktik, lepo da vajina user posted image lepo teče - uživejta te trenutke kar se da! Lahko pa telepatsko še kakšno izmed nas v svojo družbo potegneta user posted image

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 16:27:34   
witch
aischa čakamo novičkee user posted image

LS na obupaj. Dokler je ni je vse mogoče. Tudi pri Izi so bili izcedki. Jaz držim pesti. user posted image

Vivaldi user posted image user posted image user posted image za pregled in lepo uživaj naprej.

mulitpraktik tudi ti kar lepo uživaj, sprosti se user posted image

lillith in curly user posted image user posted image user posted image

Vse ki še čakate user posted image user posted image user posted image user posted image

ajcom1, cebela2, tarnica, ela008 kako pa je pri vas?

auser posted image držim pesti user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 22.3.2012 16:28:58 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 16:27:39   
witch
user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.3.
HeLenčica (x. krog)user posted image

3.3.
S* (6. krog)user posted image

4.3.
barvar (x. krog)user posted image
Cvetka* (x. krog)user posted image

5.3.
Poka (1. krog po laparo)user posted image

6.3.
Ajcom1 (x. krog)
cebela2 (18. krog)

8.3.
Zewa (5. krog)user posted image

9.3.
Katte (22. krog, 4. krog po laparo)user posted image

10.3.
monsy (4. krog po klimifenu)user posted image

11.3.
thanchyka (1. IUI)user posted image

12.3.
štrumfek (x. krog)user posted image


15.3.
donini (8. krog)user posted image

16.3.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image

17.3.
tarnica (7. krog)

19.3.
Sa.je (x. krog)user posted image

20.3.
Izabelina (x. krog)user posted image

21.3.
ela008 (x. krog)
multipraktik (x. krog)user posted image
lillith82 (3. krog)user posted image

22.3.
anonimna user posted image (x.krog)

23.3.
*viva* (x. krog)user posted image
anonimna (x. krog)
aischa1 (x. krog)

24.3.
Kim80 (8. krog)
klopek (x. krog)

25.3.
oreh (x. krog)
anonimna Suser posted image (x. krog)
LittleSun (x. krog)

26.3.
Sisley (x. krog)user posted image

29.3.
*anushka* (8. krog)

31.3.

Kliki (x. krog)

x.3.
witch (3. krog klomifena)user posted image
ane_ane (1. IVF)
curly (x. krog)user posted image
Žabica86 (4. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
SILVA (x. krog)user posted image
ane_ane (1. IVF)
*Karmen* (x. krog)user posted image
ninej (x. krog)
rozi55 (x. krog)user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 43

NOSEČK: ___6___

user posted image
NAVIJAČICE:
SrawberrY, Vivaldi, haram, dr. Knowitall, iwa, LittleSun, *viva*, Katte, sonček85, Kliki, curly, Žabica86, anckica, princess13, štrumfek, GregUr, rozi55, *bobika*, Kliki, klopek, lidik, Matejkaa, Vivaldi, kris555, Pajama, witch,



< Sporočilo je popravil witch -- 22.3.2012 16:33:01 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 16:39:03   
aischa1
Punce boste mogle čakat kot jaz do jutri priznam me srbijo pesti a me dragi ne pusti je reku jutri zjutraj.user posted image .Čeprav bo boljše ker ne vem kdaj točno jo bi mogla dobit pa bom delala z jutranjim urinom.Bo za ziher tičnouser posted image .
Zdi se mi da ta mesec bi moral bit user posted image .Sem tudi bruhala v soboto in bla hitro dobro ne vem možno,da je kakšen znak.Izcedki so bli točno 10 dni po ovulaciji.


_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 16:50:22   
witch
neeeee ne čakajmo, aischa ti kar lulaj. Dragemu pa zjutraj povej user posted image jaz sem tak nestrpna. Komaj čakam da lulaš. Da te barvam user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 20:09:19   
LittleSun
aicha kaj zdaj to, jaz sem pa prišla samo zato sem pokukat user posted image user posted image

Pri meni je vse čisto, zdaj sem pa res čisto zmedena. Pa še razjede so mi na kotičnih ustnic naredile in če se dobro spomnim sem jih imela tudi v začetku prve user posted image ampak vse to še nič ne pomeni...raje si mislim, da čakam na M, ker drugače postanem čist obsedena. In ker ponavadi izcedek nakazuje M, vsaj do zdaj je še vedno in ker nisem rojena pod srečno zvezdo sem raje pripravljena da priteče user posted image

Lep večer, izkoristitega ga za stiskanje z lubiji, jaz tudi šibam k njemuuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 20:14:35   
Izabelina
pozitiva!!!! js sm tut že obupala pa se skor v april prjavla!! Pa sm dans še en testič nardila in user posted image user posted image user posted image

joškice me bolijo, drgače je pa zaenkrat supr user posted image

navijam za vse, upam, da vas čimveč pride k nam novembrkam (joj kako lepo se to sliši!!!)

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 20:46:42   
aischa1
Punce do jutri vas pustim v čakanju jutri pa obljubim,da boste zvedle druge ali sem nalulalauser posted image user posted image .Sej tudi jaz komaj čakam jutro,da vidim kaj bo.Zaenkrat je vse belo odspodaj.


_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: II pričakujemo marca 2012
22.3.2012 22:34:00   
tarinca
Ojla...

po dolgem času se spet javljam... user posted image je prišla že 12.3.2012, ne vem kaj je to sedaj pa toliko prekmalu, prej pa je zamujala... mogoče bo sedaj ravno prav... :) oz. JE SPLOH NE BO 9 MESECEV.


slončkamo na polno, vendar vseeno probava odmislit in se ne sekirat čeprav je zelo težko, sploh o porastu novih nosečnic in dojenčkov okoli naju. (saj me razumete a ne)


tako da april here we come!!!

Čestitam iz srca vsem novim nosečkam!!!

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 7:03:19   
LittleSun
Dobro jutro

No ker je seveda bilo zjutraj vse čisto, sem naredila testek in tako kot sem pričakovala je pokazal velik - . Zgleda pa le poznam svoje telo in me ne more presenetit. Je pa moj sostanovalec tako odreagiral zjutraj, da sem še zato žaloslotna, kak so brez občutka eni...user posted image user posted image

aicha čakam na tvojo dobro novico user posted image user posted image

(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 7:47:28   
aischa1
LittleSun tudi meni je Clear blue danes pokazal -Mene pa nekaj zanima testna črtica je bla dosti bolj vidna kot tista katera pokaže + kaj mislite da je blo slabo narejeno ker piše da črtice morejo bit isto debele.Poskusila bom danes naredit še tistega iz DM pa bomo vidli.Ker tam kjer bi mogel bit + se mi zdi kot da se odspodaj vidi rahla črtica.Mogoče je še blo prezgodaj.Dokler ne priteče je še upanjeuser posted image .


_____________________________

Gaja 04.07.2000
Klarisa 15.04.2003
Aischa 26.04.2005
Nataly 13.12.2010

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: II pričakujemo marca 2012
23.3.2012 8:09:50   
witch
LS in aischa user posted image user posted image mogoče pa sta le prezgodaj delale testke. Držim pesti za obe.
LS ti imaš še dva dni časa. NE obupajta user posted image

tarnica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?