|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki še...
5.8.2012 19:36:07   
Najaa
Sam na Rudniku se trgovine in kafiči odprejo šele ob 9h, razen če poznaš kak drug kafič...? Ali pa če se oglasite, ko se boste vračali z morja?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Za tiste, ki še...
5.8.2012 19:51:21   
LuLu
Aha... ne, jaz tam nič ne poznam. Če se ti kaj do petka spomniš, mi javi, drugače pa po morju enkrat.
Ni pa se mi skozi LJ za vozit, gre preveč časa, nas pa tam kosilo čaka, pa ga ne bi rada zamudla, zaradi otrok ne.
Smo na vezi user posted image
(lepe frizure user posted image , ti si se frizerko igrala?)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Za tiste, ki še...
5.8.2012 20:06:22   
Najaa
Aha, no pol pa ko boste šli nazaj, če se ti bo dalo.
Jaz sem se šla frizerko ja. Za tistih par las se mi ne splača h frizerju ju vozit. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Za tiste, ki še...
6.8.2012 10:09:16   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


Na FB od tvojega moram iti, da vidim slikice tvoje družine. Super lepi ste.

Hvala t,i ja jih je on gor dal no sedaj si vidla mojo družino in moje nagajivčke hahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Za tiste, ki še...
7.8.2012 21:59:47   
LuLu
Ejte,
sem gledala Preverjeno in je bila ena tema o laufanju.. da dolgo zgodbo skrajšam... se mi katera pridruži k novemu cilju? Naslednje leto na en organiziran tek? Ali tek trojk ali DM tek ali Ljubljanski maraton (ali, če katera pozna kak drugi tek - meni vseeno kateri)?
Kdorkoli? Časa je dovolj za vse nas, da se pripravimo. Ampak tokrat zares.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Za tiste, ki še...
7.8.2012 22:27:11   
LuLu
http://www.ringaraja.net/forum/m_5966709/mpage_1/key_/tm.htm#5966709

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Za tiste, ki še...
7.8.2012 22:34:57   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ejte,
sem gledala Preverjeno in je bila ena tema o laufanju.. da dolgo zgodbo skrajšam... se mi katera pridruži k novemu cilju? Naslednje leto na en organiziran tek? Ali tek trojk ali DM tek ali Ljubljanski maraton (ali, če katera pozna kak drugi tek - meni vseeno kateri)?
Kdorkoli? Časa je dovolj za vse nas, da se pripravimo. Ampak tokrat zares.


Veš da bi takoj šla... recimo na DM tek... sam tale moja nožna kost, sej sem ti pravila... Se bom spravila h zdravniku in da rešim to pol pa začnem tečt.
Aja, pa s 1.9. grem še malo na ločevalno. Še za ene 3-4 kilce sem se odločila. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Za tiste, ki še...
7.8.2012 22:41:53   
LuLu
Prav nasmešek sem dobila, ko sem vidla, da si se oglasila user posted image
Kost ja... Želim ti, da se da rešit in to čimprej.
In ko bo vse ok, za tebe ziher vem, da boš zraven.
Rabim naslednjo stopnjo v razvoju user posted image
In to je tek na takih "tekmovanjih", kjer tekmovat sicer ne mislim (za zdaj ne, bogve kaj bom naslednjo leto mislila, sama sebe presenečam user posted image ), ampak, da pretečem eno tako progo... neprecenljivo. Z Master cardom tega ne moreš kupit user posted image
Vsak dan imam to v glavi in moram nekak ven dati, magari na RR, pa da še koga zraven potegnem.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Za tiste, ki še...
8.8.2012 9:07:59   
Najaa
Moja zdravnica pride šele konec meseca z dopusta pol se pa reeees spravim h njej... In jo bom vprašala, koliko lahko tek škoduje. Ful bi tekla, sej veš da sem že spomladi bila čist pripravljena na to sam kaj, ko me noga že brez tega boli. user posted image  Če ne druga bom pa navijačica no! user posted image user posted image user posted image

p.s. Lepa slikica! Veliko bolj pozitivna in bolj ti paše. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Za tiste, ki še...
8.8.2012 9:16:11   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
p.s. Lepa slikica! Veliko bolj pozitivna in bolj ti paše. user posted image

user posted image  Menjam razpoloženje...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Za tiste, ki še...
8.8.2012 9:22:19   
Najaa
Ja sej prav. Tale slika je veliko bolj pozitivna, kakor si tudi ti a ne? user posted image

In kako je kaj? Jaz se odpravljam na kofe s kolegico, pol pa je pospravljanje na dnevnem redu. Kuhanja spet bolj malo, ker greva z mojim zvečer na pico. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Za tiste, ki še...
8.8.2012 9:41:08   
LuLu
Eh, jaz imam danes MB. Saj veš, tiste bedne obveznosti. Me je malo ona tema v dobro voljo spravla, ker sem kar za spati dalje. Eh, vedno je to muka.
Na kavi sem že bila pri kolegici. Sem mislila iti laufat, pa ni neke volje danes. Pa še časovno bi bila bolj na knap. Jutri grem, potem pa 10 dni morja. Eh, to morje, kak mi ni user posted image
Ne vem, hudimana, kak si najti cajt in varstvo, da bi ob 6. uri zjutraj šla laufat na morju. Težko bo izvedljivo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Za tiste, ki še...
8.8.2012 12:17:25   
Najaa
Drži se v MB. Sej pol boš mela pa mir neki časa...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Za tiste, ki še...
8.8.2012 19:29:31   
LuLu
Evo me ... kaj mir Najaa?.. čez 2 tedna spet in spet in spet user posted image
Kar utrujena, pa še nesreča je bila v tunelu, pa ne dolgo nazaj, kar se je zgodila, pa rešilni, gasilci, policija... totalni bad, ko si na cesti, to gledat. Sem kar za 20 km/h zmanjšala hitrost.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Za tiste, ki še...
9.8.2012 7:31:01   
Najaa
Sej vem... mir za 14 dni sem misla. user posted image
Kako ste, bejbe?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Za tiste, ki še...
17.8.2012 9:01:38   
danyy
Lep pozdrav vsem , kako ste kaj?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Za tiste, ki še...
17.8.2012 12:59:43   
Najaa
O helou. Jaz sem ok. Ravno sem skuhala kosilo in čakava s hčerko, da se mal ohladi in greva jest. user posted image  Ima angino, zato je doma. Jaz pa ta teden kot da me luna nosi in sam čistim neki po stanovanju. user posted image  user posted image

kako pa ti kej, danyy?

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Za tiste, ki še...
17.8.2012 15:10:16   
danyy
Uf, Najaa, boga tvoja mala, moj mož je ravno prebolel angino, nič kaj fajn stvar. Upam, da bo mala čimprej zdrava. Jaz sem tudi vredu, vesela, ker je vreme spet solidno za kopanje- ravno čakam na sestro, gremo malo na bazen.user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Za tiste, ki še...
17.8.2012 16:11:28   
Najaa
Super za bazen! user posted image  
Ma ni nič boga tamala... je bila 1.dan in ker res takoj leteli h P po AB, je bila že drugi dan čist ok. To je njena 4.angina letos tak da sem že ekspert.

Dejmo čvekat punce, da ne bo LuLu rekla, ko pride z morja, da ni mela ker prebrat. user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Za tiste, ki še...
18.8.2012 6:22:28   
danyy
Dobro jutro!
Najaa, kar pozabljam, da otroci večinoma bolezni dobro prenašajo, jaz imam še vedno pred očmi možeka kak je jamraluser posted image user posted image .
Na bazenu je bilo luštno, ga pa spet voda ni nič zanimala,ampak igrala - sem se odločila, da bo treba tobogan kupit user posted image . Danes gremo spet, verjetno na eno jezero v v avstrijo malo pogledat.
Lulu pa sedaj uživa na polno user posted image ,uh, kje je še naš dopust.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Za tiste, ki še...
20.8.2012 16:28:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Dejmo čvekat punce, da ne bo LuLu rekla, ko pride z morja, da ni mela ker prebrat. user posted image

user posted image
No, do sem sem prišla... zdaj pa dalje. Hvala, da skrbiš za mojo zabavo in kratek čas user posted image

Ej, tak sem bila hitra (kot Strela Mcqueen) mimo Ljubljane, da se žal nisem zaustavla. Tudi, če bi se želela, nisem vedla kako user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Za tiste, ki še...
20.8.2012 16:37:07   
LuLu
Najaa, pridem do tvojega posta, te citiram in se udobno usedem, da grem brati kaj ste napisale, pa vidim, da je še samo en post naprej, od danyy user posted image
Niste glih dosti pisale. Moje branje se je hitro končalo user posted image

In še nekaj na temo Hujšanja... Nisem shujšala, ampak se zelo uspešno nisem na morju zredila. Prvič se je to zgodilo. Polni krožniki, dosti večji obroki, kot jih ponavadi imam, ampak je pa res, da sem se trudila čim več plavati, 4x tekala, parkrat nek po domače narejen badminton igrala in samo SVOJ obrok hrane jedla. Nisem jedla za otrokoma user posted image  Sem kar z radovednostjo stopila na tehtnico.
Kwa nouga pr vas, punce? user posted image

Aja, pa sem kar vesela, da sem doma. 10 dni je čisto dovolj. Nasploh, ker mi je doma lepo in to s tekom tukaj mi je še vedno tak privlačno, da sem kar pogrešala proste dopoldneve in mojo potko. Sicer tek ob plaži... Nepozabno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Za tiste, ki še...
20.8.2012 20:37:44   
HHH
Sam tolk da veste: 1. septembra začnem hujšat!!!!
user posted image
user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Za tiste, ki še...
20.8.2012 20:52:29   
Najaa
LuLu ti maš itak doma luksuz... user posted image  Konec avg bom spet doli... Če te nismo prvič preveč izmučile. user posted image

HHH jaz tudi! user posted image  A bova skupaj? user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Za tiste, ki še...
20.8.2012 21:28:07   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Sam tolk da veste: 1. septembra začnem hujšat!!!!
user posted image
user posted image

user posted image      user posted image


Leta katerega?

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?