|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki še...
20.8.2012 21:30:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu ti maš itak doma luksuz... user posted image  Konec avg bom spet doli... Če te nismo prvič preveč izmučile. user posted image


Zakaj pa misliš, da sem si morala dopust vzeti in se iti spočiti na morje? Pridite spet, bom pač spet šla na morje user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 8:35:30   
danyy
Lulu,na morju se jaz tudi nikoli ne zredim, pa sem do sedaj vedno jedla veliko več kot doma- tam imam nenormalni apetit.Verjetno plavanje naredi svojeuser posted image user posted image . Upam, da se tudi letos ne bom, no 1 kilo sem si dala v dobro, ker doma se pazim pri sladkarijah, tam pa bom verjetno kaj več tega pojedla (sploh, če bo kaka pekarna v bližini).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 8:44:09   
Najaa
LuLu sej lahko se pa v parku dobimo, na mestni plaži. Tam je tudi zanimivo za otroke. user posted image

Na morju se tudi jaz nisem zredila. Lani sem celo 4 kile shujšala, ko sem imela angino. user posted image  Letos pa itak jem "po pameti" user posted image ... ma ta moja pamet je zanimiva, ker vseeno vsaki dan pade kaj sladkega... user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 9:24:17   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Sam tolk da veste: 1. septembra začnem hujšat!!!!
user posted image
user posted image

user posted image      user posted image


Leta katerega?


Tega!!!

Kdor se zadnji smeje, se reži kot pečen maček!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 9:34:59   
Najaa
Ali kot pečena opica? (tiste s tvoje slike, mislimuser posted image )? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 10:28:51   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Kdor se zadnji smeje, se reži kot pečen maček!

Kdor se zadnji smeje, se najdlje smeje user posted image
Ali pač?

Kak izgleda smeh pečenega mačka? user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 10:31:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu sej lahko se pa v parku dobimo, na mestni plaži. Tam je tudi zanimivo za otroke. user posted image

Lahko, glede na to, da sploh letos še nisem bila v parku user posted image  Se vidi, da sem se iz betona preselila na obrobje mesta, kjer smrdi po gnoju in pokošeni travi, pa parka sploh ne pogrešamo.
Pa še boljše... da mi tvoji punci ne bosta mogli stanovanjske opreme skozi balkon zmetat user posted image  Jo še rabim... user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 10:40:28   
LuLu
HHH,
zakaj že tebe nimam na seznamu za tek? Sem te pozabila napisati? Se opravičujem, te bom takoj dodala, ko potrdiš članstvo in nakažeš 100 eur mesečne članarine na moj račun. Lahko kar za celo leto plačaš vnaprej. Možna tudi ta opcija... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 17:06:33   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ali kot pečena opica? (tiste s tvoje slike, mislimuser posted image )? user posted image user posted image user posted image



Aha! To pa ne vidiš kako je shujšana, a?user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 17:08:20   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Kak izgleda smeh pečenega mačka?[/color][/color] user posted image



Joj, tole pa rajši ne grem po googlu slike iskat user posted image
user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 17:09:40   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

HHH,
zakaj že tebe nimam na seznamu za tek? Sem te pozabila napisati? Se opravičujem, te bom takoj dodala, ko potrdiš članstvo in nakažeš 100 eur mesečne članarine na moj račun. Lahko kar za celo leto plačaš vnaprej. Možna tudi ta opcija... user posted image


Plačam jaz 200 samo, da mi ni treba laufatuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 17:27:59   
LuLu
Tale se smeje user posted image . Po moje se to sliši kot kak iiiiii hr hr iiiiiiiiiiii hr...
Kak pa izgleda pečena, pa raje jaz tudi ne bi guuglala, res vprašanje, če bi ji takrat sploh šlo na smeh.
Ampak je lepa, a ne? Obe...
user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Za tiste, ki še...
21.8.2012 17:30:58   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: HHH
Plačam jaz 200 samo, da mi ni treba laufatuser posted image

Zmenjeno! Za 200 te pustim pri miru. Če si pa premisliš, ti denarja ne vrnem, ti pa dovolim sodelovanje na teku in tekaš za mano, NE pred mano. Razumeš? user posted image

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Za tiste, ki še...
22.8.2012 9:17:39   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu sej lahko se pa v parku dobimo, na mestni plaži. Tam je tudi zanimivo za otroke. user posted image

Lahko, glede na to, da sploh letos še nisem bila v parku user posted image  Se vidi, da sem se iz betona preselila na obrobje mesta, kjer smrdi po gnoju in pokošeni travi, pa parka sploh ne pogrešamo.
Pa še boljše... da mi tvoji punci ne bosta mogli stanovanjske opreme skozi balkon zmetat user posted image  Jo še rabim... user posted image


user posted image  A dej, sej so ble sam igrače. Nista kavča in hladilnika ven metali. user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Za tiste, ki še...
22.8.2012 10:09:17   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
user posted image  A dej, sej so ble sam igrače. Nista kavča in hladilnika ven metali. user posted image user posted image

Še... kaj jaz vem, po kom imata to. Kaj, če se še mami ftrga in jima pomaga? Vse tri bi potem lahko kak tv ali omarco dol fliknili user posted image
user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Za tiste, ki še...
22.8.2012 10:19:41   
Najaa
user posted image  Faaaaaaak... ok, brez besed sem... Tega nimata po meni! Veš, kako sem jaz fajn gostja. Kadar sem sama na obisku. user posted image

No kako kaj, punce? Kaj delate, kaj boste kuhale?
Grem jaz malo pospravljat in tuhtat kaj v lonec dat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Za tiste, ki še...
24.8.2012 11:38:25   
danyy
Oj,oj, kako ste kaj? Vroče je za znoret, zdaj pa imam res že dovolj te vročine. SE nikakor ne morem naspat, se sploh ne shladi nič- slabost mansardnih sob. Razmišljam,da si bom danes jogi v dnevno zavlekla in tam spala user posted image .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Za tiste, ki še...
30.8.2012 11:29:37   
LuLu
Katera za pomfri? user posted image  user posted image

user posted image


(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Za tiste, ki še...
30.8.2012 11:30:27   
Tippi
hahahahaha lulu. odlična! da se ti zagravža za vse večne čase! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Za tiste, ki še...
30.8.2012 11:41:12   
LuLu
Ja, drži. Pomfri mi že malo smrdi user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Za tiste, ki še...
30.8.2012 12:03:54   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Katera za pomfri? user posted image  user posted image

user posted image



Nagravžno in smešno hkrati.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Za tiste, ki še...
30.8.2012 12:24:51   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Katera za pomfri? user posted image  user posted image

user posted image



Lulu ti si čist nora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Za tiste, ki še...
30.8.2012 12:30:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu ti si čist nora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  Tudi to drži...user posted image
Če ne druga, sem vaju (tebe in danyy) pa iz brloga vrgla user posted image
Če se pa nič ne dogaja na tej temi... je treba malo sr***gor dati, da se oglasite user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Za tiste, ki še...
30.8.2012 12:54:22   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu ti si čist nora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  Tudi to drži...user posted image
Če ne druga, sem vaju (tebe in danyy) pa iz brloga vrgla user posted image
Če se pa nič ne dogaja na tej temi... je treba malo sr***gor dati, da se oglasite user posted image

Ja, na temi se res nič ne dogaja, se vidi da je čas dopustov. Mene pa mali skozi okupira, trenutno spi, pa imam malo čas pogledat sem gor.user posted image .

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Za tiste, ki še...
30.8.2012 20:54:09   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu ti si čist nora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  Tudi to drži...user posted image
Če ne druga, sem vaju (tebe in danyy) pa iz brloga vrgla user posted image
Če se pa nič ne dogaja na tej temi... je treba malo sr***gor dati, da se oglasite user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja res si naju vrgla samo mi ni net delal in predno so prišli popraviti je kar par dni trajalo pa še skoraj vsak drug dan zabijem v Lj., ko mami peljem.
Evo sedaj pa tukaj mal tebi težim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image predno skočim v posteljo

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?