|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:39:46   
Barik@

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

predvidevam pa da sem rekorderka user posted image jih morem kr 20-25kg dol zbit



Dobrodošla user posted image
Rekorderka bo tista na tej temi, ki bo najdlje zdržala, da ne bo niti kile dol šla user posted image
Če sem iskrena sem jih jaz včasih tudi imela 30 kg manj na to višino... j*** ga!   Minli so ti cajti. Srednja šola, pa tekanje za pubeci in pred njimi tudi svoje naredi user posted image


Jaz sem jih imela pred nosečnostjo največ 65, potem sem se pa zredila skoraj na 100 (pa sem se ful pazila, hodila po hribih do zadnjega), po porodu sem shujšala 20 kg, spet zanosila, zredila, shujšala, in ostala na 75 -+1 kg. user posted image

Mcfish mi ne bi škodil, kar se okusa tiče, bi mi bilo pa grozn slabo, tako kot nazadnje (ne bom pozabla tega user posted image user posted image )

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:40:23   
pebs

http://www.facebook.com/dmtekzazenske

sam res, to sploh ni slaba ideja. Sej 5km ni tolk velik....se mi zdiuser posted image . Jest sm odločena da jutr spet začnem tečt. Dons je blo krofov še pa še (pa jih čez let sploh ne jem).

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:46:25   
Poka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

LuLu, saj imaš še 4 mesece časa ...en obisk Mc-a nič ne škodi ... nema izgovorov. user posted image
meni se pa fuul lušta mcfisha ali kaj je bil, ga nisem jedla že ene 7 let, če ne več. Grem rajši na kebab. user posted image

Meni ne škodi en velik kordon blu in dve piti (ma ziher sta bili marelični) ... ti pa že 7 let nisi jedla mkfiša (tiste sočne ocvrte ribice v mehkem kruheci in s tako čutno belo omakico, da se ti vse v ustih stopi...) in bi ti zelo škodil? 
...ne verjamem ti. user posted image

A si mogla? Pa moj najljubši je... Nisem šla niti ven danes, ko sem bila povabljena k svakinji v lokal, ko so imeli zastonj krofe. Da ja ne bi...

Mc fisha si jaz delam doma, iz ribjih palčk, toasta, pa s kumaricami, pa seveda majonezo - pride skoraj isti okus user posted image Zraven pa seveda ... Coca cola...

Sam se danes še nisem pregrešila. Moj je prinesel neke maslene rogljičke... Eden ima nekaj čez 300 kcal... Pacek user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:51:46   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs


http://www.facebook.com/dmtekzazenske

sam res, to sploh ni slaba ideja. Sej 5km ni tolk velik....se mi zdiuser posted image . Jest sm odločena da jutr spet začnem tečt. Dons je blo krofov še pa še (pa jih čez let sploh ne jem).

Če si že kdaj tekla, se ti 5 km res mogoče malo zdi. Jaz sem nazadnje tekla v srednji šoli na 100 in 200, 800 m in kolko se spomnim, sem že takrat dol padla na cilju in med potjo bila med zadnjimi in čvekala s sošolkami med tekomuser posted image
Nisem še 1km nikoli pretekla, kamoli 5. Če bi res nekim slučajem šla na ta tek, sem porušila vse osebne rekorde in omejitve v glavi user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:53:23   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Če imate kak recept, se priporočam, lahko izračunam kalorično vrednost...


Nimam nobenega recepta... a to štetje kalorij tebi kaj pomaga?
Jaz jih nikoli nisem in ne bom... številke me samo omejujejo. Poslušam, telo in točno vem, kdaj sem dovolj telovadla ali pojedla.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:54:42   
Barik@
Lulu, priporočam športni modrček ...za vsak slučaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz teniske že imam (sicer trail, pa vseeno), manjkajo mi hlače, ker sem ene strgala na gorskem teku. v 4 mesecih se bom pripravila na tek, pa kupila hlače ...drugače ne grem user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 18:55:46   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Poka


... Eden ima nekaj čez 300 kcal... Pacek user posted image


Ej, da nimaš ti resnih problemov s številkami? user posted image  
Ti to vse pretvarjaš v kalorije? Ne morem verjeti user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 19:00:25   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, priporočam športni modrček ...za vsak slučaj user posted image user posted image user posted image user posted image


Če si že omenla... to je pa res edina pozitivna stran, da sem se zredila... Imam jih večje!
Če pa shujšam, pa bosta prvo onidve šle dol, dobesedno user posted image  
Če bom kdaj v življenju začela tekat, pa bo itak vse športno... modrček, sp. hlače, zokni adidas, znojniki Nike, sončna očala, neka športna (jih sploh ne poznam, kera so...) pa naravni make up zraven user posted image

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 19:03:09   
rozilu
Uffff, a tolko cal ima en rogljiček???? No, še dobro da ne vem.... meni se taki prigrizki zdijo zdravi user posted image user posted image user posted image

Jaz pa nisem od teh sendvičev in majoneze... mene samo sladkarije bašejo (oz. jaz njih user posted image ). In sedenje.

DM tek sem že bla dvakrat, obakrat sem se en tak čas spravila vadit... pa je šla kondicija gor in dol in ponavadi maja ni blo več časa za vadit... pa sem vseeno pretekla. Ampak ne grem več - je prevelika gužva. Je pa lepa motivacija, pa ker je taka gužva in so poti (na Rožnik) preozke se itak ne da tečt, pa še klanec je user posted image ... tko da kak lep kos prehodiš. Za ne previsoko kotizacijo dobiš ful polno vrečo nagrad... Ma fajn je, samo gužva pa ubija.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 19:06:16   
rozilu
Aja, na DM teku sem tekla seveda na 5km... je še prezgodaj v sezoni za kaj več... potem eno leto sem pa bla pridna in sem šla še na tek okoli Blejskega jezera (tudi okoli 5km) in potem jeseni še na ljubljansko 10-ko! Sicer komaj, ampak sem pretekla. Evo, to bo moj letošnji cilj! Vmes pa na kak manj zagužvan tek na 5km. 

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 19:16:00   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Aja, na DM teku sem tekla seveda na 5km... je še prezgodaj v sezoni za kaj več... potem eno leto sem pa bla pridna in sem šla še na tek okoli Blejskega jezera (tudi okoli 5km) in potem jeseni še na ljubljansko 10-ko! Sicer komaj, ampak sem pretekla. Evo, to bo moj letošnji cilj! Vmes pa na kak manj zagužvan tek na 5km. 

A si se prišla sem hvalit? user posted image
Kje je tvoj problem, da si na forumu "Hujšanje"? 5 km, pa 10-tka, pa klanec?

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 19:37:26   
cebela2
rozilu a nam ti daješ ali zbijaš motivacijo user posted image

a ve boste začele samo migat ali tudi kaka dieta. .

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 19:47:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

rozilu a nam ti daješ ali zbijaš motivacijo user posted image

a ve boste začele samo migat ali tudi kaka dieta. .

Dobro vprašanje... eno in drugo... user posted image
Meni je fajn ta tema, ker kot vidim, lahko bedarije pišem in se zabavam... sem zadnje čase na RR preveč časa zapravla na temah "Partnerstvo" in "Spolnost"... tam ni tak zabavno. Rabim nekaj takega, da se smejem .
Pa še o hrani lahko pišem user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 19:52:24   
pebs
Men je taka motivacija ful dobra, user posted image rozilu. Ja, Lu Lu, sm te prej brala na tistih temah,pa res kapo dol za vztrajnost. Men se ne bi dal bost z zmeraj istimi...Pa še tako filozofiranje...uf, veste sm mal blond,pa take teme niso zameuser posted image . Mi je ta bolj pisana na kožouser posted image .

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 19:53:47   
cebela2
ja ja imam občutek da bo čez 4m uprašanje. . . Zakaj smo že na tej temi user posted image
me na pirčku pa gledale DM tek

Iz katerega konca pa ste punce. . jaz sem iz okolice Lj (proti Dolenjski)
A je katera za grupni (tek oz priprave) enkrat tedensko

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:02:04   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Men je taka motivacija ful dobra, user posted image rozilu. Ja, Lu Lu, sm te prej brala na tistih temah,pa res kapo dol za vztrajnost. Men se ne bi dal bost z zmeraj istimi...Pa še tako filozofiranje...uf, veste sm mal blond,pa take teme niso zameuser posted image . Mi je ta bolj pisana na kožouser posted image .

Malo mi je pasalo, ker že dolgo nisem bila na RR, zdaj pa vidim, da se teme in problemi ponavljajo in tudi odgovori, pa je malo tečno postalo. Nimam več kaj za napisati tam user posted image  
Tam na ...tri dni... gredo teme prehitro na drugo stran... tu sem se našla... na "Hujšanju". Ampak nonstop sem jih samo brala, pa nisem imela kaj za napisat, ker nisem ne telovadla, ne hujšala user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:05:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

. . . Zakaj smo že na tej temi user posted image

Iz katerega konca pa ste punce. .

Za zabavo in smeh.. aja, pa eno skupno točko imamo vse... rade bi šle kilo dve dol in malo telovadle user posted image  - to bo tak za imidž user posted image
Sem pa iz Celja...

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:05:21   
Barik@

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Men je taka motivacija ful dobra, user posted image rozilu. Ja, Lu Lu, sm te prej brala na tistih temah,pa res kapo dol za vztrajnost. Men se ne bi dal bost z zmeraj istimi...Pa še tako filozofiranje...uf, veste sm mal blond,pa take teme niso zameuser posted image . Mi je ta bolj pisana na kožouser posted image .

Malo mi je pasalo, ker že dolgo nisem bila na RR, zdaj pa vidim, da se teme in problemi ponavljajo in tudi odgovori, pa je malo tečno postalo. Nimam več kaj za napisati tam user posted image  
Tam na ...tri dni... gredo teme prehitro na drugo stran... tu sem se našla... na "Hujšanju". Ampak nonstop sem jih samo brala, pa nisem imela kaj za napisat, ker nisem ne telovadla, ne hujšala user posted image


in ena in iste "pametne" moralistične uporabnice user posted image

Jaz sem iz Savinjske regije user posted image

Evo, pogledam preverjeno, potem grem pa delat user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:06:29   
pebs
cebela 2 - jest ne mislm met nobene diete, mislm sam mal manj jest. Pa čimmanj sladkarij. Sm pred kratkim probala ločevalno dieto, pa sm po dnevu in pol čist obupala, ful sem se slabo počutla,sm bla lačna po tem. Čeprav pa mislm,da bi šle kile kar hitr dol, če bi vztrajala. Mogoče celo še kdaj probam.Ja gibat se pa mislm res večuser posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:08:23   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

... pa sm po dnevu in pol čist obupala, ful sem se slabo počutla,sm bla lačna po tem.

user posted image  sorry... a res? Po enem dnevu in pol?

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:09:13   
cebela2
jaz sem se odločla za ločevalno. . sej mi je kar šlo do danes user posted image
Krofo nisem nikoli marala in tudi jedla jih nisem . . do danes user posted image sem jih 4 pojedla. . joooj jooj. .
No jutri spet začnem. . z mesooomm user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:15:34   
pebs
res,nouser posted image . Kosilo je blo še po ločevalni, večerja pa že kr neki. sam sm se res čist švoh počutla.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:16:30   
Barik@
Jaz sem tudi hitro nehala z ločevalno (ni bilo 1 teden), ker bi mogla bit kar naprej v trgovini ali pa pri mojih na vrtu ... blah, najrajš skuham po navdihu in kar je v hladilniku, da mi bo pa knjiga ukazovala kaj naj kuham, na-a, ni za mene.user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:16:39   
pebs
kolk časa pa si na ločevalni

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:19:45   
pricakujeva
pa to nemorš verjet kolko krofov sem požrla-dobesedno...tok sm se basala d mi je še zmeri slabouser posted image user posted image user posted image
ahhhhh jst mam full probleme k tokkkkk velik pojem, en dan sm si pisala me je skor kap......pol pa poslušam ene k pišejo svoje jedilnike.....jst tok pojem u enmu obroku....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?