|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:19:55   
pebs

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Jaz sem tudi hitro nehala z ločevalno (ni bilo 1 teden), ker bi mogla bit kar naprej v trgovini ali pa pri mojih na vrtu ... blah, najrajš skuham po navdihu in kar je v hladilniku, da mi bo pa knjiga ukazovala kaj naj kuham, na-a, ni za mene.user posted image


Jest tud ne morm lih tist dan neki jest, mi pol čist neki druzga zapaše. Se spomnm,ko sm bla mlaj, sm bla ene 5 dni na eni še ne tok strogi dieti brez sladkarij, sm prov sanjarla o pudingu, k ga drgač ne jem lih prov rada. Prov manjka mi samodiscipline.

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:23:11   
pebs
joj,sam ta tema mi je res všeč. Prov tema za jamranje... pa še noben te ne kur... ko se zjamram,pa grem mogoče res v akcijo proti kilogramiuser posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:27:15   
LuLu
Jaz sem si tudi knjigo skopirala, pa en dan naredila, pa špajzo s konzervami korenčka, graha,... napolnila, pa ovsene kosmiče kupila...
Potem pa je mati naredila svetovno dober pasulj z zelo malimi koščki mesa (kar seveda ni po pravilih ločevalne) za 3 dni... pa sem prestavla dieto.
No, če mi ta ne bo šla, ne bom nobene imela, ampak le zmanjšala obroke in telovadla...
Ne morem si zamisliti življenja brez majoneze, Nutelle in kruha...

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:28:37   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

.. pa še noben te ne kur...

Če češ te lahko ... sem se par fraz naučila na RR user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:31:59   
cebela2
hahahaha. . ste pa face. .
na ločevalni sem pa cca 14 dni. . meni pa sploh ni problem se jo držat. . .aja pa še gluten sem izločila. . se res bolš počutim. . danes me pa spet neki šraufa po črevah ko sem krofe jedla

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:34:32   
pebs
a si šla že dost kg dol? Sej je mišljen da maš sam tri obroke,a so dovoljene malce?


(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:41:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

a si šla že dost kg dol?


Mene sprašuješ? user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:44:58   
pebs
ja,kako pa,ta najbol zagnanouser posted image . Sam glede na to da maš res vztrajnost v sebi (saj glede na katerih temah si sodelovalauser posted image ),pa ni hudič, da se tud spravš laufat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 20:51:00   
LuLu
1 dan sem bila na ločevalni... naslednji dan sem že pasulj jedla... ti računaj user posted image
Ali pa pooookaaaa, koliko kalorij sem manj pojedla, ker ponavadi jih pojem tam nekje med 2100 in 2500user posted image
user posted image
Joj, ko bi lahko primerjala tako vztrajno tipkanje na rač. in vztrajnost pri športu... Bi Čeplakovo pustila na prvi oviri, ko bi prišla jaz na cilj user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 21:38:32   
LuLu
Samo nekaj se dogaja z mano...
Kordonblu burger sem pospravla v hladilnik... A sem res začela hujšati? user posted image

A to fejst boli? Dajte mi napisati tiste, ki ste to že doživele... kakšne so posledice? Pa ne me obsojat! user posted image


user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 21:58:35   
rozilu
Hehehe, provociram (sebe) in motiviram (sebe in ostale) user posted image Malo sem moram pohvalit in videt, da (sem) zmorem(gla).

Ma kaj 5-ka in 10-ka... zdej ne pretečem niti 3 km. To je bilo leeeeta nazaj. Nazadnje sem 5km pretekla 2 leti nazaj... pol je šlo pa vse samo navzdol. Takrat ko sem tekla, sem tudi malo brala o kondiciji in itak da če pol leta nič ne migaš, si na istem kot če 5 let ne migaš... In jst sem ekspert v kampanjskem miganju... Par let nič, eno leto ful pridna, spet 2 leti nič, potem nosečnost (itak takrat ne moreš začet tečt), pa vozičkanje in tek (hja takrat sem mela čas in voljo), od takrat pa nič, nula, zero, niente.

Ma jst nimam diete v planu (samo manj sladkarij user posted image )... miganjeeeeeeeee... kar je itak še težje se spravit.

LuLu, baje boli user posted image prosim, ne delaj tega! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Za tiste, ki še...
21.2.2012 22:11:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

...in itak da če pol leta nič ne migaš, si na istem kot če 5 let ne migaš... 

LuLu, baje boli user posted image prosim, ne delaj tega! user posted image


Torej se lahko hvalim okoli, da kao ne tečem že, recimo, 8 mesecev, ker je itak isto, kot če bi rekla 20 let? user posted image  Ful dobra... bom uporabla kdaj, hvala...
Saj od tu pa vse psiho bolečine, bi jedla, ne bi jedla,... nisem tak tip, da bi se z zdravjem igrala, bolečine pa ne maram...
Burgeeeer prihajam, v imenu zdravja te bom zmazala, da mi ublažiš bolečine. Si mi kot aspirin user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:02:00   
HHH
Ponosno javljam, da sem včeraj zmazala 3 krofe, enega pa že danes.
Tekla nisem.
O ločevalni ne razmišljam.
Kile mi grejo na živce.
Skratka, brezupen primer.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:02:54   
Poka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

1 dan sem bila na ločevalni... naslednji dan sem že pasulj jedla... ti računaj user posted image
Ali pa pooookaaaa, koliko kalorij sem manj pojedla, ker ponavadi jih pojem tam nekje med 2100 in 2500user posted image
user posted image
Joj, ko bi lahko primerjala tako vztrajno tipkanje na rač. in vztrajnost pri športu... Bi Čeplakovo pustila na prvi oviri, ko bi prišla jaz na cilj user posted image

Hm... ne vem, bi mogla imet podatke, kaj si točno jedla, vsaj približno v gramih.

Pasulj, tudi če je z mesom, ni nujno, da je problem... Sam ponavadi se da notri veliko maščobe, pa še tisto mastno suho meso... Maščoba je hudič, ko ti hitro nabije kalorije... 1 g je 9 kcal Jaz imam obroke, ko hujšam po okrog 350 kcal, ko si izračunam na en programček, moram ful pazit, potem ko pa grem kuhat, pa vidim, da moram uprabit drastično manj maščobe.

Kaj sem včeraj jedla za kosilo:

KUHAN RIŽ

80 g (kuhanega) riža
OHROVT

2 kokosove masti
25 g čebule
4 g česna
150 g ohrovta
25 g belega vina

PIŠČANČJE NOGE
2 piščančje noge


OH B M kCal
33,9 32,8 7,338 376,01

Tega riža je precej malo, ampak z ohrovtovo prilogo sem se fajn nasitila in nisem sploh več bila lačna do večera. Je bilo tudi dovolj beljakovin očitno - menda se ti potem ne lušta sladkarij...

Tle je pa en dan prej

AJDOVI PERESNIKI S ŠPINAČO IN KISLO SMETANO
80 g ajdovih peresnikov
2 g kokosove maščobe
4 g (en strok) česna
100 g špinače
20 g kisle smetane z 20% maščobe/10 % mm

Z jogurtovo kislo smetano Ljubljanskih mlekarn z 10% mm

OH B M kCal
59,4 11,8 6,178 349,34

Zgleda precej manjši obrok kot smo verjetno navajeni pojest, ampak računajte na to, da se je 5x na dan. Pri sebi sem najboljše rezultate opazila, ko sem jedla 7 x - po malo.

Če katera hoče, lahko uporabi recepte, s tem da ta zadnji ni preveč beljakovinski - sam itak nima veze, če si prej jedel vse po vrsti, pice ipd., je to še vseeno OK.



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:07:18   
Poka
Aja... piščanec je brez kože, ker s kožo ima skoraj kalorij x 2. Pripravlejn v konvekcijski pečici brez maščobe, lahko pa na žaru.

Pa ne se bat, da moraš potem stalno vagat hrano, se navadiš na količine, predvsem se pa želodec.

Tudi jaz sem danes pojedla rogljiček za zajtrk - sem rekla zvečer, da ga bom. Glede na prej se vseeno bolj pazim, pa važno je, da prideš postopoma na drug način prehrane, drugače pa res voljo izgubiš.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:25:26   
cebela2
to je pa mal zakomplicirano. . men je ločevalna ok. . no nadaljevanje ločevalne sem prestavla na ponedeljek user posted image
Danes je post. . a se bo katera držala. .

aja ena je spraševala če sm šla kaj dol. . 2kg/14dni . . neki pa je

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:31:14   
Poka
Čestitam. Jaz sem pa rekla, da grem na bolj dolgoročni način in se sploh ne bom tehtala. Bom spremenila prehrano in način življenja. Zato ko potem, če ne gre po načrtih, me pa res mine in začnem ful jest vse kar ni OK.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:40:16   
pebs
Ja,no,jest se tud ne mislm tehtat več, mogoče enkrat na teden. Zdej skačm po vagi večkrat na dan,pa me res kr mine,ker se ne premakne.Ko da se v enem dnevu lahko kej spremeniuser posted image  

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:49:07   
LuLu
Ojla...
zajtrk sem imela... jabolčni kis z medom in vodo, zdaj pa kava. Tudi jaz sem zasovražla to tehtnico, ko bi vsaj prav delala! user posted image
Poka...čisto resno vprašanje... kak se ti da? To s temi grami in kalorijami... Meni bi čisto apetit vzelouser posted image  
HHH... ravno zaradi takih kot si ti sem tu... saj sva na istem user posted image  
Enkrat se bomo resno pomenle zakaj nam ne gre hujšanje... in zakaj tako jemo, kot jemo. Jaz eno teorijo že imam (za sebe) - samo to ni tak zabavno... drugič.
Spet si bom nastavla legmeđik in sobno kolo sredi sobe. Včeraj je bilo to uspešno. Sem kar 2x migala gor. Pa bomo vidli kaj dalje... hamburger mi je še od včeraj ostal... ši*** , zdaj ko sem se na njega spomnila, sem dobla usta polna sline... user posted image  a, ta kos hrane bo hitro šel danes 

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:51:19   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Ko da se v enem dnevu lahko kej spremeniuser posted image  

Lahko, tudi za 2 kg... zvečer 2 kg več... torej ne tehtaj se raje user posted image
Da bi mi pa zvečer pokazako 2 kg manj... nikoli!
Sploh ne vem kdaj se manj prikaže... enkrat čez noč? Najboljše, če res hujšaš, da se na par dni tehtaš ali pa enkrat tedensko. Tak se bo vsaj rezultat videl.

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:55:03   
pebs

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ojla...
zajtrk sem imela... jabolčni kis z medom in vodo, zdaj pa kava. Tudi jaz sem zasovražla to tehtnico, ko bi vsaj prav delala! user posted image
Poka...čisto resno vprašanje... kak se ti da? To s temi grami in kalorijami... Meni bi čisto apetit vzelouser posted image  
HHH... ravno zaradi takih kot si ti sem tu... saj sva na istem user posted image  
Enkrat se bomo resno pomenle zakaj nam ne gre hujšanje... in zakaj tako jemo, kot jemo. Jaz eno teorijo že imam (za sebe) - samo to ni tak zabavno... drugič.
Spet si bom nastavla legmeđik in sobno kolo sredi sobe. Včeraj je bilo to uspešno. Sem kar 2x migala gor. Pa bomo vidli kaj dalje... hamburger mi je še od včeraj ostal... ši*** , zdaj ko sem se na njega spomnila, sem dobla usta polna sline... user posted image  a, ta kos hrane bo hitro šel danes 


zakaj to piješ, a za prebavo?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 8:56:36   
cebela2
jaz sem bila tud obsedena z vago . . skoz sem bla gor. . no zdej pa enkrat na tedn.

to da bi štela cla pa user posted image

a pozna katera knjigo. . tek za začetnike

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 9:05:06   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs

zakaj to piješ, a za prebavo?

Ja, naj bi bil dober za prebavo... glede na to, da sem že bila na veliki potrebi, pa še preden sem naredila šljuk kave user posted image
Pa vodo naj bi odvajal od telesa... dosti tega ima, včasih sem vedela, pozabla... na netu ziher kaj najdeš.
Toliko vem, da ga pijem, vsak dan. Nasploh zdaj, ko bi rada shujšala.
Lahko si kupiš samo jabolčni kis , ker med (ok, saj je zdrav) ampak mislim, da je zraven zaradi okusa... ali pač...
Včasih sem dala jab. kis in vodo, pa žličko meda... potem pa sem našla v trgovinah Ašičev (pater) jab. kis, ki že ima med not. Ni glih poceni kis, ampak, ni mi za čakat, da se med stopi v hladni vodi user posted image
Sem pa ugotovila, da mi super odgovarja tudi za solato. (ker drugače jab. kisa sploh nimam rada)

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 9:05:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: cebela2
a pozna katera knjigo. . tek za začetnike

Ne... dalje...

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 9:15:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pebs
zakaj to piješ, a za prebavo?

Ej, sem na netu pogledala kaj piše... polno je tega... če se ti ne da brati... ja, pij ga zjutraj na tešče... žlico, dve, tega kisa z dva deci vode (ali celo razmerje 2:1 , kis =2, voda=1)
Ali večkrat na dan, pred obrokom, ali s toplo vodo. Imaš pa tudi kapsule v trgovinah (to mi ne potegne)... ok, po moje čudežev itak ne more delati, so pa ene take malenkosti, ki pa vplivajo na vso prebavo, zdravje,... da pa mogoče na koncu kile le grejo malo lažje dol oz. narediš telo malo bolj pripravljeno za dieto...
Imaš tudi prav knjigo Hujšajmo z jab. kisom...

Kopirano iz ene strani:
 
"JABOLČNI KIS Z MEDOM
Zmešamo dva dela jabolčnega kisa in en del medu. Dnevno jemljemo tri krat po dve žlici. Mešanica lajša artritis, vnetje mehurja, prehlad, zvišan holesterol, visok krvni tlak, zaprtje…"

Kopirano:
 
"Jabolčni kis vsebuje vitamine, minerale, flavonoide, ocetno kislino in pektin. Vpliva predvsem na presnovo hrane, saj spodbuja delovanje črevesja. Hrana tako čez črevesje potuje lažje in hitreje. V organizmu jabolčni kis pospešuje tudi izgorevanje oziroma porabo maščob. V poletnih dneh deluje osvežilno v solatnih prelivih, nekateri pa ga kar pijejo razredčenega z vodo. "

Pa tudi Donat, pa žlička olivnega olja vsak dan,... malo morje teh stvari je... jaz sem si izbrala te, ki mi najbolj grejo.
Spet bom olivno olje začela piti...

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?