|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:00:38   
diana 28
Jaz trenutno prebiram po internetu, da ni zdravo jest zvečer OH, kot je Poka napisala. Menda se to nabira, ker čez noč ne porabimo. Verjetno bo kar ta največji razlog za moje kile. Najraje pojem pašto za večerjo in očitno jo bom morala zamenjati za beljakovine. No, saj tudi to bo šlo ampak user posted image Bom probala kakšen mesec za večerjo ukinit OH(jih bom raje za kosilo).... Počasi bom še doktorirala s to prehrano.... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:02:23   
pebs
Ja,še kr uredu. Sej mi tud jest ne paše. En kr velik strošek sm si naložila, pa bomo tud to sfural. Glavn da smo zdrav pa da se mamo rad,aneuser posted image . Drgač sva šle pa zjutraj s tastarejšo na en tak luštn pohodek, pa sm misla,da bo tko mal na izi (je stara 5 let), pa je začela šponat,pa še tečt zravn,ma sm jo komi dohajala. Od kot jim tok energije. Sm misla,da bo pol saj kej zadremala, ja, veš da,jest ja,ona neuser posted image . Pa drgač,a ste se kej športale.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:04:39   
aleksandra123
Sem rabila eno potrditev, da sem resnauser posted image , in evo, danes, dilema, a grem na čevape, pa pomfri, pa kašen pir ali se probam SPET malo krotit in doma pojem kosilo. Sem se že oblečena za ven gledala v ogledalu, kako me kavbojke šponajo in sem se premislila in ostala doma. No, in tako sem se potem oglasila še na forum.

Tistih 15 kil sem zgubila, ker sem totalno črtala sladkarije, kruh in alkohol(zdaj si lahko misliš, da tega v normalnih časih skonzumiram ohohouser posted image . Aja, pa tečem, samo če ornk ješ, nič ne pomaga.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:05:48   
LuLu
legmeđik in sobno kolo. đabe tak migat, če je večerja obilna...

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:09:22   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

... pa kašen pir ...
... in alkohol(zdaj si lahko misliš, da tega v normalnih časih skonzumiram ohohouser posted image . Aja, pa tečem, samo če ornk ješ, nič ne pomaga.

Oooo še probleme z alkoholom bomo reševali? user posted image  To tudi znam user posted image
Jaz sem ga tudi včasih čez vikend dosti nesla... samo se to ni poznalo na postavi. Ker hrana je bila v drugem planu, samo ve in žurat in plesat... postava pa vau user posted image
Mogoče bi pa to spet morala user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:14:46   
aleksandra123
Madona, alkohol ima kalorij norooo, 3 piri so 750 kalorij, pri 10 km teka jih gre pa 700user posted image Pa Nutella tudi ni ravno dietna, jaz jo takole ob večerih napadem z žlico, kruh zraven mi nekako razvodeni okus.user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:18:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Madona, alkohol ima kalorij norooo, 3 piri so 750 kalorij, pri 10 km teka jih gre pa 700user posted image Pa Nutella tudi ni ravno dietna, jaz jo takole ob večerih napadem z žlico, kruh zraven mi nekako razvodeni okus.user posted image



Prava si za to skupino. Če bi jaz spila 3 pire (ok, danes bi bila koma pijana) sploh lačna več ne bi bila. Tak se spomnim, da je bilo včasih... Ah, Nuttela... brez nje mi živeti ni.
Škoda (ali pa ne), da Milkyway namaza ni več nikjer za dobiti... tako penast je bil...

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:21:26   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Madona, alkohol ima kalorij norooo, 3 piri so 750 kalorij, pri 10 km teka jih gre pa 700user posted image Pa Nutella tudi ni ravno dietna, jaz jo takole ob večerih napadem z žlico, kruh zraven mi nekako razvodeni okus.user posted image




Heheheh, kaj bi redčili take dobrote kot je nutela? Jaz sem šla danes lačna (pred kosilom) v trgovino... sej sem bla še kar zmerna, samo niso umanjkali: 1 čokolada zame, 1 za hčerko, piškoti (sicer polnozrnati), nutela in rogljički (sicer majhni in polnozrnati). Tudi jedla nisem ful, ker sem zmatranaaaaa. Bom že jutri nadoknadla user posted image

Kaaaaaj, 10km za tri pire? OMG... Dobro sej treh več ne morem popit (tudi izven te forme user posted image )... pa ko sem ga največ popila (študentska leta) sem mela čisto fajn postavo. Tko nekako kot LuLu pravi user posted image Mogoče se je pa zdej začel poznat pivski trebuh (z 10-letno zamudo, hehe).

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:23:00   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Jaz trenutno prebiram po internetu, da ni zdravo jest zvečer OH, kot je Poka napisala.


Ah dej, dej. Kakšne so to neumnosti. OH te pa ja najlepše zazibljejo v spanec... tile bi nam radi še motnje spanja povzročali user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:24:06   
aleksandra123
Eh, mene po piru šele ornk lakota zagrabiuser posted image , pa pomisleki, da ne bi bilo dobro po Nutelli usekat, odpadejouser posted image .

Nutella(to kupujem v največjih možnih kozarcih, da jo ne zmanjka čisto takoj), čokolade vseh vrst, kremšnite....ma, zame ni slabe sladkarijeuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:29:26   
aleksandra123
Aja, pa da se približno ve, kako sem dimenzionirana, pa cilji(to je treba met, bajeuser posted image ), 67 kil, 165 cm, za začetek bo rada proti 60 prilezla, optimum bi bil pa 55.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:34:21   
LuLu
10 km bi laufala PO pivo... user posted image
Samo res... kaj za vraga me mora čakati na drugi strani, da bi laufala tja user posted image  A se temu reče imeti cilj?
Sem tudi mislila, da bi na 10 km več porabla...
rozilu ne pusti se! Vem, da je najlepše zaspati s polnim želodcom user posted image
Pa đabe tiste polnozrnati izdelki... ne palijo user posted image

Aja, pa najboljšo Nuttelo imajo v Mullerju user posted image

Eh, pa saj hujšamo, ali ne?
Zadnjih nekaj strani sploh ne vem, če kera hujša... nas bodo moderatorju prestavli na "čvek v tri dni" ali pa na "naš vsakdan" user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:40:35   
rozilu
Jst bi temu rekla, da se temeljito pripravljamo... delamo na motivaciji. Ne moreš kar tako iz nule. Je treba pogledat pozitivne (prihranek pri novih cunjah, ker nam bojo tiste izpreh petih let spet prav user posted image ) in negativne strani (bolečine ob hujšanju, nespečnost zaradi pomanjkanja OH, nujnost teka na 10km po treh pirih user posted image ). 

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:46:20   
aleksandra123
Lulu, zdaj boš rekla, da sem se prišla hvalituser posted image , jaz sem danes laufala 10km in to za unih 700 kalorij minusa, pa včeraj tudi(včerajšnje bile obilno nadoknadene s 3 flancati, 1 krofom, enim kupom Mercy bombonov, šunko...ma, ne spomnim se vsegauser posted image

Rozilu, se strinjam, fino se spi po oh-jih.

Lulu, o Nutelli se ne morem strinjat, prisegam na italijansko(klinc, original je original), na 2. mestu je poljska, šele potem nemška(Muller).

Itak da hujšamouser posted image , jaz prvi dan vedno hujšam, od novembra naprej sem začela hmmm, tam nekje med 15 in 29krat.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:51:45   
aleksandra123
Rozilu, dobro da si omenila prihranek pri cunjah. Lani sem ves čas kupovala premajhne, tako, za motivacijo...in dokler sem hujšala, je funkcioniralo...zdaj imam polno omaro hlač, ki jih ali ne morem zapet, ali pa mi špeh visi čez pasuser posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 21:54:52   
LuLu
Kaj zdaj laufam PO tri pire ali PO treh pirih? To je velika razlika. Pri enem padem na tla takoj na startu, pri drugi varianti pa na cilju user posted image
Kaj zdaj, te Nuttele, ital. in polj. se dobijo vse pri nas?... Eh, pozabi. Boljše, da ne vem...

Ja prvo moramo ugotoviti zakaj hujšati, vse pluse in minuse, ki nastanejo. Na koncu se bomo mogoče odločle, da ne bomo nič šle dol, ker so suhi ljudje nesrečni in nespečni user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:03:58   
aleksandra123
Moj priljubljeni vrstni red je: tek, tuš, piruser posted image . Danes sem v imenu hujšanja pir spustilauser posted image .

Z italjijansko Nutello je hudič, pri nas je ni, torej jo moram kupovat na zalogo, in potem, ko je že pri hiši, se jo tudi hitro poje[sm=jezicek.gif. Poljska je pa ta, ki se dobi pri nas.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:10:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Moj priljubljeni vrstni red je: tek, tuš, piruser posted image .

To mi dobro zveni...
Kako si pa začela laufat? Kakšen čudežni nasvet... ker tu me silijo, da se prijavim na maraton! user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:14:30   
Barik@
berem tole temo http://www.ars-cosmetica.com/forum/nupo-t3759-210.html , pa se mi zraven obrača od sladkobe user posted image user posted image user posted image
danes me boli trebuh, pojedla sem pa emmm.... polovico pice, rižoto (z mesom (ne palim na razne poste) in grahom), pa ... en jogurt.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:17:06   
LuLu
Jaz sem samo vidla besede celulita, celulit,... ajoj, še to bo treba zrihtat... jah, pa smo spet pri teku...

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:18:57   
Barik@

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jaz sem samo vidla besede celulita, celulit,... ajoj, še to bo treba zrihtat... jah, pa smo spet pri teku...


user posted image
šla sem brat celo temo od začetka, glede NUPO prehrane, ker so jo 3 testirale (14 dnevni test), pa je tak zanimivo, da berem in berem ... pa sem kar od ene strani link dala gor.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:19:40   
aleksandra123
Oh, laufat sem začela, tako kot hujšat, že n-krat, lani je pa potem nekako uspelo. Najprej sem kakšna 2 meseca hodila, po ravnem, pa v hrib, ene, kaj pa vem, 4-5 krat na teden, potem sem pa začela kombinirat hojo in tek, čisto po občutku, brez navodil, programov...potem sem pa počasi pretekla 5 km v kosu, pa čez nekaj časa še malo več...

Sem brala, da se nekaj menite za DM tek, fajn, samo zame to ni, pojma nimam, če se mi bo na tisti dan ravno na tek dalo, pa mal ne vem, kam greš pod tuš na javnih prireditvah, ok, kakšen bife za pir se pa ziher najde user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:21:44   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

...kakšen bife za pir se pa ziher najde user posted image

Faca user posted image
Kaki pir te piješ, da si tak navdušena nad njim?

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:28:12   
aleksandra123


[/quote]

Kaki pir te piješ, da si tak navdušena nad njim?
[/quote]


vseeno, ni slabe sladkarije, ni slabega pirauser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Za tiste, ki še...
22.2.2012 22:32:25   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123
vseeno, ni slabe sladkarije, ni slabega pirauser posted image

Pa še kak imaš prav...
Upam, da bo vsaj katera jutri ali kmalu malo zresnila to temo, da bi res kaj naredila, ker mi je to tu vse preveč zabavno.user posted image Istočasno pa me jezi, da sem toliko pojedla in bom jutri spet tiščala trebuh in rit v hlače, pa majico preko raztegovala...
Ko bi se enkrat to nehalo. Utruja me že... vsak dan ista zgodba in jeza...

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?