|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 13:27:45   
Anonimen
coala, delam v pisarni tako da imam pretežno sedeče delo.


(odgovor članu tamala86)
  Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 20:09:25   
spelcy3
Draga moja dekleta!!!

Nujno potrebujem vaša mnenja, ker sama ne vem več kaj naj mislim...

17.4. sem pričela z jemanjem KT, saj greva z možekom maja v 2.ICSI postopek. Takrat sem imela 2.dan krvavitve.
3 dni sem imela močno krvavitev, nato 2 dni malo manj, 1 dan nič in od tistega dneva dalje je vsaki dan prisoten izcedek, ki je rjavo-rdeče barve. Včasih je prisotno tudi malo sveže krvi.

A se je kateri že to slučajno zgodilo? Kaj bi lahko bilo za to krivo? Ali naj 7.5. ko imam prevzem zdravil to tudi povem v MB ali kako naj?

Bila bom veselega vsakega odgovora in nasveta, ker sama ne vem več kaj naj naredim user posted image user posted image . Moram pa povedati da se mi je ta izcedek po menstruaciji pojavil prvič, saj imam izcedek takšne barve le nekaj dni pred user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 20:22:59   
pika.po
Spelcy vzemi par dni po 2 tabletki, pa bodo izcedki prenehali. Zgleda, da je premali nivo hormonov. Pa srecno! [sm=s
miley1.gif]

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 20:27:20   
spelcy3
pika.po tudi na to sem že pomislila ampak nisem upalauser posted image bom od jutri naprej vzela po 2 (ena 2 dni) in upam da se bo to malo umirlo..ker ne vem več kaj bi lahko bilo.
pri prejšnjem postopku se to ni naredilo.

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 22:50:57   
womanpolice
Latka - zelo mi  je žal, da ni uspelo. Zamrznjenčki v MB... Po neuspešnem postopku sem šla takoj po naslednji menstruaciji (se pravi dve menstri vmes) po zamrznjenčico, ki mi že leto dni in skoraj en mesec lepša življenje...

Cukica - imam še Utrogestan. V MB ga moramo plačat tako da ti ga prodam, če ga rabiš.

(odgovor članu barvo37)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
27.4.2012 22:54:19   
womanpolice
Vidim, da vas je precej novih na tem forumu... vsem želim lepe pluske in zdravo nosečnost!!!

Midva sva bila v neuspešnem postopku v MB januarja 2012 (tokrat sva imela kar slabe rezultate) - brez zamrznjenčkov (v štirih postopkih sva imela samo v zadnjem 1 zamrznjenčka, ki pa je danes z nama :-)  )
Potem sva dobila pošto za april, maj 2012 za nov postopek, vendar sva prestavila na september 2012... To bo najin drugi ICSI, imava pa jih le štiri na zavarovalnico (po rojenem otroku), tako da srčno upam, da bo vsaj v enem uspel še en otroček, ker samoplačniško si v tem času tega žal ne moreva privoščiti...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
28.4.2012 7:51:56   
sonček33
WP - fajn odločitev. Do septembra uživajat in si naberita dobre energije.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
28.4.2012 8:20:24   
latka
womanpolice, imaš ZS!user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
28.4.2012 9:16:58   
cukica
Wp sem za sem ti na fb poslala sporočilo.

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
28.4.2012 9:35:03   
ajetam@
punce a mi lahko pomagate samo toliko da me ne bo skrbelo.
jemala sem že pred et utrogestan. rekli so 3x na dan. niso pa rekli d morem točno po urah tako kot estrofem.
tako da sem si ga dla ko sem se zbudila, ko sem prišla iz službe in ko sem šla spat.
včeraj po et so mi pa rekli da morem zdaj zvišat na 4x na dan. in sem vzela okoli enih, okoli petih in okoli 11.30 predno sem šla spat. danes se pa zbudim in sem si ga dala ob 9ih in me je kar zaskrbelo a bi mogla točno na ure dajat ali kako, pa ker ponoči nisem nič si dala.... mah saj vem da je kar malo neumno samo ko sem koooončno prilezla do et me skrbi da ne bi kaj zasrala user posted image
sem sicer klicala na gk samo mi je dala tako dvoumen odgvor pa slišalo se je da se mi ne more posvetit ker je imela vrsto in nisem praktično nič izvedela. rekla je sicer da bi bilo fino če bi imela na ure ampak ni mi pa nič odgovorila če sem si zdaj kaj zasrala ker sem jih včeraj tako neredno si vstavljala. joj upam da je vse vredu. ka mislite ve ?

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
28.4.2012 13:28:52   
latka
Je že mogoče katera kaj slišala o tem, kaj vse bi lahko bi vzrok, da se zarodki ne vgnezdijo?To sem zasledila na forumu in sem kopirala, je pa odgovor nekega strokovnjaka!


Odg: "Morebiti je razlog vašim neuspehom imunski (preveč "endometrial killer cells", celic ubijalk v maternični sluznici?). To stanje pri nas sicer žal ne ugotavljajo oziroma ne preverjajo, saj se z imunskimi razlogi neplodnosti zelo površno ali sploh ne ukvarja nihče, lahko pa bi se tudi na pamet dogovorili za uporabo zaviralca imunskega odziva Medrol (metilprednisolon) v odmerku 8mg dnevno zjutraj od pričetka stimulacije jajčnikov dalje, v primeru zanositve pa še vsaj prve tri mesece nosečnosti. "


Pa če imaš okvare na jajcevodih(zamašene, neprehodne, zarastline), bi naj iz njih neka tekočina tekla v maternico, ki pobije zarodek!user posted image

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
29.4.2012 10:09:15   
natke
Danes (3 dan) sem dobila pod srček 2 zarodka (enega 8 celičnega in enega 4 celičnega ) od štirih oplojenih. Test 13.5.2012.

Dajmo punce, naj nam tokrat le uspe!!!

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
29.4.2012 11:07:40   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: latka

Je že mogoče katera kaj slišala o tem, kaj vse bi lahko bi vzrok, da se zarodki ne vgnezdijo?To sem zasledila na forumu in sem kopirala, je pa odgovor nekega strokovnjaka!


Odg: "Morebiti je razlog vašim neuspehom imunski (preveč "endometrial killer cells", celic ubijalk v maternični sluznici?). To stanje pri nas sicer žal ne ugotavljajo oziroma ne preverjajo, saj se z imunskimi razlogi neplodnosti zelo površno ali sploh ne ukvarja nihče, lahko pa bi se tudi na pamet dogovorili za uporabo zaviralca imunskega odziva Medrol (metilprednisolon) v odmerku 8mg dnevno zjutraj od pričetka stimulacije jajčnikov dalje, v primeru zanositve pa še vsaj prve tri mesece nosečnosti. "


Pa če imaš okvare na jajcevodih(zamašene, neprehodne, zarastline), bi naj iz njih neka tekočina tekla v maternico, ki pobije zarodek!user posted image


res je, ker pa si v mb nimaš kaj skrbet to bi oni že opazili če bi imela ta problem.user posted image user posted image

(odgovor članu latka)
  Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
29.4.2012 11:12:11   
Anonimen
latka, jaz sem že zasledila da preprečuje vgnezditev endometrioza. Ravno iz tega razloga, ker lahko da se sprošča neka snov ki preprečuje vgnezditev. Ampak vseeno nekatere kljub endometriozi zanosijo naravno tako da user posted image
Kar pa se zamašenih jajčnikov tiče, ... jaz imam enega popolnoma neprehodnega pa je vseeno uspelo v prvem postopku.
Sama sem delala na odpravi zakisanosti telesa, ne vem, mogoče je to pomagalo, mogoče ni. Škodi sigurno ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
29.4.2012 12:11:56   
latka
Hvala za odgovore. Anonimna, kako si pa odpravila zakisanost telesa?

Kaj ni ravno pri endometriozi ravno OBMP edina možnost za zanositev?
Kaj pa tiste, ki imate endometriozo, koliko meri ponavadi vaš endometrij med postopki?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
29.4.2012 17:38:05   
Anonimen
Glede prehrane pri zakisanosti je veliko napisanega,..predvsem škodi sladkor in OH (bela moka npr.), ocvrta hrana,... ampak nisem bila ne vem kako pridna, sem pa redno jemala en dodatek v obliki kapljic (ne vem če se sme reklamo delat user posted image V "najdi.si" vtipkaj pitje alkalne vode,... mislim da je drugi zadetek.

(odgovor članu latka)
  Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 7:16:18   
coala
Ja Latka hvala ti za informacije,jaz tudi mislim da mam endometriozo sicer mi je ginekolog,ki je gledal rekel da nič ne vidi ampak vem da jo mam ker mam vse te težave z mehurjem črevesjem in bolečine v križu in spoodnjem delu trebuha,boleče spolne odnose in po kapljicah kri iz črevesja pred m. pa kri v urinu pa take,ker urološko je vse vredu,na koloskopiji sem bila in je črevo tudi super je pa tam videl neke zarastline znotraj od zunaj črevesja.Pa tud tista tekočina iz jajčnikov me malo skrbi,ker zaj v zadnjih dveh postopkih,predzadnji je bil pozitiven pol pa negativen,pa tud zadnji sem bila prepričana da je,pa ni bilo,sem imela tako čudno bolečino v jajčnikah kot ene hude krče.In pol ko sem dobila m sem sem imela prvi dan na vložku je prišel ven samo en tak precej velik mehurček,mislim da je to bil zarodek.Je pa zanimivo,ker jaz nikoli nisem bolana zaj že ene par let,nič prehladov pa tega,vsi okol mene bolani jaz pa nič,celo zimo nič.Za tole alkalno vodo sem pa čula,da zelo pomaga sam ne vem a pol si morš tist aparat kupit al kaj,jaz bi poskusla da se rešim teh bolečin ki so skoraj vsak dan prisotne.Sem si pa zaj eno knjigo iz anglije naročila Endometriosis diet ki si je ženska čist odpravila endometriozo,tak da jaz zaj s tem začnem,pa glina menda tud pomaga sem si jo naročila,vse bom poskusila pa dr Rešu bom na pesvetu rekla za tele Medrol,da mi telo ne bo zavrnilo zarodka ker vem da se vgnezdi in je par dni vse super ampak tik pred testom pa krči v jajčnikih in adijo.Uh madona sem se razpisalauser posted image

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 7:49:45   
limonca*
coala, pojdi v diagnostični center Bled na endoskopski UZ. Če se pokaže endoemtrioza,  pojdi z izvidom k dr. Ribičevi.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 16:57:12   
šičko
Punce sej ne vem,ce si upam bit vesela. Danes 10 dan po ET sm nardila test in je pozitiven.
Punkcija je bla 17.4. Transfer 20.4. Danes 30.4. pa test pokazal 2 crtici.
Upam na najbolje v ponedeljek k mam krvnega.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 17:18:48   
vesper
šičko jaz ti čestitam iz srca in resnično upam, da je to to user posted image user posted image Kako pa to, da imaš krvnega tako pozno? Ker namreč jaz sem imela trensfer 24.4. pa imam test na enak dan kot ti 7.5.
Sem pa se šla jaz danes pokazat, ker imam že tri dni kr fajne bolečine v predelu jajčnikov in fulllll, ampak res fuuul napihnjen trebuh. Po UZ je rekel, da ni nič dramatičnega, le da imam povečane jajčnike in morem pit res ogromne količine vode. Nardili so mi tudi krvno sliko in je vse v mejha normale. Kaj imaste kakšne izkušnje s tem punce? S temi povečanimi jajčniki mislim* user posted image malo me skrbi user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 17:24:08   
lučka 25
šičko, jaz mislim da je to to user posted image user posted image user posted image Ker stopka ima lahko učinek nekje max 14 dni. Se pravi, je pri tebi danes 15 dni od stopke.

vesper, izkušenj s hiperco nimam Je pa res tako kot so ti naročili. Veliko pij vode in glej koliko kaj lulaš. Je pa hiperca tudi dobra za vgnezditev, vsaj tu je prednost user posted image . Ti lepo počivaj in ne dviguj kaj težjega,... In srečno!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 17:33:45   
S*
šičko tudi jaz mislim da is srečka user posted image Čestitam!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 17:49:11   
šičko
Vesper se mi zdi da zaradi praznikov vse zamaknejo. Po tem takem mam jaz test 17 dan. A si ti tudi v Lj?
Punce hvala vsem

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 17:53:59   
vesper
ne šičko v MB sem jaz. Zgleda, da so res prazniki krivi ja. No, kakorkoli, ti si srečka user posted image in to je to. Zdaj pa kr lepo uživaj user posted image


_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 20:56:12   
coala
šičkouser posted image user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 [32] 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?