|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 32 [33]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 21:07:25   
latka
womanpolice, imaš ZS!

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 22:13:21   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

WP - fajn odločitev. Do septembra uživajat in si naberita dobre energije.


Hvala ti! p.s. dej mi reči kako je pri tebi?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
1.5.2012 8:45:35   
sonček33
WP pri nas je fajn. Zakorakali smo v 19. teden. Slabosti skoraj izginile, no ene 2x na dan še bruham,amapk to je že milina. Veselimo se sončnih dni.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
1.5.2012 9:27:13   
lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

WP pri nas je fajn. Zakorakali smo v 19. teden. Slabosti skoraj izginile, no ene 2x na dan še bruham,amapk to je že milina. Veselimo se sončnih dni.


Najprej hvala za lepe želje. user posted image
Jutri imam že punkcijo, samo bera foliklov je slaba (na desni nič - 2 drobižka, na levi pa trije 21mm). Ampka, da bo vsaj ena celica, ki se bo oplodila in pridemo do še enega IVF-jevčka.

Za vas sem pa tudi vesela, da ste sedaj uspeli in si zanosila naravno. Pa pravijo, da se čudeži ne dogajajo. user posted image Slabosti pa tudi vidim, da se lepo končujejo. Super. Pri meni so se tudi v 20. tednu, ampak jaz vsaj bruhala nisem.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 10:04:08   
ajetam@
punce ki ste imele okoli 27. transfer: a imate kakšne znake?
jaz nimam nobenih. vsake toliko me močneje špikne to je pa tudi vse.
decembra ko pa ni uspelo sem mela pa polno enih znakov. predvsem velike joške kar baje naredi utrogestan zdej pa ni nič...
itak vem da ni nujno da znaki sploh so samo vseeno se sprašujem kako je pri ostalih. včasih si mislim k bi mi bil vsaj slabo bi vsaj bolj mislila da sem nosečka user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 10:13:52   
Tallulah
Pozdravljena ajetam@

Jaz sem imela transfer 30.4. Kakšnih posebnih znakov nimam na dotik imam boleče joške, trebuha nimam več napihnjenega kot sem ga imela prve dni. Imam pa take bolečine kot pred menstro in na vsake toliko časa čutim zbadanje v jajčnikih.
Kdaj imaš test? Na kateri kliniki pa si? Jaz sem v Lj.

Lp in srečno

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 11:54:26   
ajetam@
kri  morem dat šele 14.5. kar je že 17 dan. se mi zdi da sem nazadnje imela prej.
samo bom delala doma test verjetno 12 dan. al pa mogoče če me premaga firbec že 11. dan user posted image
sem vesela da je že 8 dni mimo ampak vseeno toook že komaj čakam da izvem kaj se dogaja. da vem a se lahko veselimo novega člana ali pa pač neham razmišljat o tem.
jaz sem v lj na gk.
drugače jaz isto. na dotik boleče. mora uspet user posted image

(odgovor članu Tallulah)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 12:12:33   
ne111
Ajetam, tudi jaz sem imela 27.04. in imam občutek da se bo vsak čas ulilo.

Katera si pa bila, lahko mi pošlješ zs, da vidiva če sva se srečali

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 12:23:48   
spelka12
lučka25 kaj berem user posted image user posted image user posted image . A je že ET za tabo? Kako je šlo? Mislim na tebe
No na vse IVF-jevke - veliko foliklov in še več otrok. Mwaaaaaaaaa

(odgovor članu ne111)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 23:53:39   
podokina
evo mene po dolgem času
žal nimam dobrih novic se je naša nosečnost slabo končala.po treh tednih krvavitev in negotovosti sem žal morala na čiščenjeuser posted image user posted image . prijela sta se oba zarodka,pri petih tednih se je na uz videla ena lepa GV in ena ki je propadla zato smo upali da krvavim zaradi prve,potem se je vse skupaj stopnjevalo in pri šestih tednih sem imela pregled pri Rešu in sem tako krvavela da mi ni mogel narediti UZ-oz sem sama raje mu 10x rekla da tako krvavim ker je tako direkten da bi mi bilo res odveč potem poslušat kaj vse sem mu popacala;-((
potem me je poslal na betahcg ki je pokazal 15988 in rekel da je to dobro in naj si dajem po dve tableti prometrija in ko se umiri naj pridem na pregled žal se ni umirilo in od mene so dobesedno leteli kosi tako da sem šla potem čez dva dni na urgenco kjer se žal ni videlo plodka in tudi GV je bila nekako sploščena in poslali so me urgentno na čiščenje. to je bilo prejšnjo sredo in šele sedaj sem se nekako pobrala po vsem skupaj čeprav po pravici povedano se mi je potem kar oddahnilo ko so se negotovost in krvavitve končale ker ne bi več zmogla.
če zberem pogum greva še probat v septembru čeprav zaenkrat razmišljam bolj tako da se posvetim raje mojima sončkoma in pozabimo na še enega člana vsaj zaenkrat
pozdravček vsem in držim pestke za vse v bojih

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
6.5.2012 9:29:56   
lučka 25
podokina, žal mi je, da to berem. user posted image user posted image user posted image
Vem kako je to, ker sem lansko leto dala to skozi. Občasne krvavitve, ponavadi zjutraj so bile prisotne vse do 6 tedna nosečnosti. Reš je bil nestrpen in mi je UZ naredil že pred 6 tednom, kjer se je plod videl, a utripa ni bilo. Ko sem bila noseča 8 tednov krvavitev ni bilo več in na UZ je Reš videl lep srček. Čez en teden pa moj G ni več videl srčka, prav tako potem tudi Reš ne,.. Skratka, na materinski dan sem imela čiščenje, ampak predno sem šla od doma, mi je skoraj 2 leti stara hčerka prvič rekla: Rada te imam. Čisto sama od sebe. Rekla sem si, da se ne gremo več, da enega imamo že doma. Pa me je letos zopet premamilo. A žal ni uspelo, ker nismo imeli nobenega zarodka od 2 celic. Žal mi je, da sem toliko časa čakala, ker je reprodukcija mojih jajčnikov iz leta v leto slabša. Zdaj si vzemita čas za sebe, za dva sončka, ki ju že imata. In, če si nabereta moči do jeseni pojdita. Ampak to je menje, ki sem ti ga podala na podlagi tudi moje zgodbe. Vidva pa se odločita, če sta pripravljena. Bi te pa rada objela v živo, čeprav te ne poznam, ker vem kaj doživljaš. Upam, da na daljavo velja.

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
6.5.2012 10:24:53   
ajetam@
joj bi že delala test! še dobr da ga nimam doma da ga ne morem user posted image
nisem ziher kdaj ga delat. je 11 dan po transferju blastociste prezgodaj?

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
6.5.2012 15:10:17   
coala
podokinauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 10:35:31   
andreja83
podokina user posted image user posted image brez besed sem

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
8.5.2012 9:17:02   
Tallulah
ajetam@ kako si? Si že delala test? Kakšni so kaj znaki?

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Marec - April 2012 IVF/ICSI
9.8.2012 14:52:35   
Meti7
Za vse, ki nam je v letu 2012 uspelo sem odprla na Facebook-u skupino/čvekalnico IVF/ICSI srečke 2012. Vabljene, da se pridružite :D

LP
Meti

Klikni: https://www.facebook.com/groups/267752903339715/

(odgovor članu Tallulah)
Neposredna povezava do sporočila: 816
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 31 32 [33]
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 32 [33]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?