|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odstranitev mandljev in žrelnice
29.5.2012 10:36:59   
*laura*
Mi smo v nedeljo prišli iz bolnice user posted image . Sinu so odstranili žrelnico in zmanjšali mandlje. Dokler smo bili v bolnišnici ni bilo nobene bolečine (ni dobival nobene protibolećinske ali calpola) ali izcedka iz nosu. Včeraj pa je bil nosek zjutraj poln, pa jokanje, da boli grlo user posted image in še malo povišana temperatura (nič hudega 37,4 max.). Grlo načeloma boli samo zjutraj in ponoči, če se slučajno zbudimo. V petek pa kontrola pri pediatrinji.

Zanima pa me ali lahko oz. če imate izkušnje kako je z morjem po operaciji? Vemo, da 14 dni se je treba pazit, mi bi pa imeli ravno takrat za it na morje user posted image . Morski zrak baje, da pomaga.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odstranitev mandljev in žrelnice
21.6.2012 22:38:00   
buba.miska
pozdravljene

vidim da imate nekaj izkušenj s temi operacijami..
mi smo bili sedaj na sistematskem pri 3 letih, pa je za Žano rečeno da bi bilo fajn da bi posneli žrelnico in mandlje, ker ima zelo velike
jaz sem pa zdaj v dilemi, pri Žani ne opažam nobenih problemov ki jih ve tukaj pišete, do sedaj smo bili samo 1 na antibiotiki pa še to ni blo nekaj resnega. vse kar opažam je samo smrčanje ponoči, pa me zanima ali se splača it zaradi tega na operacijo ali raje počakat in če se pojavijo angine in vnetja ušes in takrat iti?

_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu *laura*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odstranitev mandljev in žrelnice
25.7.2012 11:47:00   
bačko
Pozdravljene!
No me smo operacijo lepo prestali sedaj pa okrevamo. Čez dan ji dajem lepo Calpol edino za zvečer imam še zmeraj težave ker ji nikakor ne morem dati svečke. Boji se jih. Zanima me edino prehrana. Malo se vseeno bojim da ji ne bi prehitro kaj dala. Danes bova imeli špinačo in pire krompir. Zjutraj je jedla čokolino in potem sladolet. Je pudinge. Danes sem ji dala piškot namočen v kakav in je lepo šlo. Kdaj ji pa lahko začnem dajati normalno hrano? Operirani pa sva bili v ponedeljek 23.7.

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odstranitev mandljev in žrelnice
28.7.2012 11:46:17   
Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: buba.miska

pozdravljene

vidim da imate nekaj izkušenj s temi operacijami..
mi smo bili sedaj na sistematskem pri 3 letih, pa je za Žano rečeno da bi bilo fajn da bi posneli žrelnico in mandlje, ker ima zelo velike
jaz sem pa zdaj v dilemi, pri Žani ne opažam nobenih problemov ki jih ve tukaj pišete, do sedaj smo bili samo 1 na antibiotiki pa še to ni blo nekaj resnega. vse kar opažam je samo smrčanje ponoči, pa me zanima ali se splača it zaradi tega na operacijo ali raje počakat in če se pojavijo angine in vnetja ušes in takrat iti?


KO so meni omenili, da bi odstranili zraven žrelnice še kar mandlje, sem rekla, da se mi zdi brezveze, če ni bolan. Pa ima tudi ful velike.
Meni se zdi čudno, da bi kar tako nekaj operirali, če ni problemov. Mi sploh ne bi vedeli, da ima probleme s sluhom, če naju P ne bi poslala na čiščenje uh.

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odstranitev mandljev in žrelnice
28.7.2012 13:03:24   
mita21
Mi smo jedli pasirano hrano 14 dni (po nasvetu zdravnika) in je šlo vse brez problema.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odstranitev mandljev in žrelnice
30.7.2012 7:16:11   
bačko

IZVIRNO SPOROČILO: mita21

Mi smo jedli pasirano hrano 14 dni (po nasvetu zdravnika) in je šlo vse brez problema.


Koliko časa pa ste bili doma in koliko časa so bile bolečine prisotne? Pri nas so bolečine iz grla prešle na uho.Jutri imava kontrolo. Sem pa tudi klicala na ORL kliniko in se mi povedali da se rado zgodi da bolečina preide ali na zobe ali uho. Mi pa je včeraj začela štrajkati z hrano. Bomo videli kako bo danes.

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?