|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 9:27:52   
oreh
 Mi ga pa žingamo, žingamo, žingamo,
                          mi ga pa žingamo, žingamo, žingamo,
ker smo vesel...!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Helenčica, kaj naj ti rečem, kot samo, a sem ti rekla!!!!!
ja, ja PMS in beda jauser posted image user posted image user posted image

jutri naredi še CB in pol si ga shrani za spomin, ker to je to!!!!!


Za vse ostale pa, možgančke na off, let do Afrike, pa bo!!!!




(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 9:37:13   
princess13
Helenčica ČESTITKE!!!! user posted image user posted image user posted image Vesela za tebe fuuuuuuuuuuuuuuuul!!! user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 10:12:21   
šaci
helenčica čestitke za user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 10:13:32   
LittleSun
Se pridržujem čestitam

Hvala helenček naš, da si nas napolnila z upanjem, da tudi po tolikem času uspe po naravni poti. Itak veš, da sem srečna, presrečna zate in da komaj čakam da pobožam bušijaaaauser posted image user posted image

Jaz pa imam tako v službi, da nimam časa niti dihat, sedaj pa nekaj malega popapcam in malo sem pokukam.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 10:14:28   
tamala86
HeLenčica čestitke za +!!!
no še par dni, pa čimveč +, da bo ta april bolj roza...

(odgovor članu šaci)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 10:30:19   
curly
HELENČICA, iskrene čestitke!!!

Sem ti rekla, da ne bo treba na razgovor! user posted image

Res sem vesela zate!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Želim ti zdravo, lepo in mirno user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 10:37:20   
Izabelina
a se hecaš helenčica, moja črtica je bla še tanjša pa sm že vidla pikico in srčka...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeeeeeeeeeeeej!!! Čestitke!!!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 10:57:48   
*bobika*
BRAAAAAAAAAAAAVO hELENČICA....KAKO SEM VESELA ... JAAAAAAAAAAAAAAAAAA TO JE TO !!!
KAR SKAKALA BI OD VESELJA... JEEEEEEEEEEEEEEEJ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 11:11:03   
HeLenčica
Hvala pupe moje!!!! Ne vem kaj bi brez vas, ko smo trepetale ne vem koliko mesecev!!!

Sicer ful ne verjamem (kar je verjetno normalno, če tako dolgo čakaš), ampak curly, mladika, LittleSun, oreh, witch, Žabica, Katte in vse moje drage soborke (se opravičujem če sem katero izpustila), ki čisto predolgo že čakate na plusek - NE OBUPAJTE! Vidite, jaz sem živ dokaz da se da, včasih si pač narava vzame več časa kot si bi želele me. Pa vem, da me boste zdaj želele nabiti na križ, ampak očitno odklop deluje! VSE sem že probala in še več, zdaj ko sem pa odj.... pa eto! Poskusite s "pavzo", recite si, da npr. 2 meseca ne boste delale user posted image pa mogoče bo. Upanje ostaja!

Rada vas mam! Poročam če bo jutri CB rekel da user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 11:22:24   
Katte
HeLenčica, stara soborka, iz srca ti čestitam.
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Naj bo tvoja nosečnost brez pretresov in porod lahek. Ostale ti bomo pa kmalu sledile, prav?

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 11:25:28   
witch
Helenčica pa to je lepa črtica user posted image user posted image user posted image user posted image vesela vesela vesela za tebe user posted image user posted image user posted image lepo nosečnost ti želim, pa zdravega user posted image
Me ti pa bomo hitro sledile user posted image Končno rozaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image

Še dobro da grem v času ko bi naj dobila M na dopust user posted image sicer ne v afriko. Ampak z letalom na drugi konec Evrope. Upam, da se scenarij ponovi user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 11:35:21   
rozi55
HeLenčica, jeeeeee. Se ti trudim čestitam če nekaj časa pa me skoz ven meče user posted image Bejba, najlepša novička super vesela za vaju. Zdaj pa lepo do konca in naprej!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 11:46:08   
rozi55
user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.4.
Poka (2. krog po laparo) user posted image

3.4.
Katte (23.krog/5. po laparo) user posted image

5.4.
štrumfek user posted image

6.4.
donini user posted image
tarinca user posted image

10.4.
SILVA user posted image
Anonimna user posted image (2. krog) user posted image

11.4.
rozi55 user posted image

15.4.
berdy (2.krog) user posted image

16.4.
monsy user posted image
Sa.je (6. krog po ss/9. krog) user posted image

17.4.
*viva* (x. krog) user posted image
Sisley user posted image
Lorna4 (2. krog) user posted image

18.4.
črtica1 user posted image

19.4.
lillith82 (x. krog)

20.4.
S* (7. krog) user posted image
Oreh user posted image
Kliki

25.4.
Žabica86 (5. krog)

27.4.
Poka (3. krog po laparo)

29.4.
Katte (24. krog/ 6. po laparo)

30.4.
niinii (3. krog) user posted image

x. 4.
Tiana user posted image
Witch (1. krog po Klomifenu) user posted image
curly (x. krog) user posted image
Klopek user posted image
LittleSun
ela008
mladika
alfi user posted image
HeLenčica user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 32

NOSEČK: 3


NAVIJAČICE:

user posted image user posted image user posted image

witch, rozi55, Katte, HeLenčica, Little Sun, *anushka*, Iza, S*, K_a_t_j_a, haram, tamala86, Niri, Kliki, Iwa, Sa.je, monsy, curly, sonček85, lidik, tarinca, srečki, multipraktik, sonček85, klopek, črtica1

< Sporočilo je popravil rozi55 -- 24.4.2012 11:52:42 >

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 12:12:29   
SILVA
waaaaaaaaaaaaa Helenčica kaj jaz to beremuser posted image user posted image user posted image
Iskreno ti čestitam, res je bil že čas, da zagledašuser posted image
Joj, kok sem vesela zate, kot da bi jaz sama zagledala, končno je ena stara borka zagledalauser posted image .......zdaj smo pa še ostale na vrstiuser posted image
Jaz pa sem glih danes prevzela novo municijo za nov postopek in upam, da bo ta bolj uspešen.

Vglavnem Helenčica srečno nosečnost ti želimuser posted image

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 13:04:33   
mladika
Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjj?!?Helenčica saj ne morem verjet...NOSEČKA SI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1To je pa res lepa novica,sploh si ne moreš mislit kok sem vesela zate!!!!!!!Punce še je upanje za nas "starine":Tko da a se zmenmo da gremo skupinsko po parih v Afriko na odklop,mogoče dobimo popust na aranžma?!?user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 13:17:05   
K_a_t_j_a
HeLenčica BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ni dvoma!!! Tudi jaz sem imela 2krat take črtice in je bilauser posted image . Tako, da ISKRENE ČESTITKE!!!! LEPO IN ZDRAVO NOSEČNOST!!
Kako lepa novička!!! Eto ti si zgled, da če se daš na OFF rata!!! Sem te imela skoz na sumu, da iz tega pa bo nekaj. user posted image user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 15:15:23   
Žabica86
Hej punce!

Imam eno vprašanje, a me prosim ne kregat, da je bilo velik rečenega na to ! user posted image

Zanima me kakšne izcedke ste imele preden je test pokazal pozitivno ?

Moj test je kot rečeno danes bil negativen. user posted image še ni. Nimam posebnih znakov, le izcedek imam povečan.

Beli tok, ampak dokaj "razredčen" in tekoč.

Ponavadi imam gostega oz. kak dan dva pred menstruacijo sem popolnoma suha !

Mi znate pomagat ali svetovat?

_____________________________

1 + 1 = 3

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 16:54:38   
alysa
Helenčica vse čestitkeuser posted image user posted image user posted image

ostale pa le hitro za njo user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alysa -- 24.4.2012 16:55:28 >

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 17:30:36   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: Žabica86
Zanima me kakšne izcedke ste imele preden je test pokazal pozitivno ?
Moj test je kot rečeno danes bil negativen. user posted image še ni. Nimam posebnih znakov, le izcedek imam povečan.
Beli tok, ampak dokaj "razredčen" in tekoč.


Pri meni je bilo tako, kot ti opisuješ. Dokler ni user posted image , upanje ostaja kljub negativnemu testu.
Si si mogoče kaj merila BT?

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 20:33:09   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Žabica86
Zanima me kakšne izcedke ste imele preden je test pokazal pozitivno ?
Moj test je kot rečeno danes bil negativen. user posted image še ni. Nimam posebnih znakov, le izcedek imam povečan.
Beli tok, ampak dokaj "razredčen" in tekoč.


Pri meni je bilo tako, kot ti opisuješ. Dokler ni user posted image , upanje ostaja kljub negativnemu testu.
Si si mogoče kaj merila BT?



kdaj pa ti je potem test pokazal +??


Jaz sem že malo nervozna, danes je že 31 dan cikla in glede na moje 26,27 dnevne se mi že vlečeeee. Sej se prepričam nekako da če test ne pokaže, potem že nisem noseča, ampak me tako jezi, da se ne prikaže, da lahko gremo v nove boje.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 21:05:28   
curly
Joj, LS, ti si meni tako sumljiva!
Jaz ti ful želim, da bi ti test končno pokazal user posted image !
Boš jutri ponavljala?
Stiskam pesti!!!user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 21:19:00   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: curly

Joj, LS, ti si meni tako sumljiva!
Jaz ti ful želim, da bi ti test končno pokazal user posted image !
Boš jutri ponavljala?
Stiskam pesti!!!user posted image

Hvala ti!
Ah ne bom več ponavljala testkov, pred petkom zagotovo ne, čeprav res upam da to takrat priteče. No seveda bi bila bolj vesela, da je ne bi bilo in bil test +, ampak je ZELO malo možnosti za to.
Najbolj hecno pa je to, da nimam nobenih znakov, niti PMS, niti kakih drugih navideznih, danes cel dan kot da bi bila sredi ciklauser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil LittleSun -- 24.4.2012 21:20:34 >

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 22:12:30   
tarinca
Helenčica, pa saj to je balzam za moje oči!
Iskreno, res iskreno ti čestitam, ne veš kako sem vesela zate. Ti si naš dokaz, da ne smemo obupat!

Bravooooooooo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: II pričakujemo aprila
24.4.2012 22:37:18   
Pajama
Bolj malo komentiram na RR, ampak tole je pa NUJNO!

HELENČICA: ČESTITAM!!!! To sta super lepi črtici in itak boš nardila še ene 5 testov user posted image !!! Res sem vesela zate, saj si bila med prvimi, ki si mi odpisala na tem forumu, ko sem se vam januarja pridružila!!! UŽIVAJ in se čim manj sekiraj, ker zdaj bo pa vse BP!!!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: II pričakujemo aprila
25.4.2012 5:34:05   
HeLenčica
Pupe moje, dobro jutro! Kaj bi jaz brez vas?! Itak, da mi tečejo solze ko vas berem. Res je lepo vedeti, da imam takšno podporo. Ne obupajte, jaz sem živ dokaz da se da!

Itak nisem mogla spat, ker sem zaspala že ob 22h (ja, od včeraj zjutraj naprej se N znaki kar vrstijo), pa še lep zapakiran CB me je čakal v kopalnici. TAKOJ se je pokazal lep plus, v bistvu je bila tista druga črtica še močnejša od kontrolne. Zdaj bo pa še moj verjel, upam user posted image . Komaj čakam da vstane, ker je dobil najlepše darilo za rojstni dan, kar si ga lahko zamisli.

Pupe, vas pa ne bom zapustila in bom z veseljem "pomagala" s kakšnim pametovanjem (dr. Helenčica) user posted image . Zdaj mi ni več treba držati nosa stran od RR user posted image

LS, lahko se še zgodi! Kaj bi dala za to da bi bil + pri tebi user posted image Veš kaj, jaz do pred nekaj dni tudi nisem imela NOBENEGA znaka (razen jošk, ki me vedno bolijo pred M). Močno, močno navijam, naj ti do petka hitro mine!

Žabica, jaz sem imela cca. 10 dni po O očitno vgnezditveno (bila je nekaj podobnega tistemu, ko se napove M), potem pa nekaj dni suho, zdaj pa imam kar močan izcedek, beli tok. Še vedno so tvoji znaki lahko znaki N!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?