|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.4.2012 10:13:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 10:27:12   
kalbo
Ne nisi naklanfala, povedala si čisto resnico. Le eno stvar si pozabla omenit...plačilno disciplino, to je stvar, ki bi jo morali v prvi vrsti uredit. Aja, sej res, kako pa, če je pa ravno država najslabši plačnik.
Slovenija je polna kvazi managerjev, ki bi sam v kravatkah okol hodil, se z bemvejčki vozil in lapal, noben pa nima osnovnega pojma o poslovnem bontonu, kaj šele o tem, kaj njegovo podjetje sploh dela. Znajo sam realizacijo gledat, pa stroške nižat.
Imamo en kup nesposobnih obrtnikov, ki še na vaservago ne poznajo, vsi pa pametni u božjumater. Ja, lažje se najde igla v kopici sena, kot pa dobrega obrtnika, na žalost.

PS: Tvoji stranki pa svetujem, da se spravi na čimveč bank po tale kredit, bo ugodnejši, pa dobila ga bosta.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 19.4.2012 10:29:09 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   [Brisano sporočilo]
19.4.2012 10:42:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 10:57:26   
mateyka
točno to Ankica* - gospodarstvo trpi in je v sesulu zaradi attituda države. in to ni nekaj kar je odvisno od denarja. vse te probleme bi se dalo sistemsko odpravit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 11:01:29   
kalbo
Ja, točno to je problem. Umirajo pa pošteni in dobri obrtniki, ki so tudi dobri in pošteni delodajalci. Sam to kar zdajle midva govoriva ni jasno raznoraznim patronom, kot je recimo Norigarač.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 12:45:11   
mačekmuri
Uf, Ankica, kapo dol, super napisano user posted image

_____________________________

Wear a smile - one size fits all :)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 12:56:17   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

http://tisa.blog.siol.net/2012/04/18/stavka-enkrat-in-nikoli-vec/

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Stavkala je ceprav ni vedela za kaj stavka in tezko prenasa kreganja v zbornici, ampak ko se je pozanimala, ker je stavkala ne vedoc zakaj stavka se ji je utrnila misel, da ne ve cemu stavka in ker se njej ne zdi, da je treba stavkati, ker lazje dela kot poslusa kreganje v zbornici, ne bo stavkala vec ker ima obcutek da se stavka kar tako...
Res za ploskanje... aja, v zbornici tudi niso nic govorili o  druzinah pa se zagotovo zaradi tega ni stavkalo...  Kaksna blesceca intelektualnost.... user posted image user posted image  od blescanja ti zasolzijo oci, od ploskanja pa se bolj ... user posted image


No in kaj pol praviš na naše šolstvo???

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 13:13:25   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja, točno to je problem. Umirajo pa pošteni in dobri obrtniki, ki so tudi dobri in pošteni delodajalci. Sam to kar zdajle midva govoriva ni jasno raznoraznim patronom, kot je recimo Norigarač.


Oprosti Kalbo, če sem ti na žilco stopil, ampak tudi jaz sem nekoč garal pri enem takšnih "poštenih" delodajalcev, pa ti in tisti ostali, ki nikoli niste občutili (pa srčno upam, da nikoli ne boste), kako je to, da nekaj mesecev zapored ne dobiš plače (da smo na jasnem, govorim o minimalni plači za 50-60 urni tedenski delavnik), se pravi nimaš za osnovno preživetje (pa da smo na jasnem, tudi kadim ne, da ne bo kdo rekel, da za čike pa sem imel), kaj šele za kredit ali pa za položnice. Samo to ti polagam na srce, bodi srečen da imaš kar imaš, meni zaradi poštenosti delodajalcev v gospodarstvu grozi prisilna prodaja mojega premoženja, pa me še vprašaj, zakaj sem naperjen proti stavki in vsem kar se dogaja.
Pa še nekaj, ni si potrebno norce delat iz takšnih "patronov" kot smo mi, žal nas je več 10.000 tisoč takšnih, pa ker nimam fakultete, magisterija ali doktorata še ne pomeni, da sem neumen, žal nismo imeli vsi kot mladostniki možnosti za šolanje.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 13:24:13   
kalbo
Prvo kot prvo nimam doktorata niti magisterija niti diplome, sem navaden elektrotehnik, mogoče ti bom šel manj na živce. Iz tebe se ne delam norca, daleč od tega in ja, vsi se lahko znajdemo jutri na borzi, tega se prekleto zavedam. In, kaj bo meni in mojim otrokom potem pomagalo pljuvanje vsevprek? Jezen si lahko pa na svojega privatnika, ki te je nategoval nekaj mesecev in ne na ostali vesoljni svet. Mogoče, če začneš na svet gledati tako, te čaka nekje pošten in pravičen delodajalec, ki te bo plačal toliko, kot si zaslužiš. Še vedno mislim, da za tvojo težavo niso krivi učitelji, vzgojiteljice in podobni, ampak sistem, katerega ne levi ne desni niso znali do danes urediti.

Če se privatizira šolstvo, zdravstvo in podobno, bodo takšni, ki nimajo nič še na slabšem, ker bo vse to potrebno plačat in to bogato. Poizkusi it samo k zobozdravniku privat....te bo zadela kap.

Sam žal, če si zaslepljen z jezo na celotni svet ti lahko tule trobezljam kar čem, pa bo še vedno enako, jezen boš na celotni svet.

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 13:29:08   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Tudi v plačah javnih uslužbencev vidim plus, ker svoje plače pač zapravijo, od česar država spet vsakokrat potegne davek, trgovci imajo plače, smetarji imajo plače, elektro ima plače, vodovod dobi denar itd.

Denar mora krožiti, pa ni važno, od kod pride in do koga pride. Problem nastane takrat, ko se začne kopičiti pri parih ljudeh, torej neha krožiti, sploh pa, če je ta denar samo fiktiven (ala krediti), nastane problem, ki ga imamo zdaj.

Evo, to je moja simpl kmečka ekonomija user posted image




Norigarač, kako bi določil normo medicinski sestri v ZD? Ali policaju na terenu?



Zdaj se za vse krivi JU.



Ankica, nikjer ni bilo rečeno, da bi norme postavljali vsem, recimo na občinah in UE jih lahko (tam pa je recimo še zadosti "lufta", kot lahko vsi vidimo). So pa policisti in medicinske sestre (sicer ne vse) edini, ki jih podpiram, ne podpiram pa ostale, tudi šolnike ne, žal (jih imam kar nekaj v sorodstvu, pa vidim kako gre)
Ni pa za vse nastalo kriva JU, nikakor ne, govora je o tem, da če je gospodarstvo usahnilo, potem mora tudi JU, kar je logično.
Konec koncev pa, enostavno se mi ne da več prepirat in dokazovat svojega stališča, tako razmišljam, patron gor al pa doluser posted image  (vsak ima pravico do svojega mišljenja, ostalo ni relevantno). Če bi malo spremljali spletne ankete in podobno bi pa videli, da večina ni podpirala štrajka in s tem nesoglasja k ukrepom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 13:39:21   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Prvo kot prvo nimam doktorata niti magisterija niti diplome, sem navaden elektrotehnik, mogoče ti bom šel manj na živce. Iz tebe se ne delam norca, daleč od tega in ja, vsi se lahko znajdemo jutri na borzi, tega se prekleto zavedam. In, kaj bo meni in mojim otrokom potem pomagalo pljuvanje vsevprek? Jezen si lahko pa na svojega privatnika, ki te je nategoval nekaj mesecev in ne na ostali vesoljni svet. Mogoče, če začneš na svet gledati tako, te čaka nekje pošten in pravičen delodajalec, ki te bo plačal toliko, kot si zaslužiš. Še vedno mislim, da za tvojo težavo niso krivi učitelji, vzgojiteljice in podobni, ampak sistem, katerega ne levi ne desni niso znali do danes urediti.

Če se privatizira šolstvo, zdravstvo in podobno, bodo takšni, ki nimajo nič še na slabšem, ker bo vse to potrebno plačat in to bogato. Poizkusi it samo k zobozdravniku privat....te bo zadela kap.

Sam žal, če si zaslepljen z jezo na celotni svet ti lahko tule trobezljam kar čem, pa bo še vedno enako, jezen boš na celotni svet.


No tole, da bi mi šel na živce nekdo, ki ima višjo izborazbo kot jaz žal ne drži (bi mi šla tudi moja žena user posted image ). No do sedaj nisem pisal o svoji družini, sedaj pa bom. Moja žena je visoko šolana (zelo visoko glede na mojo izborazbo) in dela v JU, pa je vseeno bila proti štrajku. No zaradi tega je bila tudi ona "okarnana" s strani nadrejenega in opozorjena, naj pazi, da se slučajno ne bo znašla na vrhu liste, če bo potrebno odpuščati v JU. Nikakor pa nisem napirjen proti nobenemu, razen proti mojemu bivšemu delodajalcu, pove pa svoje mnenje, kar mislim, da tudi vsi ostali, a ne? Ja, pa tudi delo sem dobil, pri novem privatniku, za enako plačo in podobno delo, več kot je minimalc pa te žal za garaško delo nihče ne plača.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 14:04:45   
kalbo
No, temu se pa že reče dialog, ki ni enosmeren. Vidiš, saj na koncu bomo prišli skupaj in ugotovili, da smo vsi v istem zosu neglede na plačo. Standart se nam niža, eni mamo še nekaj rezerve, nekateri na žalost ne več.

Tudi moja žena ima visoko izobrazbo in dela v gospodarstvu s kar dosti nižjo plačo od moje. Ravno zato jaz delam stvari, ki mi niso ravno v pretirano veselje (dosti bolje se počutim s fanglom gipsa in štemarico v roki), sam to žal ni plačano dovolj zaenkrat. Se bodo pa časi tudi na tem področju spremenili in bomo končno cenjeni ljudje, ki znamo tudi kaj z rokami narest.

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 14:07:45   
Norigarač
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

No, temu se pa že reče dialog, ki ni enosmeren. Vidiš, saj na koncu bomo prišli skupaj in ugotovili, da smo vsi v istem zosu neglede na plačo. Standart se nam niža, eni mamo še nekaj rezerve, nekateri na žalost ne več.

Tudi moja žena ima visoko izobrazbo in dela v gospodarstvu s kar dosti nižjo plačo od moje. Ravno zato jaz delam stvari, ki mi niso ravno v pretirano veselje (dosti bolje se počutim s fanglom gipsa in štemarico v roki), sam to žal ni plačano dovolj zaenkrat. Se bodo pa časi tudi na tem področju spremenili in bomo končno cenjeni ljudje, ki znamo tudi kaj z rokami narest.


No in to sem pa jaz, zidar user posted image , nikoli cenjen

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 14:22:48   
kalbo
Moj tast na fuš že leta solidno živi kot zidar in keramičar, pozna in spoštuje ga vsa bližnja in daljna okolica, tko da se mi zdi da to le je spoštovan poklic, če si pa zaposlen je pa kriza ja. Fangel pa gips pomen pa štromarja :)

< Sporočilo je popravil kalbo -- 19.4.2012 14:30:13 >

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 14:55:47   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Daj Frodo....jasno ti nisi nič dokazala......


Tebi nihce ne more nic dokazati.


Lahko....samo ti mi tu nisi nič dokalaza......user posted image


Napacno si informirana, nisem Chuch Norris, ne znam narisati grafit na zvocni zid (ekvivalentna naloga) user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 15:02:42   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ja, postavlja jih vlada......volit pa hodijo državljani.....in imamo tako državo, kot si jo zaslužimo, bi rekla milijonarka......


Nak... to vlado nismo izvolili drzavljani...


Pa smo.....vsak, ki je volil Virantavo listo (poleg seveda ostalih volilcev vladojoče koalicije), ter vsak, ki ni šel volit je prispeval, da je prišla trenutna garnitura na oblast......ker je bila s strani Viranta in Janše izvedena briljantna manipulacija, kako vzpodbuditi mlade, pametne ljudi, da gredo volit, da bo Janša mandatar......in ljudje so nasedli......


Izvoljen je bil Jankovic - ljudje so bili brilijantno izmanipulirani, sistem je bil brilijantno izmanipuliran pa je Majer na oblasti.
Ljudstvo ni volilo prevaro. Ce bi ljudstvo izvolilo sedanjo oblast brilijantna manipulacija ne bi niti bila potrebna. Ker ljudstvo NI izvolilo sedanjo oblast je bila potrebna brilijantna manipulacija oz. zloraba sistema.
Kot bi rekel Kobal - celo fasizem je bil legalno izvoljen.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 15:11:53   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

http://tisa.blog.siol.net/2012/04/18/stavka-enkrat-in-nikoli-vec/

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Stavkala je ceprav ni vedela za kaj stavka in tezko prenasa kreganja v zbornici, ampak ko se je pozanimala, ker je stavkala ne vedoc zakaj stavka se ji je utrnila misel, da ne ve cemu stavka in ker se njej ne zdi, da je treba stavkati, ker lazje dela kot poslusa kreganje v zbornici, ne bo stavkala vec ker ima obcutek da se stavka kar tako...
Res za ploskanje... aja, v zbornici tudi niso nic govorili o  druzinah pa se zagotovo zaradi tega ni stavkalo...  Kaksna blesceca intelektualnost.... user posted image user posted image  od blescanja ti zasolzijo oci, od ploskanja pa se bolj ... user posted image


No in kaj pol praviš na naše šolstvo???


Da gre v tisti smeri, ki jo zagovarja nase drzavno vodstvo (trenutno vodstvo pa sploh).... na mojo izjemno zalost...
BTW: ena lastovka ne prines epomladi.. in v vsakem zitu je tudi "kukolj"...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 15:16:13   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Norigarač

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ja, točno to je problem. Umirajo pa pošteni in dobri obrtniki, ki so tudi dobri in pošteni delodajalci. Sam to kar zdajle midva govoriva ni jasno raznoraznim patronom, kot je recimo Norigarač.


Oprosti Kalbo, če sem ti na žilco stopil, ampak tudi jaz sem nekoč garal pri enem takšnih "poštenih" delodajalcev, pa ti in tisti ostali, ki nikoli niste občutili (pa srčno upam, da nikoli ne boste), kako je to, da nekaj mesecev zapored ne dobiš plače (da smo na jasnem, govorim o minimalni plači za 50-60 urni tedenski delavnik), se pravi nimaš za osnovno preživetje (pa da smo na jasnem, tudi kadim ne, da ne bo kdo rekel, da za čike pa sem imel), kaj šele za kredit ali pa za položnice. Samo to ti polagam na srce, bodi srečen da imaš kar imaš, meni zaradi poštenosti delodajalcev v gospodarstvu grozi prisilna prodaja mojega premoženja, pa me še vprašaj, zakaj sem naperjen proti stavki in vsem kar se dogaja.
Pa še nekaj, ni si potrebno norce delat iz takšnih "patronov" kot smo mi, žal nas je več 10.000 tisoč takšnih, pa ker nimam fakultete, magisterija ali doktorata še ne pomeni, da sem neumen, žal nismo imeli vsi kot mladostniki možnosti za šolanje.


Nisi edini s taksnimi izkusnjami. Mesece sem bila brez place, prispevki mi za kar nekaj casa niso placani ( in vem, da bom kljub takratni zakonodaji jaz tista, ki bo za to placala..) Delala sem s taksnim tempom, da sem sanjala o tem, da grem lahko vsak enkat v dveh letih na centralno trznico v soboto... In tudi zaradi te izkusnje podpiram stavko - ker brez socialne drzave ne bos imel slabe izkusnje, temvec ne bos prezivel...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Norigarač)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 15:40:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Napacno si informirana, nisem Chuch Norris, ne znam narisati grafit na zvocni zid (ekvivalentna naloga) user posted image



Znaš pa iz praznega kozarca razliti vodo......user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 15:45:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Izvoljen je bil Jankovic - ljudje so bili brilijantno izmanipulirani, sistem je bil brilijantno izmanipuliran pa je Majer na oblasti.
Ljudstvo ni volilo prevaro. Ce bi ljudstvo izvolilo sedanjo oblast brilijantna manipulacija ne bi niti bila potrebna. Ker ljudstvo NI izvolilo sedanjo oblast je bila potrebna brilijantna manipulacija oz. zloraba sistema.
Kot bi rekel Kobal - celo fasizem je bil legalno izvoljen.



Na žalost je bil Drnovšek edini politik, ki je Janši lahko pariral oz. ga prekašal.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 15:50:00   
mateyka
prekašal v čem? brilijantnih manipulacijah?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 16:14:03   
Raho
S tem, kar je napisala Ankica, se strinjam. Najprej je ponovno potrebno vzpostaviti pravno državo in v tej državi ustvariti red.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   [Brisano sporočilo]
19.4.2012 16:20:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Norigarač)
  Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 16:31:41   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Napacno si informirana, nisem Chuch Norris, ne znam narisati grafit na zvocni zid (ekvivalentna naloga) user posted image



Znaš pa iz praznega kozarca razliti vodo......user posted image


To zgolj neinformiranim tako izgleda... user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Šole in vrtci zaprti zaradi stavke?
19.4.2012 16:33:13   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

S tem, kar je napisala Ankica, se strinjam. Najprej je ponovno potrebno vzpostaviti pravno državo in v tej državi ustvariti red.


S tem kar je Ankica napisala se vsak vsaj malo pameten strinja. Celo Chuch Norris iz Amsterdama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?