|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 11:19:56   
blanč
Lučkauser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 12:25:44   
spelka12
lučka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa za tvojega user posted image tud enega user posted image . Pokliči kaj.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 12:35:08   
Tanja_Jes
Lučka 25 ....user posted image user posted image res je kar si napisala glede uspešnosti transferjev, še vedno je možnost in upanje...tko da, kljub žalosti, ki je nepopisna ja najbolje, da gresta v jeseni spet v postopek, tako kot so predlagali... Že zdaj upam, da ti uspe... Lubčka N., naj ti ona da elan za naprej, verjamem da bo!!!!

Limonca....upam da je že za tabo in da ni bilo preveč boleče in da se celice že oplajajo user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cmoke vsem!

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 13:26:02   
lučka 25
zeuso, blanč hvala.

špelka, hvala od obeh user posted image . Kdaj greš v Rim, da vem če je še kaj časa, da se prej vidimo.

Tanja_Jes, hvala. Kot praviš, res nama je N. za motivacijo in v dokaz, da je možno.

limonca je pa že prestala punkcijo in je vse o.k. Kaj več bo pa sama napisala. Jaz verjamem, da je sedaj njen čas in, da jima bo uspelo!


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 15:25:51   
Roži_
Kako je lepo videti stare borke na kupuuser posted image Lučka, žal i je da ti ni uspelo, bo pa 100% naslednjič! Tanja Yes, držiiiiim pesti!!!! Se opravičujem napakam imam gips na roki user posted image Mi pa gremo po pingota enkrat oktobra meseca, upam, če ne bo kaj vmes prišlouser posted image
Se oglasim še ka, pa zvečer ko bom imela kaj več časa bom seznam preuredilauser posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 19:47:46   
SILVA
Ojoj, lučka žal mi je user posted image user posted image

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 19:53:58   
limonca*
lučka, sej veš, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. nimam besed.. si pa sama fajn napisala in res morš tko razmišljat. Kadar prideš do ETja, prideš do pluska, kar je super!!! Tako, da jaz ti rečem, da poslušaj Reša in pejt še v en postopek, magari na GK, čeprav vem, da se ti ne da menjat klinike.

Jaz sem pridelala 5 celic, kar je najmanj do sedaj in sem po pravici povedano precej razočarana.. user posted image ET imam že 3 dan, se pravi v torek. Imam pa ponavadi ful slabo oploditev, tiste ki se oplodijo, pa se jih ponavadi kar nekaj neha razvijat.  Tokrat res verjamem, da bodo rezultati boljši, zaradi vseh vitaminov in vsega kar sva naredila v tem postopku.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
5.5.2012 20:34:55   
lučka 25
limonca, saj veš kaj sem ti že rekla. Lahko pa se sedaj oplodi večje število celic. Samo ne obupaj in dvigni si samozavest, upanje,...VSE!!! Jaz še vedno verjamem vate, kar itak že veš.

Roži, super za ponovni boj v oktobru. Pingoti že nestrpno čakajo.

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
6.5.2012 7:58:59   
sonček 13
Najprej Lučka25 zelo mi je žaluser posted image ..ampak boš vidla,da bo ratalo!!! DRŽI SE!user posted image

sandra 74..ja jaz sem tudi že začela s KT..sem fajn (razen malo spomladanska utrujenost me daje) in skori,da že odštevam dneve user posted image ..joj kako se ti dnevi vlečejo...ma ok, če smo se že tolko načakali..bomo pa ja še malo potrpeliuser posted image .
Jaz od prej nimam nič..meni je vse to novo ker sem prvič v postopku...nas je pa dr dal kar takoj na IVF/ICSI.
Oooo ti pa imaš pupiko že doma....lepouser posted image A si takrat spontano zanosila?

< Sporočilo je popravil sonček 13 -- 6.5.2012 8:01:40 >

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
6.5.2012 13:45:04   
jona klara
hej
po dolgem premoru, se javljam, vidim, da ste stare borku spet v akciji, kar je zelo lepo videti.

lučka 25- žal mi je, vem kako ti je hudo, naj te potolaži hčerkica doma.pa srečno čimprej, da te kmalu razveseli nosečnost.

S*-VAu, me veseli, da si v akciji, držim pesti ko nora, da ti uspe eskimček.user posted image user posted image javi se kaj

mi pa gremo spet v akcijo, prevzem zdravil imam 10.5, potem pa ko pride M 5 dan mild v lj prof. Tomaževič- 3 ivf, oz. 2 za drugega otročka

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
6.5.2012 15:48:09   
k4pa0510
Ah, pa se vam še jaz priključim, čeprav manj aktivno...
No, sem še ena, ki grem prvič v postopek, in sicer imam razgovor (prevzem zdravil) v četrtek, 10.maja.
Ne vem, kati protokol imam, ker mi je dr.Ribičeva pozabila to napisat na napotnico.
Me pa nekaj zanima. Zakaj morate nekatere jesti KT pred postopkom?! Kdo vam je to predpisal, jih to vsaka dobi?
Sama sumim, da imam daljši protokol (sicer imaa ICSI), prevzem zdravil imam na moj 19.dan ciklusa, zato sem predvidevala, da se bom začela špikat na 22.dan ciklusa, to je v nedeljo, 13.maja.
Če pa bo kratek, pa počakam naslednjo M in se začnem z 2.dnem špikat. Sem v zmoti?!
Predvsem me motijo KT, ki jih omenjate user posted image
Pa srečno vsem, punce!!!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
6.5.2012 16:53:06   
SILVA
KT jemljejo v MB, da jim uskladijo cikluse,mislim, da.
V LJ nimamo KT.

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
6.5.2012 19:29:56   
k4pa0510
silva, hvala! Sem predvidevala, da je za uravnavanje ciklusa, le za nas, ljubljanske pacientke, tega še nisem slišala pa mi je bilo čudno.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 8:50:35   
S*
Lučka moja user posted image user posted image user posted image sem ostala brez beseduser posted image . Ti pa verjamem, da je lažje prenest poraze nam, ki imamo kakšnega sončka že doma. Naberi si moči čez poletje, jeseni pa v nov , zmagovalni boj.

Jona, ku ku. Hvala za lepe želje. Ja fajn da si spet v igri, verjamem da tokrat uspešno.

No pa še moje poročoli. Prvu Uz sem imela 2.5. in ker je bil endometrj komej 5mm smo danes ponovili vajo. Ata zadovoljen, endometrji 9mm ETZ komej v petek. Ga nisem spraševala zakaj tako pozno, on že ve user posted image

(odgovor članu k4pa0510)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 10:47:10   
Anonimen
tiste ki vam je že uspelo zanosit (ali v preteklosti) kdaj se opravi prvi uz na kliniki? je tam okoli 10 tedna ali kaj prej?
nam je uspelo končnooo user posted image sem full vesela pa za enkrat še anonimna.
imam pa krvni test šele 17 dan po transferju. se mi zdi to full pozno. oz. ponavadi sem ga imela prej.

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 14:19:21   
*zabica*

IZVIRNO SPOROČILO: šičko

Punce danes 10 dan po ET je bil test pozitiven. Sploh si ne upam bit vesela po tolkih letih razocaranj.
V ponedeljek upam na najbolse k mam krvnega.
Drzte se vse ki cakate magicne crtice ali pluske.


Kako je bilo na krvnem? Držim pesti za čim lepšo beto...zdaj je pa res že čas, da pridete srečno do konca :)

(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 14:20:50   
kimsy
Anonimna - je kar vredu 17 dan, mislim, da je drugače 15, al 16, razen, če je vmes vikend! Jst sm ga tud imela na 17. dan, je bil pondelk, ker v sob in ned testov ne delajo! UZ je pa prej kot v 10 tednu okol 7 tedna, se mi zdi! Sam če je malo kasneje ni nč narobe, se vsaj lepo vidi srček in ni nepotrebne panike! drugače pa čestitke za user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 14:54:05   
ajetam@
kimsy hvala 

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 15:28:29   
BARBI78
ojla..ali katera ve če na sprejemu IVF dobiš že injekcije ali ne..s partnerjem imava sprejem 22.05.2012 in mi tam sestra tega ni ne potrdila ne zanikala...mal mi gre na živce, ko kaj sprašujem nikoli ne dobim natančnega odgovora in sem potem edina, ki nič ne zna povedati kdaj kaj imam ko me kdo kaj vpraša user posted image ....ima katera imeti bolniško tudi med hormonsko terapijo, in če ali doktorji kaj komplicirajo ?

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 18:16:46   
SILVA
Dobiš vsa zdravila in potem začneš ali na 22.dan če imaš dolg postopek oz.2.dan če imaš kratek postopekuser posted image

(odgovor članu BARBI78)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 18:18:09   
SILVA
Med samim špikanjem ne potrebuješ bolniške, dobiš pa lahko bolniški za vsak UZ, po punkciji dobiš bolniške 5 dni in po transferju 3 dni, ostalo pa se zmeniš s ssvojim osebnim zdravnikom, če potrebuješ kaj več.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 19:16:23   
Tanja_Jes
Limonca....srečno jutri...močno pestkam in mislim nate !!!!

Vsem ostalim prijetno špikanje, gretje in srečno v pričakovanju najlepšega!!!

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
7.5.2012 19:24:50   
limonca*
Tanja_jes, hvala, hvala.. user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
8.5.2012 8:57:32   
BARBI78
22.dan imam zdaj sprejem, imam pa na napotnici začetek 2.dan ciklusa..tako da UPAM na zdravila že konec tega meseca, ker za 01.05.sem dobila user posted image ..juhu in sem zamudila potem vse skupaj..

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
8.5.2012 15:09:51   
HANYBANY
Zdravo punce! Sem v 4 postopku, ampak sem tokrat odklopila RR, zdaj pa rabim eno pomoc, predvsem od tistih ki ste imele ze neuspele postopke. ET sem imela 3.5., se pravi da sem danes 5.dan po ET. Bega me da sem dobila danes malo rjavega izcedka. Ker so moji postopki cisto vsi razlicni, 3.je bil celo uspesen, vendar nisem donosila, me zanima kateri dan po ET ste naceloma dobile M? Hvala!

(odgovor članu BARBI78)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?