|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
27.6.2013 8:43:57   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj pa potrebuješ potrebščine takoj.....? Da ti jih otrok popiše in pol uniči do šole.....?

Tudi pri Emki prejmeš potrebščine po 15.8.....zdaj so pač prednaročila in temu primerni popusti, do določena datuma.......če naročiš zdaj, dobiš popust, prejmeš pa avgusta.......če naročiš konec julija prejmeš prav tako avgusta, vendar takrat verjetno ne dobiš takega popusta kot zdaj (ali pa še večjega, če posamezna knjigarna ni prejela v prednaročilih zadosti naročil.....user posted image )......

Ah ne ... sedaj sem želela naročiti material za med počitnicami - voščenke, vodenke, risalne liste .... user posted image Zato je 15.8. prepozno. user posted image
Delovne zvezke bom naročila pri Emki, ker so trenutno ugodnejši, za ostale potrebščine pa še ne vem. Tisto se mi ne mudi. Tudi če pride 25.8. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
29.6.2013 21:28:16   
Shorty_
Jah Emka ima popuste samo kaj ko nimajo še prenovljenih izdaj določenih delovnih zvezkov, mi imamo pa natančno določeno da potrebujemo prenovljeno izdajo... Tako da bomo mi naročili pri kopiji.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
2.7.2013 17:05:56   
Nusika35
Kako nimajo prenovljenih izdaj določenih delovnih zvezkov? Kakor jaz vem imajo le pri Emki celoten seznam potrebščin, ki jih potrebuješ za določeno šolsko leto in razred. Mi že vsa leta naročamo pri njih in do sedaj je še vse štimalo in še vsako leto sta otroka imela vse na razpolago. ponavadi pa to naredimo kar takoj po koncu šole, saj je tako najceneje in še na počitnice gremo brezskrbno. Tako kot letos :)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
27.8.2013 17:47:16   
taška30
Živjo,
Tiste, ki ste naročale prek DZS, a ste že kaj dobile? Jaz še nič, pa me zdaj že malo panika grabiuser posted image ! Sicer sem zraven naročila dva učbenika, ki izideta šele v avgustu (matr, konc avgusta je že, pa še vedno piše, da nista na zalogi), ampak vsaj ostalo bi lahko poslali, saj sem tako označila...
No?

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
27.8.2013 18:12:49   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35

Kako nimajo prenovljenih izdaj določenih delovnih zvezkov? Kakor jaz vem imajo le pri Emki celoten seznam potrebščin, ki jih potrebuješ za določeno šolsko leto in razred. Mi že vsa leta naročamo pri njih in do sedaj je še vse štimalo in še vsako leto sta otroka imela vse na razpolago. ponavadi pa to naredimo kar takoj po koncu šole, saj je tako najceneje in še na počitnice gremo brezskrbno. Tako kot letos :)

onavadi pa to naredimo kar takoj po koncu šole, saj je tako najceneje in še na počitnice gremo brezskrbno. Tako kot letos :)
Niso imeli, ne matematike in ne slovenščine. Ker je letos nova izdaja. In je med seznamom s popusti ni bilo. Tako da me je ceneje prišla na kkoncu Kopija. Vse smo dobili že 16.8.2013.

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
27.8.2013 19:41:20   
alda
Dz naročili pri Kopiji in dobili že 13.avgusta!
Pridni user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kdaj nameravate kupovati stvari za v šolo?
3.9.2013 12:43:23   
Nusika35
Shorty RR, to pa mi je res nenavadno. Kakorkoli, včeraj sem bila pri njih ker sem iskala še nekaj manjših stvari, pa imajo še zmeraj 30% na potrebščine. Ostale stvari prek emke smo pa že nekaj časa nazaj dobili.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?