|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.6.2012 7:20:52   
KOKICA32
Dobro jutro!

Ja, TAsa, sem nekaj vabila, potem pa me ni bilo. Ni bilo časa.

Julija je dobila svojo prvo diplomo. user posted image Upam, da ni zadnja. user posted image

Drugače pa....PETEK JEEEEEEE!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.6.2012 14:56:37   
Najaa
user posted image za petek. user posted image Čaka nas "naporen" vikend in upam, da bo Nika ok. Danes zjutri je namreč spet bruhala. Tak da sem spet prala njen povšter... ah ja, sam da je sonček. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
17.6.2012 14:35:19   
NoBady
Kaj si ti ja nor... babe še ste tle :) haha... sej ne vem če se sploh spodobi da kaj napišem, me bote še linčaleuser posted image
pršla sem na ringarajo pogledat če je kje kaka debata o morju, namreč nič še ne vemo kam gremo in zbiramo predloge... user posted image
uglavnem ko sem pršla gor sem vidla debato marčevke 2009 5 del sem mislila da je to stara roba grem mal brat pa vidim da se to zdaj piše in dogaja user posted image pridne ste ...

kokica čestitke za Julijo, tako lepo ime imauser posted image kolko je pa stara? če smem vprašat user posted image ja nič, mi smo pojedli kosilo, in zdej gremo malo počivati... mogoče pa pridem še kaj nazaj pošpejat če sem še dobrodošla user posted image

papauser posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
17.6.2012 22:49:20   
tasa_m
oooo, NoBady kako si ? Pa veš da si dobrodošla. Me smo še vedno tu ja... nekdo mora marčevke gor držat user posted image

Kako ste drage moje? Ste preživele lep vikend? Mi smo v soboto bili pod Pohorjem se je šla Lija peljat z PohorJet-om, tak da če katera nebo izkoristila podarjenih kart od Tulipan, se priporočamo user posted image , danes pa smo dopoldan prelenarli, popoldan pa delali. No, v bistvu je T.. bolj delal, midve z Lijo sma bolj gledali. Sma malo hodnik drugač nardila in sem jaz tam veliko pomagala...dvignila malo omaro na taveliko. Pa vse sem iz omar zložla, ker drugače bi bilo pretežko. Se je T. nekaj buno,,da bo mogo zdaj nazaj not devat da ni smisla pa sem ga samo pogledala pa vprašala če on misli da sem jaz C. Norris ko vse zmore user posted image , v glavnem jutri moram še po eno komodo in v Baumax po ovrata od omarce, ker sma kupla samo kao knižno polico za na steno, jaz pa hočem met noter brisače in kozmetiko za user posted image tak da mi mora vrata gor naret. Bo ziher ceneje, kot pa da kupim prav kopalniško komodo za na steno, ker cene imajo user posted image .

Tak, zdaj pa grem pančat, jutri imam pregled v porodnišnici. Upam, da je žaba mala se vsaj malo gor pomaknila user posted image

Lahko noč in sladke sanje,,,

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 9:15:35   
Tulipan12
Dobor jutro!user posted image
Ponedeeeeeeeeeeeeeeeljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ta teden samo 4x delam in potem mini dopustek!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Komaj čakaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 9:18:02   
Tulipan12
Nobady helou!!
Če najdeš kako fajn idejo za dopust, kr objavi tu gor, mi še tut tavamo v temi za glavni dopust!user posted image

Naja kako sta punci? Je kaj bolje?user posted image user posted image user posted image

Kokica
kdaj šibate na morje?

Tasa pozdravi svojo nagajivko v trebuščku!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 10:09:46   
Tulipan12
Aja, pa user posted image user posted image user posted image za naš 5.del!user posted image Upam, da niste kaj sočnega napisale na zaključku 4. dela, ker sem tak neažurna in ko sem odpirala Marčevke, me je kar sem vrglo!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 11:08:07   
KOKICA32
Dan!user posted image

Midve sva bili na sprehodu že od 8h, pa v parku sva se malo slikali....pa klepet s prijateljčki na dekici v parku.user posted image

NoBady- dobrodošla! JA, hvala, meni je tudi lepo ime. user posted image user posted image V soboto bo stara 9 mesecev!

Tulipan, v četrtek zjutraj gremo.....pa vi?

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 18.6.2012 11:09:11 >

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 11:08:28   
KOKICA32
Tasa, pozdravi Evo! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 12:00:49   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dan!user posted image

Midve sva bili na sprehodu že od 8h, pa v parku sva se malo slikali....pa klepet s prijateljčki na dekici v parku.user posted image

NoBady- dobrodošla! JA, hvala, meni je tudi lepo ime. user posted image user posted image V soboto bo stara 9 mesecev!

Tulipan, v četrtek zjutraj gremo.....pa vi?

Ah, Kokica, kičasto! Se mi kr kolca po porodniški, ko to berem. Uživaj še teh par mesecev, ker prehitro mine!

Mi pa v petek zjutraj in se vrnemo v sredo zvečer. Imam kr natrpano do petka, bom zgleda morala prej spakirat, ker smo v četrtek na enem diplomskem pikniku, v sredo pa imata mala dav zobozdravnika, tak da že vidim, da bom spet v stresu!user posted image Ampak za dopustek se splača potrpet!user posted image Pa še pravo poletno vreme bomo imeli, jupi!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 12:09:41   
KOKICA32
Ja, kičasto vreme bo! user posted image user posted image user posted image

Vem, Tulipan, še prehitro bo minilo...pa še zadnja porodniška je to zame...pa zato še bolj boli....a bo že....mam toliko dopusta, da bom vse nadoknadila...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 13:35:26   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ja, kičasto vreme bo! user posted image user posted image user posted image

Vem, Tulipan, še prehitro bo minilo...pa še zadnja porodniška je to zame...pa zato še bolj boli....a bo že....mam toliko dopusta, da bom vse nadoknadila...


Piflarka, s tem dopustopm, mislim!user posted image Jaz pa tu paklam dneve skupaj, da bi si vse skupaj malo podaljšala.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 13:44:45   
Tulipan12
Danes nimamo neke gužve v službi, kar je velik čudež, ampak mi prav paše.user posted image Vse papire sem popucala, oni sprotni pa so tak mačji kašelj.
No, mi smo skoz v akciji. Za vikend smo bili spet full naokoli, sobotni dopoldan smo prebili v adrenalinskem parku (full priporočam!!!), Lia je uživala na polno, za Luko še ni, ker je še premali, bomo pa nekje septembra probali, mogoče mu bo všeč. Če bo se katera odločila it s tavečjim otrokom, pa rabita družbo, bova z Lio veseli družbe.user posted image
Sobotni popoldan smo prelenarili pri nas, še 3je pari z otroki in je bilo res na izi. Hrana, pijača, sladoled, otroci trampolin in bazenček, mi pa mir.user posted image
V nedeljo smo bili povabljeni na rojstnodnevni zajtrk (tak so ga dejansko poimenovaliuser posted image ) k motelu Lešnik in sem zdaj prvič videla, kako imajo lepo urejeno tam zadaj. Res super za otroke. Edino kar je bilo moteče, je bilo vroče in se je opoldne kar malo kam skriti, pa smo do 13h vsi pobegnili. Itak so to sami otroci, ki še spijo, pa konc koncev je bil zajtrk, ne?user posted image
Popoldan na drugi rojstni dan. Spet polno otrok, hrane, dogajanja. L&L sta padla v posteljo, ko smo prišli domov. Midva pa kmalu za njima.user posted image Pestro, skratka.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 14:02:15   
Tulipan12
Joj, Kokica, kak si pridna, da toliko slikaš otroka! In hvala, ker to deliš z nami.user posted image Jaz mam zdaj slabo vest.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 14:49:16   
Nina00
Joj, sem bla čist šokirana. Me malo ni pa pridem že na 5. del user posted image  user posted image

Kokica in Tulipan uživajte na morju! Vreme bo čudovito. Jaz bi tuuuudiiiii! Dolga je še do avgusta. Sem upala, da bosta vsaj otroka šla že prej s starimi starši za kak podaljšan vikend na morje, a trenutno nič ne kaže.

Tasa je princeska pokazala še drug profil?

Najaa user posted image . Kako sta tvoji dve punci? Upam, da že ok.

Pri nas smo še vedno šmrkavi, zdaj en, pol drug,..., a trenutno že kar nekaj časa gre skoz brez vročine. Upam, da bo tako še vsa do konca poletja. Če pa bo še dalj pa nimam nič proti user posted image
Vikend je bil lep in naporen. V soboto izlet s kolesarjenjem. Za nedeljski izlet, ki smo ga že kar nekaj časa planirali za takrat, ko bo lepo vreme, pa sem starejšega morala podkupit z obljubo, da bomo naslednji vikend vsaj en cel dan doma user posted image  Pogreša svoje igrače, če je premalo doma.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 20:36:38   
Najaa
Hvala za pikepoke, so pomagale, saj sta obe že ok. Nika je šla danes v vrtec, Tija pa bo doma dokler ima AB. Zdaj mene nekaj hoče zvit, ampak se ne dam! user posted image

Kokica hvala za slike... sej veš user posted image ... Julija pa tak hitro raste no...

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 20:41:23   
KOKICA32
Čer!user posted image


Najaa, super, da sta otroka okej. Valentin je tudi šmrkav že kar nekaj časa, Julija je sedaj okej. Upam, da bo morska voda vse te žnodre uničila. user posted image

Adrenalinski park, Tulipan? Betnava?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 21:21:52   
trezika
Čeeeeeeeer!

Kako je vrooooooče user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.6.2012 21:28:18   
KOKICA32
Trezika mi imamo ravnokar v stanovanju 27 stopinj...Julija se mi skoz zbuja...user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
19.6.2012 7:54:50   
Najaa
In to je šele začetek... ne vem al naj dam user posted image za poletje al user posted image za tako vročino. Nekje vmes no... Moji dve sta tudi zelo težko zaspali, dokler nisem okna odprla, da sta mal zraka dobili. Midva se pa tak kuhava. Danes bo do 35.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 7:34:38   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

Toliko sem imela za prebrat, da me je skoraj kap!user posted image Kje ste? V senčki, pa tam ni računalnika ne? Saj je prav tako.

Jaz pakiram....zjutraj krenemo....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 9:12:42   
Tulipan12
Dobro jutro!user posted image
Ni kaj, poletje je v polnem zagonu. Tudi mi imamo doma 28-29C, pa čeprav skoz pazimo, da ne bi kak sončni žarek pronical skozi rolete. Ponoči spimo pri odprtem oknu, pa zaenkrat gre. Otroka gresta z babico vsako jutro okoli 7.30 skakat na trampolin, pa se malo vozit s kolesom in s poganjalčkom, potem gre Luka spat, babi in Lia pa napolnita bazenček in tam potem preživijo večji del dopoldneva, do njunega skupnega spanca. Potem pa tak že stara dva prideva iz rabote.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 9:13:16   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Hvala za pikepoke, so pomagale, saj sta obe že ok. Nika je šla danes v vrtec, Tija pa bo doma dokler ima AB. Zdaj mene nekaj hoče zvit, ampak se ne dam! user posted image

Kokica hvala za slike... sej veš user posted image ... Julija pa tak hitro raste no...

Ne daj se!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 9:14:04   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Čer!user posted image


Najaa, super, da sta otroka okej. Valentin je tudi šmrkav že kar nekaj časa, Julija je sedaj okej. Upam, da bo morska voda vse te žnodre uničila. user posted image

Adrenalinski park, Tulipan? Betnava?


Ja, Betnava! Ste že uspeli it? Vem, da sem že lani govorila tu gor o tem, pa se ne spomnim, če vam je uspelo.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 9:15:34   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image

Toliko sem imela za prebrat, da me je skoraj kap!user posted image Kje ste? V senčki, pa tam ni računalnika ne? Saj je prav tako.

Jaz pakiram....zjutraj krenemo....


Jupijej!user posted image user posted image user posted image No, pakiranje ni tak zabavno, vsaj meni ne, se mi kr obrača, ko se spomnim, da me jutri to čaka, ampak važen je cilj, ne?user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?