|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 9:16:23   
Tulipan12
Tasa kak hendlaš vročino in trebušček? Zatekaš kaj?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 9:17:04   
Tulipan12
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 9:19:08   
Tulipan12
Evo moji monologi, da ne boš rekla Kokica, da ni nič za brat.user posted image Pa da še Persida s svojim romanom mimo prileti, boš kr kako limonado rabila za zraven, da se prebiješ skozi čtivo Marčevk.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 11:33:58   
MalaČebelica
Dober dan!

VROOOOOČEEEEEEEEEEEEEE!!!!! Danes pa res žge. user posted image user posted image za vse ki greste na morje. jaz že tudi komaj čakam - mi pobegnemo naslednji teden v petek na kratko...

Drugače nič novega. Vse po starem - skrivamo se notri, ker je zunaj prevroče. Če ima katera čas priti na kaki sladoled, se priporočam user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 11:39:56   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image

Toliko sem imela za prebrat, da me je skoraj kap!user posted image Kje ste? V senčki, pa tam ni računalnika ne? Saj je prav tako.

Jaz pakiram....zjutraj krenemo....


Jupijej!user posted image user posted image user posted image No, pakiranje ni tak zabavno, vsaj meni ne, se mi kr obrača, ko se spomnim, da me jutri to čaka, ampak važen je cilj, ne?user posted image


Pakiranje še e zabavno ko greš, pakiranje od tam kjer si več ni zabavno user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 11:43:07   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image

Toliko sem imela za prebrat, da me je skoraj kap!user posted image Kje ste? V senčki, pa tam ni računalnika ne? Saj je prav tako.

Jaz pakiram....zjutraj krenemo....


Jupijej!user posted image user posted image user posted image No, pakiranje ni tak zabavno, vsaj meni ne, se mi kr obrača, ko se spomnim, da me jutri to čaka, ampak važen je cilj, ne?user posted image


Pakiranje še e zabavno ko greš, pakiranje od tam kjer si več ni zabavno user posted image user posted image



PODPIS! user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 11:44:29   
KOKICA32
mjjrrrrrrrrrrrrrfddddhhhhhhhhhhhhhhh9


user posted image vam je napisala Julija.....joj, sem se sedaj spomnila, ko je še Valentin tipkal poleg mene....user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 11:45:00   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Evo moji monologi, da ne boš rekla Kokica, da ni nič za brat.user posted image Pa da še Persida s svojim romanom mimo prileti, boš kr kako limonado rabila za zraven, da se prebiješ skozi čtivo Marčevk.user posted image



user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 11:45:46   
tasa_m
Tulipanček pa hendlam to jaz,zatekam pa nič ne. Nimam niti časa, sem stalno v pogonu.

Danes sem že posteljnino in pojštre oprala, tak da sonček naj kar sije, da nebomo brez pojštrov vsi spali user posted image , pa posesala in v kuhni sem si polico že spucala. Aja pa iz pomivalca ven dala. Nardila več kot dovolj.
Za kosilo ima Tomaž kar špagete carbonara, ker je omaka še od včeraj ostala in sem mu dalaj jasno vedet da bo to danes jedo user posted image , jaz pa si bom neko rižoto pa solatko nardila.. Za druga mi tak ni najbolj.
Sem pa hodla danes Liji po osebno oz sem jo dala delat, da bo te do 10.07 ko greta z babi na morje imela vsaj dokument, da nebo pred mejo ostala user posted image . Majo pa navite cene za osebno, glede na to da ji velja samo 5 let.

Čebelica, sem te včeraj klicala, ker sem bila glih pri kolegici ki je tam 300m vstran od tebe doma, sem mislila če sta kje zunaj da bi se na srehod uvalila zraven user posted image
Pa drugič...

Kokica lepo se imejte na morju in uživajte...user posted image
Tulipan vi pa tudi user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 20.6.2012 11:46:34 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 11:46:23   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

piflarka, piflarka, piflarka user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.6.2012 11:47:43   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Dober dan!

VROOOOOČEEEEEEEEEEEEEE!!!!! Danes pa res žge. user posted image user posted image za vse ki greste na morje. jaz že tudi komaj čakam - mi pobegnemo naslednji teden v petek na kratko...

Drugače nič novega. Vse po starem - skrivamo se notri, ker je zunaj prevroče. Če ima katera čas priti na kaki sladoled, se priporočam user posted image user posted image user posted image


Z VESELJEM a ne bom utegnila....

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.6.2012 6:47:52   
Nina00
Vse, ki greste te dni na morje, se imejte lepo!

Jaz bi tudi user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.6.2012 23:24:56   
MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Tulipanček pa hendlam to jaz,zatekam pa nič ne. Nimam niti časa, sem stalno v pogonu.

Danes sem že posteljnino in pojštre oprala, tak da sonček naj kar sije, da nebomo brez pojštrov vsi spali user posted image , pa posesala in v kuhni sem si polico že spucala. Aja pa iz pomivalca ven dala. Nardila več kot dovolj.
Za kosilo ima Tomaž kar špagete carbonara, ker je omaka še od včeraj ostala in sem mu dalaj jasno vedet da bo to danes jedo user posted image , jaz pa si bom neko rižoto pa solatko nardila.. Za druga mi tak ni najbolj.
Sem pa hodla danes Liji po osebno oz sem jo dala delat, da bo te do 10.07 ko greta z babi na morje imela vsaj dokument, da nebo pred mejo ostala user posted image . Majo pa navite cene za osebno, glede na to da ji velja samo 5 let.

Čebelica, sem te včeraj klicala, ker sem bila glih pri kolegici ki je tam 300m vstran od tebe doma, sem mislila če sta kje zunaj da bi se na srehod uvalila zraven user posted image
Pa drugič...

Kokica lepo se imejte na morju in uživajte...user posted image
Tulipan vi pa tudi user posted image


aja, oni dan je bilo kar pestro - moj je mel dopust, tast rojstni dan, stanovanje potrebno korenitega čiščenja in smo bli precej naspidirani... se pa priporočam in te vljudno vabim na kaki sladoled - če ti ne dviga cukra user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.6.2012 23:30:28   
MalaČebelica
hej hoj. danes je p blo malo lažje za dihat. vidim, da ste vsi na morju al pakirate - nobene ni tu...

jaz pa tudi grem v posteljo, ker sem že čist adijo.

nočko

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
28.6.2012 23:15:14   
MalaČebelica
Ja kje pa te ste vse?

Mi gremo danes ponoči. Se slišimo kmalu...

Uživajte

_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 6:59:47   
tasa_m
Dobro jutroooo. Kaj a vročina ki ga seka user posted image fajn ne ?

Jaz sem danes že auf od 4,44. Ob 4.30 se je Lija zbudila da bi šla spat v spalnico (spi namreč v dnevni na kavču), jaz pa pol nisem mogla ve zaspat. Tak da perem že perilo, v bistvu teniske in preprogo, kavico sem že spila, malico za T. naredila za v službo. Ja, pridna sem že bla, pa se je komaj dan začel user posted image Se moram sama pohvalit ker tak nobene ni na RR user posted image

Sem pa včeraj Žusterno rezervirala user posted image tak da če bo bog dal gremo 24.07 v Žusterno za 4 dni. Bomo videli kaj bodo ata v službi zrihtali.

Nič grem si culer merit.

Mala Čebelica UŽIVAJTEEEEE user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 8:07:11   
Najaa
tasa user posted image za Žusterno. Tisti čas bomo tudi mi na morju in če boste za kaki drink, se lahko vidimo... user posted image

Jaz sem polno zabarikadirana v popravke diplome, vsak dan me še bolj jezi kaj tak da se raje ne oglašam s kakimi izbruhi. user posted image Že tak dosti penim po fb.
Drugače pa vse po starem. Pomalo že odštevamo do morja, ampak je še 3 tedne...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 10:24:52   
tasa_m
Dajte mi rečt nekaj. Me je sodelavka zdaj čist prestrašla. Ponavadi ne kompliciram samo pač sedaj..
Stvar je sledeča:
Ko sem ji omenila da gremo v Žusterno mi je rekla da naj na bazene ne hodim, ker je ona izgubila otroka v 25 tednu, ko so bili nekje na bazenih na dopustu.
Kao da je dobila tako močno vnetje da je šlo vse skupaj.
In sedaj sem res prvič paniko zagnala, da pol brezveze da kam grem, da sedim na ležalniku pa ni smisla..
Kaj ve praite o tem? Jaz bi takrat bila 31t noseča..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 13:17:05   
PERSIDA
Saj pa je morje zraven ali se motim,NAJAA popravi me?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 13:19:58   
Najaa
Hm ja, morje je zraven. user posted image In to ful lepa urejena plaža! user posted image
tasa jaz osebno ne maram bazenov že od pred nosečnostjo, ker sem enkrat fasala res hudo vnetje tam spodaj tak da me odvrača to. Če se le da grem v morje. Sicer pa na morju se kopa v morju! user posted image Obstajajo pa baje neki tamponi za kopanje, ki preprečijo, da gre voda not tak da... Mogoče bi to probala?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 13:59:42   
KOKICA32
hej ho! Nazaj!user posted image



Tasa jaz sem se v obeh nosečnostih kopala v bazenih s tamponi kot jih je omenila Najaa, dobiš jih v Mullerju...Drugače pa tudi jaz sem za to, da se na morju kopa v morju!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 13:59:48   
tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Saj pa je morje zraven ali se motim,NAJAA popravi me?

ja,saj vem da je morje cuj user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 14:00:45   
tasa_m
Babe, ste me napadle user posted image
saj se bom kopala v morju. Razumem šefice, samo mogoče bo pa Liji kdaj pasalo da gre na tobogane user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 16:36:56   
Najaa
user posted image Sej vem, da otroke bolj premami bazen. Moji dve že, pa moj je tudi raje v bazenu user posted image , jaz pa prisegam na morje.

Kokica WB! Pogrešali smo te! user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
29.6.2012 16:52:32   
Nina00
Jaz se samo javim, da vam malo potarnam, ker me matra išias pa ne morem bit za računalnikom. Saj po parih dneh je že malo boljše, a še daleč od dobrega. Komaj čakam morje.

Lepo poletje vsem!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?