|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
10.8.2012 8:47:01   
larci22
Ojla, športnica,
za naju je to prvi postopek. Priznam, da me je pošteno strah, sploh ker nisem več najmlajša:)) Trenutno imam dipherline, potem pa sledi gonal, se mi zdi.
Prepričana sem, da bo za vaju to uspešen postopek! Želim vama vse najboljše in držim pesti za vse nas.user posted image .
Oglasi se še kaj.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
10.8.2012 11:38:03   
tamala86
Čao!
Najprej en lep pozdravček vsem...vidim, da se vas je nabralo kar nekaj, ki čakate na postopek oz. ste v postopku in želim čimveč +++++++++ vsem!
Midva imava 5.9. pregled in posvet pri Reševi, da vidimo kako naprej. Za nama je 1. ivf - neuspešen, zamrznenčkov pa tudi ni, tako da upam, da čimprej štartamo v drugi postopek, ki bo upam da uspešen! Pravjo, da morajo biti med postopki najmanj 3 menstruacije. Tretja se že bliža, tako da bi načeloma lahko štartal že septembra - upam!
Veliko roza barve...:)
LP

(odgovor članu larci22)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
10.8.2012 21:47:08   
andreja_p
Ojla!
po dolgem času se tudi jaz pripravljam na naslednji poiskus sreče z zamrznjenčkem.Pa me zanima,ker sem danes dobla tečko,če bom lahko šla ta mesec al bom morala počakat na nasledjega.Sem pa videla kdaj štartajo z zamrznjenčki.Je katera mogoč klicala pa vprašala?Jaz bom v ponedeljek poiskusila poklicat pa bom videla kaj bo rekla.
L.p.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
11.8.2012 0:24:21   
špica84
Športnica upam,da bo zate tale 6.postopek srečen in da bo rezultat na koncu pozitiven

Koker tudi za vse ostale

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
11.8.2012 6:19:56   
tiky
Hoj, upam da se tudi za naju približuje prvi postopek in da ne bom šla v september. Zanima me, če je katera dobila user posted image v soboto s kratkim protokolom ali nedeljo in kaj se je zgodilo, ko si v ponedeljek poklicala, a si morala že ta dan iskat zdravila ali v torek, ker v ponedeljek bo zelo težka za mojega v službi dobit frej? Upam na najboljše za vse na tukaj. user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
11.8.2012 17:00:12   
SILVA
tiky naročili te bodo na 22 dan ciklusa, takrat boš dobila vse špike in navodila, začela boš pa 2.dan naslednje menstruacije.

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
12.8.2012 11:51:39   
tiky
Aja to gre tako potlej,no to pa nisem vedela. Ja to pa potem meni porodi novo vprašanje.Ali mi bodo dali potem kake tablete za sprozit menstruacijo,kajti že to sedaj sem sprožila,ker imam pco? Silva hvala za odgovor

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
13.8.2012 13:24:00   
krisv
Še enkrat se sama pičim in gremo pogledat, kako se razvijajo jajčeca. Nimam (še) nobenih stranskih učinkov, na začetku sem imela navale vročine, ampak se je umirilo. Razen seveda, da sem nasršenjena 100 na uro. PMS za cel mesec. Moj se me že izogiba user posted image . Komaj čakam sredo. user posted image

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
13.8.2012 18:22:51   
Plišek
Larci22 konec meseca zacnem s postopkom - inekcije....in nekje predvidoma 12.9. punkcija.

En velik user posted image za vse vas....

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.8.2012 10:31:04   
andreja83
Ekola babike :),

še malo pa bo četrtek tu, pa da vidim kaj bo krvni pokazo :) zdej sm prvič tak, da ne bom doma delala testa, čeprav me matra 100/h, sam treba bo počakat ;)


(odgovor članu Plišek)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.8.2012 12:25:34   
zeuso
Lepo pozdravljene punce. Evo tudi nama so minili trije meseci od prvega neuspešnega postopka . 30.08 grem prevzet zdravila drugače pa sem na ginekologiji v Lj. user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.8.2012 20:29:49   
maltezanka
Hojla punce,
najprej naj vam vsem zaželim veliko uspeha, da končno zagledate težko pričakovani plusek.

Zeuso - zate imam vprašanje in sicer - tudi jaz sem tu, ker nam prvi postopek ni uspel. Vse je bilo ok, do prvega Uz, kjer so ugotovili, da sem izvenmaternično noseča. To sploh nisem pričakovala, ker sem mislila, da se to pri IVF ne zgodi.Sem morala na operacijo da so mi odstranili levi jacevod, kjer je bil plod. Plod je bil ok srček mu je bil, samo smolo sem imela, ker je zaplaval v jacevod. Ampak kar je je. Zdaj gremo naprej. Tudi jaz sem poklicala na kliniko, kjer so mi dali datum 9.10. da pridem k zdravnici na posvet kako naprej. Upam, da bom šla takoj potem po zdravila in da začnemo znova bit bitko. Rekli so mi, da rabim novo napotnico, pa čeprav mi ta velja do 7.12. Ali si tudi ti morala imeti novo napotnico? Za evid.št. pa nisem klicala. A je to nujno ali ti velja stara št?
Hvala za odgovor. Se še lovim, pri vsej tej proceduri. Moram pa prizat, da se mi zdi, da gre vse hitro in da so na GKLJ res dobri zdravniki,

Lepo se imejte in uživajte lep večer
Ula

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.8.2012 21:42:50   
krisv
andreja83 Držim pesti v četrtek in bravo zate, da boš zdržala brez testa. So kakšni občutki?

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.8.2012 21:44:27   
Plišek
Andreja83....drzim pesti na rokah in nogah, da bo v cetretek za vaju srecen dan. Dobra si, da nisi delala testa...jaz sem se tudi odlocila, da ga ne bom....sam kolk se poznam dvomim da bom zdrzala...

Vso srečo tega sveta ti zelim!!!

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
14.8.2012 21:59:12   
andreja83
Hvala vama :) tudi jst vama želim, da vama uspe zagledati + al pa res eno lepo visoko beto na krvnem testu :)
No sej vsem želim resnično, da bi se nam končno izpolnila želja po naših zakladih ;)

Ja glede znakov, jih mam kar nekaj, sam upam da ni preveč psihe na temu in da to res nakazuje na to, da bi končno po 4 letih zdravljenja in po 5 letih poizkušanja nama uspelo. Mam pa kr skozi tak napet trebuh, zdej 2 dni me večkrat na vodo prisili :), dans so začele malo še prsi bit tak občutljive,težke, oziroma nek čuden občutek je no. Pa v spodnjem delu, al pa okrog popeka je učasih taka mala bolečina, pa ne skoz.
Drugače pa ja, jst bi delala test že zdavnaj, pa sm ga pozabla kupit, pa še moj mi je reko da naj bo presenečenja kakršnokoli, midva se ne bova vdala. Tak da upam na najboljši izid v četrtek ;)

(odgovor članu Plišek)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.8.2012 9:04:05   
zeuso
andreja83 jaz mislim da bo jutri lepa beta v vsakem primeru imaš moje pestkeuser posted image .
Maltezanka da se tebi odgovorim za vsak nov postopek rabiš od izbranega ginekologa na ginekologiji novo napotnico za postopek ter novo evidenčno št.. Jaz sem bla v postopku maja meseca 1 junija punkcija 6 pa transfer, en teden pred krvnim testom pa se je ulilo. Takrat sem takoj poslala email za novo ev.št. ter za datum novega posveta ki sem ga imela 20.07. takrat sem dobila novo napotnico in navodila da pokličem takoj pri tretji menstruaciji ki je bla prejšnji teden. Kdaj pa si ti bla v postopku?

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.8.2012 9:43:33   
maltezanka
andreja83, tudi jaz držim pesti in želim vse dobro.

Zeuso, jaz sem bila v postopku junija - 21.6.- punkcija, 26.6. tranfer, potem krvni čez 14 dni, kjer sem imela beto 2194, 26.7. pa UZ, ki pa ni bil ok. Sem klicala takoj za nov datum in sem dobila 9.10., sestra mi pa za evid.št. ni nič rekla. Bom danes poslala email. Do takrat bom že imela 3 menstruacije. A misliš, da imam kake možnosti, da grem takoj v postopek. Namreč z mano in možem je vse ok, za IVF sva se odločila, ker sva stara 36 let, pa sva rekla da je čas da malo pohitimo.

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.8.2012 10:00:36   
larci22
Andreja 83, tudi jaz držim pest zate in ti želim, da se vama končno uresniči želja!

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.8.2012 10:14:06   
zeuso
maltezanka jaz mislim da boš šla takoj v postopek ker edini pogoj kot so meni rekli je da morejo iti tri menstruacije mimo. Razen če ni pri vama zaradi ostranjenega jajcevoda kaj drugače. Tudi jaz imam že 35 let moj je pa tri leta mlajši je pa problem pri meni ker sem imela neko vnetje v trebušni votlini in zaradi tega imam neprehodne jajcevode.

(odgovor članu larci22)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.8.2012 15:42:42   
maltezanka
jutri bom poklicala za evid.št. Potem pa čakanje na 9.10., da mi povejo kako naprej. Sedaj se morem malo k sebi spravit, hvala bogu gremo v septembru na dopust. Upam, da nam vsem uspe in da bomo zagledale težko pričakovanje pluske

Andreja83 ju3 stiskamo pesti. Sporoči kako je šlo.

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
15.8.2012 20:41:39   
andreja83
Hvala vam ;) bom sporočla!

Daje me taka radovednost, pa bojim se, sej ne morem verjet. Tolikokrat sem šla že skozi to, po vsakem padcu sem se pobrala, sam se pa zmeraj bolj bojim :( Ampak bo že, itak me razumete kaj hočem povedat :)

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
16.8.2012 7:56:59   
SILVA
Andreja83 močno držim pesti danes za visoko betouser posted image user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
16.8.2012 9:41:03   
krisv
Jaz sem bila po včerajšnjem prvem UZ malo razočarana. Dr je našel le po dva folikla v vsakem jajčniku, majhna 10mm. Ampak se tolažim s tem, da je tudi prvič trajalo dlje, da so zrasli. Očitno pač slabo reagiram na zdravila. Zamenjal mi je dve enoti Bravelle za Menopur, tako da ima zdaj 2+2. Naslednji UZ v nedeljo (ma mi vedno pridejo ti UZ na dan, ko bi lahko spala user posted image )

andreja83 Čakamo dobre novice...

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
16.8.2012 16:08:11   
maltezanka
ne sekiraj se zaradi folikolov. Naj ti povem, da sem jaz imela 3 in še to vse tri na desni strani, na levi pa nič. Pa mi je dr. rekla - važna je kvaliteta in ne kvantiteta. Pa se je zgodilo, da sem imela eno lepo blastocisto, ki so mi jo vstavili. Potem sem imela na žalost izvenmaternično nosečnost, tako da grem oktobra v drugi postopek. Vse punce, ki so hodile z mano na Uz so imela po 12 in več, pa jim na žalost ni uspelo. Tako, da drži se in važno da ti bosta rasla. Pomembna je ena celica. Pogumno naprej

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
16.8.2012 17:15:23   
krisv
maltezanka Hvala za tele tolažilne besede user posted image

(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?