|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Avgusta
24.8.2012 11:46:18   
curly
ROXY, čestitke.user posted image user posted image user posted image Lepo nosečnost ti želim!

No, jaz sem pa včeraj že dobila rjav izcedek. Pričakujem jo sicer šele 28.8., ampak očitno bo treba že začet vložek nosit. user posted image

Pa naslednjič, a ne? user posted image

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: II pričakujemo Avgusta
24.8.2012 12:07:13   
ROXY_
Night v teh 17.poskusih, sem bila tudi sama skoraj vsak mesec noseča, glede na znake, ki sem jih imela...user posted image user posted image
Tokrat pa...si nikakor nism upala priznati, čeprav sem globoko v sebi čutila, da je ratalo...
Znakci: prsa so me bolela, oz. me bolijo 1000krat bolj, kot so me prejšnje mesece.
nekako bolj pod pazduho in bradavice..pa niti enega mozoljčka nism imela, kot ponavadi par dni pred user posted image , koža res gladka in sijočauser posted image user posted image , drgač pa rahle slabosti in vrtoglavice, čudn kovinski okus in občutek, da imam vročino...
sej sploh ne morem verejt, res ne user posted image user posted image
Močno navijam za vse, ki vas M še ni obiskala!!!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: II pričakujemo Avgusta
24.8.2012 12:13:26   
Tippi
roxy ful sem vesela zate! user posted image
Daj zdaj še malo več povej. Ziher si si že izračunala PDP, pa a si že naročena na pregled? pa deeeeeeeeeeej poveeeeeeeeej čim veeeeeeeeeeeeč user posted image

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: II pričakujemo Avgusta
24.8.2012 15:37:26   
witch
roxy čestitke user posted image user posted image user posted image lepo nosečnost ti želim.

Tudi moja M je prišla, saj skoraj ni mogoče da je ne bi bilo... Tak da gremo pogumno naprej.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: II pričakujemo Avgusta
24.8.2012 15:44:38   
ta*mala

IZVIRNO SPOROČILO: gorenjkica

Bravo, ROXY_, sem vesela zate! Zdaj pa srečno naprej!

Jaz čakam, da se mi ulije. Imam podoben problem kot ti, ta*mala, neki temni rdečkastorjavi flekci na wc papirju, to pa je vse. Ponavadi je pretok kar konkreten že od samega začetka, tole pa ni nič. Sušne razmere so v kmetijstvu, pa pri meni tudi očitno...v glavnem upam, da čimprej priteče tako kot je treba in da gremo dalje.

Vse ostale avgustovke pa da se mi ne boste slučajno selile v september. Kar zdaj nalulajte pluske.user posted image za srečo!

jaz sedaj nimam vec tud rjavega izcedka, je pa se prisotna taka napetost k pred m pa se me pa vseke tok kej spikne pa zgecka oz tak cuden filing...k metulcki takrt k si zaljubljen hehe :)

danes sem sla kupt un test first sign k sta dva not....pa bom jutri preverla kaj pravi...

kaksne obcutke mas pa ti?

(odgovor članu gorenjkica)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: II pričakujemo Avgusta
24.8.2012 17:18:45   
aviva83
ROXY_ čestitke še od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vesela zate user posted image user posted image

evo pa je končno petek user posted image se bo prileglo malo odklopa user posted image pri meni nič novega...zdaj 1x bi mogla dobiti user posted image , znakcov pa popolnoma nič....edino invazijo mazoljev imam grrrrrrrrrrrrrrrrrr

ta*mala kdaj delaš test?

pozdravček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: II pričakujemo Avgusta
24.8.2012 17:20:45   
gorenjkica
Hehe, ta*mala, metuljčki morajo biti fajn. Upam, da bodo kaj lepega prinesli s sabo. Saj boš kmalu videla.

Jaz se nič kaj olimpijsko ne počutim. v bistvu mi je že tri dni slabo (danes sem resno razmišljala, da bi javila bolniško), nikakor se ne morem naspati, pa spim celo večnost. V glavnem, nič kaj dobro. Sem šla plavat, da bi se malo razmigala in da bi se ulilo, kot je treba, pa še ni ratalo. V glavnem zmeda na celi črti. Sem pa skoraj gotova, da pri meni ne gre za kakšno nenavadno metodo sporočanja, da bi bila noseča. Samo hormoni se verjetno malo hecajo...

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.8.2012 9:03:26   
Anonimen


PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image :

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.8.
brioš (1. krog) user posted image
Tippi user posted image


2.8.
anonimna (1. krog)


3.8.
tana01 (2. krog) user posted image


5.8.
aviva83 (2. krog) user posted image
S* (8. krog) user posted image
*anushka* (12. krog) user posted image
Night (3. krog) user posted image

8.8.
oska (1. krog po SS user posted image user posted image ) user posted image
Lanaia90 (1. krog) user posted image
pižmovka
pluseki user posted image


10.8.
tanja26 (1. krog po SS user posted image user posted image )user posted image
Shana86 (6. krog) user posted image

11.8.
MajaJulija user posted image
tammyv user posted image


12.8.
anonimna user posted image user posted image
Wolfina (42. krog user posted image user posted image ) user posted image


13.8.
Nova Anonimna user posted image user posted image
minca_n (1. krog) user posted image


14.8.
črtica1 user posted image user posted image


15.8.
LittleSun user posted image


16.8.
mamica deklicam (6. krog) user posted image
PrincipesaD (1. krog) user posted image


19.8.
lillith82 (8. krog) user posted image


20.8.
Žabica86 (9. krog) user posted image
pramsky (2. krog) user posted image
NajaaM (20. krog, 2. krog s Klomifenom in Ultrogestanom user posted image ) user posted image
ta*mala (1. krog)


21.8.
ROXY_ user posted image
srečki user posted image
miskula user posted image
sarcy21 user posted image
monstera (3. krog) user posted image


23.8.
gorenjkica (4. krog)
oreh user posted image


24.8.
niinii (7.krog) user posted image
witch user posted image


25.8.
Anonimna user posted image
Martyna83 (1. krog) user posted image


26.8.
aviva83 (3. krog)


27.8.
curly (navijamo, da 3. IUI ne bo potreben user posted image ) user posted image
monsy (1. krog po laparo/histero user posted image ) user posted image



29.8.
*viva* (1. krog).


30.8.
*anushka* (13. krog)


31.8.
minkaP



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 46

user posted image NOSEČKE: 8



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
LittleSun, mamica deklicam, katka_, niinii, Tippi, MajaJulija, sončenk, brioš, Teya D., Katte, tiana, Wolfina, HeLenčica, witch, minkaP, Ejla, rozi55, srečki, Shana86, tana01, Radenska_, Monstera, NajaaM, ROXY_,

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.8.2012 9:51:51   
aviva83
ojla user posted image kaj uživate v vikendu? no pri meni pa se je obilen prozoren izcedek spremenil v gost rjav izcedek.... sem računala in je danes točno 14 dan po ovulaciji.... to bi lahko bila vgnezditvena ane? user posted image čeprav je bolj tisti občutek ki ga imam pred vsako user posted image kaj pa vem....zmedena....saj vem da je potrebno samo počakati...ampak dans sem pa res neučakana hehehe


pozdravček vsem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.8.2012 10:49:12   
ta*mala
Jaz sem nalulala nov - ... tko da kwa vem kaj je to z mano... mogoče mi pa podzavest sporoča, da bi mogli začeti načrtovano user posted image brez zaščite in da je čas, da bolj resno razmišljava ouser posted image user posted image

(odgovor članu aviva83)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.8.2012 10:53:45   
Night

IZVIRNO SPOROČILO: aviva83

sem računala in je danes točno 14 dan po ovulaciji.... to bi lahko bila vgnezditvena ane?


Vse je sicer možno, ampak a ni tako, da imaš vgnezditveno tam nekje od 7-10 dne po ovulaciji? Mogoče si imela pa pozno O in je to res to, drugače je pa lahko samo znak, da prihaja M (upam, da pri tebi ni to).

(odgovor članu aviva83)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.8.2012 11:01:08   
aviva83
toliko info da sem zgleda vse zabrbljala user posted image no ja potem pa mislim da res ni vgnezditvena.... pa saj so znaki točno takšni kot pred vsako user posted image samo z dodatkom driske in bolečine v želodcu user posted image jao jao moja psiha kaj mi dela...
Night thanks za info user posted image
ta*mala saj veš... upanje umre zadnje...tako da veliko pozitive pa bo user posted image se tudi jaz tako tolažim user posted image čeprav je težko... priznam...

lep dan vsem...

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.8.2012 13:48:33   
Radenska_
Ojla punce!

Ja jaz ta mesec nič - zato sem se tudi izbrisala iz seznamčka. Zdaj sem že popapcala primolut do konca in čakam na M, ki pride predvidoma v začetku naslednjega tedna.
Potem začnem jemati Vitex in user posted image non stop.
Upam da bo obrodilo sadove user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.8.2012 7:57:55   
*anushka*
Punce, mene tud dejte obarvat modro - je danes prišel izcedek, ki nakazuje M user posted image user posted image

Tako da se selim v nov krog. Mogoče bo pa september naš mesec!

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.8.2012 10:56:38   
aviva83
pozdravček user posted image
tudi mene dajte obarvati z modro user posted image moja user posted image je prišla v polnem sijaju....
žalostnauser posted image

(odgovor članu *anushka*)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.8.2012 12:48:28   
Night

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Potem začnem jemati Vitex


Hej, kaj pa je to sploh? A pomaga pri zanositvi?
Jaz ta mesec jemljem vse možne žive dodatke, počutim se večinoma ful dobro, imam ful energije, sem dobro razpoložena, zraven športam na polno in se trudim bit kar najbolj sproščena. Upam, da bo kak učinek user posted image
Vsem, ki ste dobile Muser posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.8.2012 12:55:03   
Radenska_
Vitex agnus castus = navadna konopljika - naj bi precej pomagala pri zanositvi. Napiši v google Vitex and getting pregnant ali vitex and conceiving.
Ogromno tistim ki imajo PCOS je uredila ciklus. Jaz upam, da ga bo tudi meni in da bo pomagala pri zanositvi.
Se je pa pri nas ne dobi - naročiš jo lahko v tujini.

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.8.2012 15:58:43   
tara.81
Sem malček brskala in našla, da se da to najti tudi pri nas, pod imenom Meniški poper. 60 kapsul stane 35€.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.8.2012 17:14:47   
Radenska_
Whoa, meni ni ratalo najti.

Ja, to je to. Se pa po nemško reče Mönchspfeffer (ne vem če sem prav napisala, ampak v tem stilu) - od tu verjetno ime.

Jaz sem naročila 300 mg ske tablete, priporočata se 2-3 dnevno.

Tele so 150 mg, torej bi jih mogla vzeti šest dnevno, in doza zadostuje za 10 dni.

< Sporočilo je popravil Radenska_ -- 26.8.2012 17:15:43 >

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.8.2012 17:54:47   
tara.81
Na spletni strani vitalabo piše, da je priporočen dnevni odmerek 1 kapsula dnevno, tako da ne vem...

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.8.2012 7:39:29   
srečki
Jutro pupe,

Roxy - wiiiiiiiiii isktene čestitke user posted image no pa vsem ki ste zagledate user posted image tudi čestitke in lepo nosečnost

vsem ki je pa pritekla pošiljam user posted image user posted image user posted image

no tko, pri meni slabost še vedno ni mimo, spodaj me še vedno boli in me je celo M bolelo, tako, da ne vem kaj se dogaja z mano. Danes grem k osebni dr. da me da na preged vode in krvi, pa v čet ali pet pa še h G na en pregled. Upam, da bo vse uredu.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.8.2012 9:49:28   
HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: aviva83

no pri meni pa se je obilen prozoren izcedek spremenil v gost rjav izcedek.... sem računala in je danes točno 14 dan po ovulaciji.... to bi lahko bila vgnezditvena ane? user posted image čeprav je bolj tisti občutek ki ga imam pred vsako user posted image kaj pa vem....zmedena....saj vem da je potrebno samo počakati...ampak dans sem pa res neučakana hehehe



Vgnezditvena ni nikoli 14 dni po O ampak 7-9 dni max user posted image . Da se drugič ne boš po nepotrebnem sekirala user posted image Zdaj vsaj veš da imaš lutealno fazo dolgo 14 dni.

Pridne ste ta mesec s pluski, KONČNO! Še vedno pa navijam za stare borke....srečki, LS, oreh, witch, viva, anushka, curly, monsy, mladikica.....pa seveda tudi za vse ostale.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Roxy, ČESTITAAAAAAAAAAAAAAM!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu aviva83)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.8.2012 9:59:02   
LittleSun
roxy čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

helenčica hvala, da ne pozabiš na nas user posted image ti in katte sta naše upanje user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.8.2012 11:27:31   
curly

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

helenčica hvala, da ne pozabiš na nas user posted image ti in katte sta naše upanje user posted image



Res je! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.8.2012 13:35:10   
mojamura
Vsem nosečkam, čudovitih 9 mesecev, hiter porod in zdravega otročka user posted image user posted image


vsem ostalim pa ogromno zaupšanja vase, pozitivne misli in nasmeška na obrazuser posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?