|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.7.2012 15:13:46   
Anonimen
Jst sem jemala Elevit pred prvo nose. 3m, pa celo nosečnost in potem še po porodu kakšne 5m.

Sedaj bom isto... user posted image

A. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.7.2012 18:59:52   
Shana86
Ah, jaz sem tudi vestno začela jesti folno 3 m pred začetkom delanja user posted image . Zdaj jo jem samo od sredine cikla (kao O) do user posted image , pa še to ne nujno vsak dan. Moj je sicer rekel: 'aveš koliko bo še šlo denarja za otroka, se tole sploh ne pozna', meni pa se zdi brez veze. Poleg tega mi je občasno tableta opomin, da nama še ni uspelo in me zna spravit v slabo voljo... Uglavnem zaenkrat več minusov kot plusov user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo Avgusta
25.7.2012 19:25:34   
gorenjkica
Shana86, boš videla, kako se bodo vsi ti minuski enkrat spremenili v ogromen plus. Je sicer trenutno težko za vse nas, ampak enkrat se bo pa tudi nam nasmehnila sreča, aneda punce user posted image

Tudi meni se kupovanje teh tablet včasih zdi čisto brezveze, ampak če je to način, da se izogneš res hudim posledicam, pa že riskiram kakšen mesec nepotrebnih stroškov. Je tvoj imel kar prav...kaj je to v primerjavi z ostalimi stroški, ki nas bodo kmalu doleteli, od plenic do... user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 8:00:46   
LittleSun
Dobro jutro babike

Nisem želela tako napisati, kot da je elevit prepovedan user posted image user posted image prvič je drag, sploh če traja leto ali več preden zanosiš, drugič pa ima dodatne vitamine, ki jih, če se zdravo prehranuješ tako ali tako dobiš in jih ni potrebno še dodajati z dopolnili.
Med nosečnostjo, ko se pa potrebe po določenih vitaminih povečajo pa je fino elevit. To je moje mnenje seveda user posted image

Mi imamo doma celo sranje s pikecom, tako da sva midva na stranskem tiru user posted image user posted image samo naj se čimprej porihta, pa bo..

(odgovor članu gorenjkica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 8:35:15   
*anushka*
En lep pozdrav vsem borkam!:)

Sama sem bila na tem forumu že aktivna, potem sem si pa privoščila nekajmesečno pavzo, ker je bil pritisk okoli zanositve enostavno prevelik. No, sedaj se vračam polna energije in optimizma za naprej!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image pričakujem 5.8, bo pa to najin 12. krog. Če do konca poletja še ne bo nič, v jeseni štartava z neplodnostno. Itak, da ne bo potrebno user posted image

Vidim, da se pogovarjate o folni - meni je G tudi svetovala, naj jo jem od O do M. Mam pa folno od Ljubljanskih lekarn - je dvojno pakiranje (60 tablet) in je cena kar ugodna napram Tifolu (kaj šele Elevitu).

No, pošiljam morje pozitivne energije in komaj čakam, da se naš seznamček začenja obarvati roza!!!!user posted image user posted image user posted image

Lep dan!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 8:39:02   
Wolfina
Jutro, (bodoče) mamice!
Jaz sem nekaj časa jedla Centrum materna, še ene druge (Fidimed?) in nato Elevit. Od začetka sem jih jemala kar skoz, po nekaj mesecih samo od ovulacije naprej, trenutno jih pa sploh ne jemljem. Pri vseh teh količinah zelenjave in sadja mi verjetno ne primenjkuje ničesar, seveda pa takoj po plusku začnem dodajati folno, do izpraznitve zalog verjetno Elevit, potem pa Tifol. Elevit mi je sicer ustrezal tud zaradi železa, je pa tud res, da mi je povzročil zaprtje...
Imejte lep dan, danes je že mali petek user posted image

LittleSun, upam, da se vam pikec čim prej porihta...

< Sporočilo je popravil Wolfina -- 26.7.2012 8:40:26 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 9:12:30   
Anonimen
pa smo dočakali tamal petek....končnoooooooo user posted image

jutri bo pa itak minilo kot iz šuba...pol pa še en teden pa dopust user posted image user posted image

ste ze ble na dopustu, greste se? morje, hribi?

A. user posted image

(odgovor članu Wolfina)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 9:58:42   
mamica deklicam
Pozdravljene.

Tole z elevitom ste tudi meni dobro pomagale. Ker sem ga jemala že skoraj leto, saj sem bila lani noseča a se je končalo s SS, se je nabralo kar nekaj škatel in vse vemo, da ni poceni. Poleg tega sem morala kupiti še klomifen, ker ga zdravstvo ne krije več (ko sem zanosila z drugo hčerko sem ga dobila še zastonj leta 2010), poleg tega moram jemati še Utrogestan.

In ko vse sešteješ, prden na mesec kar nekaj denarja.

Hvala za nasvete in čimveč user posted image v avgustu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 10:00:26   
mamica deklicam
Pozdravljene.

Tole z elevitom ste tudi meni dobro pomagale. Ker sem ga jemala že skoraj leto, saj sem bila lani noseča a se je končalo s SS, se je nabralo kar nekaj škatel in vse vemo, da ni poceni. Poleg tega sem morala kupiti še klomifen, ker ga zdravstvo ne krije več (ko sem zanosila z drugo hčerko sem ga dobila še zastonj leta 2010), poleg tega moram jemati še Utrogestan.

In ko vse sešteješ, prden na mesec kar nekaj denarja.

Hvala za nasvete in čimveč user posted image v avgustu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 10:03:53   
tana01
Pozdravljene!!

Anonimnauser posted image  moj dopust je šel že mimo za letos...je pa bilo lepo. Zadnji teden pred dopustom ti bo hitro minil...srečnica ;)

Mislim, da sem se malu uštela pri računanju ne-pričakovane user posted image  in sicer je 28 dan cikla 1. avgust... ni treba popravljat seznamčka - v vsakem primeru bom počakala še kakšen dan če (ker) ne pride tardeča.
Kako je težko čakat te dneve!! Preveč razmišljam o tem...hm, ni mi glih fajn, ampak si ne morem pomagat :/

Pošiljamuser posted image vsem za srečo!

< Sporočilo je popravil tana01 -- 26.7.2012 10:05:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 12:17:23   
Anonimen


PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image :

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.8.
brioš (1. krog)


2.8.
anonimna (1. krog)


3.8.
tana01 (2. krog)


5.8.
aviva83 (2. krog)
S* (8. krog)
*anushka* (12. krog)


8.8.
oska (1. krog po SS user posted image user posted image )
Lanaia90 (1. krog)
pižmovka


10.8.
tanja26 (1. krog po SS user posted image user posted image )
Shana86 (6. krog)


11.8.
MajaJulija
tammyv


12.8.
anonimna user posted image
Wolfina (35. krog)


13.8.
Nova Anonimna (7. krog)
minca_n (1. krog)


15.8.
LittleSun


16.8.
mamica deklicam (6. krog)


18.8.
monsy


19.8.
lillith82 (8. krog)


20.8.
Žabica86 (9. krog)
pramsky (2. krog)


23.8.
gorenjkica (4. krog)


25.8.
Anonimna user posted image


XX.8.
Night (3. krog)
PrincipesaD (1. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 27

user posted image NOSEČKE: 0



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
LittleSun, mamica deklicam, katka_, niinii, Tippi, MajaJulija, sončenk, brioš, Teya D., Katte, tiana, Wolfina, HeLenčica



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 12:40:16   
witch
Mene pod navijačice user posted image user posted image navijam za vse vas/nas, da bo avgust nejlepši, najbolj roza in nepozaben mesec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 14:45:39   
aviva83
mene pa zanima ali v tem času, ko pričakujete user posted image user posted image jemljete (če je seveda potrebno) kakšna druga zdravila? Nap za bolečine, glavobole, zobobole itd? imam še dober čas pred nepričakovano user posted image pa me že zdaj daje jutranji glavobol...da ne govorim o bolečinah v trebuhu.... mislim da gre itak samo za mojo psiho, da se mi pojavljajo takšne težave, sem pa kljub temu v dilemi ali naj vzamem kakšen tablet ali ne?

čimveč nalulanih user posted image in user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 16:44:18   
curly
Helou.
Jaz vam pridno sledim tudi v avgust, ampak tokrat malo drugače: takole sem se odločila, 27.8. je pa RES NE pričakujem, tako da vas prosim, če me daste na seznam. To bo moj 3. IUI in tudi zadnji. V tretje gre baje rado in upam, da to potrdim. user posted image
Prosim, če me daste tudi pod navijačice, ker bom močno močno navijala za vse vas (še posebej pa za monsy, LS, witch ... in ostale stare borke)!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aviva83)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 17:59:52   
monsy
Hvala Curly!! Boš vidla da u 3.pa gre rado!!! user posted image user posted image

jst sm lih M končala in zdej u akcijo 1.krog po laparo/histero... user posted image
Moj pravi da bo akcijaaaaaaa...ima da zlomva posteljo, pa še kaj zdraven user posted image hahaha

Srečno vsem, čimveč user posted image ta mesec!!!!!!!!!


(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 19:35:46   
NajaaM
Zdravo punce,

jaz sem pa nova tukaj gor, čeprav vas že nekaj časa berem, in bi se vam rada pridružila user posted image

Moje user posted image ne pričakujem okrog 20.8. sedaj pa tečemo približno 20. krog. Vmes sem doživela marsikaj od popolnega obupa in melanholije do ponovne dobre volje in optimizma. Trenutno sem na Klomifenu in Utrogestanu (2. krog) in upam, da bo sedaj končno to to user posted image in tudi vsem vam želim, da bo avgust poln user posted image user posted image da bomo vse spomladi kaj kmalu že vozičkale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo Avgusta
26.7.2012 19:40:54   
NajaaM
Vidim, da ste se razgovorile o folni kislini...naj povem kako je pri meni. Sama sem jo prvo leto kar pridno pila (FidiVit Mami), brez presledkov in potem je bilo pa to res malo too much in sem jo začela piti od O do M. Vmes sva oba pila še krvomočnico, ampak sva jo hitro prenehala, ker pri meni ni imela nobenega učinka, tudi M ni bila nič drugačna kot pred tem. Sedaj pa folne sploh ne pijem več, razen kdaj za žejo v obliki šumečih tablet, katere sem kupila v Merkatorju. Ko bom zanosila (upam, da čim prej), potem jo bom pa spet pila, kajti zaloge imam še kar veliko user posted image Upam, da mi uspe s Klomifenom, čeprav imam samo pol tbl. na dan user posted image

(odgovor članu NajaaM)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
27.7.2012 7:40:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NajaaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.7.2012 9:58:30   
curly
Smrk smrk. Nič ne bo z IUI-jem ta cikel. user posted image V MB šele septembra začnejo z IUI-ji. user posted image
Bomo pa spet naravno poskušali ta mesec.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.7.2012 12:14:55   
Night
Jaz je ne pričakujem 5. 8. Ta mesec ne bom nič prehitro delala testa, ker se mi zdi brezveze zapravljati denar. To je najin tretji krog, upam, da se je kaj prijelo, ker sva bila vmes na dopustu, tako da res nisem bila pod stresom. Tudi razmišljala nisem o tem, ker ni bilo časa in je prav pasalo.
Mi je pa tko čudno ta mesec, ker naj bi imela ovulacijo na 14. dan. Včeraj, na 17. dan sem dobila rjav izcedek, ki se še kar nadaljuje. Je mogoče, da je to ovulacijska krvavitev? Pa danes imam ful napete joške in bolijo me jajčniki. A je možno, da imam šele zdaj ovulacijo? Cikle imam drugače na 28 dni.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.7.2012 12:39:15   
tana01
Night- lahko ti samo iz lastnih izkušenj povem: rjavkaste izcedke po O sem nekajkrat imela. Po besedah G, pa je to po O oz. ko je folikel že počil in jajčece odjadralo naprej.

Če ni to, pa držim pesti, da je vgnezditvena ;)

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo Avgusta
27.7.2012 12:42:55   
Anonimen


PRIČAKUJEMO user posted image ALI user posted image :

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


1.8.
brioš (1. krog)


2.8.
anonimna (1. krog)


3.8.
tana01 (2. krog)


5.8.
aviva83 (2. krog)
S* (8. krog)
*anushka* (12. krog)
Night (3. krog)


8.8.
oska (1. krog po SS user posted image user posted image )
Lanaia90 (1. krog)
pižmovka


10.8.
tanja26 (1. krog po SS user posted image user posted image )
Shana86 (6. krog)


11.8.
MajaJulija
tammyv


12.8.
anonimna user posted image
Wolfina (35. krog user posted image user posted image )


13.8.
Nova Anonimna (7. krog)
minca_n (1. krog)


15.8.
LittleSun


16.8.
mamica deklicam (6. krog)


18.8.
monsy (1. krog po laparo/histero)


19.8.
lillith82 (8. krog)


20.8.
Žabica86 (9. krog)
pramsky (2. krog)
NajaaM (20. krog, 2. krog s Klomifenom in Ultrogestanom user posted image )


23.8.
gorenjkica (4. krog)


25.8.
Anonimna user posted image


27.8.
curly (navijamo, da 3. IUI ne bo potreben user posted image )


31.8.
minkaP


XX.8.
PrincipesaD (1. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 30

user posted image NOSEČKE: 0



user posted image NAVIJAČICE:user posted image
LittleSun, mamica deklicam, katka_, niinii, Tippi, MajaJulija, sončenk, brioš, Teya D., Katte, tiana, Wolfina, HeLenčica, witch, minkaP


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo Avgusta
28.7.2012 9:42:11   
tana01
...pa so se začeli moji krči, ki nakazujejo čarovnicouser posted image

punce, želim vam max. dozo roza barve! ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo Avgusta
28.7.2012 13:17:47   
brioš
o pri meni je ze prisoten rjavi in roza izcedek tako da ta mesec pri meni kot kaze ne bo roza sem tako zalostna in ne vem prav cudna brez energije. drugi teden bom na dopustu in upam da ko pridem nazaj bo tu cim vec roza barve. se opravicujem za napake posem iz mobitela. uzivejte

(odgovor članu tana01)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo Avgusta
28.7.2012 15:05:21   
Night
Jaz sem bila vedno proti nekemu stogemu načrtovanju otroka, vedno sem mislila, da ko se pač odločiš za otroka, normalno seksaš brez zaščite in bo. Nisem hotela obsesirati z merjenjem temperature, preverjanjem materničnega vratu, spremljanjem izcedka ... Ampak očitno je nekaterim to le treba. Na internetu sem si naročila knjigo Taking Charge of Your Fertility, ki je sicer dostopna samo v angleščini, ampak če obvladate jezik, bi vam jo priporočala, ker ima na internetu nenormalno dobre ocene.

Jaz vse bolj slutim, da sem zadnja dva meseca v bistvu zgrešila svojo ovulacijo in da je nimam na 14. dan, temveč kasneje. Narobe je tudi to, da sem štela za 1. dan menstruacije že rjav izcedek (tako mi je rekla ginekologinja). Zdaj z utrogestanom ga nimam več in se mi samo ulije, tako vem, da je to prvi dan M. Zdaj imam že tri dni rjav izcedek, ki je verjetno ovulacijska krvavitev, saj je pomešan z vlečljivo sluzjo, ki naj bi bila znak plodnosti. Pušenjak sicer piše, da krvavitev nastopi po ovulaciji, na tujih spletnih straneh pa sem brala, da lahko nastopi pred, med in po ovulaciji. Prejšnji mesec se mi je zdelo, kot da je vgnezditvena, ampak za to je bilo prekmalu, tako kot je tudi ta mesec. No, upam, da sva ta mesec zadela tapravi dan. Najbolje je seveda seksat vsak dan, ampak večinoma to ni izvedljivo, pa tudi ne paše ti vedno, če pa delaš to samo zato, da bi zanosil, pa tudi izgubi čar.
Malo sem zafilozofirala user posted image

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?