|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.7.2012 22:29:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
29.7.2012 23:03:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: gatke pod pižamo?
29.7.2012 23:19:36   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Gromska


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Eno bolj tehnično vprašanje: če spiš brez gat ponoči, a pižamo potem vsak dan daš v pranje al kako?


Spalna srajca reši ta "problem". Ampak ne razumem, kaj tako nehigienskega je tam okoli genitalij - ravno tako dišijo in se potijo itd., kakor vsi drugi deli telesa, le na svoj način. A potem za spat nosite tudi rokavice (kapo in šal)?

Tehnično vprašanje št. 2: A si vi nočni gatarji nič riti ne perete ali kako? Se bojite, da bi v spanju po rjuhi naredili dvosmerno cesto s prekinjeno črto? user posted image


user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
29.7.2012 23:33:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 1:00:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Gromska
po rjuhi naredili dvosmerno cesto s prekinjeno črto? user posted image


temu se reče "benko" črtica user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Eno bolj tehnično vprašanje: če spiš brez gat ponoči, a pižamo potem vsak dan daš v pranje al kako?


jaz tamali vsak dan ali drugi dan, ko se mi pač zdi da je treba. sam ona se vala s to pižamo zvečer in zjutraj povsod, tud po tleh in mačkah in kjer nanese in se mi zdi da pol za v pojstlo glih ni (tam mam pa rada bolj čisto kot po tleh user posted image ).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
30.7.2012 1:49:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
30.7.2012 9:19:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 9:27:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Eno bolj tehnično vprašanje: če spiš brez gat ponoči, a pižamo potem vsak dan daš v pranje al kako?


jaz tamali vsak dan ali drugi dan, ko se mi pač zdi da je treba. sam ona se vala s to pižamo zvečer in zjutraj povsod, tud po tleh in mačkah in kjer nanese in se mi zdi da pol za v pojstlo glih ni (tam mam pa rada bolj čisto kot po tleh user posted image ).



Aha, to je pa zelo podobno stanje kot pri nas, gatam navkljub in z mačkom vred user posted image . Vsaj marmelado skoraj zihr popackata po pižami.

O, pismo, pa saj perem pižame vsak drugi dan user posted image . No, toliko o porabi vode.

No ko smo že ravno pri tem, kaj komu ne gre čisto v račun user posted image ... men pa to ni bilo nikoli jasno, zakaj se je treba v pižamo oblečt že pozno popoldne, da se v njej otroci ja še malo po tlehi grajo pa malo z večerjo napacajo itd. pač tako dela ena znanka in potem se pritožuje, ker mora non-stop prat posteljnino in pižame in da imata vse pižame s kakavom zaflekane itd. Naša pogleda risanko, poje večerjo, gre v kopalnico, se umije, obleče pižamo in direkt v posteljo ... zjutraj pa eventuelno še s pižamo na kavč se malo pocrkljat, a ji jo dam dol še preden sedemo za mizo ... tak da tudi ne vidim pretirane potrebe ji na par dni posteljnino menjat ali vsak dan drugo pižamico dajat, ker gre v posteljo čista. Ok, itak so kaki deževni vikendi, ko smo skor cel dan vsi v pižami, ker pač paše, ampak takrat gredo pa itak pižame v pranje potem. Pač 100 ljudi 100 čudi user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 9:40:43   
archie
Tamala ima sicer še plenice, ampak ko jih ne bo imela, bo imela pod pižamico sp. hlače. Isto sva oblečena midva z možem.

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 9:44:07   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Sedaj poleti spi v boksarcah in spodnji majcki s kr. rokavi, drugace pa pizama brez spodnjega perila.


Enako. Pa še majčke se ponavadi sredi noči znebi.
Drugače pa ne - ne nosi gatk pod pižamo. Pižamo menjamo (jeseni, pozimi) nekje na 2dni, včasih tudi 3.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 11:11:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
No ko smo že ravno pri tem, kaj komu ne gre čisto v račun user posted image ... men pa to ni bilo nikoli jasno, zakaj se je treba v pižamo oblečt že pozno popoldne, da se v njej otroci ja še malo po tlehi grajo pa malo z večerjo napacajo itd. pač tako dela ena znanka in potem se pritožuje, ker mora non-stop prat posteljnino in pižame in da imata vse pižame s kakavom zaflekane itd. Naša pogleda risanko, poje večerjo, gre v kopalnico, se umije, obleče pižamo in direkt v posteljo ... zjutraj pa eventuelno še s pižamo na kavč se malo pocrkljat, a ji jo dam dol še preden sedemo za mizo ... tak da tudi ne vidim pretirane potrebe ji na par dni posteljnino menjat ali vsak dan drugo pižamico dajat, ker gre v posteljo čista. Ok, itak so kaki deževni vikendi, ko smo skor cel dan vsi v pižami, ker pač paše, ampak takrat gredo pa itak pižame v pranje potem. Pač 100 ljudi 100 čudi user posted image


ja Otika, saj jaz bi rada da gre takoj v posteljo (in lepo da tebi to znese), saj delamo na tem, samo naša je umetnica valjanja. če dam primer - v vrtcu je v garderobi padla na glavo iz 20 cm visoke klopce. go figure. v glavnem - tud do psotelje se ti bo ziher enkrat na kolena spustila, najdla smet, ki jo je treba leže pobrat itd. pa ne bom ji zdej za vsak mišji drek na 30 sekund težila in najedala kako ne sme tega pa onega.. ful ma rada živali in insekte, pa rada se valja po tleh in je takoj umazana (tud pri hrani - v vrtcu je bila skoraj vedno najbolj umazana pri kosilu). sej ji govorimo, sam je en tak tomboy in ji je popolnoma vseeno (beri: je ne moti). še obleče se fuuul šlampasto in hodi okol ko en "hobo" (pa ji skoz tupimo, da si nej lepo potegne gatke in hlače gor, ko gre lulat).
v glavnem, našo princeso boli jovo za lepo pižamo ali katerokoli oblačilo fot that matter. ravnokar je narezala (zanalašč) svojo edino lepo obleko ki jo je mela (načeloma ne mara nosit oblek in kiklc). raj ne govorim..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 11:30:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
No ko smo že ravno pri tem, kaj komu ne gre čisto v račun user posted image ... men pa to ni bilo nikoli jasno, zakaj se je treba v pižamo oblečt že pozno popoldne, da se v njej otroci ja še malo po tlehi grajo pa malo z večerjo napacajo itd. pač tako dela ena znanka in potem se pritožuje, ker mora non-stop prat posteljnino in pižame in da imata vse pižame s kakavom zaflekane itd. Naša pogleda risanko, poje večerjo, gre v kopalnico, se umije, obleče pižamo in direkt v posteljo ... zjutraj pa eventuelno še s pižamo na kavč se malo pocrkljat, a ji jo dam dol še preden sedemo za mizo ... tak da tudi ne vidim pretirane potrebe ji na par dni posteljnino menjat ali vsak dan drugo pižamico dajat, ker gre v posteljo čista. Ok, itak so kaki deževni vikendi, ko smo skor cel dan vsi v pižami, ker pač paše, ampak takrat gredo pa itak pižame v pranje potem. Pač 100 ljudi 100 čudi user posted image


ja Otika, saj jaz bi rada da gre takoj v posteljo (in lepo da tebi to znese), saj delamo na tem, samo naša je umetnica valjanja. če dam primer - v vrtcu je v garderobi padla na glavo iz 20 cm visoke klopce. go figure. v glavnem - tud do psotelje se ti bo ziher enkrat na kolena spustila, najdla smet, ki jo je treba leže pobrat itd. pa ne bom ji zdej za vsak mišji drek na 30 sekund težila in najedala kako ne sme tega pa onega.. ful ma rada živali in insekte, pa rada se valja po tleh in je takoj umazana (tud pri hrani - v vrtcu je bila skoraj vedno najbolj umazana pri kosilu). sej ji govorimo, sam je en tak tomboy in ji je popolnoma vseeno (beri: je ne moti). še obleče se fuuul šlampasto in hodi okol ko en "hobo" (pa ji skoz tupimo, da si nej lepo potegne gatke in hlače gor, ko gre lulat).


Mateyka, sori ampak user posted image
Ne drugač nisem hotla pametovat in to ... samo res me je zanimalo, ker dejansko poznam par primerov, ko so otroci že ob 5ih oz. 6ih popoldne v pižamah, spat grejo pa ob 9ih zvečer.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 12:28:43   
MTFP
Pri nas imamo vsi gatke pod pizamo... Tudi jaz nisem nikoli pomislila, da bi prakticirali brez... No zadnje case ima celo nasa plenicarka gatke cez plenico. To pa zato, ker ji je vsaka plenica ponoci premocila, in sem probala z gatkami, pa se je to nehalo dogajati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 12:37:39   
blaža
jaz imam gate, ker, če ne nimam kam nalimat ta mali higijenski vložek user posted image user posted image .

Mi smo vsi v gatah in razen poleti še v pižami. Poleti samo v gatah. Gate itak menjaš vsak dan, pižame pa ne.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 12:58:19   
nyna84
Mi tudi spimo v gatkah (brez modrca). Midva z možem itak nikoli nimava pižame, poleti pa smo vsi brez pižam, ker je prevroče. Tamalidve imata včasih edino majčko oblečeno (čisto po želji, kot jima paše).
Mislim, da je to stvar navade vsakega posameznika. Pa lažje operem vsak dan 4 gate kot pa 4 pižame.
Blaža, upam, da nimaš vedno na hlačkah higijenskih vložkov? Odsvetujejo ginekologi. Ker je to tako, kot bi imela vedno nekje obliž nalepljen. Tako je meni rekla moja G.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 12:59:33   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Mi tudi spimo v gatkah (brez modrca). Midva z možem itak nikoli nimava pižame, poleti pa smo vsi brez pižam, ker je prevroče. Tamalidve imata včasih edino majčko oblečeno (čisto po želji, kot jima paše).
Mislim, da je to stvar navade vsakega posameznika. Pa lažje operem vsak dan 4 gate kot pa 4 pižame.
Blaža, upam, da nimaš vedno na hlačkah higijenskih vložkov? Odsvetujejo ginekologi. Ker je to tako, kot bi imela vedno nekje obliž nalepljen. Tako je meni rekla moja G.


nimam, nimam, sem se malo pohecala user posted image . še en razlog več, da imam gate gor.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 13:13:12   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Mi tudi spimo v gatkah (brez modrca). Midva z možem itak nikoli nimava pižame, poleti pa smo vsi brez pižam, ker je prevroče. Tamalidve imata včasih edino majčko oblečeno (čisto po želji, kot jima paše).
Mislim, da je to stvar navade vsakega posameznika. Pa lažje operem vsak dan 4 gate kot pa 4 pižame.
Blaža, upam, da nimaš vedno na hlačkah higijenskih vložkov? Odsvetujejo ginekologi. Ker je to tako, kot bi imela vedno nekje obliž nalepljen. Tako je meni rekla moja G.


nimam, nimam, sem se malo pohecala user posted image . še en razlog več, da imam gate gor.

user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 13:17:40   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Mateyka, sori ampak user posted image


ja, zelo je smešno ko bereš, če se ti pa dogaja kot staršu, pa testiraš meje potrpljenja. user posted image

Ne drugač nisem hotla pametovat in to ... samo res me je zanimalo, ker dejansko poznam par primerov, ko so otroci že ob 5ih oz. 6ih popoldne v pižamah, spat grejo pa ob 9ih zvečer.


eh, to je sci-fi za nas user posted image user posted image naša je uber packa - se je dostikrat zgodilo, da je zaspala umazana in oblečena, pa je nisem pol gnjavila in budila. samo premetala sem jo okol kot mladega mačka in preoblekla v pižamo. vso umazano seveda. enkrat sem ji še noge umivala ob posjtli, ko je ona spala (noge so visele dol v lavor), ker je mela čist črne, mrknila (v deželo sanj) je pa kar naenkrat - paf. in je bla koma, pa vsa še umazana. ehh, raj ne bom več pisala.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.7.2012 13:19:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 14:47:26   
emaa
Mateyka nimaš edinega takega otroka, pr nas je treba še kaj polizat, itd. Imam dva taka, ponavad sta ko dva klošarja, če se da mu pol riti ven gleda, al pa gate, če je vse celo prav oblečeno. Edin za en rojstni dan v telovadnici sta dala gor kavbojke in srajce user posted image go figure.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: gatke pod pižamo?
30.7.2012 15:12:34   
Leela
Če bi nosila sp.del pižame bi imela gate gor. Ker so pač drugače krojene kot pižama in če nimaš gat ti pižama nekam leze. Jaz spim samo v gatah in daljši sp. majčki. Tamal otrok dobi pod pižamo gate iz istega razloga, tavelik pa najraje spi nag.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: gatke pod pižamo?
31.7.2012 20:54:21   
PC Baby
Sem prišla danes po parih dneh pogledat gor, če je kakšen odgovor pa vidim, da je cela žurka:)))
No, naj pojasnim zakaj sem sploh to vprašala. Na sistematskem je padel pogovor o tem ali je mali že suh ponoči itd in mi je pediatrinja rekla, da mora obvezno brez gatk pod pižamo spat,zato, ker je to edini čas, ko lahko otroku koža tam spodaj zadiha, ker je drugače cel dan itak v gatkah.
Pa me je zanimalo kako je pri ostalih...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: gatke pod pižamo?
31.7.2012 21:00:17   
november2010
mlajši je še v plenicah, starejši pa najraje spi kar brez vsega.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: gatke pod pižamo?
1.8.2012 12:38:04   
Najaa
Mi vsi spimo v gatah, ja. To je pač stvar navade. Jaz imam kar močen beli tok in si ne predstavljam biti brez, mož več ali manj spi samo v gatah in kaka majica zgoraj, tamali pa gate in pižama, ker na dva dneva jima ne menjam pižame. Po večerji sledi tuširanje in oblačenje pižame, pranje zob in v posteljo. Sami vesta, da se v pižami ne valjamo po tleh, tako da jo menjamo 1x na teden, saj itak spita čisti v njej.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: gatke pod pižamo?
1.8.2012 17:25:13   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

BTW: ljudje imamo različne navade. Važno, da dobro spimo in se zjutraj zbudimo spočiti. Z ali brez gat. Eni spijo vse leto pri odprtemu oknu, drugi ga imajo striktno zaprtega. Eni menjajo posteljnino vsak dan, drugi tedensko, tretji vsakih nekaj tednov. Pa s(m)o še vsi živi user posted image .


user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi pri mojem prvič slišala za spanje v pižami brez gat... meni takrat ful smešno... V bistvu sploh ne maram pižam, ker mi je v vseh letnih časih dovolj toplo pod kovtrom/deko: spim samo v gatah in kratki majčki/kanotjeri. On isto (edino ko je res mraz si da pižamo, pa takrat brez gat user posted image ). Tiste, ki omenjate žuljenje gat: user posted image . Meni je videti večina pižam takih, da bi te ožulile v rit zaradi unih šivov po sredini user posted image (vem pa ne, ker nisem probala).

Ta mala itak še v plenici ponoči, kar v bodiju, al pa kanotjerci; ko je mraz še pižamca spodaj. Ker jo itak jaz rihtam, bo tudi brez plenice zrihtrana po moje: v udobnih bombažnih gatkah, v katerih lahko vse tako diha kot samo v pižami user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: gatke pod pižamo?
2.8.2012 0:51:52   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mateykauser posted image
 


eh, to je sci-fi za nas user posted image user posted image naša je uber packa - se je dostikrat zgodilo, da je zaspala umazana in oblečena, pa je nisem pol gnjavila in budila. samo premetala sem jo okol kot mladega mačka in preoblekla v pižamo. vso umazano seveda. enkrat sem ji še noge umivala ob posjtli, ko je ona spala (noge so visele dol v lavor), ker je mela čist črne, mrknila (v deželo sanj) je pa kar naenkrat - paf. in je bla koma, pa vsa še umazana. ehh, raj ne bom več pisala.. user posted image



o, bog! kako poznano.....


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?