|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZDAJ PA ZARES...
4.8.2012 15:10:30   
pikapolonice
Živjo!

Se vam lahko tudi jaz priključim. Večkrat sem že poizkušala hujšati pa sem obupala in pridobila nazaj izgubljene kilograme. Velika sem 163 cm in imam 59 kg. Rada pa bi imela tam nekje 55 kg. Se mi zdi, da je še težje izgubiti teh par kilogramov, kot tiste, ki jih imate še več.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ZDAJ PA ZARES...
5.8.2012 8:56:03   
Pigy
končno danes da mam cajt. Včeri sem cel dan plavala na morju, me noge bolijo......še ko vozičkam me ne bolijo toliko.
Uglavnem velika sem 163 cm. Se mi zdi ko sem imela okol 63-65 kg sem bila idealna.

Tudi meni je žal denarja za različne salone in fitnese, saj sem sama sebi dokazala da zmorem tudi brez tega.

Kljub temu da sem bila včeri cel dan zdoma, se nisem nažirala in tudi nisem mešala hraneuser posted image .

Gremo punce, sej zmoremo.

Zdej grem študirat kaj bi jedli za kosilo.

Pa dobrodošla pikapoloniceuser posted image . Je res da je malo kg težje izgubit kot več, ampak se bomo potrudile in bomo zmogle

(odgovor članu pikapolonice)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ZDAJ PA ZARES...
5.8.2012 10:35:16   
RAKICA1
Ojla no, da se še jaz oglasim malo sedaj dva dneva mi je uspelo zvečer iti malo na kolo tako, da je oreng pasalo se vsaj malo rekrerirat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Danes pa pojdemo na piknik tako da nebom kaj preveč pridna ,da se bom pregrešila jutri pa ponovno v formo z hujšanjem sem pa ponosna na sebe, da sem sedaj že kar nekaj pridna ter da sem kar nekaj dol dala.
Punce kdaj se bomo pa vagale jaz sem za petek ker sem med tednom vedno oreng pridna za vikend pa, ko smo vsi doma se malo pregrešim pa potem dam vse tistu dol pa še dodatno kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ZDAJ PA ZARES...
6.8.2012 8:17:00   
Julija08
Evo, vikend je minil brez večjih pregreh, pri hrani sem zelo pazila...nisem se pa nekaj veliko rekreirala, ker je bilo ful prevroče, sem bila sicer na daljših sprehodih s psom, ampak, ker je šel sin zraven ni bil ravno intenziven user posted image user posted image user posted image

Stanje tehtnice:
začetno: 88kg
izguba: -0,7kg
novo stanje: 87,3kg

zaenkrat super, če bi šlo tako naprej bi bilo idelano!!!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ZDAJ PA ZARES...
6.8.2012 8:19:21   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla no, da se še jaz oglasim malo sedaj dva dneva mi je uspelo zvečer iti malo na kolo tako, da je oreng pasalo se vsaj malo rekrerirat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Danes pa pojdemo na piknik tako da nebom kaj preveč pridna ,da se bom pregrešila jutri pa ponovno v formo z hujšanjem sem pa ponosna na sebe, da sem sedaj že kar nekaj pridna ter da sem kar nekaj dol dala.
Punce kdaj se bomo pa vagale jaz sem za petek ker sem med tednom vedno oreng pridna za vikend pa, ko smo vsi doma se malo pregrešim pa potem dam vse tistu dol pa še dodatno kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





aha, sem šele zdajle videla...ja lahko se tudi v petek, čeprav, če se v ponedeljek, te vikend nekako prisili, da malo bolj paziš. Ker pri meni je običajno tudi vikend katastrofa;))))

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ZDAJ PA ZARES...
6.8.2012 9:17:57   
*raci*

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08


IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

ej, kako mene pa nkei zaj....

kako odgovorim nekomu na določen del besedila, tako, da je v belem okvirčkuuser posted image user posted image





- nad njegovim besedilom izbereš "citiraj"
- ko ti odpre, ti svoj komentar napišeš spodaj (pa narediš pred tem ene par presledkov, ker drugače še tebe vrže v bel okenček)


upam, da ti je razumljivouser posted image user posted image user posted image





ej, julija08 a bo tako ok???user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ZDAJ PA ZARES...
6.8.2012 9:18:41   
*raci*
Uau se vidi, da nisem zastonj hodila na faks user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ZDAJ PA ZARES...
6.8.2012 9:19:18   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*


IZVIRNO SPOROČILO: Julija08


IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

ej, kako mene pa nkei zaj....

kako odgovorim nekomu na določen del besedila, tako, da je v belem okvirčkuuser posted image user posted image





- nad njegovim besedilom izbereš "citiraj"
- ko ti odpre, ti svoj komentar napišeš spodaj (pa narediš pred tem ene par presledkov, ker drugače še tebe vrže v bel okenček)


upam, da ti je razumljivouser posted image user posted image user posted image





ej, julija08 a bo tako ok???user posted image




Super!!!!

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ZDAJ PA ZARES...
6.8.2012 9:25:46   
*raci*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Tam telovadim v ogrevani komori po 30 mm, potem grem v savno za 15 min in še na ogravan kolo za 10 min. Za nagradno ob vpisu sem dobila še 10x kavitacija z UZ, to boim izkoristla ob koncu, ko bo manj šepeha user posted image user posted image

Podobno kot sem jaz imela... Infrabike, pa Hyperslimer in kavitacija. Pa anticelulitne obloge sem imela. Mah, saj bi šla še enkrat vse skozi user posted image
Najboljši pa mi je bil QQN... če ga imajo tam. Ležiš v taki tudi komori, pa gre do 70- 80 °C. Prvič totalni strah, potem sem se navadla, pa film zraven gledala... meni je to bilo super, kolko vode je šlo iz telesa.
Danes mi je zelo žal, da nisem telovadla zraven, tako kot zdaj to delam. Rezultat bi bil 100%. Ampak, takrat nisem imela vse v glavi poštimano in sem dobila vseh 5kg nazaj, pa še 10 dodatnih skozi naslednje leto.
Mi je kar nerodno se spet tam pokazati user posted image



Men je blo tud neroden, hvala bogu so se vse punce zamenjale, drugač bi se v zemlo udrla.

Ej, punce men pač brez tega salone ne gre, sem pač slabič. Hvala bogu, da vam gre in vam tud uspe.

Glede vaganja tud predlagam petek, tud pri meni so vikdendi kar kritični, ker smo skoz na enih piknikim, pa z mojim škrati paše kaj dobrega pojest...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ZDAJ PA ZARES...
6.8.2012 10:06:22   
RAKICA1
Ojla no vikend je za menoj včeraj sem se na pikniku pregrešila, kar se danes tudi je poznalo na tehnici tako da sedaj do petka morem biti oreng pridna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no potem se petkom vagamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ZDAJ PA ZARES...
6.8.2012 11:44:59   
Dorianna
Tud jaz sem za trenutek resnice v petek. Z istimi razlogi, kot ostale: čez teden vojaška disciplina, čez vikend pa kakšna sladka pregreha. user posted image

*raci*, da si ne boš vzela k srcu, če nas je nekaj takih, ki bi si raje dale metek v kolena kot dale denarce za salone. Če tebi to funkcionira in imaš rezultate - superca! Privoščimo ti.

Julija08, pridna pridna. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 8:31:08   
*raci*
Oj, punce!

Kaj tok telovadite, da ni časa za čvek?user posted image

Jas se morem pohvalit, da mi gre super in že čutim, da mam maj špehauser posted image user posted image user posted image
Šele zdaj sem res dobila oreng zagon in motivacijo in komej čakam petek, da vidim rezultat...

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 8:37:36   
Dorianna
*raci*, do kdaj pa imaš predvidene tretmaje v salonu? In kaj so ti predvideli glede zmanjšanja teže? Saj ti naredijo načrt oz cilje, preden štartaš, kajne? A hodiš še na kakšne dodatne masaže?

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 10:07:13   
*raci*
Ja, so mi naredili načrt za 3,000,00 EUR user posted image , pa sem si sama izbrala za 5 mesece, troej 50+50 terapij. 10+10 terapi sem že porabila in shujšala 6 kg, začela sem z 95 kg, včeri sem jih imela 89 kg. Predvidevam, da bom tam do konca novembra. Masaž nimam nič, za konec, ko bo manj špeha, sem si pustila 10x kavitacija z UZ, to sem dobila za darilo ob vpisu.

Dorannna, sej midva sva pa na istem z težo in željami, kolk si pa velika?

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 11:24:43   
Dorianna

IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Ja, so mi naredili načrt za 3,000,00 EUR user posted image , pa sem si sama izbrala za 5 mesece, troej 50+50 terapij. 10+10 terapi sem že porabila in shujšala 6 kg, začela sem z 95 kg, včeri sem jih imela 89 kg. Predvidevam, da bom tam do konca novembra. Masaž nimam nič, za konec, ko bo manj špeha, sem si pustila 10x kavitacija z UZ, to sem dobila za darilo ob vpisu.

Dorannna, sej midva sva pa na istem z težo in željami, kolk si pa velika?


user posted image user posted image user posted image Verjamem, da so se najprej lotili načrta za denarčke. Tako pač dandanes to kolesje deluje. Drugače me bolj zanima, če si s svetovalko naredila načrt do kakšnih mer in teže naj bi prišla v tem času. Kot je meni znano, naj bi na posvetu opravili tudi to. A teh 6 kg si dala dol že v 1 mesecu, če sem prav razumela?

Jaz imam 174 cm in res imam željo in motivacijo, da do decembra oz konec leta pridem nekje do 75 kg. Potem pa v naslednjem letu še cca 5 kg dol, tako, čisto na izi. Aja, sem pa jih od lanskega decembra dala dol že 22 kg user posted image

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 12:19:33   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: Dorianna


IZVIRNO SPOROČILO: *raci*

Ja, so mi naredili načrt za 3,000,00 EUR user posted image , pa sem si sama izbrala za 5 mesece, troej 50+50 terapij. 10+10 terapi sem že porabila in shujšala 6 kg, začela sem z 95 kg, včeri sem jih imela 89 kg. Predvidevam, da bom tam do konca novembra. Masaž nimam nič, za konec, ko bo manj špeha, sem si pustila 10x kavitacija z UZ, to sem dobila za darilo ob vpisu.

Dorannna, sej midva sva pa na istem z težo in željami, kolk si pa velika?


user posted image user posted image user posted image Verjamem, da so se najprej lotili načrta za denarčke. Tako pač dandanes to kolesje deluje. Drugače me bolj zanima, če si s svetovalko naredila načrt do kakšnih mer in teže naj bi prišla v tem času. Kot je meni znano, naj bi na posvetu opravili tudi to. A teh 6 kg si dala dol že v 1 mesecu, če sem prav razumela?

Jaz imam 174 cm in res imam željo in motivacijo, da do decembra oz konec leta pridem nekje do 75 kg. Potem pa v naslednjem letu še cca 5 kg dol, tako, čisto na izi. Aja, sem pa jih od lanskega decembra dala dol že 22 kg user posted image




vau bravo čestitam!!!!

Dobra si ej!user posted image
user posted image user posted image


jaz mam tud kar zagon, prav zanimivo, res pa da mi v tej vročini tud paše nič ne....sem bolj na sadju, pa kruha sem se odpovedala....se pa bojim vikenda, pa še nečak ima rojstni dan :((((

user posted image
Raci: za 3 jurje bi ti mogli potem komplet novo garderobo častit




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 12:57:03   
*raci*
Dorriana - ej bravouser posted image , to si si pa oreng zastavla. Kaj si si med nosečnostjo tolk kg nabrala? Ma super si!!!! Kra tako naprej, če si tolk daleč ne dvomim, da ti ne bi uspel do zastavljenega ciljauser posted image user posted image

Ja, svetlovalka mi je pripravla načrt za 3000,00 EUR, da pridem do 70 kg. Samo, jaz vem, da bom zmogla s tem kar sem vzela. Njene načrte sem že presegla. Tam, napišejo na 5 obiskov, kolk je izguba kilogramov in milsim, da je -1,5 kg.
Hujšat sem začela v sredini maja do sredine junija, potem je bla pavza do zdaj. Nisem pazila glih pri hrani pa tud posebne aktivnosti ni blo, saj veš počitnice, morje, pikniki, vinček ....

Julija08-mater prou imaš, za ta denar bi tud moral kakšen total make over nardituser posted image

najbrž se bom danes počastila z ledeno kavouser posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 13:01:04   
Jenny17
Čestitke za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image Jaz mam pa problem, da ko se odločim za hujšanje, non stop samo o hrani razmišljam, posledično najbrž več jem-mini prigrizki in se zredim. Se mi zdi, da sem v začaranem krogu. Ko stopim na tehtnico, pa mi vsa motivacija pade. Najbolj mi gre pa na živce, ko se zalotim, da ko kuham kosilo, vmes 100 x probam, če je ok ... A ima še katera podobne težave? Res se bo treba v roke vzet in disciplinirat.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 13:36:39   
*raci*

IZVIRNO SPOROČILO: Jenny17

Čestitke za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image Jaz mam pa problem, da ko se odločim za hujšanje, non stop samo o hrani razmišljam, posledično najbrž več jem-mini prigrizki in se zredim. Se mi zdi, da sem v začaranem krogu. Ko stopim na tehtnico, pa mi vsa motivacija pade. Najbolj mi gre pa na živce, ko se zalotim, da ko kuham kosilo, vmes 100 x probam, če je ok ... A ima še katera podobne težave? Res se bo treba v roke vzet in disciplinirat.



jenny17 pr men je blo isto. Kot da sem obsedena s hrano, telovadit se mi pa nič ni dal. Zato sem šla pa lepo v salon, kjer mi nad glavo visijo, pa še miseln na dani denar me žre... ko pa vidiš rezultate pa pride želja in motivacija kar sama od sebe. Pri sebi opazim, da sem mi že pozna in imam ful zagona, če se pa malo pregrešim pa tud ni konc sveta, pa drugi dan bolj popazim

(odgovor članu Jenny17)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 13:57:48   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Jenny17

Čestitke za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image Jaz mam pa problem, da ko se odločim za hujšanje, non stop samo o hrani razmišljam, posledično najbrž več jem-mini prigrizki in se zredim. Se mi zdi, da sem v začaranem krogu. Ko stopim na tehtnico, pa mi vsa motivacija pade. Najbolj mi gre pa na živce, ko se zalotim, da ko kuham kosilo, vmes 100 x probam, če je ok ... A ima še katera podobne težave? Res se bo treba v roke vzet in disciplinirat.

Pri meni je tudi enako samo ko se pregrešim si dam kazen da morem spiti 1l vode več na dan tako, da napako popravimuser posted image user posted image user posted image vsaj malo tako, da potem kdaj se kar zabremzam in se ne pregrešimuser posted image user posted image user posted image user posted image Drugač pa je fajn če sta dve prebližno enako težke in da tekmujeta katera prej pride do ene cifre ki si določita oreng pomaga ker meni je zelo pomagalo

(odgovor članu Jenny17)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 22:06:09   
LuLu
Bom še tukaj si dovolila to dati... malo motivacije user posted image
Pa da sestavimo eno hujšarsko RR ekipo. To sem že napisala na temo "Za tiste, ki še..."

"Ejte,
sem gledala Preverjeno in je bila ena tema o laufanju.. da dolgo zgodbo skrajšam... se mi katera pridruži k novemu cilju? Naslednje leto na en organiziran tek? Ali Tek trojk ali DM tek ali Ljubljanski maraton (ali, če katera pozna kak drugi tek - meni vseeno kateri)?
Kdorkoli? Časa je dovolj za vse nas, da se pripravimo. Ampak tokrat zares."


Malo razmislite, pa se pofočkajte, odpremo novo temo in se tam lahko organiziramo. Je kateri zanimivo?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ZDAJ PA ZARES...
7.8.2012 22:25:55   
LuLu
http://www.ringaraja.net/forum/m_5966709/mpage_1/key_/tm.htm#5966709

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ZDAJ PA ZARES...
8.8.2012 8:46:27   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Bom še tukaj si dovolila to dati... malo motivacije user posted image
Pa da sestavimo eno hujšarsko RR ekipo. To sem že napisala na temo "Za tiste, ki še..."

"Ejte,
sem gledala Preverjeno in je bila ena tema o laufanju.. da dolgo zgodbo skrajšam... se mi katera pridruži k novemu cilju? Naslednje leto na en organiziran tek? Ali Tek trojk ali DM tek ali Ljubljanski maraton (ali, če katera pozna kak drugi tek - meni vseeno kateri)?
Kdorkoli? Časa je dovolj za vse nas, da se pripravimo. Ampak tokrat zares."


Malo razmislite, pa se pofočkajte, odpremo novo temo in se tam lahko organiziramo. Je kateri zanimivo?



jaz sem za!!!!

torej cilj do novega leta:

-20kg

do drugega leta spomladi:

- brez problema preteči 10km



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ZDAJ PA ZARES...
8.8.2012 9:47:40   
Medea10
Pa da se še jaz javim.
Mam bolj malo časa, pogledat pridem, potem pa moram letet- 2 mala otročka pač.
Sem pridna, telovadim vsak dan (Biggest loser kardio) pa pilates na vrh. Tehtala se nisem, me je strah, da še ne bo opazno na kg.
Tud okrog trebuha se mi zdi, da me je mal manj, no, zdaj sem mal napihnjena, ko mam ravno M, ampak je pa čutit, da ni več tako debela plast maščobe orog in okrog user posted image

Se javim kasneje kaj več, če bo le čas pa če bo dragi malidve prevzel.
Prijetno izgubljanje kg še naprej user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ZDAJ PA ZARES...
8.8.2012 13:46:07   
Jenny17
raci- za salon nimam dovolj denarja, čeprav sem prepričana, da če te nekdo tehta in meri, si potem privoščiš manj spodrsljajev. Bi pa tud jaz potrebovala takšno kontrolo in kakšno brco v tazadnjouser posted image
RAKICA1- hvala za dober predlog (to z vodo). Ga bom prakticirala. Moram pa pregledat seznam, če je katera s podobnimi kg, da se malo primerjam, čeprav vem, da bo ta petek velik + user posted image Ampak sem si sama kriva. Bo pa za drug teden boljša motivacija. Lepo se imejte!

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?