|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: UGG številka
19.9.2012 10:24:31   
mateyka
paštetka ma pa drag okus - desigual plašč.. user posted image

btw, men je pa lepši višji model kot nižji. nižji je kot en boot iz 80h user posted image
user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: UGG številka
19.9.2012 10:29:16   
Tutan
Mah, meni se je pa Desigual totalno zameril user posted image
Kvaliteta ne upraviči njihove cene, res...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: UGG številka
19.9.2012 11:06:23   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Tu so še ene za okoli 100€
http://www.ebay.de/itm/UGG-Womens-Bailey-Button-Bomber-Gr-US-8-UK-6-5-EU-39-TOP-/330793934036?pt=DE_Damenschuhe&hash=item4d04dadcd4
So pa številka 39......
Pa sprodajalcem se bi mogla zmenit, če bi sploh pošiljal v slo...


Te bi pa še jaz imela:-)....A za majčkene imajo tudi...Jaz bi rabila v št,23 in 27....pa se nič ne znajdem gor.......

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: UGG številka
19.9.2012 11:10:00   
Paštetka
majčica, jaz sem tudi gledala majčkene. Jih imajo. Pa ena pupa je pri nas v vrtcu imela roza. Joj, kak so bile kjut ....

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: UGG številka
19.9.2012 11:11:08   
Paštetka
matejka, te ko si prilepila sličico, so ravno grdeuser posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: UGG številka
19.9.2012 11:28:33   
majčica1508
Paštetka.........Moji dve jih imata,ena ima roza v št22,5,druga ima pletene,kot jaz....
Zdaj so mi pa te k jih je Tutan gor prilimala,tok dobre,da bi jih mele vse tri....
Pa pri Desigualu imam tri tunike ogledane....sam moja 1,5 letnica ima že zdaj cunje 92,k je velika punca,da na Baby odelku ne upam naročit..........

Zdaj grem pa delat,k me že šef grdo gleda

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: UGG številka
19.9.2012 11:35:18   
Paštetka
majčica, jaz Desigualove cote naročam kar direkt iz Španije od Desiguala in ne preko ebaya.

Sem pa videla zdaj, da imajo precej tunik, majic oblek, jaknic z dolgimi rokavi v outletu, torej znižano. Do zdaj so imeli v Outletu poletne zadeve, zdaj so pa menjali.
Pa razprodajo imaš do -70%, kjer so pa predvsem poletne stvari, vendar se tudi kaj najde za jesen.

Si pogledala Desigualove "uggice" na linku, ki sem ga dala gor? Joj, kak so mi lepe. Koliko ima ta druga cifro noge. Jaz rabim 29 za malo, če prodaš user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: UGG številka
19.9.2012 12:28:32   
majčica1508
Paštetka....Na Bolhi imaš ene nove zapakirane UGG v št.29 meni zelo lepe,so pa pletene...
v sivi barvi...za 50€...........
Grem gledat outlet,če je kaj za nas,če ne pa odkupim od tebe,Starejša ima 110-116user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: UGG številka
19.9.2012 12:31:27   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Paštetka....Na Bolhi imaš ene nove zapakirane UGG v št.29 meni zelo lepe,so pa pletene...
v sivi barvi...za 50€...........
Grem gledat outlet,če je kaj za nas,če ne pa odkupim od tebe,Starejša ima 110-116user posted image


he, he, naša isto. user posted image

Ma pletene ne bi kupovala, ker se mi zdi, da se hitro scufajo. Ali se motim user posted image

pazi: imaš outlet posebej in posebej -70%. različne stvari so noter

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 19.9.2012 12:32:24 >

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: UGG številka
19.9.2012 13:09:38   
majčica1508
Men en outlet odpre,ta ma čist malo stvari noter za 1 stran,drugega mi pa ne odpre....
Naša je stara 4,5 leta...Ma naše ugg se ne cufajo,se pa umažejouser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: UGG številka
19.9.2012 13:24:55   
Paštetka
outlet:

http://www.desigual.com/de_AT/outlet/damenmode/alles-sehen/?view=viewTrue&howMany=146&viewAll=0&subir=true

-70%


http://www.desigual.com/de_AT/damenmode/letzte-reduzierung/?view=viewTrue&howMany=159&viewAll=0&subir=true

na vsaki strani spodaj ti piše Alles anzeigen. To klikni, da ti vse pokaže, da ne odpiraš stran po stran.
pa tam desno imaš, kako potem lahko sortiraš izbor.


kako pa potem ščistiš, te pletene, ko se umazanija zarine v reže?user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 19.9.2012 13:25:35 >

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: UGG številka
19.9.2012 13:45:04   
_martina
Jst mam načeloma nogo 39/40, odvisno od modela, Uggice mam pa 39. 40 mi je skakala iz nog.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: UGG številka
19.9.2012 13:54:26   
Paštetka
aha, potem boljše, da iščem 39. Hvala.

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: UGG številka
19.9.2012 15:05:13   
Tutan
No, jaz pa bidam ene res lepe rocket dogove, podobne tem uggovim bailey. Samo malo drugačne :) Ampak ne dam linka, ker sem za 1x edina na licitaciji user posted image
Našla sam slikco http://ec2.images-amazon.com/images/I/51Z7XEm1hKL._SS424_.jpg
Ampak cele v rjavi user posted image
Cena - amazon jih ima za 70dolarjev, jaz pa sem trenutno na 10funtov.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: UGG številka
19.9.2012 20:39:07   
majčica1508
Paštetka...........Zaenkrat še niso nič umazane,ko bojo jih bom pa verjetno z gobico in vodo....
Bolj so mi roza problematične,ampak ker sem imela že od prej ene baby ugg tudi roza,mi jih v čistilnici niso mogli
očistiti,mi je potem v massu dala en sprej,prej sva pa sprobale,če slučajno kake črte spušča...Super se je izkazal

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: UGG številka
19.9.2012 21:10:18   
mateyka
pa zakaj ne greš v kako štacuno in probaš te uggice in boš vedla katero cifro vzet?

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: UGG številka
20.9.2012 8:50:21   
Paštetka
ker dam samo za pot za pol UGG-ic user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: UGG številka
20.9.2012 8:52:25   
Tutan
Paštetka, nimaš kaj falit, če si med cifro, vzami manjšo. Vsi imamo tako, ne poznam koga, da bi dejansko si večje kupoval...
Itak se ovčka not še malo uleže.

tista ko je prej pisala o nekem spreju? Kateri sprej je to?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: UGG številka
20.9.2012 8:53:59   
Paštetka
A bo katera tako prijazna in mi premeri notranjost podplata za cifro 39?

Moje čevlje sem imerila nekje med 26 in 27.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: UGG številka
20.9.2012 8:54:59   
Tutan
Ne morem, ker imam cifro 37. Lahko ti pa zmerim cifro 37, samo ti verjetno ne koristi?
A kakšnega size chart na netu nisi našla? Na original ugg strani?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: UGG številka
20.9.2012 8:57:32   
Tutan
http://www.uggaustralia.com/sizing-information/information-sizing,default,pg.html
evo ti.... na tvojem mestu bi potem vzela 9tko...
Mal me firbec daje - koliko si pa velika, ker nogo imaš kar velikouser posted image
Si zdaj razbila vse moje predstave o Paštetki user posted image - skoz sem te imela za tako malo pa ostro user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: UGG številka
20.9.2012 8:59:39   
Tutan
Sam pazi - nekaj so Us številke, nekaj so UK številke user posted image Da si ne boš iz Anglije naročila 9 user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: UGG številka
20.9.2012 9:01:40   
Tutan
Če bi bila jaz ti, bi tele šla bidat http://www.ebay.co.uk/itm/UGG-BOOTS-AUSTRALIA-SIZE-US-9-UK-7-5-/320983021253?pt=UK_Women_s_Shoes&hash=item4abc1436c5
Počasi... zadnji dan bi pa šla nekje do 40funtov.... (pa prej bi se s sellerjem dogovorila, da mi ponudi opcijo pošiljanja v tujino - takoj ko so privat prodajalci, se da).

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: UGG številka
20.9.2012 9:02:01   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

http://www.uggaustralia.com/sizing-information/information-sizing,default,pg.html
evo ti.... na tvojem mestu bi potem vzela 9tko...
Mal me firbec daje - koliko si pa velika, ker nogo imaš kar velikouser posted image
Si zdaj razbila vse moje predstave o Paštetki user posted image - skoz sem te imela za tako malo pa ostro user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sploh nisem mala (172 cm), pa tudi ostra nisem. user posted image Povem pa kar si mislim, ker nima rada obrekovanja in rada razčistim stvari takoj.
Če me boš pa kaj prosila, boš pa videla, da sem preveč mehka in usmiljena user posted image



(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: UGG številka
20.9.2012 9:05:35   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Če bi bila jaz ti, bi tele šla bidat http://www.ebay.co.uk/itm/UGG-BOOTS-AUSTRALIA-SIZE-US-9-UK-7-5-/320983021253?pt=UK_Women_s_Shoes&hash=item4abc1436c5
Počasi... zadnji dan bi pa šla nekje do 40funtov.... (pa prej bi se s sellerjem dogovorila, da mi ponudi opcijo pošiljanja v tujino - takoj ko so privat prodajalci, se da).


ej, pa če ne znam kako se to bida in sploh kje in kako se lahko s kom dogovorim. Kaj če bi ti to zame naredila? Ti mu reci, da plačam 60 eurov + poštnina user posted image
Ti takoj nakažem denar user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?