|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: UGG številka
20.9.2012 9:24:49   
majčica1508
Tutan.........Sprej je Bama(Clean&Care) kupila v Massu v planetu tuš v Celju...stane 8.99€
Pa očistil mi je ugg od male,ki jih je mela roza barve(sploh podplat,ker za dojenčke je mehek podplat,posledično več umazanije)
Paštetka....se priporočam,ko boš naročala kaj iz Desiguala,plačam poštnino(nimam kartic)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: UGG številka
20.9.2012 9:47:41   
Paštetka
Bom naročila, samo moram počakati, da dajo v prodajo čevlje, ki so mi všeč. Upam, da bo to drug teden.
Ti pa zrihtaš kostanj user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: UGG številka
20.9.2012 11:54:08   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Bom naročila, samo moram počakati, da dajo v prodajo čevlje, ki so mi všeč. Upam, da bo to drug teden.
Ti pa zrihtaš kostanj user posted image



Ni problema.....Računam,mam dve oblekici ogledani za drugo leto,pa še znižani stauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: UGG številka
20.9.2012 12:38:56   
Paštetka
jaz imam dosti tega nagledanega user posted image


Halooooo, kaj bi katera prosim izmerila notranjost podplata pri cifri 39? user posted image

Ena mi je napisalaza cifro29- 26 cm, druga mi je za 40 cifro napisala 29 user posted image

a je lahko katera bolj natančnauser posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: UGG številka
22.9.2012 12:19:08   
_martina
Moji merijo v notranjosti 25cm (mogoče kak mm več).
Meni so pri nakupu rekli, naj raje manjše vzamem, ker se pol še po nogi usedejo in ovčka malo poleži in če v štartu večje vzameš, se pol itak sezuvajo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: UGG številka
22.9.2012 15:15:58   
zvezdica05

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Paštetka....Na Bolhi imaš ene nove zapakirane UGG v št.29 meni zelo lepe,so pa pletene...
v sivi barvi...za 50€...........



So že prodani ali sem jst tako smotana, da jih ne najdem?

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:02:20   
Tutan
Odstranjujem.

< Sporočilo je popravil Tutan -- 24.9.2012 13:07:14 >

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:04:22   
Tutan
Pa potrdi mi, da si videla tole, pa si shrani. Potem dam dol. Več kot je naročil, bolj bodo na carini komplicirali user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:07:10   
majčica1508
Paštetka.........če jih ti ne uzameš,se jaz priporočam.........

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:36:18   
Paštetka
Madona, kaj se doagaja??? Nič nisem videla. KJE KAJ????

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:43:36   
Tutan
Seveda nisi videla, ker se ubadaš s takimi stvarmi, kot je otroški riž user posted image
Mislim, da sem ravnokar našla tržno nišo - otroška koruza al pa otroški otrobi user posted image


Poiskala posebaj zate. Iz te strani sem jaz že naročevala dizajnerske majce (pa 1x sem vzela spyder rokavice zase).
V glavnem cena 53dolarjev, vidiš spodaj, da so jih v slo že naročevali.
V Slo ti jih bodo carinili in ti iz pošte poslali pildek o carinjenju. Ti jim boš v dokazilo poslala račun in plačala 20% davek od 53 dolarjev - to je cca 45€, torej okoli 9€. Potem boš še plačala dostavo na dom Lj - kjerkoli pač si, tut če si v LJ user posted image , 8€ (ne bodimo malenkostni, iz Kitajske je free shipping user posted image ).
Zdaj si pa hitro shrani.

< Sporočilo je popravil Tutan -- 24.9.2012 13:48:28 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:45:19   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Paštetka.........če jih ti ne uzameš,se jaz priporočam.........


Sej majo več kot ene na zalogi user posted image
Pa punce - če bote naročevale, naročite vsak artikel posebaj. Recimo če bi imele še uggice za otroke, ga naročite POSEBAJ! Nad 120€ se ne plačuje samo davek, ampak tudi carina.
Zato vsako zadevo naročite posebaj, da ne boste potem naročile recimo 5,6 stvari, pa dale 200€, ker vas bodo obrali. Še 1x vsako stvar posebaj! Če želite 2 majčki, naročite vsako zase user posted image user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:45:55   
Paštetka
kaj pa če mi jih na carini vstran vzamejo, bodo rekli, da so fake user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:47:26   
Tutan
V primeru, da se ti to zgodi (plačaš prek paypala) - ti mora prodajalec vrnit denar oziroma ti ga vrne paypal.
Ampak, kot rečeno v Slo so jih že naročevali. Imaš spodaj, preberi.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:53:12   
Tutan
Drugače pa - smo že na artiklih primerjali, med seboj. Izdelek iz kitajske, pa naš izdelek. Do ponatankosti enaka, ni razlike. Ker oboje delajo na Kitajskem.
Zdaj točno kako šiba ta prodaja iz kitajske, mi še ni čisto jasno. Recimo vzameš Spyder bundo. Ni razlike. Niti en šiv ni drugačen, dobiš zraven alles, kar dobiš v trgovini.
Zdaj nekak ne verjamem, da gre za res dober ponaredek - ampak po mojem - Kitajski skliznejo kontejner robe. Roba, ki se drugače odpremi po svetu. Fliknejo na ebay, pa na svoje strani. Določijo neko ceno. In prodajajo. In v bistvu ti kot kupec ne veš ali gre za ukradeno robo - in imaš dokazilo, da si plačal. To je edino, kar zahteva carina od tebe.
Na njih pa je, da preverijo, ali gre za fake ali ne.
In ker očitno moja majica (recimo) YSL ni bila fake, ali pa ga niso pogruntali, sem jo dobila BP domov.
Stran sem pa odstranila iz razloga - več kot bo teh naročil k nam, bolj bodo pozorni.
Sem pa za sina zdaj naročila baby g shock uro, lahko poročam in jo tudi primerjam s tisto v trgovini.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:54:54   
Paštetka
cifre imajo samo do 37 user posted image

40 ne najdem user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:57:53   
Tutan
Pošlji povpraševanje. Pa ga vprašaj.
Drugače pa user posted image ... škoda.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: UGG številka
24.9.2012 13:59:56   
Tutan
.

< Sporočilo je popravil Tutan -- 24.9.2012 14:01:57 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: UGG številka
24.9.2012 14:01:15   
Tutan
Evo, tvoja barva, tvoja cifra


< Sporočilo je popravil Tutan -- 24.9.2012 14:04:24 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: UGG številka
24.9.2012 15:19:40   
malaMravljica


Glede cifre je pri teh skornckih precej zoprno prek neta narocevat, jaz imam dvoje in ene so 40, druge opa 41/42 . Pomerla sem jih pa miljon in tezko nasla par, ker je ovcka notri in to je mal debelejse ali ozje in pol te lahko nekje tisci, drug cevelj pa dol pada. Jaz sem jih res dosti pomerla in pol nasla prave. So pa zakon in komaj cakam, da jih sedaj spet zacnem nosit.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: UGG številka
24.9.2012 19:01:01   
LoCa
Paštetka, ti jih js prodam, če te zanimajo črne nizke, nošene eno sezono, ampak ne pretirano. Imam nogo 39, samo so mi malo prevelike, ker mi malce plava in pomoje bi bile glih prou nogi med 39 in 40. Ker ugge moreš vzet manjše, če si med številkami.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: UGG številka
18.11.2012 11:48:03   
pijika
Pozdravljene čvekice... Bi imela tudi jaz vprašanje na to temo... Za hčerko kupujem originalne uggice. Nosi št. 33 pri drugih čevljih ima še za prst prostora pri tej številki. Naj ji naročim tudi ugg 33? Ji bojo prav.. Ne vem kakšne številke imajo, zato!!!
Hvala za odgovor...
Lp

_____________________________

Mala navihanka Pija 3.3.2005
Mali navihanček Tjaž 25.9.2009

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: UGG številka
18.11.2012 18:42:15   
Tutan
Brez poizkusa jaz ne bi naročala Uggic. Kar tako na pamet. So predrag špas. Pa saj v trgovinah jih imajo (Emporium, Ugg) - poizkusit, pa potem naročat user posted image

(odgovor članu pijika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: UGG številka
18.11.2012 21:46:47   
Paštetka
Jaz sem se pa opogumila in naročila na tisti strani, ko ste mi prilepile link iOffer. Sem naročila meni sive in hčerki roza, pa sem plačala za oboje 65 eurov + 12 € za carinsko obdelavo. So pa točno take kot original. Še certifikat sem dobila zraven Ugg vrečko za shranjevanje....
V glavnem nimam pripomb. Mala jih pa noče sezuti, ker so tako topli. user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?