|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "podtaknjena" nosečnost
3.10.2012 11:51:25   
ronja
vidiš?? a ti to brskaš po krvi al kaj?

Brskam ne, ampak jaz uporabljam vložkeuser posted image - tako da kri gre not, jajčece pa ne more in ostane gor - ni glih prav težko;).

Sicer pa če bi imel lubi dvome, bi hotela, da naredi dna test, ker se ne mislim jajcat z nekimi sumničenji. Bi mu pa potem povedala svoje.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: "podtaknjena" nosečnost
3.10.2012 11:58:40   
Anonimen
Ronja, tole z več jajčeci je pa cela znanstvena fantastika user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: "podtaknjena" nosečnost
3.10.2012 12:10:37   
ronja
Ma, nam je povedala učiteljica biologije v srednji šoli in takrat sem postala pozorna: vidiš temno, svetlečo malo piko, veliko kot bucikina glavica, je gladka in temnejša za razliko od sluznice. In potem sem videla, da sta včasih dve... In potem sem se spomnila, da je plodnost zelo dedna in da so vse moje babice in moja mami takoj zanosile... In si rekla, da je verjetno pametno, da ga nič ne serjem. In sem še zdaj vesela za to, da sem bila tako previdna (oz. so bili fantje, ker sem jim povedala in si noben od nas takrat še ni želel otroka - so bili zaporedno - fantje mislim, predno se bunite - no, vsaj približno zaporedno;) - sicer bi verjetno mela otroke že prej kot sem računala, tako pa je ratalo, da so počakali do takrat, ko sva si jih želela:).

Vseeno pa sem imela 2 ss, ki sem ju zanosila tako kot naj ne bi bilo praktično nobene šanse. Pa so - če sta oba zelo plodna. Tudi Svita sva mislila naredi 2 meseca kasneje, da ne bi letel čez ocean v bušiju, pa se je odločil prit prej, pa čeprav se nisva neki ful igrala, samo nisva bila 100% striktna;). Za prvi ss je celo g. rekla, da je verjetno jajčece bilo še eno (ne da bi ji jaz povedala, da imam včasih dve) in da se mu zato ni ratalo ugnezdit, ker je bila pa maternica oz. sluznica že čez tisto fazo in ni mogla nazaj.

Je pa recimo to z dvemi jajčeci čisto normalna reč: kako pa mislite, da nastanejo dvojajčni dvojčki? Samo da morata v tem primeru bit obe jajčeci istočasno zreli oz. mora 2. dozoret prej kot pa uspe prvo zavret cikel. Starejše ženske imajo velikokrat 2 jajčeci, to je narava naredila zato, ker se starejšim bolj mudi zanosit in težje zanosijo (narava pač), zato ko se bližamo meni, dostikrat dozorita dve jajčeci v 1 ciklu - zato je tudi več dvojčkov v kasnejšeih letih, tudi tistih naravno spočetih. Druga naravina zvijača pa je, da je ženskam, ki jim tikataka urca, dvignila libido - to se pozna sploh če nimajo otrok (otroci seveda vse skup uravnotežijo, ekr si bolj zmatran, pa še psiha naredi svoje:D - ampak hormoni pa tako delujejo - v splošnem).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: "podtaknjena" nosečnost
3.10.2012 12:36:51   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Brskam ne, ampak jaz uporabljam vložkeuser posted image - tako da kri gre not, jajčece pa ne more in ostane gor - ni glih prav težko;).


pa sej ni jabolko, je ful majhno. če bi ga iskala, bi ga vidla, drugač pa glih ne no user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: "podtaknjena" nosečnost
3.10.2012 12:47:03   
ronja
če bi ga iskala, bi ga vidla, drugač pa glih ne no

Ma, daj no, delaš ful mičkene reči, rišeš pikice, ki so ful manjše, ne mi rečt, da ne bi videla, če bi pogledalauser posted image . Ni ti treba brskat, samo pogledaš - to pa itak, ko ga zaviješ skup, ne? Je pa res, da je bilo meni to zanimivo in sem pač pogledala, potem ko pa enkrat vidiš, pa tako itak takoj vidiš tudi naslednjič.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: "podtaknjena" nosečnost
3.10.2012 13:00:42   
mateyka
to je samo zato ker si biologinja. garantiram! user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: "podtaknjena" nosečnost
3.10.2012 14:42:46   
astrid1

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

če bi ga iskala, bi ga vidla, drugač pa glih ne no

Ma, daj no, delaš ful mičkene reči, rišeš pikice, ki so ful manjše, ne mi rečt, da ne bi videla, če bi pogledalauser posted image . Ni ti treba brskat, samo pogledaš - to pa itak, ko ga zaviješ skup, ne? Je pa res, da je bilo meni to zanimivo in sem pač pogledala, potem ko pa enkrat vidiš, pa tako itak takoj vidiš tudi naslednjič.


Dvojne ovulacije v enem ciklusu so znanstveno dokazano dejstvo. So pa to zelo polodne ženske...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: "podtaknjena" nosečnost
4.10.2012 13:53:10   
mojamura
avtorici teme...

ne vem. če bi jaz bila punca od tvojega brata in bi tole prebrala....ne vem. ti, kot njegova sestra se raje drži bolj po strani, ker to zelo vpliva na njun odnos, ti njegovi pogovori s tabo. on mora razumeti, da je zdaj (pa tudi pred nosečnostjo) punca na prvem mestu. pustite ga ''oditi''. stvari, o katerih se pogovarja s tabo, bi se mogel pogovarjati z njo. in kakorkoli ti verjetno direktno ne želiš škodovati njuni zvezi, pa vseeno škoduješ, s tem ko se pogovarjaš s tvojim bratom o teh zadevah. brat namreč to premleva, potihem krivi punco da je noseča...on bi še malo užival...jezen je na njo in kreg je tu.
razumi ti, draga Anonimna, da si njegova starejša sestra, in zato malo bolj modra....pusti ga da živi po svoje. pa ne glede na to kako je zanosila in kondomi gor in dol. Ok?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: "podtaknjena" nosečnost
4.10.2012 14:12:00   
Anonimen
mojamura dejansko se strinjam s teboj, živita svoje življenje. Zato pa naj poskrbita zase. Zdaj se vtikujem ker se pogovarjam z njim - ampak to je res pogovarjanje, ne vtikujem se, imam dovolj svojih skrbi okrog svoje družine, ampak ko pa jih bom živela pa bosta še kako vesela mojega vtikovanja, sploh punca, glede na to da je sploh ne skrbi kako bodo. Brat je pa vsaki dan bolj živčen, ker bi rad to diplomo čimprej zrihtal in si našel kakšno službo. Zdaj bo verjetno šel delat v Avstrijo, upam da mu uspe.

Sicer pa hvala vsem za odgovore na moje zastavljeno vprašanje.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: "podtaknjena" nosečnost
4.10.2012 14:51:42   
Debela
Mojamura, ne morem se bolj strinjati, kot se, s tem kar si napisala. Anonimna, žal mi je, da nisi dojela mojamur-inih besed tako kot bi jih morala. Ob prvem "pogovoru", ko je brat prišel k tebi z namenom govoriti o tem, bi se ti morala umakniti in mu kot pametnejša starejša sestra povedati, da to niso stvari, ki bi jih lahko razčiščeval s tabo in da se ni oglasil pri pravi osebi. O tem zakaj in kako je zanosila njegova punca se lahko pogovarja samo z njo, ki bo tudi mamica njegovega otroka. Ravno tako tudi ti nisi tista prava oseba, ki bi lahko sodila kaj in kako punco briga, kako bodo ... verjetno še punca sama ne ve, tvoj brat pa tudi ne, ker se prvič soočata s tako izkušnjo oz. preizkušnjo. Menim, da bo moral tudi tvoj brat odrasti in dojeti, da bo zdaj prvotna njegova družina njegova punca in še nerojeno detece, in ne ti! Problemi se rešujejo znotraj partnerskega odnosa oz. znotraj družine, zato menim, da ne bodo veseli tvojega vtikanja, pa ne glede na to, kako slabo jim bo šlo ... ampak to je le moje skromno mnenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: "podtaknjena" nosečnost
4.10.2012 14:56:14   
Tippi
glede na to da je sploh ne skrbi kako bodo. Brat je pa vsaki dan bolj živčen, ker bi rad to diplomo čimprej zrihtal in si našel kakšno službo. Zdaj bo verjetno šel delat v Avstrijo,


Čak, njo ne skrbi kako bo, njega pa kao skrbi in bo pustil nosečo punco in šel delat v Avstrijo?

< Sporočilo je popravil Tippi -- 4.10.2012 14:57:56 >

(odgovor članu Debela)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: "podtaknjena" nosečnost
4.10.2012 15:16:02   
astrid1
Eh, po moje bratova punca ne želi razglabljati o finančnih problemih s fantovo družino. Takšne stvari se morata pogovarjati na samem. Sčasoma se bo tudi on pomiril, ko bo dobil delo in bo videl, da otroček le ni takšna katastrofa. Je pa super, da načrtuje in išče optimalne rešitve.
Po moje avtorici posta sploh ne bo treba pomagati preživljati družinice, kot se boji. Se bodo sami znašli...

Če sem jaz zmogla po 2. letniku faksa, pa še sami sva ostali, ni da ni da, da tudi tale dva ne bosta uspela. Pa še pri koncu študija sta. Vse se da, če se le hoče.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: "podtaknjena" nosečnost
4.10.2012 15:24:05   
Tippi
Vse se da, če se le hoče.


Ja sej, glih to je po moje problem. punco smo spoznali kot eno, ki mu je podtaknila nosečnost, pa še briga jo za finance, on pa si sicer otroka ne želi, ampak bo šel čez samega sebe in je zelo skrben, saj bo vendar šel stran od noseče punce delat v avstrijo. halo! dobrota na vrhuncu user posted image heheh men pač to ne gre skupaj, pa ga hebi. in po moje je glih to problem, da bi se dalo, če bi si želela, ampak po prebranem bi jaz rekla, da se obema mal fučka. njen za finance, njemu pa za nosečo žensko user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 1:27:39   
Anonimen
Po moje je pa ta zgodba malo drugačna. Ona si je želela, on tudi samo skrbelo ga je zaradi financ. V tem času ga je le prepričala, da bo vse ok. Da bo že našel službo. Poskusila sta, če se bo kaj primilo in primilo se je takoj. In ker vesta, da bi ju obsojali, kako sta lahko tako neodgovorna, sta tole zgodbico malo preuredila.

Jaz sem tudi mlada zanosila, službo je on sicer imel ampak ni bilo 100%. In zato, da nama ne bojo vsi okoli pametovali, sva zgodbico malo preuredila. Par tednov kasneje, se je v službi vse uredilo in potem sva nekaterim že povedala kako je bilo v resnici. Nekateri pa še danes ne vedo.

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 9:30:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Po moje je pa ta zgodba malo drugačna. Ona si je želela, on tudi samo skrbelo ga je zaradi financ. V tem času ga je le prepričala, da bo vse ok. Da bo že našel službo. Poskusila sta, če se bo kaj primilo in primilo se je takoj. In ker vesta, da bi ju obsojali, kako sta lahko tako neodgovorna, sta tole zgodbico malo preuredila.

Jaz sem tudi mlada zanosila, službo je on sicer imel ampak ni bilo 100%. In zato, da nama ne bojo vsi okoli pametovali, sva zgodbico malo preuredila. Par tednov kasneje, se je v službi vse uredilo in potem sva nekaterim že povedala kako je bilo v resnici. Nekateri pa še danes ne vedo.



In v čem je bil point?
Meni je to zelo otročje ,potem si šele lahko mislim kakšna je vajina vzgoja user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 10:13:57   
astrid1
Kakorkoli že, nikoli ne bomo izvedeli kaj je res, ker je zgodba zelo enostranska in poročana s strani tretje osebe, ki ima svoj vidik (boji se, da bo morala družinico preživljati).
Mamica in očka pa bi lahko spet povedala vsak svojo plat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 10:14:36   
ronja
mojamura dejansko se strinjam s teboj, živita svoje življenje. Zato pa naj poskrbita zase. Zdaj se vtikujem ker se pogovarjam z njim - ampak to je res pogovarjanje, ne vtikujem se, imam dovolj svojih skrbi okrog svoje družine, ampak ko pa jih bom živela pa bosta še kako vesela mojega vtikovanja, sploh punca, glede na to da je sploh ne skrbi kako bodo. B

Anonimna, že prvič sem dobila občutek, da si jezna, kot da bi punca podtaknila otroka tebi - pa še tega ne veš, da ga je - po mojem mnenju je to skrajno neverjetno, tudi ima zelo malo možnosti, da bi uspelo. Še pri zdravnikih ne rata vedno, pa imajo boljše inštrumente in to bolj znajo delat (vbrizgat spermo z injekcijo), imajo zračunano oz. z zdravili poskrbijo, da ima ženska točno takrat ovulacijo, pa še ne rata vedno... Navsezadnje če bi ona imela ne vem kake glomazne injekcije po stanovanju, ready to go, bi jih verjetno bratec opazil. Pa če je sam pospravljal kondome, potem to ni mogoče.
Mislim, da on pravi, da je bil 100% strikten, da je vsakič pregledal kondom itd..., pa v resnici ni bilo tako. To je daaaaaaaaaaaaaaleč bolj verjetna razlaga.

Kar se tvoje pomoči in vtikanja tiče: če bi mi moj bratec prišel s tako idejo, bi mu rekla: "Ne, po moje je to skrajno neverjetno, mogoče nista to pa to pa to, ampak to se morata res vidva zmenit. Pa kako jo sploh sumiš takih reči? Dajta se res zmenit! Sicer se pa nimaš meni kaj zagovarjat, vidva ga bosta imela, jaz bom pa pomagala po svojih močeh, kolikor bom želela." Nima se on meni res nima kaj zagovarjat, kako je do nosečnosti prišlo, meni ni treba njunega otroka preživljat in tudi če bi me rabila, da bi jima kaj pomagala, mi to ne daje pravice, da se vtikam v njun odnos. To ti je hotela mojamura povedat.

Večjo uslugo jima naredite, če nič ne pomagate in se nič ne vtikate kot pa če oboje, vsaj če ni on res zelo nesposoben, da ne bi prav nič zaslužil in če bo ona dojila (hrana za dojenčke je pa draga, to se strinjam, sem videla zadnjič v trgovini, sploh nisem vedela, da to toliko pride!). Dojenček rabi na začetku precej reči, amapk veliko lahko tudi dobita od koga, če sta malo iznajdljiva, sicer so pa precej poceni bitja. Pa 8 mesecev tudi ni neka ful kratka doba za diplomirat... Ne vem, kaj je tak problem v 8ih mesecih napisat diplomo... Po moje se on samo boji odgovornosti. Če ni ziher, da je njegov, naj gre delat DNA, če pa je prevare ne sumi, potem pa naj ne trapa z raznimi injekcijami in podtaknjenim otrokom in lepo diplomira v 8ih mesecih. To ni neka huda grozna reč.

Ti si jezna nanjo, ker se veseli nosečnosti, ki si jo je želela... In ne jadikuje, kako bo težko. Verjetno je po naravi bolj optimistična/flegma in se je navajena bolj prepustit, pa še malo jo hormoni mečejo in vidi vse rožnato, s tem ni nič narobe. Ona si itak ne bo zdaj službe našla, ona lahko največ prišpara s tem, da otroka doji, da najde koga, ad jima da opremo ali oblekice (mogoče imaš tudi ti še kaj), da se tudi pri plenicah, ampak to je že druga zgodba. To je pa to. Noseča študentka sicer lahko išče službo, je pa manj verjetno, da jo najde.

Sicer pa poznam veliko mamic študentk, pa nobena ni jadikovala in jih zato ljudje niso grdo gledali. Ene so se same odločila, pri enih se je otrok odločil, nima veze, vsi so danes živi in zdravi. Če hočeš pomagat, pomagaj, sili te v to nihče. In če bi bila sama na njenem mestu ti ne bi bila hvaležna za vtikovanje, pa ne glede na to, koliko bi to prišlo v materialu... POstavi se v njeno kožo. Ti si jo v svojih mislih kar obtožila, da mu je otroka podtaknila, čeprav to 99,9999% ni res, če je otrok njegov, kar vsi mislite, da je... Zato se mi zdi malo nefer obtoževat srečno nosečnico, da je vesela, ker je noseča in se ne sekira kot vsi ostali okoli nje. Kot da bi to kaj pomagalo. A bi bilo kaj boljše, če bi se ona zdaj ful zasekirala? kaj konkretno bi bilo boljše? Samo brezveze bi otroka s stresnimi hormoni filala, denarja zato ne bi imeli nič več, ni res?;)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 11:30:30   
savanah
berem tole..ajooj, da bi se meni tako vtikali v življenje, kar jezna ratam pa se sploh ne dogaja meniuser posted image ..tega ali je možno da je tako zanosila sploh nebom komentirala...

me pa bolj zanima, nevem mogoče sem jaz čudna ampak a se res dejansko pogovarjate z bratom o sexu?? mene skrbi že da bi kdaj kaj slišal (mam res škripajočo posteljo pa se bojim da se sliši v spodnje nadstropjeuser posted image ) kaj šele da bi se o tem pogovarjala

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 12:02:47   
mojamura
Ronja in Debela tako je, to sem hotela povedat!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Debela)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 14:23:10   
Anonimen
Očitno pač vse lahko preživite od zraka in ljubezni, vsaka vam čast!

Živita pri njenih starših v eni sobi - dvosobno stanovanje (celo eno in pol sobno), eno sobo imajo njeni starši, drugo pa onadva, v kateri imata posteljo (ki ni zakonska, malenkost večja je od navadne), eno mini komodico z dvema predaloma, ravno toliko da je TV gor in eno malo omaro. Prostora pa ni niti toliko, da bi lahko normalno stopil v sobo, res je neverjetno mala sobica. Službe nima niti eden, torej je njun proračun 0€ mesec! Živijo ju njuni in najini starši, ker študirata. Pri najinih starših prav tako ni prostora, tudi živita v dvosobnem stanovanju. A se zavedate stanja? JA, skrbi me, ZELO me skrbi! Najbolj še za svojega nečaka/nečakinjo, ki ni kriv/a za nič!
Potem pa mi še s takimi hodite ven, da bo jo pustil ker bo šel v Avstrijo delat. Pa normalno da bo moral iti, vsako delo ki ga bo dobil ga bo moral z obema rokama prijet! Zato da bodo lahko šli v svoje stanovanje in poskrbeli zase, žal. Ne, ni me strah tega, da bi morala pomagat. Kolikor lahko tako ali tako bom, preko svojih zmožnostih pa ne morem iti, imam sama 2 otroka in moža, oni so mi na prvem mestu. Pa tudi mi ne živimo rožnato, imava sicer oba službi in preživimo normalno, privoščimo si kak izlet in teden morja čez poletje, kaj več pa tudi ne.

Glede mene pa mojega brata pa ne bom več nič komentirala, ker nima smisla. Moj brat je, rada ga imam od rojstva in ga bom imela do smrti, še nikoli se nisem vtikovala v njega, da bi mu govorila kaj naj in kaj ne, sva pa en drugemu velik zaupnik in sva si v oporo. Sprejela sem njegovo punco s prvim dnem, nimam vpliva na to koga ima in koga ne, niti mi na kraj pameti ne pride da bi imela kaj proti njegovi izbiri. Sem tudi že povedala, da je v redu punca, da pa ne morem razumeti kako je nepremišljena. Brat mi je sam povedal, da se on ves čas sekira kako bodo, ona pa nič. Komentira samo: Saj imava starše, bomo že. To zame ni normalno, oprostite. Mogoče se res ne bi smela sekirati tako kot se, ampak žal ne morem iz svoje kože.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 14:36:20   
Michelle12
A tudi to se dogaja?

Midva sva bil trenutno sredi malo večje krize, ko sem zanosila. Sva planirala malo kasneje, pa naju je prehitel. On seveda od vsega začetka "joče" kako bomo, kako nama je uspelo,.. Jaz sem pa tiho. Ne morem skrivat, da se ne veselim. Me pa tudi skrbi. Ampak to zadržim zase in razmišljam v sebi. On pa joče vsem naokoli.
No, midva sva že skoraj ven iz te krize, PDP imam na začetku marca. Od začetka sem vedela, da nama bo pred marcem vse uspelo rešit, pa me je vseeno skrbelo. On pa itak še zdej joče in bo dokler se popolnoma ne rešiva.
Mogoče je ona ista kot jaz. Je pač tiho. Jo skrbi ampak se ne obremenjuje dosti. Če se obremenjuješ, ne rešiš nič. Samo vse okoli sebe spraviš v slabo voljo. Problemi pa ostajajo.
In ne verjamem, da je bilo tako kot ti je brat opisal.

In se strinjam z Ronjo.

< Sporočilo je popravil Michelle12 -- 5.10.2012 14:45:13 >


_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 14:43:33   
mateyka
a ne bo mela neki porodniške? polj vsaj ne bo 0€ ampak celo mesečni plus user posted image

glej anonimna, ne sekiri se. se bo že uredilo. kakorkoli se že bo. nista nebolgljena najstnika in če bosta šla čez nekaj težkih finančnih let, pač bosta. in bo neudobno, pač bo. to bo motivacija, da delata za boljši jutri. se bo vsaj pokazalo ali sta za skupaj, ker take stvari pokažejo iz kakega testa si. plus 8-7 mesecev je dolga doba in vmes se lahko še marsikaj zgodi. vem, da ni idealno, ampak to nikoli ni. torej, treba je sprejet dejstva in počasi pogledat kaj se lahko naredi. kaj več je brezveze filozofirat. če se je odločla met otroka, je pač treba vzet v zakup, da bo mogoče prvi dve leti bolj odsoten očka, ker bo delal v tujini. to ni nič slabega. hočem rečt - mogoče sta začela družino malo nekonvencionalno, samo se zna vse uredit, če se postopa preudrano in praktično; in ne paničarit v smislu retorike (joj, kako bomo sfolgal, kaj bomo zdej, ful smo stisnjeni v eni sobci itd.), ampak se lepo počasi spiše dol vse možnosti, ki jima jih ponuja/narekuje nova situacija in potem premisli kaj je najbolj učinkovito in zadovoljivo za novo družino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 14:46:57   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Očitno pač vse lahko preživite od zraka in ljubezni, vsaka vam čast!

Živita pri njenih starših v eni sobi - dvosobno stanovanje (celo eno in pol sobno), eno sobo imajo njeni starši, drugo pa onadva, v kateri imata posteljo (ki ni zakonska, malenkost večja je od navadne), eno mini komodico z dvema predaloma, ravno toliko da je TV gor in eno malo omaro. Prostora pa ni niti toliko, da bi lahko normalno stopil v sobo, res je neverjetno mala sobica. Službe nima niti eden, torej je njun proračun 0€ mesec! Živijo ju njuni in najini starši, ker študirata. Pri najinih starših prav tako ni prostora, tudi živita v dvosobnem stanovanju. A se zavedate stanja? JA, skrbi me, ZELO me skrbi! Najbolj še za svojega nečaka/nečakinjo, ki ni kriv/a za nič!
Potem pa mi še s takimi hodite ven, da bo jo pustil ker bo šel v Avstrijo delat. Pa normalno da bo moral iti, vsako delo ki ga bo dobil ga bo moral z obema rokama prijet! Zato da bodo lahko šli v svoje stanovanje in poskrbeli zase, žal. Ne, ni me strah tega, da bi morala pomagat. Kolikor lahko tako ali tako bom, preko svojih zmožnostih pa ne morem iti, imam sama 2 otroka in moža, oni so mi na prvem mestu. Pa tudi mi ne živimo rožnato, imava sicer oba službi in preživimo normalno, privoščimo si kak izlet in teden morja čez poletje, kaj več pa tudi ne.

Glede mene pa mojega brata pa ne bom več nič komentirala, ker nima smisla. Moj brat je, rada ga imam od rojstva in ga bom imela do smrti, še nikoli se nisem vtikovala v njega, da bi mu govorila kaj naj in kaj ne, sva pa en drugemu velik zaupnik in sva si v oporo. Sprejela sem njegovo punco s prvim dnem, nimam vpliva na to koga ima in koga ne, niti mi na kraj pameti ne pride da bi imela kaj proti njegovi izbiri. Sem tudi že povedala, da je v redu punca, da pa ne morem razumeti kako je nepremišljena. Brat mi je sam povedal, da se on ves čas sekira kako bodo, ona pa nič. Komentira samo: Saj imava starše, bomo že. To zame ni normalno, oprostite. Mogoče se res ne bi smela sekirati tako kot se, ampak žal ne morem iz svoje kože.
 

Nepremišljena v katerem smislu? Da je zanosila? če misliš, da je zato nepremišljena naj ti samo povem it takes two to tango! ja drugače zakaj ona ne jamra in ti misliš, da ji je vseeno pa poglej post od Michelle12


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 14:48:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Po moje je pa ta zgodba malo drugačna. Ona si je želela, on tudi samo skrbelo ga je zaradi financ. V tem času ga je le prepričala, da bo vse ok. Da bo že našel službo. Poskusila sta, če se bo kaj primilo in primilo se je takoj. In ker vesta, da bi ju obsojali, kako sta lahko tako neodgovorna, sta tole zgodbico malo preuredila.

Jaz sem tudi mlada zanosila, službo je on sicer imel ampak ni bilo 100%. In zato, da nama ne bojo vsi okoli pametovali, sva zgodbico malo preuredila. Par tednov kasneje, se je v službi vse uredilo in potem sva nekaterim že povedala kako je bilo v resnici. Nekateri pa še danes ne vedo.



In v čem je bil point?
Meni je to zelo otročje ,potem si šele lahko mislim kakšna je vajina vzgoja user posted image .



Point je bil v tem, ker sva si prihranila očitke, pametovanja, tisoč vprašanj zakaj in kako in podobno. Tako so pa bili vsi tiho. Pač, ponesrečilo se nama je.
Najina vzgoja je super.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: "podtaknjena" nosečnost
5.10.2012 14:50:00   
Anonimen
očitno vzgajata tudi tako kako pač drugi hočejo,da ne poslušate očitke,obtoževanja ,pametovanja user posted image
Vsak pravi da je njihova vzgoja superuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?