|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 9:29:56   
markle
pozdravljene,

jutri imam punkcijo, vendar le 1 folikel user posted image ....kakšne so možnosti...ali je imela že katera tak primer??

je pa tole za naju drug postopek, lani sva imela 9 foliklov, 2 sta se oplodila in so jih vstavili ampak test je bil -

ali je sploh kaj upanja???


(odgovor članu pupa82)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 10:47:18   
Adelle
markle upanja je vedno do konca! Pa tud če je en sam folikel, mogoče je pa tapravi user posted image

Kaj če sem jaz imale 6 jajčk, če se je sam eden oplodiluser posted image No, v nedeljo bomo pa vidl če je bil taprav jajčekuser posted image


Punceeee mene ful mika test...danes k sm ob 6 vstala da si dam prometrij me je kr zasrbel v rokah da bi lulala... pa vem da mogoče ne bi bil pravilen rezultat, pa vseen... hočem plusek zagledat, nestrpna sm user posted image

(odgovor članu markle)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 12:43:13   
mami 26
pupa82 sem klicala ginekologa pa mi je rekel naj počakam do torka ko imam UZ user posted image kaj pa če....user posted image
No upam da bo vse uredu tudi če bom brez Utrogestana.. pa zakaj ne morejo dat več tabletov no user posted image grrrrrrrrrr user posted image

Adelle kateri dan po ET si? Še malo še malo pa bo nedelja user posted image počakaj še user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 12:47:34   
Anonimen
Pozdravljene,

mogoče ni čisto taprava tema, ampak vseeno se mogoče najde katera ki bi mi znala odgovoriti.

Danes sem 9. dan po ETZ (torej zamrznjenčki) in me zanima a bi na 10. dan al pa 11. že lahko bil pravi rezultat? Gre se zato ker mi bo pred testom zmanjkalo Prometriuma in bi test rada naredila malo prej da vem če moram it kupit al ne, imam pa kar daleč do Italije, kolegici pa v Gorici niso hoteli prodati brez recepta. Ima katera izkušnje? Sem pa v postopku z Estrofemom in Prometriumom, torej nisem dobila stopke. Aja pa še to tako informativno a izcedki pa menstruacija se lahko dobi kljub tem zdravilo ali Estrofem zavira vse to?

Hvala že vnaprej za odgovore.

Lp!

Nelly

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 12:58:16   
pupa82
Anonimen lahko delaš test že 10. dan in to bo pokazal debel user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 13:03:10   
Adelle
Mami, danes je 9 dan po ETja. Jooj k bi vsaj jutr lahk lulala....

(odgovor članu pupa82)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 13:37:06   
mami 26
Adelle še malo user posted image ,ker si imela ET tako kot jaz 3 dan user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 13:39:30   
Pommaranca
markle upati moraš do zadnjega! Jaz sem tudi imela samo en jajček, ki mi ga je Reš vstavil 2. dan, in da na ETja mi je rekel, da je zarodek čudovit, tak za v atlas in da lepši ne bi mogel biti. Tako, da sem bila prepričana, da nama bo uspelo, ampak se žal ni prijelo user posted image

Bi pa vseeno malo povprašala punce, če se kateri ljubi tipkat user posted image Zakaj hudiča se tako čudovit (po besedah dr.) zarodek potem ne prime/vgnezdi? Ali so za to kakšni vzroki, ali pa pač to tako, da se sedaj ta zarodek ni prijel, naslednjič bi se pa enak zarodek lahko prijel? Ali je to čista loterija v kateri ni pravila?

Skrbi me namreč za januarja, ko grem v 3. postopek, ker nekako bom šla brez upanja, da bo lahko bolje. Ker v 1. postopku ni prišlo do ETja, in sem si rekla, OK v 2. postopku če bo ET sem pa zmagovalka, samo da enkrat pikico dobim k sebi in je to to. Ampak sedaj za 3. postopek pa sploh ne vem več ....kako se bo lahko kaj prijelo, če se sedaj v 2. postopku ni, in tako lep zarodek je bil.

Hvala če bo katera odgovorila, in tudi tistim, ki ste samo prebrale user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 14:08:10   
sova1111
Pommaranca----Ne obupaj.Nestoj si pričakovat nič in boš vidla da v 3 gre rado.Bodi umirjena in pusti naj se zgodi kar mora..

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 14:20:58   
sova1111
jaz v 1 ivf sem bla vsa navdušena,vesela,se čuvala in upala v velik +,ko sem zagledala - sem ostala slabo.v ta postopek sem šla flegma.sem imela v glavi da bom šla na 3 postopek(nisem se čuvala niti pred posegom niti po-če se prime se prime če ne grem še enkrat) in je ratalo.Ko si boš najmanj pričakovala bo te doletela velika sreča.user posted image -Ne obupaj in ne misli zakaj.Bo.

(odgovor članu sova1111)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 14:33:08   
mami 26
Pommaranca tisi ko bo to ugotovil zakaj se oplojeno jajčece ne vgnezdi... kapo dol user posted image
je pa lahko sto in en odgovor.. no jaz sem se to spraševala cca 6 let zakaj zakaj... in ko sem se odločila za 6 poiskus sem skoraj diplomirala iz vsega tega,če ne naredila magisterij user posted image user posted image in nisem prišla do zaključka user posted image
varijant je miljon zakaj... lahko ti pomagam z parimi priimeri user posted image
- lahko ga telo ne sprejme
-lahko se neha razvijat
no jaz sem šla do nekega "bioenergetika" al kaj ti jaz vem kaj je ta stric.. in mu povedala svojo zgodbo... in on mene upraša: a vi veliko mlečnih izdelkov pojeste? in jaz: ja veliiiko saj so beljakovine...
pa mi pravi,da je to najslabše za zanositev user posted image ,ker baje mleko in ostali mlečni izdelki delajo neko sluz... user posted image
itak takoj sem prenehala mlečne izdelke....
Zdej lahko je to res lahko je lafifari NEWEM!!
Upam,da sm ti kaj pomagala user posted image

(odgovor članu sova1111)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 15:38:33   
Pommaranca
sova111 hvala, saj se zavedam kako stvar stoji in kako bi morala misliti, pa vseeno me včasih zanese user posted image Obupati ne mislim nikoli, samo vsakokrat se poraja vprašanja zakaj? In res se bom na 3. postopek drugače pripravila, vsaj psihično.
lp

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 15:49:08   
Pommaranca
mami26, hvala tudi tebi za odgovor. Ja prav res je zanimivo, da pri vsej tej napredni medicini odgovora na "tako preprosto" vprašanje ni user posted image Mogoče je pri tebi res pomagalo, da si prenehala z mlečnimi izdelki. No pri meni te bojazni ni, ker mlečnih izdelkov skoraj ne uživam, edino mleko v kavici, pa vsake sto let kakšen jajček (razen pred postopkom-vsak dan) in piščančje meso user posted image . Ampak se sedaj, ko se pripravljam za 3. poiskus prav matram, da jem meso.

Sem si pa nabavila za oba kapljice Cell food. Punce jih pohvalijo. In ni vrag, poiskusila bova z njimi. Nekatere so jih začele uživati pred postopki, in predno so prišle do postopka, so po naravni poti zanosile. Te kapljice naj bi bile hrana za celice, in upam, da tudi za spermije.

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 15:51:58   
mami 26
jah lej sej te ugotovitve so bl tko... sej pravim tisi ko bo to ugotovu....user posted image
treba se samo borit in vse probat,da si česa pol ne očitaš.. probaj še q10 user posted image

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 15:52:12   
Aleda
Sori ker se mešam, sam ti morem povedat Adelle da sem jaz imela ET tut 3. dan in sem test nardila 10 dan, je pokazal prav user posted image Srečno

Markle- možnosti so...lahko jih maš velik pa ne bo, lahko jih imaš malo pa bo ratalo, nikoli ne veš. To je loterija. Jaz sem v prvem postopku imela tri folikle, od tega je bla samo ena celica vredu, ki se ni oplodila. V drugem postopku sem pridelala 6 celic, od tega sta se oplodili dve,obe so mi vstavili in prijelo se jeuser posted image Sem bila pa sama čist flegma, z mojim sva se zmenila da če bo ratalo bo, če pa ne bova mogla prit do otročka bo pa tut vredu, da se ne bova sekirala. Saj sem si ga želela, itak... pa tut malček nestrpna po ET ju sem bla. Aja, pa moram povedat da moji zarodki niso bli nevem kako super, pa je vseeno ratalo.

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 16:01:14   
Aleda
Za te kapljice pa še nisem slišala, upam da si bom zapomnila in jih pred naslednjim postopkom probala. Jaz in moj M sva pila maco, imela sem boljše rezultate, mogoče tut zarad večje doze zdravil, kot prvič. A mogoče veste še za kakšno stvar ki bi bila učinkovita za slabe plavalčkeuser posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 16:50:08   
maltezanka
Drage moje punce,
zame se je 2 postopek končal. Dobila sem menstruacijo in seveda - na CB. Danes se poklicala na kliniko, da sem jim to sporočila in da me v ponedeljek ne bo na krvnega. Se bom pa v teh dneh naročila za 3 postopek, samo da tole prebolim user posted image user posted image user posted image

MArkle - tudi jaz sem imela en folikel, ker mi je tako hitro zrasel in niso mogli čakat drugim, so mi tega punktirali. Notri je bila celica, ki se nama je oplodila in sem imela ET 4 dan. Ampak sem dobila včeraj user posted image in se je vse zaključilo.
Zdaj bom malo odklopila vse to, ker je pretežko (hvala bogu, da imam možeka ob sebi), čez čas bom malo pokukala k vam, da bom videla kako vse lepo napredujete.

Vsem želim vse lepo user posted image
M

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 16:58:12   
BARBARA0809
Pommaranca: Ni nobenega pravila.. V mojem 1.postopku sem pridelala 6 celic - 2 vstavljeni - neuspešno, sedaj v 2.postopku 4 celice - 1 vstavljena, 1 zamrznjenček - še čakam rezultat. Pa sem bla ful žalostna na punkciji, ker sem imela samo 4 celice, pa sem si rekla, da mogoče je pa včasih boljš manj, pa da se vsaj 1-a PRIME TKO K JE TREBA. Kar se pa tiče vgnezditve pa tud jz ne vem kaj je dobr, marsikaj slišiš, prebereš, ne vem, vsakega pomal sprobat, da imaš boljšo vest, da si neki zase nardila. Jaz sem tudi bioenergetiku hodila, pa sem se mal boljš počutila - če tudi ta postopek ne bo uspel, ga bom še šla obiskat..

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 16:59:07   
espérer
ALEDA.... moj je pred postopkom jedel Astasan od Sensilaba in je rekel, da se mu zdi da pomaga.... No na dan punkcije je embriolog takoj potrdil, da je seme OK ( imel je drugače zelo malo plavalčkov)

MALTEŽANKA....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa itak, da je to vse ena velika loterija.... saj se tudi v naravnem postopku ne prime ravno vsakič.



(odgovor članu maltezanka)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 17:42:32   
Adelle
IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Sori ker se mešam, sam ti morem povedat Adelle da sem jaz imela ET tut 3. dan in sem test nardila 10 dan, je pokazal prav user posted image Srečno

Markle- možnosti so...lahko jih maš velik pa ne bo, lahko jih imaš malo pa bo ratalo, nikoli ne veš. To je loterija. Jaz sem v prvem postopku imela tri folikle, od tega je bla samo ena celica vredu, ki se ni oplodila. V drugem postopku sem pridelala 6 celic, od tega sta se oplodili dve,obe so mi vstavili in prijelo se jeuser posted image Sem bila pa sama čist flegma, z mojim sva se zmenila da če bo ratalo bo, če pa ne bova mogla prit do otročka bo pa tut vredu, da se ne bova sekirala. Saj sem si ga želela, itak... pa tut malček nestrpna po ET ju sem bla. Aja, pa moram povedat da moji zarodki niso bli nevem kako super, pa je vseeno ratalo.



JAAA to sem rabila!!! Hvala Aleda da si me opogumila! Zadnji stavek tega posta mi daje veliko upanje, ker sem imela dokaj slabega zarodka. In jutri bo 15 dni od stopke, 13 dni od punkcije in 10 dni od ETja in jaz bom zjutri lulala!! Kupila sm CB in se psihično pripravljam.. strah me je ful, res... držite pesti user posted image


maltezanka res mi je žal zate user posted image user posted image Probaj prebolet čimprej...user posted image


mami26
jaz se pa utapljam v mlečnih izdelkov user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Adelle -- 22.11.2012 17:44:05 >

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 18:21:25   
mami 26
Adelle a že jutri bo dan D user posted image user posted image
pa sej sm napisala, da to mogoče ne drži..sej ga še ni frajerja,ki bo to potrdil,tako da vsaka skrb odveč.

maltezanka žal mi je in probaj čim prej it v nove boje želim ti SREČO user posted image user posted image v tretje gre rado user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 18:45:58   
Adelle
Jutri bo dan D, če pa mi rezultat ne bo všeč ga bom kar pozabila do nedelje user posted image user posted image user posted image Ne morem več zdržat, vsaka čast unim k lahko.. men se je skeglal...

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 19:57:36   
spelcy3
adelle tud jst sm se odločla da ju3 naredim testek. če prav me je zelooo strah. včeraj zvečer in danes zjutraj se mi je ene parkrat zvrtelo ko sem vstala. sem pa danes popoldan za nohtom opazla malo krvavo ko sem si vstavljala utrogestan. pol pa je blo tud pop mal rjavga izcedka na vložku...no bl rumeno rjavga tak ene 5 kaplc. si pa vsak dan merim BT in še mi ni padla pod 37.0 al je 37.1 ali 37.2. ker ko BT pade pol naj bi tisti dan ali v roku 48 ur prišla user posted image . tak da upam, da ju3 zjutraj ko si jo zmerim bo še vedno nad 37 in pol user posted image na testeku.
sicer se pa počutim kot na sredini cikla - skos čutim nežen pritisk spodi, joškise so pa tak polne in mičken boleče...to je pa to. kaj pa ti? kaki so občutki?
a se je kteri tud kaj takega dogajalo?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 20:27:04   
Anem
krysta čestitammmm user posted image user posted image user posted image

maltžanka user posted image user posted image user posted image

ne vem katera je točno spraševala za plavalčke, je pa tako, da je čisto odvisno za kaj rabi. Če ima počasne plavalčke potem Astesan ali pa Q10, če pa jih ima premalo pa potem Bio selen-cink... moj je pil Bio selen cink inn Q10, kakšen je bil izvid v času ET ne vem, vem pa, da nama je uspelo user posted image

markle potrebna je samo ena prava celica in upam, da je to ta!

Adelle če te ni strah narediti test, potem ga naredi!!! Komaj čakam, da nam sporočiš lepo novičko!!!

Punce navijam za vse vas!

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
22.11.2012 22:18:46   
Adelle
Anem, upam da bo res lepa novicka...


Spelcy, nimam konkretnih znakov, vceri zvecer mi je blo slabo, sm hotla bruhat pa ni slo, dons tud neki tko sam ne verjamem da je zarad tega. No, znakov niti ne iscem, tko da....bomo jutr vidl :-)


Lahko noc punce, se tipkamo ob 6 zjutraj :-))

(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?