|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 12:01:41   
ronja
mi imamo tud zelo radi lazanjo user posted image cakam slabo vreme in inspiracijo, da po Ronjini zaslugi naredim prvo domace testo za lazanjo, mulca ze komi cakata

haha, kaj pa ne poveš, da prideš, potem pa uleti reva v stanovanje, polno sušečih se testeninuser posted image . Po moje je zgledalo ko v horor muvijuuser posted image

mateyka, čestitke za novo kuhinjo, samo tvoooojouser posted image . Katera lazanja? Ufa! No, pri nas je omiljena brokolijeva z ribami, improliga, enkrat na morju spomnila ko sem šla plavat. Je lubi rekel, da moram it vsak danuser posted image

uškinamama, daj link!

tutan, jaz delam "vrečke" iz peki papirja - naredim stožec, za čokolado je še boljše kot prava vrečka, ker lahko daš not toplo, pa ker se ti ne strdi na kovinski konici, če uporabljaš nastavke z vrečko).

Punce, pojejte se, malidve mata pa Inarino-mateykino slikico doma, hehe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 12:05:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Punce, pojejte se, malidve mata pa Inarino-mateykino slikico doma, hehe.


user posted image  Uška tudi.

Sem dala gor slikico pajkca.  Lahko poiščem še ostalo animalijo. Sicer jih boš videla v živouser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 12:07:53   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Ok, firbec me daje. Čeprav se mi zdi, da si mela nekaj časa v podpisu en picassa album s prekrasnimi slikami, ki jih je risala tvoja tamala - samo tega je že daleč nazaj, ni tako? Če pa sem zamešala, pa se pardnoiram.
No, hitro kakšno sliko, prosim user posted image


ja, pinterest so mi zaklenil kekci in mi ga zdej nočejo odpret, ker je bil hekan. sam briga me, bom prav websajt zdej nardila in to bo po eni strani bolje - bolj konkretno. zaenkrat pa sem dala na public ta album in si lahko pogledaš najine izdelke. user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 12:09:57   
ronja
Kje je slikca? Za predujem;). A pinjata je potem ratala? Rabiš še kako pomoč?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 12:13:44   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Ok, firbec me daje. Čeprav se mi zdi, da si mela nekaj časa v podpisu en picassa album s prekrasnimi slikami, ki jih je risala tvoja tamala - samo tega je že daleč nazaj, ni tako? Če pa sem zamešala, pa se pardnoiram.
No, hitro kakšno sliko, prosim user posted image


ja, pinterest so mi zaklenil kekci in mi ga zdej nočejo odpret, ker je bil hekan. sam briga me, bom prav websajt zdej nardila in to bo po eni strani bolje - bolj konkretno. zaenkrat pa sem dala na public ta album in si lahko pogledaš najine izdelke. user posted image



WAU! Padla pod mizo!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 13:21:02   
tix
evo punce hvala. Sem naredila ful kul lazanjo :) z domačimi testeninami in govejim mesom, pol s sirom pol brez, polita z jajci in sladko smetano  in so jo jedci pohvalili user posted image  dejansko mi je bila brez sira še celo bolj všeč, kdo bi vedu user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 13:32:05   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tix
dejansko mi je bila brez sira še celo bolj všeč, kdo bi vedu user posted image


sej user posted image

ne posluši punčar tuki gor, ki trdijo da ni lazanje brez sira na vrh; koje basni.. user posted image user posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
17.10.2012 15:12:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
17.10.2012 20:23:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 21:04:19   
tulpek
MOj je dal enkrat na vrh lazanje, ko je zmanjkalo sira in je to prepozno ugotvovil (v omako za vmes ga ne damo) rdečo lečo, prej skuhano in omako iz smetane, jajce in začimb na vrhu. In je bilo super, zdaj večkrat dava rdečo lečo povrh + sir, ker ga imava oba zelo rada.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: še ena o lazanji
17.10.2012 21:58:39   
ronja
ma kak horor muvi - sanjsko!!! in se bolj te obcudujem, kako domiselno resujes pomanjkanje prostora - in to s tremi otroki, ki se ze po definiciji tezko izognejo stvarem, ki niso postavljene izven dosega oz. turbo cvrsto. svaka cast za to!

haha, saj veš, včasih sem mela v podpisu Stonese:
"You can't always get what you want... but if you try sometimes... you might find... you get what you need!" No, domače testenine so vsekakor na listi tega, kaj rabimuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
18.10.2012 8:18:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.
8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?