|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 10:59:43   
ronja
Možno je vse, ampak ker si ti izpostavil verjetnost - da se ti zdi bolj verjetno, da bi ona nalašč po 3 mesecih zanosila... sem povedala svoje mnenje, da se mi zdi veliko bolj verjetno, da zataji kontracepcija kot da po 3 mesecih želiš z nekom zanosit... Navsezadnje, če je veza resna, boš itak prišel do tega, pa ni problem potem še kak mesec počakat, imaš veliko več šans, da človek s tabo ostane, če pa ni resna, si pa ne želiš bit samohranilka ali pa takoj poveš, da misliš za otroka sama skrbet.

Lahko si ženska želi že prej otroka, poznam punco, ki si je s svojim možem zeloooo želela otroka, pa ni ratalo, nista jih mogla imet, njemu to ni bil tak problem, njej pa res grozno. Na koncu sta se razšla in ko je ona dobila novega partnerja, si kljub veliki želji po otrocih niti pod razno ni želela takoj imet otroka z njim - ker ga ni dovolj dobro poznala... Sem jo enkrat hecala, pa me je zgroženo pogledala, da zdaj pa res še ne (pa sta bila precej dlje časa skup kot 3 mesece in je prej res umirala od želje po otrocih;) Zdaj ima otroka s tem novim, ampak je bilo to po par letih - čeprav si je pred tem noroooo želela otroka. Tako da nismo glih tako na on- off kot si mogoče nekateri moški predstavljate;). Je več dejavnikov, ne bi imele otroka glih s komerkoli, vsaj ne dokler ura ne odtiktaka... Na koncu ti je mogoče vseeno, pa si rečeš, samo da mam otroka, partner pa pač kadarkoli, če bom čakala, ne bom mela nič,... ampak to je po moje res pozno in ne ko si v zvezi, v kateri želiš ostat...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 11:06:02   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Rok_L

Sem nov tukaj, ker je tu gor največ punc in bi rabil pošten odgovor. A je možno, da bi punca zanosila kljub zaščiti? S punco sva skupaj 4 mesece, zdaj pa mi povedala, da je noseča. Že na začetku zveze sva se pogovorila, da se bova počasi bolje spoznavala in se tudi pogovorila glede zaščite. Ona mi je zagotovila, da jemlje kontracepcijo in da glede tega meni ni treba nič skrbet. Kako je zdaj lahko prišlo do tega, če je res jemala kontracepcijo? A mislite, da je možno, da bi ona res nenačrtovano zanosila ali me je na ta način le hotela priklenit nase? Ker jaz sem na otroka popolnoma nepripravljen, pa niti punce še dobro ne poznam, da bi se lahko odločil, da bom z njo preživel preostanek življenja.



1. Možno!
2. ker nobena kontracepcija ni stoprocentna. jap, zato je možno.
3. vse je možno. torej tud to, da je zanosila "mimo" tvojih želja.

Evo na kratko. za malo širše mnenje, boš pa moral dat mal več podatkov.

Aja, še to. Zdaj je otrok na poti, začnita se pogovarjat kako naprej, ne pa da analiziraš kaj je bilo in kako je bilo.

< Sporočilo je popravil Tippi -- 18.10.2012 11:08:34 >

(odgovor članu Rok_L)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 11:25:21   
mateyka
da bi zanalašč zanosila tko da ga na finto vrže (ko ga pozna samo par mesecev? to ne. bilo bi bolj razumljivo, če bi bil bogataš ali mick jagger in cilja ženska na visok child support, samo to ti nisi, tko da ... user posted image

so pa zgodbe, ko gre 40 letnica v bar in si najde semenodajalca, pa poznam ženske ki zanosijo hitro po tem ko spoznajo partnerja (prej kot v enem letu od prvega srečanja), samo vse so zanosile, ker sta "nehala pazit" al pa sta skupaj planirala dete. tko da po moje je res kar pravi ronja - je skrajno neverjetno, da bi ravno tebe namenoma izkoristila. v bistvu je ta "bojazen" right down pretetious, če pomisliš, da nisi ravno slaven niti bogat user posted image skoraj kot izgovor pred strahom (kaj je čaka in kako boš zvozil).. premisli.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:06:13   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

da bi zanalašč zanosila tko da ga na finto vrže (ko ga pozna samo par mesecev? to ne. bilo bi bolj razumljivo, če bi bil bogataš ali mick jagger in cilja ženska na visok child support, samo to ti nisi, tko da ... user posted image



Haha, no če bi ženske na take finte vrgle zgolj bogataše in Jaeggra, to najbrž niti ne bi bil tako ( splošno ) znan pojav, a ne? Ne, so lahko čisto simpl interesi, najpogosteje ta, da si ona zelo zelo želi otroka, on pa še ne in če je too much neučakana, evo ti rešitve na dlani.

Sej ne trdim, da je bilo tudi v tem konkretnem primeru tako. Nemogoče pa tudi ni.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:12:12   
ronja
Haha, no če bi ženske na take finte vrgle zgolj bogataše in Jaeggra, to najbrž niti ne bi bil tako ( splošno ) znan pojav, a ne?

Mislim, da v reali to sploh ni tako pogosto, ampak to govorijo okoli moški, ki ne uporabljajo zgledno kondomov in potem rečejo, da je ona "nalašč" zanosila - večinoma so pa vedeli, da nima kt. POznam par takih primerov...

Ne, so lahko čisto simpl interesi, najpogosteje ta, da si ona zelo zelo želi otroka, on pa še ne in če je too much neučakana, evo ti rešitve na dlani.

Zelo redko se zgodi, da si ženska tako noro želi otroka že po 3 mesecih zveze, da bi bila pripravljena to naredit. Da je to "splošno znani pojav" so si zmislili moški, ki jih je strah prevzet odgovornost. Še celo če on uporablja kondome, jo obtoži, da je zanosila... Če je otrok njegov, potem ona res ni nič kriva (to se da pa preverit, očetovstvo se lahko ovrže).

Sej ne trdim, da je bilo tudi v tem konkretnem primeru tako. Nemogoče pa tudi ni.

Je pa veliko manj verjetno kot to, da kt niso delale, ker v 2% ZGLEDNE UPORABE NE DELAJO! To ti piše na škatli, pejdi gledat, če ne verjameš. To pomeni, da 2 od 100 tih, ki redno jemljejo kt ob določeni uri, bosta zanosili (ob spolnih odnosih v času ovulacije in če sta oba plodna, seveda).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:36:48   
mateyka
ja daddy, res je znan ta pojav. prav neverjetno; še posebej revne ženske, ki si fuul želijo otroka, grejo kr tko z enim, ravno tako ne preveč bogatim tipom, zanosit zanalašč že kr prvi mesec. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:46:53   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zelo redko se zgodi, da si ženska tako noro želi otroka že po 3 mesecih zveze, da bi bila pripravljena to naredit. Da je to "splošno znani pojav" so si zmislili moški, ki jih je strah prevzet odgovornost. Še celo če on uporablja kondome, jo obtoži, da je zanosila... Če je otrok njegov, potem ona res ni nič kriva (to se da pa preverit, očetovstvo se lahko ovrže).



Aha .... no bom še enkrat: ni rečeno da gre za tri mesece ( prej je bilo štiri, pa ok, tri .... sej bi lahk blo tud dva, ni pomembno ). Lahk si je otroka želela že x mesecev prej, leto, dve ..... pa je pač naletela na kandidata. Zelo redko se zgodi, praviš ...... ampak, zgodi se pa. Pa še enkrat: ne trdim, da je bilo tudi v tem primeru tako. Nemogoče pa ni, ne moremo vedet.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:49:09   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja daddy, res je znan ta pojav. prav neverjetno; še posebej revne ženske, ki si fuul želijo otroka, grejo kr tko z enim, ravno tako ne preveč bogatim tipom, zanosit zanalašč že kr prvi mesec. user posted image


Joj, no .... pa drugače tak obožujem tvoje poste, ampak tule se pa bolj sama s sabo pogovarjaš ( tovrstno pretiravanje je namreč pokazatelj, da nimaš namena udart kake resne debate na konkretni del teme ). Škoda user posted image .


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:51:02   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: daddy



1. Aha .... no bom še enkrat:
2. Nemogoče pa ni, ne moremo vedet.


Ad1. user posted image  sem pred kratkim probala 3 x . To je Ronja, pri njej konca ni.
Ad 2. To je Ronja, ona že ve.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:52:28   
ronja
Aha .... no bom še enkrat: ni rečeno da gre za tri mesece ( prej je bilo štiri, pa ok, tri ...
Daddy, matematika, matematikauser posted image Saj sem že prej napisala: rok je napisal, da sta skup 4 mesece, glede na to, da je izvedela, da je noseča, j emorala zanosit ta mesec, torej ko je imela ovulacijo, zdaj pa je ugotovila, ko bi morala met m. pa je ni bilo - torej bi mroala nehat jemat tabletke konec prejšnje m., ne? Da bi imela ovulacijo in zanosila - brez tega namreč ne gre;). Enostavno rečeno: ženske ne moremo zvedet, da smo noseče prej, predno smo že 4 tedne noseče (nosečnost se šteje od 1. dne zadnje m.). Torej takrat sta bila 3 mesece skup.

Nemogoče ni, je pa veliko manj verjetno kot 2%, kolikor je zanesljivost tabletk ob zgledni uporabi.

Nekateri verjamejo tudi v brezmadežno spočetje - ob ustreznih pogojih in zelo posebnem očetu... Tako da - lahko rečeš, da je mogoče čisto vse. Reala je pa taka, da si kolikortoliko normalna ženska (in on ne govori o kaki psiho, ki bi kazaal ne vem kake želje po otroku že prej) po 3 mesecih s tipom še ne bo šla natiplat otroka zanalašč.

Pa preberi prejšnji odgovor: punce, ki so si z enim zeloooo želele otroka ali pa so si zelo želele otroka, ko so bile samske, še vedno niso hotele takoj zanosit, ko so začele novo zvezo. To je reala. NIsmo tako zelo neumne, ipak;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:55:45   
ronja
To je Ronja, ona že ve

Ne ve, Ronja razpravlja o verjetnosti, ker je daddy napisal, da je bolj verjetno, da ga je nasankala, kar se meni zdi skrajno neverjetno po 3 mesecih zveze brez posebnih okoliščin (ala mateykini primeri;). Lahko da bi to naredila - vendar se mi zdi, da mora bit v tem primeru ženska toliko obupana za otrokom, da se to ipak vidi, čuti,... in bi to Rok verjetno kje napisal... Če ni napisal nič, kar bi dalo slutit, da bi imela ona take namene in ga je na sum napeljalo zgolj dejstvo, da zanjo splav ni opcija, pa se mi zdi to skrajno neverjetno.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:56:58   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To je reala. NIsmo tako zelo neumne, ipak;).


Reala je, da smo ljudje različni. Včasih zelo, zelo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:59:25   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne ve, Ronja razpravlja o verjetnosti, ker je daddy napisal, da je bolj verjetno, da ga je nasankala, kar se meni zdi skrajno neverjetno po 3 mesecih zveze brez posebnih okoliščin (ala mateykini primeri;).


No, dejva bit še tu natačna: daddy-ju se zdi bolj verjetno ena varianta, ronji druga ( komu drugemu pa tretja ). Ne torej, da je na splošno bolj verjetno, ampak je dotičnim ena od variant bolj verjetna. Vsak od nas lahko ima prav in vsak od nas se lahko moti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 12:59:59   
ronja
Ja, se strinjam. Da ti razložim še zakaj dvomim v to strašno željo po otroku: Rok ni napisal, da bi si ona prej ali zdaj strašansko želela otroka, da bi načenjala to temo, da bi se topila ob vozičkih, da je stara 40 in ji biološka urica nabija,... napisal je, da sumi, da je hotela NJEGA priklenit in da bi bil otrok samo sredstvo, kako. To je pa zelo malo verjetno po 3 mesecih poznanstva. Sploh ker so statistike glede tega zelo črne (več zvez ostane skup, če ne dobijo takoj otroka)...

kaj pa je tebe napeljalo na misel, da je bolj verjetno, da bi ga nasankala?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:02:42   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To je Ronja, ona že ve

Ne ve, Ronja razpravlja o verjetnosti, ker je daddy napisal, da je bolj verjetno, da ga je nasankala, kar se meni zdi skrajno neverjetno po 3 mesecih zveze brez posebnih okoliščin (ala mateykini primeri;). Lahko da bi to naredila - vendar se mi zdi, da mora bit v tem primeru ženska toliko obupana za otrokom, da se to ipak vidi, čuti,... in bi to Rok verjetno kje napisal... Če ni napisal nič, kar bi dalo slutit, da bi imela ona take namene in ga je na sum napeljalo zgolj dejstvo, da zanjo splav ni opcija, pa se mi zdi to skrajno neverjetno.


NA zdaj, sem si jo prav iskala. user posted image  Jaz sem (res pa je da nisem vsega natančno brala)  dedija drugače razumela. Ne da mu je bolj verjetno, da ga nasankala ampak, da to ni nemogoče in da ne moremo vedet. Da obstaja tudi ta možnost (obupana mladanka , ki si želi otoka  in zanalašč zanosi) . Sicer bo verjetno daddy povedal, če sem ga prav razumela user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:02:59   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

torej bi mroala nehat jemat tabletke konec prejšnje m., ne? Da bi imela ovulacijo in zanosila - brez tega namreč ne gre;). Enostavno rečeno: ženske ne moremo zvedet, da smo noseče prej, predno smo že 4 tedne noseče (nosečnost se šteje od 1. dne zadnje m.). Torej takrat sta bila 3 mesece skup.



Rekla je, da jih je jemala. Rekla, poudarek. Ali jih je pa tudi res?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:04:39   
ronja
Ja, ampak kakorkoli - če bi jih prenehala jemat, bi jih morala nehat oz. ne jemat vsaj mesec dni prej, torej sta bila takrat max. 3 mesece skup(to je bil odg. na to, kako zdaj iz 4ih mesecev na 3 - ker 1 m. traja nosečnost, preden zveš zanjo). Ali pa če jih nikoli ne bi, v vsakem primeru bi bilo to z nekom, ki ga sploh še ne pozna.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:04:59   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

kaj pa je tebe napeljalo na misel, da je bolj verjetno, da bi ga nasankala?


Življenjske izkušnje ( pa tovrstne k sreči ne iz prve roke ). Pa sej mogoče ga pa res ni, no. Je nekak lepše, že zarad splošnega videza, če imaš ti prav v konkretni temi user posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:06:13   
ronja
Ja je možno, da si ga "zabetoniral" kljub temu, da naj bi ona jemala tabletke, se mi pa zdi precej bolj verjetno, da te je pač vrgla na finto.

uškinamama, samo zateuser posted image . Tole se zelo težko narobe razume;)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:06:35   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To je Ronja, ona že ve

Ne ve, Ronja razpravlja o verjetnosti, ker je daddy napisal, da je bolj verjetno, da ga je nasankala, kar se meni zdi skrajno neverjetno po 3 mesecih zveze brez posebnih okoliščin (ala mateykini primeri;). Lahko da bi to naredila - vendar se mi zdi, da mora bit v tem primeru ženska toliko obupana za otrokom, da se to ipak vidi, čuti,... in bi to Rok verjetno kje napisal... Če ni napisal nič, kar bi dalo slutit, da bi imela ona take namene in ga je na sum napeljalo zgolj dejstvo, da zanjo splav ni opcija, pa se mi zdi to skrajno neverjetno.


NA zdaj, sem si jo prav iskala. user posted image  Jaz sem (res pa je da nisem vsega natančno brala)  dedija drugače razumela. Ne da mu je bolj verjetno, da ga nasankala ampak, da to ni nemogoče in da ne moremo vedet. Da obstaja tudi ta možnost (obupana mladanka , ki si želi otoka  in zanalašč zanosi) . Sicer bo verjetno daddy povedal, če sem ga prav razumela user posted image


Ja, drži. V bistvu eni in drugi ugibamo ( lahk rečem špekuliramo? ).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:07:57   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ja je možno, da si ga "zabetoniral" kljub temu, da naj bi ona jemala tabletke, se mi pa zdi precej bolj verjetno, da te je pač vrgla na finto.

uškinamama, samo zateuser posted image . Tole se zelo težko narobe razume;)


Vem, da si veliko, veliko bolj pametna, da razvijaš debato brez, da bi se obešala na en stavek, no.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:09:23   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ja je možno, da si ga "zabetoniral" kljub temu, da naj bi ona jemala tabletke, se mi pa zdi precej bolj verjetno, da te je pač vrgla na finto.

uškinamama, samo zateuser posted image . Tole se zelo težko narobe razume;)


a , hvala ti. Res nisem prebrala vsega (kot rečeno) . Sicer pa ni nič narobe s tem, pač njegovo mnenje. Tako kot tvoje user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:14:49   
ronja
Življenjske izkušnje ( pa tovrstne k sreči ne iz prve roke )

Iz ust moških? Ljudje, ki nočejo sprejet odgovornosti, dostikrat malo priredijo resnico;).

Zadnjič mi je moj oče jamral, kako je njegovemu kolegu zanosila ljubica. Baraba grda! Moje prvo vprašanje je bilo, ali je rekla, da je kt. Ne. Ja, kdo je pa potem otroka naredil? Oba. Če ga nočeš met, uporabljaj kondome, se pa lahko tudi tam zgodi.
POtem mi je čez 14 dni prišla mami, da je od njenega partnerja prijatelj v tej godlji - zagrizen samec popri 43, imel je 35letno ljubico... pa je šla in zanosila! Neverjetno, kaj vse si ženske privoščijo, kar zanosijo! Tudi on je vedel, da ne jemlje kt. Sem rekla, da za take primer obstaja ena zelo enostavna rešitev, ki se ji reče kondom. NI 100%, ej pa precej boljše kot nič;).
Potem se tu pojavi tema, kjer fant sumi punco, da je iz kondoma vzela njegovo spermo in si jo vbrizgala not...

In potem se vprašam: pa kdo je tu nor? Če moram nekoga izbrat, potem vi, da najdete ravno take psihote in vseeno spite z njimi... Zakaj bi bil kdo v zvezi z nekom, za katerega misli, da je tak? Nikoli ne bi bila z moškim, ki bi mi recimo podtikal tabletke... Če bi ga tega sumila, bi se konkretno skregala, da bi prišla do dna, kaj je na tem. Ne bi mogla pa spat z njim, če mislim, da je tak...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:18:31   
ronja
daddy, to je bil odg. samo uškinimami, da pač res misliš, da je to bolj verjetno - precej bolj verjetno kot tabletke, ki so 2% neučinkovite, torej recimo vsaj 3-4% - kar bi pomenilo da 3-4 punce do 100tih bi to naredile... To je meni skrajno neverjetno, ker potem bi jih morala kar nekaj takih poznat, ki bi jim bilo to sprejemljivo. Pa ne poznam nobene...

Pa ne rečem, da se to nikoli ne zgodi. Vendar mislim, da mora bit potem tu zadaj ena res obupna želja po otroku (po možnosti v kombinaciji z leti, to precej zviša verjetnost), tega pa Rok ne omenja, samo da se boji, da ga je želela njega priklenit nase... Res misliš, da bi katera mislila, da če zanosi po 3 mesecih zveze, bo pa z njo ostal? Saj so ljudje res čudni, gotovo se najde tudi kaka taka, ampak vseeno mislim, da manj kot 2 od 100tih.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: punce, povejte po resnici
18.10.2012 13:29:08   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Res misliš, da bi katera mislila, da če zanosi po 3 mesecih zveze, bo pa z njo ostal?


Večja verjetnost je že. Kri ni voda, pa ne gre le za to - tudi če bi šel kljub otroku stran, je tu preživnina, stiki z otrokom, ogromno stvari, recimo da ne olajšajo življenja v drugi zvezi.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?