
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Recept za izi & hitro torto... 7.11.2012 13:47:50
|
|
|
|
ronja
|
hehe, spodaj na sliki je tud original - ampak je izgleda tako majhen, da ga nihce ne opazi Sem opazila, samo še vedno nisem vedela, kaj to bit, kot rečeno, moj fantek je za vesoljce še premali, punčki sta pa hudimano punčkasti, saj veš, da niti pravih lokov nista hotli it gledat . hehe, saj nisem mislila, da si idejo od mene pobrala, itak se nisem jaz tega spomnila:D. Samo same pinjate so zdaj povsod tu, to se režim: paštetka, uškinamam, ti,... Opazim zato, ker mi slabo vest dela, da še zdaj nisem pinjate mušnice objavla na blogu:D, pa bo kmalu 1 leto odkar smo delale:D. Tisti prijateljici pa povej, da na balkanu živimo po motu: zakaj bi enostavno, če lahko zakompliciramo:D.
_____________________________
http://vecna-optimistka.blogspot.com/
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 7.11.2012 14:18:34
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
Partnerhmm...Ali bi bili še naprej z partnerjem, če bi vas vdaril?da (
9%)

mogoče, če bi mi zagotovil da se več ne ponovi (
32%)

ne (
59%)
Število vseh glasov: 290Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!