|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2012
18.11.2012 13:04:23   
pika555
Jaz se vam pridružujem, user posted image nočem videt 16.12.!!!
Držim pasti in navijam za vseeeee vas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo decembra 2012
18.11.2012 14:30:04   
smeška83
Jaz pa user posted image pričakujem 20.12. to bodo lepi božični prazniki... user posted image

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo decembra 2012
18.11.2012 15:41:30   
jaz_sem_jaz
Punce, če katera rabi...

PRODAM čisto nov/originalen/zapakiran/z računom Femibion1(metafolin+folna kislina+vitamini) brez joda(pred zanositvijo ter do dopolnjenega 3.meseca nosečnosti), 30 tbl., uporaben do 4/2013. Cena: 7 eur.
Kupljen v LekarnaLjubljana(5/2012), pa sem pozabila nanj- zdaj pa uporabljam že Femibion2.

Več informacij na ZS ali na mail:mateja.pozitivka@gmail.com.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo decembra 2012
19.11.2012 8:54:24   
witch






user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.12.
telly (1. krog po ss)
Anonimna user posted image user posted image (1. krog)

9.12.
savanah (5. krog)

11.12.
Penny (2. krog)

16.12.
pika555

20. 12.
Shana86
S* (13. krog)
smeška83

x.12.
witch (2. krog po THL)
mamica deklicam
LittleSun
Jona Klara


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 12

NOSEČK: ______


user posted image USPEŠNOST:_____user posted image





NAVIJAČICE:
witch, Katte, Penny, LittleSun, mamica deklicam, Iskrica 86, niinii,
savanah, mojamura, Nikki34, Anonimna user posted image





_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo decembra 2012
19.11.2012 8:55:40   
witch
Dobrodošle vse nove user posted image Jona Klara tebe se pa še spomnim iz čvekanja ko si čakala prvega otročka user posted image naj vam čim prej uspe dobiti bratca ali sestrico user posted image

Počasi se približuje naš veseli december. A pridno user posted image ?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo decembra 2012
19.11.2012 9:04:34   
savanah
še malo, še malouser posted image
jooj zadnje dva dni sem hodila lulat na vsake 10min...sem mislila da mogoče se mi je pa cikel skrajšal in mogoče sem pa že nosečauser posted image (sm si že voziček izbralauser posted image user posted image )...pa so se začele bolečine v ledvicah in še peče me vse ko lulam...eh danes k zdravniku verjetno kakšno vnetje ledvic, ali pa mehurjauser posted image ... sej bo kmalu december!user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo decembra 2012
20.11.2012 10:27:53   
Nikki34
evo mene tukajle user posted image ..drugi krog s K..Nujno pričakujem user posted image 16.12. Kok bodo lepi prazniki user posted image user posted image .. Navijam pa itak že user posted image user posted image

(odgovor članu savanah)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo decembra 2012
20.11.2012 13:35:18   
00PoLoNa00
Pozdravljene punce!

Bila sem pri novemberkah, pa se mi je zgleda ta mesec ciklus malo podaljšal in sem se preselila k vam...test je danes pokazal ovulacijo, tako da okvirno pričakujem user posted image 5.12.2012. Danes bo akcija, pa da vidimo če uspe!

Vsem želim dosti sreče....user posted image

(odgovor članu Nikki34)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo decembra 2012
20.11.2012 15:43:15   
puppe
pozdravljene,

sem nova in se vam pridružujem user posted image  odločili smo se povečati družinico...pričakujemo  user posted image  15.12.2012. Tako da danes začnemo z akcijo user posted image

všeč mi je ker se tako spodbujate....navijam za vse in držim pesti, da čim prej zagledate user posted image  user posted image .

(odgovor članu 00PoLoNa00)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo decembra 2012
21.11.2012 7:41:43   
LittleSun
puppe dobrodošla med nas. Držim pesti, da vam december prinese user posted image

Jaz sem malo boljše, sem si včeraj privoščila popoldne zase, sem malo počivala in brala knjigo in sem kar malo zadihala. Je bil res težki teden za mano iz psihičnega vidika. Sedaj pa z dvignjeno glavo naprej. Veselim se že petka in pregleda.

Punce navijam, bodite pridne, aktivne, da bo december rozast.

(odgovor članu puppe)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo decembra 2012
21.11.2012 18:15:40   
EVAN78
PUPIKE NAVIJAM ZA VAS ....
ŽELIM VAM RES VESELI DECEMBER, DA VAM BI DOBRI MOŽJE PRINESLI
user posted image user posted image
Še posebej tebi witch, skupaj sva se borili eno leto-samo jaz sem bila pod drugim linkom, ker nimam več istega email sem morala menjati, če se ne motim sem bila tedi..

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo decembra 2012
21.11.2012 19:04:49   
witch





user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.12.
telly (1. krog po ss)
Anonimna user posted image user posted image (1. krog)

5.12.
00PoLoNa00

9.12.
savanah (5. krog)

11.12.
Penny (2. krog)

15.12.
puppe (1. krog)

16.12.
pika555
Nikki34

20. 12.
Shana86
S* (13. krog)
smeška83

x.12.
witch (2. krog po THL)
mamica deklicam
LittleSun
Jona Klara


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 15

NOSEČK: ______


user posted image USPEŠNOST:_____user posted image





NAVIJAČICE:
witch, Katte, Penny, LittleSun, mamica deklicam, Iskrica 86, niinii,
savanah, mojamura, Nikki34, Anonimna user posted image , puppe, EVAN78




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo decembra 2012
21.11.2012 19:10:24   
witch
Dobrodošle vse nove decmberke user posted image user posted image naj nam dobri možje vsem prinesejo pluske user posted image

EVAN78 hvala za dobre želje user posted image ja se spomnim tedija user posted image povej mi, se ne spomnim, se je tedi pobarval roza ali ne? Upam da ja in da imate doma malega razgrajača user posted image

Punce vsem in vsaki posebej sem hvaležna za vsako dobro misel, za vsako dobro željo user posted image user posted image Prav zagon za naprej dobim, ko vidim, koliko oseb mi želi dobro. Res sem že kot inventar tukaj na teh temah, ampak vem, da se bom tudi jaz enkrat selila s pikico v trebuščku user posted image


Pri meni se O počasi bliža, od najkrajšega cikla naprej. Tak da bova v teh dneh še posebej pridna.
Jaz pa že cel cikel pridno jem maco, cvetni prah, konopljino olje pije, včeraj sem začela z matičnim mlečkom. Pridan sem. Pa kakšen dekagram imam manj. Zdaj pa imajo delo samo še jajčniki, da spravijo vem eno super jajčece, pa da en super plavalček pride tja kamor je treba. Pa bom najsrečnejša na svetu user posted image

LS taki dnevi so najlepši. čajček, knjiga in dan za sebe user posted image Super, da si se malo umirila, v petek pa bodo izvidi ok. Boš videla da boš same pozitivne stvari izvedela. Pa saj veš, najina zdravnica je fajn ženska. In če nama bo pomagala priti do otročka, je pa itak super user posted image
Slabi dnevi pa veš da so vedno. Tudi mene je včeraj spet potrlo. Kolegica je noseča. Vesela sem za njo. Po drugi strani mi je pa hudo. Že tretja nosečkasta novička v enem tednu. Moram glavo dvigniti in iti optimistično naprej.

< Sporočilo je popravil witch -- 21.11.2012 19:14:00 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo decembra 2012
21.11.2012 20:42:42   
S*

IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

sedaj se vam še pridružujem jaz, enega po ivf otročka že imamo domaBO STAR 2 LETI DRUG MESEC., potem smo bili še dvakrat na ivf, ni uspelo sedaj se že trudimo 1 leto, torej tečemo 13 krog....upamo na veseli december...da obrodi sadove, sicer gremo pomladi spet v postopek.

Srečno vsem.

S*- LEPO TE JE SLIŠATI, ČEPRAV BI TE RAJE NA ONI DRUGI STRANI, KO SE POGOVARJAJO VO TEŽAVAH V TREBUHU.


SREČNO VSEM


Jona,ja lepo te je brat. A skupaj tečeva že 13.kroguser posted image Mogoče nama bo pa skupaj uspelo in nama bo 13 prinesla srečo, drugače pa nama bo pomlad sigurno naklonjena.
Oglasi se še kaj, preden se skupaj preselimo na drugi forum user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.11.2012 10:32:32   
LittleSun
witch super pridna si user posted image user posted image
Jaz sem dala začasno vse stran, jem pretežno sadje in zelenjavo, tako da moram vse dobiti od tam...o matičnem mlečku sem edino razmišljala, tudi zato ker prihaja zima.

Sem s pikecom doma, je zbolel user posted image
Jutri pa me čaka pregled...me že zdaj stiska v želodcu, ampak upam da spodbudne novice.

Lep dan vam želim in kmalu je vikend tukaj.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.11.2012 12:11:27   
EVAN78
ja witch roza se je obarvala :)-skoraj 5 kg težka punca*-rodila brez problemov v 5 minutah

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 11:19:02   
LittleSun
Samo na hitro pozdravim, potem pa počasi prosti ambulanti. Me kar stiska v želodcu in delček mene si želi, da mi nebi bilo treba, sploh po nočni mori danes ponoči user posted image ampak velik del mene ve, da je rešitev vsega in da se bo danes marsikaj razjasnilo. Poročam.

pa Lep dan vam želim

(odgovor članu EVAN78)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 14:38:22   
Penny
LittleSun, dobro opravi (če že nisi) user posted image .

(Jaz sem tudi imela danes eno nočno moro in sicer mi je G v sanjah povedal, da imam PAP B user posted image ).

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 16:22:03   
Arual
Hey. Tudi jaz se vam tukaj pridružim!!! Sem ta ciklus spet začela s klomifenom in dabrostonom, tako da user posted image user posted image pričakujem 19.12!!!!!! Upam, da bo mi zadnji mesec tega leta naklonjen.

Navijamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 20:27:04   
LittleSun
Čer

Pregled je za mano. Imam zelo nizek progesteron v LF, zgleda sploh nimam ovulacije user posted image tako kot je zgledalo že na UZ. Me pa zelo jezi, da noben ugotavlja zakaj do tega pride. Ah user posted image Čudno, ampak nisem dobila nobenih tablet, da bi se to urejalo user posted image user posted image Dobila sem napotnico za THL, na kateri v bistu piše HS, itak mi nič ni jasno in sem danes bila kljub temu, da je bila zdravnica zelo prijazna in klepetava zelo razočarana. Je pa rekla, da me bodo po THL kar naročili na IVF. Ne vem če se tega veselim, sem si v bistvu želela po naravni poti najprej poskusit. IN tudi ne vem kako je to, glede na moj nizki progesteron, da pride do nosečnosti....toliko vprašanj mi je ostalo danes neodgovorjenih, da sem še slabše, kot sem bila pred pregledom. Moram prespati, oklopiti do novega leta in samo uživati...ampak bom rabla kak dan ali dva da pridem na stare tirnice.

To je to za danes. Lahko noč user posted image user posted image

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 21:25:19   
tara.81
LS user posted image user posted image

Bi se tudi jaz preselila sem k vam. user posted image Pričakujem user posted image nekje konec leta (rečmo 29.12.). Mogoče, se pa zgodi kak čudež in začnem novo leto z user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 21:49:12   
Penny
LS user posted image
Pa saj mogoče je pa bolš, da gresta direktno na IVF, bosta mogoče prej prišla do svoje pikice user posted image .

Ne vem, mogoče si že kdaj napisala ... si kdaj delala O teste, merila BBT, opazovala sluz? Me zanima, če se odsotnost O kaj pozna pri vseh teh stvareh user posted image .

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 22:16:32   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Penny

LS user posted image
Pa saj mogoče je pa bolš, da gresta direktno na IVF, bosta mogoče prej prišla do svoje pikice user posted image .

Ne vem, mogoče si že kdaj napisala ... si kdaj delala O teste, merila BBT, opazovala sluz? Me zanima, če se odsotnost O kaj pozna pri vseh teh stvareh user posted image .



Penny sem delala O teste, od cca. 10 ciklov mi je samo v enem ciklu test pokazal drugo črtico močno, sluz je včasih pristona, včasih ne, temperature pa nisem nikoli merila. Sem pa imela v kar nekaj ciklih v času ko bi naj bila O krvav izcedek, tudi to lahko zgleda kaže na to hormonsko neravnovesje.

Kar se pa tiče IVF je pa tako.
Prvo kot prvo že imava enega otroka, ki je čudež najine ljubezni in je uspelo v prvem poskusu user posted image user posted image in sprašujem se kaj je VZROK temu, da sedaj ne morem zanostiti...zakaj je do tega prišlo, najprej bi rada to rešila.
Drugo kar je, sva oba zelo skeptična glede postopkov oploditve, ki niso naravni...razlog za to, kdaj drugič.
Tretje kar pa je, je pa strah v meni, da če nimam dovolj progesterona, potem se tudi nosečnost načeloma ne izide, se pravi, da lahko pride do pluska na testu in kasneje ss, kar pa vem, da bi me čisto zlomilo.
Sicer je pa do takrat še kar nekaj časa, tako da upam na najboljše.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 22:31:45   
witch
LS objemcke. Glej ni vazno po kaksni poti prides do otrocka, vazno je, da bo. THL ti delajo in ce je nekaj narobe naredijo se HS. Hmmm kak zanimivo. Imave iste primer. Semenceca ok, ovoluacije ni. Ti si takoj IVF dobila, ki je koliko toliko uspesen. Mene je pa dala prvo na 3 IUI, ki so vec ali manj neuspesni. Veliko ti bo na tak nacin prihranjeno. Zdravnico pa imave isto.

Kot sem ti rekla..ni vazna pot, vazen je cilj. Drzi se pa optimisticno naprej.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.11.2012 23:49:14   
tara04
Jaz se žal selim k vam. Ne da ste slaba družbauser posted image , ampak....sej veste..
user posted image pričakujem 21.12., tako da me lahko daste na seznam.
In tale december bo res čaroben za vse !

user posted image Gremo punceuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?