|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 7:58:37   
bybyka_1987
punce jaz mam izcedek ki pa je fullll elasticno vlecliva prozorna sluz...a ni to primerna za ovulacijo....dans je 22dan ciklusa?

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 10:15:14   
bybyka_1987
Se opravicujem zmotla sm se 19.dan ciklusa sem

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 10:39:03   
Penny
Lahko da ni nič, lahko si noseča, lahko imaš drugi vrh (2. ovulacija) ali pa se ti je celo ovulacija zamaknila za nekaj dni.
Guglaj egg white cm 19 cd ali pa egg white cm after ovulation.

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 11:59:24   
bybyka_1987

IZVIRNO SPOROČILO: Penny

Lahko da ni nič, lahko si noseča, lahko imaš drugi vrh (2. ovulacija) ali pa se ti je celo ovulacija zamaknila za nekaj dni.
Guglaj egg white cm 19 cd ali pa egg white cm after ovulation.


O je bila 13dan na 14,torej prejsno nedelo na pondlka!bm hvala,se kaksn mnenje prie prav :-)

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 12:11:02   
Penny
Zakaj si tako prepričana, da je bila tisti dan (13/14) ovulacija? Meriš bazalno temperaturo, delaš ovulacijske teste, kaj tretjega? Ali to praviš samo na podlagi sluzi? Sam vprašam user posted image .

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 13:05:05   
bybyka_1987
Bolecine v levi strani,voden prozorn izcedek,sluz isto prozorna bol redka,bt si ne merim ampak sm si merila v ned.in pon.pa je bila 37 potem pa nec vec.Danes pa zju3 36.6 zdaj 37!sicer se me nekaj loteva kaslam,smrkam,grlo boli!ssem pa od pondlka dalje bla 3 dni noro lacna,zadne 3 dni pa tk hitr uzaljena,za vsako stwar jokam!ampak se umirja td to!
Hjoj da se mi to se ni dogajal,k ponavadi imam 2,3dan po O skos gosto sluz vsmd do M,tokrat pa prie enx pa 2dni nc,vceraj malo!dans pa to!
Razlog zakaj je se tudi to da sm pr tamalem,zanosila s klomifenom imela tisti mesec enake bolecine in sluz k zdaj 13/14dan!
Pa od O dalje me se zgaga noro pece!Wem da ti znaki niso od nosecnosti kr je itq prehitr!razn sluz pa upam da je res da nakazuje da pa le mogoce bo kaj ;-)

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 13:19:55   
pike
Pozdravljene,

morem povedati, da sem navijala za vse vas in zase, da bi vse čimprej zagledale plusek. Sama imam policistične jajčnike, včeraj pa sem izvedela, da sem ponovno noseča. :) :)
Trudila sva se 5 krogov. Ravno v naslednjem mesecu pa sem namreravala začeti s klomifenom, ker sem ga tudi pri prvi zanositvi jemala.
Vsem soborkam želim vso srečo, ko najmanj pričakuješ, te preseneti. Imam pa doma 4 letno punčko, ki upam, da bo tudi vesela ponovnega naraščaja, čeprav bo med njima
malce večja razlika v letih.
Lep pozdrav

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 13:44:12   
bybyka_1987
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: pike

Pozdravljene,

morem povedati, da sem navijala za vse vas in zase, da bi vse čimprej zagledale plusek. Sama imam policistične jajčnike, včeraj pa sem izvedela, da sem ponovno noseča. :) :)
Trudila sva se 5 krogov. Ravno v naslednjem mesecu pa sem namreravala začeti s klomifenom, ker sem ga tudi pri prvi zanositvi jemala.
Vsem soborkam želim vso srečo, ko najmanj pričakuješ, te preseneti. Imam pa doma 4 letno punčko, ki upam, da bo tudi vesela ponovnega naraščaja, čeprav bo med njima
malce večja razlika v letih.
Lep pozdrav


(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 16:07:31   
bybyka_1987
Joj wem da sm tecka ena vlka saj sem blizu pmsa
sluz je malo gostejsa ampak je bila obarvana rahlo rdeca ampak ne cel izcedek
Predvidevam da bi mogoce le lahko bilo vgnezditweno,sicer ne wem kako izgleda ker je nikol nisem mela!edin prvi krog je bilo. Se vec goste sluzi kepica in td rdec rjavkast izcedek ampak 2dni pred M!
Nocem kaj velik upat ampak sm dobla v nedeljo k sma z dragim bla pridna da to bo pa to!
Bojim pa se razocaranja :-S

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 17:09:10   
GregUr
bybyka_1987 jst sem imela vgnezditveno, bla je rjave barve - take nitke pomešana s fuuul sluzi in to samo enkrat ko sem se obrisala na wcju. to je blo kak dan predno bi morala pridit M. Lahko pa je seveda tut sveža kri ali pa roza barve.

navijam, da je to to!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 19:58:09   
bybyka_1987
IZVIRNO SPOROČILO: GregUr

bybyka_1987 jst sem imela vgnezditveno, bla je rjave barve - take nitke pomešana s fuuul sluzi in to samo enkrat ko sem se obrisala na wcju. to je blo kak dan predno bi morala pridit M. Lahko pa je seveda tut sveža kri ali pa roza barve.

navijam, da je to to!! user posted image user posted image user posted image

tako se mi je prvic nardilo v prvem krogu 2 pred user posted image in je seveda potem prisla...zle sem pa sla na wc in nic ne sluzi ne karkoli se sledi...barva je bila sibko rdeca in dokaj malo v sluzi...
tako da ja cez 3 dni bi ze verjetno lahko testek zaznal ce je to to...hvala ( sem komaj 6dan po O)

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: II pričakujemo decembra 2012
22.12.2012 21:20:53   
Penny
pike: čestitke user posted image

bybyka: navijam, da je res VK! Časovno se kar ujema user posted image .

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.12.2012 19:48:50   
Arual
Hey.
Mene obarvajte v modro. Je tečka prišla. Nisem nič razočarana. Sva pa se z mojim odločila, da sedaj ne jem klomifena še vsaj 3-4 mesece zaradi tega, da počakama kako bo z operacijo in bova potem štartala dalje. Pa še konec maja se mi lahko obeta služba za nedol. čas, tako da bomo videli če uspe prej bom tudi zelllooooo vesela, če pa ne pa ne!!!

Držim pesti za vas. Leto 2012 mi ni naklonjeno!

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: II pričakujemo decembra 2012
23.12.2012 22:51:23   
Lanaia90
Še mene dodajte na seznamček.. smo mislili da bomo naredili malo pavze, pa smo si premislili user posted image upajmo da ta mesec bo, sva bila pridna v času ovulacije.. Dodajte me na 30.12., recimo da je to najin 5.krog, čeprav neuradno jih je bilo več.

Navijam za vse da zagledate user posted image user posted image !!

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: II pričakujemo decembra 2012
24.12.2012 9:01:13   
brioš
Tudi jaz sem tukaj...še čakamo, ta mesec smo se res čisto odklopili...tudi zato me ni bilo nič tukaj gor. Pričakujem jo konec tedna, test pa delam na 31.12....povprečno daljši ciklusi.

Srečno vsem....

(odgovor članu Lanaia90)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: II pričakujemo decembra 2012
24.12.2012 16:44:19   
witch







user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.12.
telly (1. krog po ss)user posted image

4.12.
curly user posted image user posted image

5.12.
00PoLoNa00

8.12.
Katoti user posted image

9.12.
savanah (5. krog)user posted image

10.12.
GregUr (4. krog, 1. krog z dabrostonom)user posted image

11.12.
Penny (2. krog)user posted image

12.12
Tammyvuser posted image

14.12.
Anonimna user posted image (1. krog po SS)user posted image

15.12.
puppe (1. krog)user posted image

16.12.
pika555user posted image
Nikki34user posted image
Anonimnauser posted image user posted image
anckica user posted image

18.12.
oreh user posted image user posted image user posted image user posted image

19.12.
Arual (klomifen+dabroston)user posted image

20. 12.
S* (13. krog)user posted image
smeška83user posted image

21.12.
Shana86 (11. krog, 1. krog po hsg, s klomifenom)user posted image
tara04user posted image

22.12.
pike (5. krog)user posted image
25.12.
pišanec (2. krog s klomifenom)

26.12.
Anonimnauser posted image user posted image (2. krog)
Klimtovka (12. krog)

29.12.
tara.81
lillith82 (12. krog)
cebelica_2 (1. krog)

30.12.
mamica deklicam (11. krog)
Lanaia90 (5. krog)

31.12.
monsy
bybyka_1987 (3. krog)

x.12.
witch (2. krog po THL)user posted image
LittleSunuser posted image
Jona Klara
Nessika18
brioš



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 37

NOSEČK: ___7___


user posted image USPEŠNOST:___17,14__user posted image





NAVIJAČICE:
witch, Katte, Penny, LittleSun, mamica deklicam, Iskrica 86, niinii, savanah, mojamura, Nikki34, Anonimna user posted image , puppe, EVAN78, Nessika18, mladika, Arual, curly, ta*mala, Tippi, kaatkaa, monsy, HeLenčica, GregUr, Izabelina, Ronja, lidik, aviva83, NeJa88, michelle1, anonimna user posted image ,



user posted image KLUB BELIH GAT, častne članice so: user posted image
curly, LittleSun, GregURr, witch, monsy, puppe





_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: II pričakujemo decembra 2012
24.12.2012 16:45:22   
witch
Čestitke novi nosečki user posted image user posted image user posted image
Vsem modrim pa srečno naprej user posted image
Vse, ki še čakate na barvo, pa držim pesti, da boste vse roza user posted image user posted image user posted image

Lepe praznike vam želim in čim več pluskov.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: II pričakujemo decembra 2012
24.12.2012 18:21:36   
mladika
Witch ne vem če si videla ampak,sem ti poslala ZS!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: II pričakujemo decembra 2012
25.12.2012 9:15:00   
bybyka_1987
Čestitke nowim noseckamuser posted image !mene itq ful firbec matral pa vrjetn itq dost prehit testek bil negativen,me pa dostx tk pikne.Okrog kolobarja,bradavick!

Prezivite cim bol veselo danasnji bozicni dan!srečen božič

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: II pričakujemo decembra 2012
25.12.2012 18:53:58   
pišanec
Meni je danes božiček, točno kot ura, prinesel samo user posted image

Jutri bomo manj žalostni...

Lep božič vsem,
P

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: II pričakujemo decembra 2012
25.12.2012 20:17:42   
oreh
Čestitke nosečki, vsem, ki vas je obiskala želim, da vas januarja vendarle presenetiuser posted image . Ene pa še mate upanje do konca leta, da bo. In močno, močno držim pesti, da bo.
Lepe praznike vsem!

(odgovor članu pišanec)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: II pričakujemo decembra 2012
25.12.2012 21:41:59   
bybyka_1987
vesele praznike tudi tebi...jaz bom pa tak najbol na jasnem v ponedeljek...ali bo tecka al ne...
zelim si seveda da ne...mam pa obcutek da bo prisla...

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.12.2012 8:55:46   
bybyka_1987
A je mozno-tiste katere ste uporablale teste s plodnost.si,da ti tudi ce je kaj ne pokazejo pred izostankom,?ker danes je cetrti dan po upajoce vgnezditweni in bi ze lahko zaznal saj naj bi bil obcutliv ze na 10..,
Ali pa res ni nc?kr pr sinu mi je babycheck zaznal ze 9dan po O!mi je pa ful cudno,ker se ta mesec nisem kaj velko obremenjev5a,skor totalen odklop,pa me ze od soboto k naj bi bla VK veckratn dnewn ful pikne v bradavickah,drugim sprememb ni,me pa nkol pred M bolijo,no potem sm zaprta,mal napihjena,a kar je pa na now dobila sem kar velik mozolev ki pajih ponavadi dobim seledan,dva pred M!werjetn sm mogoce le prehitra!ampak mam obcutek da se wamkmalu pri januarcicah pridruzim!
:-(

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.12.2012 9:58:36   
jona klara
tudi meni je božiček prinesel user posted image !ŽALOSTNAuser posted image user posted image




_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.12.2012 11:00:34   
lillith82
helou bejbe.

Naj vam najprej zaželim lepe praznike, ter čimveč user posted image . če ne letos, pa drugo leto.

Pri meni je neko čudno stanje. Imam povišano vročinobrez kakršnegakoli prehlada, utrujena za ****, grozljiv apetit (do zdaj sem pojedla že 2 kosa torte, pohan zrezek in francosko solato) v službi sem bila pa cele pol ure in šla domov ker sem se počutila kot da bom vsak čas zlezla skup. Ni šans da bi zdržala 10 ur na nogah, pa še masa ljudi se je zgrnila v trgovino takoj ko smo odprli. Test je sicer negativen (sem ga naredila pred pol ure), ampak je itak še 4 dni do izostanka. Sicer me že nekaj spodi navija, ampak vseeno upam da je to to.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?