|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2012
24.11.2012 7:16:01   
oreh
Pozdravljene!
sem povsem obupala nad RR, računalnik mi ne dela tako kot bi mogel in mi sploh ni hotelo poslati, karkoli sem napisala.
upam, da tokrat uspe.
LS, pa je rekla, da je nizek progesteron problematičen, kljub zdravilom? saj se zato dobiva prometriuum, dabroston...
Vem, da je šok za žensko, ko sliši take informacije kot si jih ti, sploh, če vama je uspelo v prvo narediti sončka. Pa vem, da boš kmalu spet na nogah, ker si močna oseba. Glede IVF pa bosta že naredila tako kot je prav.
Sem bila danes na 1uz pri rešu in po njegovo je kljub konjski dozi zdravil, situacija poden od podna in sem ga vprašala, kako je to mogoče. Pa je rekel, da to je mati narava. tudi športnik je lahko še tako vrhunski, pa mogoče nikoli ne bo stal na prvi stopnički, zato lahko si zanosila v prvo, ene v prvem IVFposkusu, ene pa kar konkretno kasneje. Tudi jaz sem v prvo in potem ss, pa poglej me kje sem zdaj.
Hočem ti povedati, da si ne razbijaj glave zakaj (no, malo žeuser posted image ). Ko danes do 17h zbereš moč in energijo, uživajte v troje, pred nami je veseli december in pojdite svojim sanjam naproti (sej veš kaj mislimuser posted image ).

curly čestitke za minus.Vsem nalulanim pluskom seveda tudi želim srečno. user posted image


(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo decembra 2012
24.11.2012 8:08:26   
LittleSun
witch ni bilo vilme, je bila ena druga zdravnica. Potem je ok, da mi na napotnici piše HS? Ko kličem pa se naročim na THL?

Orešek moja user posted image ravno o tem jaz govorim...o mati naravi user posted image user posted image je že nek razlog, da je tako in ne glede na to, kako se trudiš se bo zgodilo kot mora biti. In zato sem tudi skleptična glede IVF oz. vseh postopkov, ki so nenaravni. Mah...bo treba veliko premislit in razmislit in se potem odločit..je še kar nekaj časa do takrat.
In kaj je rekel Reš kako naprej v tvojem primeru? Joj kako stiskam pestke zate in za vse stare borke.

Glede nizkega progesterona pa je ravno v tem je problem, da ni govorila nič o zdravljenju in o tem kako je to problematično in kako se to rešuje. In to me tako moti v našem zdravstvu user posted image . Morda si preveč razbijam glavo z nekimi stvarmi. Danes sem že boljše, sem prespala.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo decembra 2012
24.11.2012 13:41:52   
Shana86
Hej punce! Še malo, pa bo naš mesec user posted image Moja se je prikazala z enodnevno zamudo, zato spreminjam datum:

21.12. Shana86 (11. krog, 1. krog po hsg, s klomifenom).

Navijam user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 13:37:31   
pišanec
živjo punce,

selim se iz novembra direktno v december.
user posted image pričakujem 25.12 - se mi zdi kar idealen datum user posted image
sicer bo to drugi krog s klomifenom in res upam, da uspe, sicer pa z naslednjim letom na IVF.

držim pesti vsem in da bo tale december res user posted image lep.
p

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 15:11:18   
Anonimen
Še jaz se pridružujem čakanju...ta mesec bi bilo res super zagledat user posted image user posted image
Torej...če m ne bo do 16.12., delam test.

Trenutno pa čakam na O..prejšnji mesec je nisem čutila, bomo videli kaj bo sedaj.


Anonimnauser posted image

(odgovor članu oreh)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 16:13:57   
Nessika18
DaaN user posted image

Prišla sem malo pokukat kak ste tle, še malo pa se začne vaš mesec, držim pesti da bo čim več user posted image

Pošiljam vam dosti dosti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.s. Mene prosim med navijačice.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, ne v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš nekoga rad."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 16:16:11   
GregUr
No, da se še jst pofočkam pri decembrkah. nekako se ne morem odlepit od novembra, ker sem bla tko malo časa z njimi dokler ni prišla user posted image , tko da je za ta cikel O očitno že mimo, včeraj zvečer je bil O test +, danes zjutraj pa -, tko da predvidevam da se je vse skupaj zgodilo tekom noči user posted image

za na seznamček pa ne vem. do 6.12. sem na dabrostonu, pol pa ne vem kolk časa naj bi jo čakala če nama ni uspelo... tko da po moje 10.12. bi mogu bit en tak realn datum. je pa to najin 4. krog, prvi z dabrostonom.

navijam za vse, še posebej za vas, starine, user posted image res bi bil že čas da greste še na kakšno drugo temo user posted image pa seveda vzamete vse nas s seboj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 17:03:55   
Shana86
GregUr: glede O ni važno, kdaj postane ovul.test negativen. (Je važno, da sploh postane negativen, ker tako veš, da ga ne mešajo drugi hormoni.) Važno je samo, kdaj je bil pozitiven. Ker nekako 12-36 (48) ur po pozitivnem bo ovulacija. Tako da tudi če je bil včeraj popoldne +, danes zjutraj pa -, še ni rečeno, da je O že bila. Jo ponavadi čutiš? Jaz jo, test je bil pozitiven en dan prej, na dan O pa je bila samo še bleda črtica. Tako da fora testov naj bi nekako bila, da ko je enkrat pozitiven, naslednjih 48 ur user posted image na polno user posted image

Punce, ki ste že šle na laparoskopijo: samo eno firbčno vprašanje - a če je diagnostična laparo in najdejo pco, a naredijo drilling?

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 18:27:37   
Anonimen


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.12.
telly (1. krog po ss)
Anonimna user posted image user posted image (1. krog)

5.12.
00PoLoNa00

9.12.
savanah (5. krog)

10.12.
GregUr (4. krog, 1. krog z dabrostonom)

11.12.
Penny (2. krog)

15.12.
puppe (1. krog)

16.12.
pika555
Nikki34
Anonimnauser posted image

19.12.
Arual (klomifen+dabroston)

20. 12.
S* (13. krog)
smeška83

21.12.
tara.04
Shana86 (11. krog, 1. krog po hsg, s klomifenom)

25.12.
pišanec (2. krog s klomifenom)

29.12.
tara.81

x.12.
witch (2. krog po THL)
mamica deklicam
LittleSun
Jona Klara


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 21

NOSEČK: ______


user posted image USPEŠNOST:_____user posted image





NAVIJAČICE:
witch, Katte, Penny, LittleSun, mamica deklicam, Iskrica 86, niinii, savanah, mojamura, Nikki34, Anonimna user posted image , puppe, EVAN78, Nessika18

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 19:28:25   
GregUr
shana86 no glede na to, da je O test pozitiven, ko je raven hormona na MAX, pol se lahko predvidi, da če je naslednje jutro test negativen, da je raven hormona na MIN. ko pa je hormon na MAX, se zgodi ovulacija. v enem trenutku, takoj zatem pa začne naraščati progesteron. tko da to mi je logično da je očitno bla O med pozitivnim in negativnim testom enkrat. ni možno? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 19:46:06   
Penny
A ni tako, da ko sta črtici enaki, bo O v roku 24-36 ur, če je testna močnejša od kontrolne bo pa O v roku 12-24ur? Ker LH vrh se zgodi pred ovulacijo, ne med ...

(Moj O test je danes že opazno bolj švoh, tako da je bil očitno včeraj moj vrh.)

< Sporočilo je popravil Penny -- 26.11.2012 19:47:22 >

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo decembra 2012
26.11.2012 20:39:53   
Shana86
GregUr ni čisto tako user posted image Test meri vrh LH, ki se zgodi določeno obdobje pred ovulacijo in jo sproži. Tudi če je test že negativen, je lahko O prav tisti trenutek (LH vrh lahko traja samo 12 ur, O pa mu sledi v nekje 24-36 urah). No pa saj ni važno, ko enkrat vidiš tisti dve približno enaki črtici, si super mega srečna, ker najbrž ovulacije imaš, in naslednja dva dneva skačeš po svojem user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 8:44:17   
Penny
Danes pa BBT 36,19. Ne vem, kaj naj si mislim ... Očitno je tisto včeraj za ven vržt user posted image .

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 10:45:46   
GregUr
penny hahahaha smo na istem s to BT. GROZA! user posted image včeraj narastla na 36,5, za danes sem pričakvala minimum 36,8, ah ne, pade na 36,3! user posted image ah ja...
Shana hvala za razlago user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 11:18:08   
Penny
GregUr Jao, jao user posted image . Zgleda bova morali počakat, da vidiva kaj bo jutri in naprej. A prejšnji mesec si imela enako?

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 12:13:54   
GregUr
mah kjeee, prejšnji mesec sem mela ko iz učbenika graf!! user posted image 16., 17. in 18. dan je naraščala, tko da sem mela 17. dan proglašen za O. pol je pa vztrajala do enga dneva pred M na višini user posted image zdej pa kr neki. pa še Dabroston jemljem, ok, sej je špuk v morje po besedah Pušenjaka kao ta dodan progesteron, ampak vseeno, je. in naj bi bil termični hormon, ki se pač dviguje in spušča ter nakazuje to s temperaturo. tko pa kr en šit. teta dva grafa sploh nista primerljiva. ko da bi od ene druge ga vzela, al si pa zmislala te vrednosti user posted image zato sm pa še tok bol vesela da sem se ta cikel odločla tut za O teste. ker če ne bi se že čupala trenutno user posted image pa obolevala user posted image


(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 12:16:38   
GregUr
user posted image

a vidiš to grozo?! user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 12:38:39   
Penny
Jaz imam pa bolj hribček, ti imaš bolj gore, kot vidim user posted image . Sam una moja snežinka tm gor ven buta user posted image . Nisem mogla začet merit 1. dan ciklusa, ker sem kasneje dobila termometer. Pa vmes sem mi par dni ni dalo user posted image .
user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 12:56:35   
GregUr
hahaha js sm bol gorska, ti pa hribovska rožca user posted image maš pa res uno snežinkico tam gor čist tko... pozabljeno user posted image zakaj pa nimaš povezane s sosednjima pikama? user posted image brezupni primeri user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 13:06:02   
Penny
Izobčila sem jo, ker je bla lumpa user posted image . Ne, saj veš, ta je od včeraj, ko sem merila 2 uri pozneje kot ponavadi+čuden vzorec spanja. Se bom konec meseca odločila, če jo vzamem nazaj, za zdaj ostaja zunaj :) .

PS: preveč čvekam, komaj sem prepričala forum, da mi odpre okno za odgovor user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 13:29:57   
mladika

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

GregUr: glede O ni važno, kdaj postane ovul.test negativen. (Je važno, da sploh postane negativen, ker tako veš, da ga ne mešajo drugi hormoni.) Važno je samo, kdaj je bil pozitiven. Ker nekako 12-36 (48) ur po pozitivnem bo ovulacija. Tako da tudi če je bil včeraj popoldne +, danes zjutraj pa -, še ni rečeno, da je O že bila. Jo ponavadi čutiš? Jaz jo, test je bil pozitiven en dan prej, na dan O pa je bila samo še bleda črtica. Tako da fora testov naj bi nekako bila, da ko je enkrat pozitiven, naslednjih 48 ur user posted image na polno user posted image

Punce, ki ste že šle na laparoskopijo: samo eno firbčno vprašanje - a če je diagnostična laparo in najdejo pco, a naredijo drilling?


Tako je.Ko ti delajo laparoskopijo,ki je vedno diagnostična in če kej najdejo kar ne štima na rodilih potem to tudi popravijo.V tvojem primeru,če imaš pco ti bodo naredili drilling,če bo to potrebno,da ne odpirajo dvakrat!


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 14:25:41   
Tammyv
jaz je ne pričakujem okoli 12.12. V četrtek imam pregled pri ginekologu, da vidimo kaj pravi...

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 14:27:37   
LittleSun
mlaaadikaaa kako si kaj? lepo da si se oglasila.

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 14:30:36   
Night
GregUr, zakaj pa si meriš BT, če imaš dabroston? A ne vpliva to na rezultate? Drugače pa glede na tvoj graf očitno še nisi ovulirala ali pa ti temperatura pač še ni narasla. Sluz si kaj spremljaš? Meni se zdi to bolj zanesljiv pokazatelj. Včasih pa pride tudi kakšen anovulatoren cikel, tako da ne si preveč belit glave s temi temperaturami. Jaz imam lepe grafe, ampak še vedno ne zanosim, tako da ... Zakaj pa jemlješ Dabroston? Ta pomaga le v primeru, da ti rumeno telesce začne prehitro propadati. Jaz bom ta mesec spet jemala Utrogestan, ker imam izcedek cel teden pred M.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo decembra 2012
27.11.2012 14:50:28   
Shana86
mladika hvala user posted image Načeloma naj pco ne bi imela, ampak ker ne zanosim, mi je G rekel, da je laparoskopija naslednji korak (pred ivf). No saj je logično, da te ne dajo v splošno anestezijo in režejo trebuh, potem pa rečejo 'aha tole bo enkrat za narest' in zaprejo user posted image

GregUr tudi meni se zdi, da O še nisi imela. Odloži termometer in user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?