|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj ste peljale svoje dojenčke prvič k z...
16.11.2012 13:14:13   
Melia
še moje mnenje:
doma imamo 2,5 letnika in še nismo bili pri zobozdravniku.
zobe si že skoz kar jih ima ščetkamo intenzivno zjutraj in zvečer. oba z mojim sva mahnjena na čiste zobe in na ustno higieno, tako da sva malemu res takoj začela ščetkat. in zdaj ima res lepe, bele zobe, ravne, brez oblog....
ne vem zakaj bi ga morala vozit k zobozdravniku...jaz ga nisem....ga bom že ko go potrebno....

vsak se naj pač sam odloči.....ni nekega pravila.

lp

(odgovor članu vessk)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
16.11.2012 13:27:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu caramel)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
16.11.2012 13:29:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vessk)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj ste peljale svoje dojenčke prvič k z...
16.11.2012 14:02:06   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN


IZVIRNO SPOROČILO: caramel

Pri nas je prvi pregled okrog 1. leta.
Drugače pa je res pomembno predvsem redno čiščenje zobkov (že od začetka s krtačko in malo zobne kreme), pa seveda čimbolj zdrave navade (pitje vode/nesladkanega čaja...).


ja pa brez sladkarij itd
in zobna pasta naj bo una rozasta TASLADKA..... Prosim no, sladkarije niso krivci za karies, to bi pa zdej že lahko vedli. karies povzroča nečiščenje zob in ne sladkor


Sicer ne vem, zakaj si citirala mene - se strinjam da je glavni krivec za karies nečiščenje zob. Vendar pa pitje sladkanih pijač vsekakor ni v pomoč, sploh pa ne ponoči (nekateri otroci imajo ponoči v steklenički sok/sladek čaj/čokolešnik...). Je pa nekaj povsem drugega, če otrok tekom celega dneva pije sladko pijačo ali pa če enkrat na dan poje sladkarijo (mimogrede - moja tamala jo tudi). Ker sladkor (oz. OH) vsekakor vpliva na nastanek kariesa, pri čemer pa ni najpomembnejša količina zaužitega sladkorja, ampak pogostost uživanja.
Zobna pasta pa obstaja tudi še kakšna druga kot rozasta sladka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj ste peljale svoje dojenčke prvič k z...
16.11.2012 14:56:01   
Najaa
Mi smo šli prvič z obema okoli 1.leta. Ko sta dobili prvi zobek, sem jima čistila s tetra cunjico, imeli sta pa tudi zobno ščetko in me oponašali pri umivanju. Zobne paste na začetku nisem dajala, pol pri kakem letu in pol sem začela. Obe sta dolgo imeli lepe zobke, tamala jih ima še vedno. Umivata si jih zjutraj in zvečer, s tem da zjutraj si lahko sami, zvčer pa pol še jaz zdrgnem. Ima pa tavečja zaradi ogromno zaužitih AB precej kariesa in že kar nekaj zvezdic.
Kar se tiče zobozdravnika in 1-letnega otroka... ne vem no, sej zato pa je otroški zobozdravnik za take male in menda bo znal otroka toliko zanimirat, da mu bo pa 10 sekund usta odpru. No našim zobozdravnicam je vedno ratalo.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
16.11.2012 15:41:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu caramel)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
16.11.2012 16:14:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kdaj ste peljale svoje dojenčke prvič k z...
16.11.2012 17:21:13   
ZARA
Pismo, ne spomnim se ravno najbolje. Kakšne slabe 3 leta je imela, ko je dobila vabilo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kdaj ste peljale svoje dojenčke prvič k z...
16.11.2012 17:23:33   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Me zanima kako dojenčka prepričate, da odpre usta oz. jih drži odprta user posted image

Pašteta user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
17.11.2012 13:55:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kdaj ste peljale svoje dojenčke prvič k z...
22.11.2012 11:57:26   
Kora80
pri nas smo dobili vabilo za otroškega zobarja pri 10 m. naš je šel, pa še sploh nobenega zoba ni imeluser posted image potem smo hodili redno na pol leta. pri treh je zadnji pregled in neko predavanje o pravili negi zob. potem pa si moraš izbrati svojega zobarja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?