|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 9:56:27   
Paštetka
Tutan, evo v albumu (ni imel samo ene) user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 9:58:16   
Tutan
A si malo nor user posted image , jaz take dekoracije torte ne spacam skupaj nikoli user posted image . Ok, zavit v tičino, pa zgladit, pa kake kroge gor nalepit, tole je zame vsa umetnost, samo tole, pa sploh tisti barcelonin dres. + všeč mi je vaša stena v kamnu user posted image
+ kokos z gresom je tudi odlična fila ja, pa simpl, pa trotl ziher.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 9:59:25   
Tutan
Pa cupcakesi so tudi vsi po vrsti čudoviti.
Pa igralci tudi user posted image user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:01:08   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Meni je tako super delati torto, ker se bisvtiti zelo hitro ohladijo in so črte ravne user posted image . Pa biskvit se speče v 15 minutah.




Nimam teh težav, ker mam rezilo za oblate rezatuser posted image in so vsi enako debeli. Dolžina peke pa me ne moti, vmes lepo pospravim, pomijem, naredim kremo, se spočijemuser posted image




Pri meni je pa problem v tem, da te hitre variante tort, ala nutelina, navadni biskviti z kremicami itn, ful dostikrat kar tako spečem. In potem se mi zdi, da je za rojstni dan potrebno kaj bolj komplicirat. Ne zato ker preprosto ne bi bilo dovolj dobro. Je pa fino, da je malo drugače - recimo 1x letno user posted image


Si kompliciraš življenjeuser posted image
Jaz tale prvi biskvit brez moke uporabljam večkrat, ampak za različne torte. Ali dam samo 1 oblat in čez na debelo premažem čokoladni muesse. Ali dam spodaj tale oblat, potem nutelino kremo, pa oblat iz kokosove moke in beljakov (tudi brez moke), celo torto premažem s čokoladno kremo- njami. ali pa kombinacija zgoraj opisanih receptov.

Nutelino torto sem probala na skoraj vseh RD, pa mi ni nikjer potegnil biskvituser posted image , čudni smouser posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:03:57   
Paštetka
hehe, meni je pa najhuje barvat ticino maso user posted image . drugače se mi je ticina masa na tiste igrišču malo ponesrečila. Sem čakala sosedo, da mi pride pomagat dat jo na torto, ker je bila prevelika za moje roke in se je v 8 minutah tako strdila, da je bila cela v gubicah. Pa sem potem bila primorana narediti okrog še travo in jo okitit, da ni bilo videti gubic user posted image . Sicer sta pa svaljke za travo maladva z veseljem delala in jih vmes pol pojedla user posted image . Tisti barcelonin dres, pa je čist simpl. Preoblečeš v rdečo, potem pa samo modre in rumene trakce trake zalimaš gor.
Igralci so pa prišli po pošti iz Kitajske user posted image . Sem vsakega posebej z žajfo umila, pa pod njih sem dala posebno plast ticine, ki sem jo potem odvrgla, da slučajno ne bi kakšne kitajske kemije spustili user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 26.11.2012 10:06:16 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:05:26   
Hope2
Tele z dresom pa nisi pokazala. vauuuu. user posted image

kaj si dala na cupcake- kakšno kremo?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:07:40   
Tutan
Pa je fino, a ni, da 1x letno malo menjaš recepte user posted image
Čeprav je rizično tisti en dan prej, ko se ti sanja ne, ali ti bo vse skupaj uspelo (recimo eno leto sem delala schwarzwaldsko torto in tisti biskvit zanjo je ubibože user posted image in potem sem pekla tisti biskvit kot nora večx, da sem sestavila 3 oblatne user posted image )

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:07:50   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Tele z dresom pa nisi pokazala. vauuuu. user posted image

kaj si dala na cupcake- kakšno kremo?


Kaj res ne? user posted image

joj, na pamet kreme več ne vem, imam pa sprintano user posted image , ti javim. Itak je ta krema bila zakon, so jo deca najprej dol polizali user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:09:12   
Tutan
Paštetka user posted image user posted image user posted image
Jaz sem naročala iz Kitajske dodatne konzole za xbox, pa jih nisem tako glancala, čeprav mislim, da jih majo otroc več v ustih, kot pa so imeli ti tvoji igralci stika s torto user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:10:19   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Pa je fino, a ni, da 1x letno malo menjaš recepte user posted image
Čeprav je rizično tisti en dan prej, ko se ti sanja ne, ali ti bo vse skupaj uspelo (recimo eno leto sem delala schwarzwaldsko torto in tisti biskvit zanjo je ubibože user posted image in potem sem pekla tisti biskvit kot nora večx, da sem sestavila 3 oblatne user posted image )


hehe, zakaj misliš, da sem jaz ene mesec prej spraševala za recepte in variacije? Da sem potem prej probala par variant user posted image . In zdaj definitivno ostanem nekaj časa pri tem receptu.
Sem imela prej recept za čokoladni biskvit: res tudi odličen...vendar smo se ga naveličali. V bistvu je bil recept za šarkelj, sočen, s koščki čokolade.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:16:53   
ronja
Tutan, lej, takole vse zgledajo pop up kartice, najenostavnejša je res varianta s temi tabsi, maš pa kot vidiš na 1. linku še čudo drugih, težjih variant. Enkrat ko bom mela čas (beri: ko bom stara in betežna in upam da še mela kolikortoliko spretne roke:D), bom naredila take s tistimi stopnicami, tisto mi je hudooooo, kaj takega recimo...

jagode + mascarpone krema = toplo priporočam!

Paštetka, a gol je bil za pojest? Mislim, si ga ti naredila? Če ja, svaka čast!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:19:09   
ronja
Pa je fino, a ni, da 1x letno malo menjaš recepte user posted image
Čeprav je rizično tisti en dan prej, ko se ti sanja ne, ali ti bo vse skupaj uspelo (recimo eno leto sem delala schwarzwaldsko torto in tisti biskvit zanjo je ubibože user posted image in potem sem pekla tisti biskvit kot nora večx, da sem sestavila 3 oblatne

Ma, kaj komplicirašuser posted image , jaz vedno probavam nove recepte, zelo redko delam enega, ki sem ga že - to čast ima samo par receptov:D. Sicer pa vsakič delam po novem receptu in dobi naslovnik vsakič drugačno torto, pa se niso še nikoli pritožili:). Če mi v receptu kaj sumljivo zgleda, pa prilagodim, pa je. Da bi še probe delala prej, ma ni šans! Že tako naredim za vsak rd par tort (za naše)...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:19:46   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Pa je fino, a ni, da 1x letno malo menjaš recepte user posted image
Čeprav je rizično tisti en dan prej, ko se ti sanja ne, ali ti bo vse skupaj uspelo (recimo eno leto sem delala schwarzwaldsko torto in tisti biskvit zanjo je ubibože user posted image in potem sem pekla tisti biskvit kot nora večx, da sem sestavila 3 oblatne user posted image )


Jaz vedno prej probno naredim, če dobim kak nov recept, smo požeruhi, mam čas in pol se igram. Z veseljem zmažemo te probeuser posted image Čeprav ob finalu se mi zna vedno kaj zakompliciratuser posted image sme tudi kot ronja, ko vedno kaj spremenim ali pa preveč pogumna ratam, pa probam izboljšatuser posted image .

pROBE SO BOLJ zato, da se jeuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.11.2012 10:23:08 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:25:30   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa je fino, a ni, da 1x letno malo menjaš recepte user posted image
Čeprav je rizično tisti en dan prej, ko se ti sanja ne, ali ti bo vse skupaj uspelo (recimo eno leto sem delala schwarzwaldsko torto in tisti biskvit zanjo je ubibože user posted image in potem sem pekla tisti biskvit kot nora večx, da sem sestavila 3 oblatne

Ma, kaj komplicirašuser posted image , jaz vedno probavam nove recepte, zelo redko delam enega, ki sem ga že - to čast ima samo par receptov:D. Sicer pa vsakič delam po novem receptu in dobi naslovnik vsakič drugačno torto, pa se niso še nikoli pritožili:). Če mi v receptu kaj sumljivo zgleda, pa prilagodim, pa je. Da bi še probe delala prej, ma ni šans! Že tako naredim za vsak rd par tort (za naše)...



Jaz še tudi v življenju nisem delala štihprobe user posted image
Tudi ko sem delala neko makovo torto z mangom al papajo (od tega je že kar nekaj let, cca 10let in so bili začetki moje peke user posted image ) za atijevo 50letnico, kjer je bilo kar nekaj ljudi, tega nisem počela. In torta je bila odlična, samo hudič je, ko sem recept založila in ga ne najdem - tako da če ga katera ima, se res toplo priporočam, vem, da je bil iz ene knjige (mislim, da je bila knjiga bela).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:29:13   
Hope2
p

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.11.2012 10:31:20 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:30:57   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

vem, da je bil iz ene knjige (mislim, da je bila knjiga bela).



user posted image user posted image user posted image

sliši se pa omamno, bi jaz tudi recept, sam maka pa nimamouser posted image . sem že paštetkine slike gledala v albumu in se slinila čez tiste makove kocke

probaj tu najti https://www.google.ae/#hl=en&tbo=d&spell=1&q=poppy+seed+cake+with+mango&sa=X&ei=GjezUIuuK4bRrQfmxIGICQ&sqi=2&ved=0CCkQvwUoAA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=744deb96dafa9a77&bpcl=38897761&biw=1440&bih=807

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.11.2012 10:33:41 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:32:24   
Tutan
Pa to je edina dobra informacija, ki se je spomnem user posted image user posted image

Zakaj nimaš maka? Ok, vem, da ti živiš v tujini (nekako sem uspela to iz tvojih postov izluščit že v preteklosti), samo a ni mak pa res eno tako svetovno živilo? user posted image A ti ga pošljemo?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:33:59   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Pa to je edina dobra informacija, ki se je spomnem user posted image user posted image

Zakaj nimaš maka? Ok, vem, da ti živiš v tujini (nekako sem uspela to iz tvojih postov izluščit že v preteklosti), samo a ni mak pa res eno tako svetovno živilo? user posted image A ti ga pošljemo?


mislim, da bi ga zarubili, njo pa izgnali v domovino user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:36:31   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Pa to je edina dobra informacija, ki se je spomnem user posted image user posted image

Zakaj nimaš maka? Ok, vem, da ti živiš v tujini (nekako sem uspela to iz tvojih postov izluščit že v preteklosti), samo a ni mak pa res eno tako svetovno živilo? user posted image A ti ga pošljemo?


Ja za nas ja, ampak tu je prepovedan. sem ga ene 2x švercala, 1x celo sestra, ampak zdaj so me že preveč prestrašili z zaporom. Če te dobijo si v riti oz v "luknji". Mi ni jasno zakaj, ker je jasno, da gre le za namen peke , celo z zdrobljenim makom s sladkorjem, si kak džanki res ne more kaj pomagatuser posted image . Ej ne sprašuj, čudna so ena potauser posted image

Gor maš link, če tikaj pomaga pri makovi torti

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.11.2012 10:37:02 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:36:58   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Pa to je edina dobra informacija, ki se je spomnem user posted image user posted image

Zakaj nimaš maka? Ok, vem, da ti živiš v tujini (nekako sem uspela to iz tvojih postov izluščit že v preteklosti), samo a ni mak pa res eno tako svetovno živilo? user posted image A ti ga pošljemo?


mislim, da bi ga zarubili, njo pa izgnali v domovino user posted image


A bi jo imeli na sumu, da bo izdelovala opij? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:37:37   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Pa to je edina dobra informacija, ki se je spomnem user posted image user posted image

Zakaj nimaš maka? Ok, vem, da ti živiš v tujini (nekako sem uspela to iz tvojih postov izluščit že v preteklosti), samo a ni mak pa res eno tako svetovno živilo? user posted image A ti ga pošljemo?


mislim, da bi ga zarubili, njo pa izgnali v domovino user posted image

to bi še bil fajn scenarijuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:38:53   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

naredi mangov mousse za v sadno torto... ful dobrega okusa pa hudo lepe barve! :)


Recept, recept user posted image



Ma jaz delam po obcutku. Za najbolj simpl rabis eno piksno zmiksanega manga (cca 500 ml), zelatino in sladko smetano. Smetano stepes, lahko tudi s kremfixom, da bo bolj trda. Zelatino namocis, jo razpustis v malo tople mangove kase in jo potem vmesas v preostalo kaso (jaz dam toliko zelatine, kot jo je treba za pol litra tekocine, plus se malo, da je res fino trdo).
Potem je treba samo se vmesat skupaj. Najbolj fajn je, da das nekaj zlic stepene smetane v kaso, zmesas in nato to zlijes v preostalo smetano, ki jo zdaj vmesas zelo narahlo. In potem zlozis torto in vrzes v hladilnik, dokler se ne strdi. Pa sestavljat moras v tortnem modelu, ker sicer ti bo masa ven lezla pri straneh.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 10:51:55   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

vem, da je bil iz ene knjige (mislim, da je bila knjiga bela).



user posted image user posted image user posted image

sliši se pa omamno, bi jaz tudi recept, sam maka pa nimamouser posted image . sem že paštetkine slike gledala v albumu in se slinila čez tiste makove kocke

probaj tu najti https://www.google.ae/#hl=en&tbo=d&spell=1&q=poppy+seed+cake+with+mango&sa=X&ei=GjezUIuuK4bRrQfmxIGICQ&sqi=2&ved=0CCkQvwUoAA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=744deb96dafa9a77&bpcl=38897761&biw=1440&bih=807



Sem se spomnila še enega pomembnega detajla - v kremi je bila skuta, če me spomin ne vara. gre gleda t user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Tortarce, na pomoč z idejami
26.11.2012 11:44:00   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ja, nočem simpl puhastega biskvita user posted image , tistih sem že naredila malo morje user posted image Hočem močnega, kompaktnega


Močen in kompakten čokoladni biskvit je vsekakor tale. Toplo priporočam!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
26.11.2012 14:19:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Regrat – zdravilna rastlina
Regrat je poznana in priljubljena rastlina. Nabirate jo lahko skozi vse leto, največkrat pa se regrat znajde na mizi pra...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?