|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 9:41:00   
bybyka_1987
ja jaz mam tudi obcutek da ta mesec nismo spet ne uspeli vse spremembe so odsle :S
zdaj se ne pocutim nic kaj drugace kot standard pred user posted image edino tecna sem pa res na3 :)
sicer se imam vedno upanje da je v ponedeljek ne bo....
je pa drgace to moj 3 krog,hcerka je prisla po dveh nezascitenih odnosih cist nenacrtovano,sin je trajal leto in pol,tudi verjetno zato ker sem imela zdravstveno ginekoloske probleme...in poseg LLetZ...nato tri mesece cakanja in prva doza klomifena in v prvo zagrablo....sicer so poleg zdrvja se vrjetno pri sinu bli drugi dejavniki vec kg in kadilka...seveda sem potem prenehala takoj k sem zagledla plusek....no danes pa je kg manj,zdravstveno naj bi bilo vse ok,nekadilka,in celo prvic jemljem ze od zacetka poskusanja elevit :)

upam da bom cimprej zagledala user posted image user posted image in da ne bo spet trajalo ..."tako "dolgoo...vem da se nekatere se dlje trudijo....definitivno pa z klomifenom nocem vec zanosit...
sem pa stara 25 in pol...moja sonckadoma pa 6,6 in 3,6 :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 9:46:49   
ta*mala
Meni je božiček prinesel user posted image , ki sem jo tokrat vesela... sem res upala, da se ne bo zavleklo, tako kot pri nekaterih po ss...je razlike samo 2 dni od običajnega ciklusauser posted image čist vesela... zdj pa čakam da G začne delat (zgleda ma dopust), ker moram na pregled nekje med 12-14 dnem ciklusa, da pogleda, če mam vse oz. da nimam kaj viškauser posted image pol pa akcija, če bo vse tko k mora bituser posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 9:53:56   
bybyka_1987
ooo drzim pesti da bo vse ok...da cimprej zagledas user posted image
jaz sem danes samo eno....torej je bil negativen...jaz sem vedno tko neucakana da verjetno se bom kaksnega do pondelka nardila....ceprow mam obxutek da bo user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 10:03:50   
ta*mala
bybyka, meni je novembra test pokazal šele nekaj dni po izostanku M... tko da ne bit tok neučakanauser posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
27.12.2012 11:26:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 11:26:10   
bybyka_1987
heheh ja upanje je res se ja user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 11:28:31   
bybyka_1987

IZVIRNO SPOROČILO: michelle1

bybyka - ja, res, zakaj si tako neučakana? Če niti user posted image  še nisi dobila, oziroma vsaj počakaj, da izostane, pa potem naredi test. Vmes pa se ne obremenjuj toliko. Zase lahko rečem, da sem v celem svojem življenju naredila samo štiri nosečniške teste, ravno toliko, kolikokrat sem bila tudi dejansko noseča. Pri meni je vedno zanesljiv pokazatelj izostanek user posted image . Vem, da včasih tudi ta spodleti, ampak to so res redki pojavi.



ja pri hcerkici sem jo mela redno 2 meseca isto mocno in obilno kot ponavadi,je bla en mesec celo 2x po teden dni....3mesec je pa bila en dan in izredno sibka grem dohterci in ja nardima test +...cas nosecnosti 10t5d user posted image pr sinku pa ze takoj izostala :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 15:15:23   
Perzefona*
Še ena med vami, ki čaka user posted image / user posted image user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bodoče nosečke
27.12.2012 21:30:34   
Žabinčica
Hej, meni spet! danes to polje za odgovor ni hotelo odpret fulll dolgo. Vmes že obupam, preden uspem kaj napisat user posted image .

Sem vas prišla le na kratko pozdravit, ker je že pozno, imamo pa jutri en tak zelo deloven dan, tako da danes ne bo nič kaj veliko od mene... Sem pa bila presenčna da se vas je v teh dneh, ko me ni bilo tukaj toliko nabralo user posted image . Dobrodošl vse nove user posted image Perzefona, ta*mala, bybyka in anonimna (milim da nisem noben pozabila).

Vsem želim lep preostanek praznikov in veliko dobrega v novem letu, pa čim prej kak user posted image user posted image , ko začnte delat na njem...

(odgovor članu Perzefona*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
28.12.2012 7:44:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bybyka_1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bodoče nosečke
31.12.2012 14:01:46   
ta*mala
user posted image

Staro leto se počasi poslavlja, novo pa že vztrajno trka na naša vrata... Želim vam, da bi bilo leto 2013 najsrečnejše, najuspešnejše, polno optimizma, z veliko nalulanimi pluski, polno dobro izkoriščenih plodnih dni, veliko veliko seksa iz ljubezni in polno izpolnjenih želja. Naj vam prinese obilo zdravja, veselja, predvsem pa, da najdete srečo v majnih stvareh. :-)

Lepo praznujte!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
1.1.2013 22:25:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
2.1.2013 22:45:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bodoče nosečke
3.1.2013 19:00:26   
ta*mala
ojla user posted image
Ja, ja... novoletne zaobljube... js bi tud mogla nehat tok jest, pa nehat kadit, pa več pit... pa še kej. Pa se ne morem še zbrcat... Po drugi strani pa, zakaj bi hujšala, če se mislem itak zredituser posted image No, jutr mam dohtarja, pa bomo vidl, kwa bo povedu...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
4.1.2013 0:16:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bodoče nosečke
5.1.2013 19:57:24   
Žabinčica
Pozdravljene v 2013.

Ker me še v tem letu ni bilo tukaj, naj vam najprej zaželim uspešno, zdravo, veselo, veliko nasmejanih trenutkov in dni. Pa seveda user posted image user posted image ne sme manjkat letos :).

Mi smo silvestrovali kar doma, se imeli zelo lepo, otroka sta oba prespala, samo sin se je ob polnočnem pokanju malo zbudil, ampak potem hiro nazaj zaspal. Čez dan pa smo se potem malo v termah namakali in plavali user posted image .

Zdaj pa smo že nazaj v vsakodnevnem ritmu...imamo kar nekaj dela, ker nekj po malem po stanovanju prenavljamo, tako da nam ob dveh malih sončkih ni niti malo dolgčas...

Zaobljub je nekaj, načrtov pa tudi, upam da mi/nam zastavljeno tudi uspe-no, vsaj začeti želim določene stvari preden začnemo aktivno načrtovati tretjega, kar bi naj bilo predvidoma poleti (čeprav morem priznat da me že zdaj včasih na trenutke zelo daje).

Kako ste kaj ve...smo spet malo potihnile.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bodoče nosečke
7.1.2013 10:10:13   
ta*mala
Ojlauser posted image kako ste kej?user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
7.1.2013 14:51:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Bodoče nosečke
7.1.2013 15:20:02   
ta*mala
Hehe, sej je pica lahko tudi zdrava... jas kadar sem na dieti naredim polnozrnato testo, ful tanko, pa kako zelenjavo gor pa bl mal sira zase... pa navadno za mojga...

Dons sm pa dopoldne sadje (!no ja, dve jabolki), zdl za kosilo imam sir za žar, + zelenjavo + polnozrnat toast, popečen... za večerjo isto, sam pol manj pa brez toasta...

Plan je bil sprehod zdajle, pa se mi zdi, da sm že zjutri dost migala... se mi ne gre v ta dež...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Bodoče nosečke
7.1.2013 17:07:05   
Žabinčica
Hej, pri nas pa snegggg user posted image . Že cel dan sneži, no zdaj se je malo umirilo. Me je prav v dobro voljo spravilo to danes, ko me že po malem pms daje. Sva se z hčerkico veselo zunaj sprehajale user posted image . Tako rada imam sneg, tako lepo, mirno in spokojno je potem vse naokrog.

Ta*mala in Michelle obe hujšata? Jaz sicer tudi, ampak tako po malem, morem samo par kil dol spravit kakšne 3 ali 4 (pazim na prehrano in hodim na aerobiko, ki jo imam ravno danes zvečer). Ti prazniki pa niso ravno dobro deli temu hujšanju. Ampak Ok, so kile bolj ali manj na istem ostale, kar je tudi vredu, samo da niso gor šle. Mi pa je vajin današnji jedilnik zelooo všeč in pizza in sir pa zelenjava. Mmmmm,sta mi prav lušte naredile. Jutri bomo mi verjetno tudi kaj bolj svežega, kakšno zelenjavo ali solato, pa še nekaj za zraven. Imamo vsi zelo radi.

Lep večer še punce, jaz počasi šibam migat user posted image .

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Bodoče nosečke
7.1.2013 19:52:36   
ta*mala
Ja, sej tud zdrava hrana je lahko dobra... men sploh ni panike jest zdravo... bolj mi je panika jest redno in pit redno in migat redno... me pa že zdl neki mišice bolijo, tko da upam, da bom jutr lhk zdržala da me ne bo minil, k sm dons mal pretiravala... user posted image

no, pri meni je bil za večerjo še en košček sira in češnjev paradižnik - greh je bil pa en kos pz toastauser posted image se bom popravla...

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 7:40:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Bodoče nosečke
8.1.2013 8:45:32   
ta*mala
ja, ja...pudarek na MALO. mene pa orng boli vse, dons še bolj... tko da bom vidla zdl kok bom lohk nardila... upam da vsaj un pou urni program... pa mal bl na izi, ker je že po stopnicah it dons zlo težko... sj drugo me še ne boli tok, najbolj stegna, tko spredi, jao... ampak bom stisnila zobe pa probala zdl eno akcijo...
plan hrane za dans - po telovadbi sadje, pred kosilom še enkrat sadje, za kosilo rjavi riž, zelenjava in solata - rdeča pesa, za večerjo pa še mičken riža pa zelenjave.
če mi bo dons ratal ob treh nehat delat, bom šla pa res mojmu nasprot, da grem še mal na luft. včer sm bla prepozna...
zvečer treba pa še seksatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 9:14:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 9:17:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?