|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
8.1.2013 9:40:38   
ta*mala
ne, ne najprej je vsak drug dan, pol pa že tret... ne to ne pelje nikamor... tm smo že bli user posted image

sem zdržala cel program slim in 6 - start it up + dobrih 10 min hip hop abs fat burning cardio... delala po svojih sposobnostih, trudla sm se, tm k je blo pa preveč boleče je blo pač manj ponovitev... plan je da delam to od pon. do petka sobota, nedela pa na luftuser posted image

rdečke... hm... pojma nimam... kwa pa tist k ne ve al jih je mel al ne? men ni to noben omenu... pa sj a nismo bli kot otroc cepljen proti temu?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 11:10:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 11:12:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Bodoče nosečke
8.1.2013 13:02:53   
Žabinčica
Pozdravljene, pri nas smo spet lahko snežinke opazovali user posted image . Sicer na tleh nič ne ostaja, ker je vseeno pretoplo,ampak je pa lepo za videt:).

Jaz nisem imela ne rdečk, ne vodenih koz. V bistvu sem imela samo neke okrnjene oblike otr. bolezni. Cepila se nekak ne bi, ne vem nisem navdušenec nad cepivi.... Je pa bil sin v drugi nosečnosti doma par mesecev, ker so pri njih v vrtcu razsajale vodene koze. Verjetno bi/bom tokrat po potrebi naredila isto.

Rekreacija je pri meni trenutno samo 1x tedenska, več ne gre niti časovno skozi. Doma pa niti še nisem poskusila telovadit ob 2 otrocih. No, ja saj mogoče bi pa šlo user posted image ...bi pač skupaj telovadili-najbrž bi tako izpadlo na koncu... Samo da mine zima, pa začnem še tekat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 13:30:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 8:17:06   
ta*mala
Jutrouser posted image
Pri nas pa nč snega... baje bo konc tedna al kk že pravjouser posted image Sm pa taka k bi mi kdo noge zabetoniral, pa rame...jao. Tko da dons se ne grem tega po programu, bom šla raj en krog, če bom zmogla pa mal bom po svoje, da se mal spočijem... če ne me bo še res minil...

hrana danes kivi za zajtrk, pomaranča za malco... graham testenine s paradižnikovo omako za kosilo, pol bom pa vidla, če se bojo preveč nakuhale jih mal spravim za večerjo, če pa ne bom pa sadni jogurt, ker dons je dovoljen zvečer neki sladkigauser posted image

Drgač pa, mene že od včeri zvečer pa celo noč pa še dons zjutri neki boli v desnem jajčnikuuser posted image Čeprav je moj G reku, da so neki leni, mogoče je pa vendarle po pregledu turbo vžgaluser posted image Smo bli pridni že za fruštkuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 9:44:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 11:34:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 14:15:07   
babysmile
Živjo!
Evo, se vam še jaz pridružujem. sem prav vesela, da vas je nekaj ki načrtujete, pa da skupaj malo podebatiramo. Doma imamo še ne leto dni staro punčko, pa smo se odločili za naslednjega. Upam, da tokrat uspe hitreje. En mesec je že za nama, pa ni uspelo - po svoje sem kar vesela, ker je bilo decembra čist preveč pijače na programu ;) ;) Zdaj pa damo tole tečko skoz, potem pa veselo v deljenje mesenih užitkov, pa da pridelamo plusek ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 14:19:08   
babysmile
Michelle1 in Žabinčica same pohvale za več majhnih otrok!! Midva si tudi želiva 3 otroke, in resnično si želim, da nama bo uspelo ;) ob gledanju tega videa, pa dobiš kar sladkorno,.. iii ;)

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 14:37:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babysmile)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 16:11:27   
ta*mala
ja ja, petelinji zajtrk in petelinje večerje... vmes pa cajta zmankauser posted image sj ne da nočm seksat, sam upam pa tud da ne seksava zastonjuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 18:45:30   
Žabinčica
Dober večer.

Babysmile dobrodošla med nami...potem pa kar pesti držimo, da čim prej uspe user posted image .

Ta*mala dobra si, da si ob takem zajtrku zdržala do kosila. Jaz obožujem sadje, ampak zjutraj mi je samo to definitivno premalo. Tudi tebi držim pesti, vidim da sta že pridna.

Michelle video je super luškan. Itak naredi še lušte, ki jih ta mesec itak že imam fulll, prav neverjetno res-mogoče so pa ti družinski prazniki naredili svoje tudi na tem področju. Kaj ostali vedo da še načrtujeta? Me prav zanima kako okolica reagira na več kot dva otroka. Pri nama zdaj ko je parček, vsi pravijo ja super, zdaj imata par in to je to...nekako se mi zdi da je večini nenavadno, da bi se odločila še za tretjega...

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 19:12:30   
ta*mala
žabinčica, kak sadje? user posted image sj sta bla sam dva kivija do kosilauser posted image je bil petelinji zajtrk zadost za en cajtuser posted image user posted image user posted image

Ve mate vsaj že kej... midva pa še nič...user posted image to je še težje čakat.... pa sploh smo v času, ko majo že vse prjatlce, sošolke... mlajše punce od mene otroke... sam pr naj ne gre

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 19:58:24   
Žabinčica
Ta*mala, celo samo dvojina je bila - no potem pa res kapo dol za petelinji zjatrk user posted image .

Te lahko vprašam koliko si stara, pa kako dolgo se že trudita ? Sicer pa vem kako se počutiš, sva na prvega kar lep čas čakala. Pa se je le vse izšlo, čeprav sem bila tudi vmes kdaj zelo obupana. Moral je pač prit pravi trenutek za naju in sva zato morala malo dlje čakat...
Ti pa držim pesti da vama čim prej uspe in vajin pravi trenutek čim prej pride user posted image .

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 20:30:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 20:37:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 21:06:06   
ta*mala
Ja, kr stara sm že... ker prej ni bil nikol taprav čas, k se ti pa zdi, da je, pa ne greuser posted image Js bom 28, moj je bil pa 30... Čakava že od avgusta, če bo kej al ne bo... vmes je bil en SS...user posted image Tko, da nič ne gre po načrtih... zdj je pa še G reku, da so moji jajčniki leniuser posted image Sm mela 11. dan ciklusa UZ, pa ni videl nobenih celic, kokr se je izrazu... sam ne vem, zakaj me pol vsak mesc sred ciklusa boli jajčnik, enkrat en, drugič drug...no, to je blo lih včeri... čez 14 dni bo user posted image no, upam, da je ne bo... In ne vem od kje redne user posted image , če ni rednih ovulacij?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 21:14:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 21:23:20   
ta*mala
Ja, kakšna... še mal se zavleče, pa bom že pri prvem stara 29... a ni to dost? Men se zdi, da se kr že mal mudi... js tud nebi rada G verjela, sam mnde že vid, ane... al kaj?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 21:33:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Bodoče nosečke
9.1.2013 21:47:55   
ta*mala
ja mava dve otroski sobici...ne tezi noben, sam nebi pa mela lih stara otroke...sprasujejo pa skoz ja...kdaj bo kej...k ne vejo kwa je blo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
10.1.2013 7:52:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
10.1.2013 7:52:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ta*mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Bodoče nosečke
10.1.2013 8:38:44   
mamica deklicam
se vam še jaz pridružim. Doma imam že dve punci, stari 4 in 2 leti. Se trudiva še za tretjega, pa bi malo rada da bi bil fant. Če pa ne bo, pa tudi punca dobrodošla.

Malo berem vaše poste. No jaz bom vsak čas 39 let. A se lahko pohvalim, da sem mlada mamica. A ni to lepouser posted image . Kako bodo v širši družini odreagirali na tretjega otroka, mi po pravici d** visi. Je itak tašča že pred časom rekla, da imava dva dovolj. Aja pa lani oktobra sem imela SS, za katerega ve moja mama, tašča ne. Moji mami sem dala glasno in jasno vedeti, da bova imela več. Sama sem edinka in je to moja želja že od nekdaj.

Tako, da kapo dol tistim, ki se odločijo za več otrok. Imate prav, ni vse v denarju.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?