|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 21:35:06   
Iskrica 86
Js sm nocoj vzela zadnjo tabletko Orgametrila za sprožitev user posted image tak da račuam da naj bi jo kje v nedeljo, ponedeljek dobila. Pol pa začnem še z Femaro 3dan user posted image , 27.12 imam pa UZ pa da vidimo če se tam spodej sploh kej dogajauser posted image user posted image .

Moj se je pa smeju ko sm mu povedla da bo G določla kdaj je najboljši čas za user posted image kdaj naj bi bila O, je reku zdej bodo pa drugi določal datume za user posted image . Je reko vse sam da nama uspe.

Novo leto bo prineslo en kup srečk user posted image

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 21:46:11   
Iskrica 86
ta*mala js sm te zaenkrat dala pod X.1. upam da je tako uredu in pa upam da ti bo G povedu da je vse vredu in ga gresta v nove boje. Držim figice

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
13.12.2012 22:16:12   
Penny
Punce, kaj pa to ...

user posted image user posted image user posted image

"Angleška nacionalna raziskava je pokazala, da je tudi sicer december mesec, ko je spočetih največ otrok, raziskovalci pa pri tem ne zanemarjajo dejstva, da je za to kriva tudi sperma. Ta naj bi bila v zimskih mesecih kvalitetnejša kot poleti. Prav tako naj bi se pari decembra zaradi večje sproščenosti, zabav in kakšnega kozarčka popitega alkohola pogosteje predajali spolnim užitkom. "

user posted image user posted image user posted image

Decembra spočeti --> januarja plusek na testu. Na dobri poti smo, še statistika je na naši strani user posted image .

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 7:29:26   
mehurcica
Evo punce še raziskave dokazujejo da je december ta pravi mesec. Zdaj pa akcija.
Da čim prej zagledamo user posted image ,
Grgur želim da ti čim prej mine čas do pregleda.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 8:06:59   
Night

IZVIRNO SPOROČILO: Penny

"Angleška nacionalna raziskava je pokazala, da je tudi sicer december mesec, ko je spočetih največ otrok, raziskovalci pa pri tem ne zanemarjajo dejstva, da je za to kriva tudi sperma.


Ne vem sicer, če je res več otrok spočetih decembra, ampak verjamem pa, da je lahko pozimi sperma boljša. Na splošno mraz moškim dosti bolj koristi kot vročina. Zato se tudi odsvetujejo razne savne, vroče kopeli ... To sem prebrala ravno zadnjič.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 8:26:30   
ta*mala
IZVIRNO SPOROČILO: Penny

Z oblečenim lulčkom user posted image user posted image user posted image .


ja... če maš rdeče oblačilce si lhk mislš da te je božičk nat****user posted image

a ne veš tega?

aja, pa mi ne bomo decembra seksali ampak začetk januarja... tud velja?

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 9:01:44   
Pinas
Jaz sem pa čisto navajena na oblečenega lulčka user posted image
V bistvu mi deluje precej normalno no user posted image
Naš je oblečen že precej let,tako,da previdevam,da bo meni pa verjetno zdaj čudno ratalo.
Vsi tisti plavalci.....no naj plavajo,upam,samo da v pravo smer

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 9:13:16   
ta*mala
Pinas, na dobre stvari se človk hit navad!user posted image

Men je pa bedn, k predn bi šlo zares moj reče, ja, oblečt ga je treba še prej... jao, pa dj no! pol me že skor mine

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 9:16:01   
Pinas
ta*mala-manjka mu vaja user posted image
Več vaje pa bo prej oblečen.user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 9:34:11   
ta*mala
Mene une sekunde motjo, k ga oblač, aveš... mislem definitivno je bolš brez...user posted image

(odgovor članu Pinas)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 9:40:13   
Pinas
Ja razumem mi je čisto jasno ja,ampak roke ima zasedene,tisti še ni oblečen,naj pa tistih nekaj sekund uprabi tissto kar ima frej.user posted image
Najslabše je,če tistih nekaj sekund samo čakaš in čakaš,pri meni lahko potem tudi začne kar od začetka.user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 9:46:25   
Penny
Uh ja, oblačenje ubija user posted image . Kolk je zdaj fajn, ko ni treba še na to pazit user posted image . Čist nč ne pogrešam user posted image .

Night: Verjetno ima v UK največ ljudi rojstni dan septembra. Pred tem odstavkom tudi piše, da je največ otrok rojenih 16.9. in na podlagi trajanja nosečnosti so potem celo označili 11.12. kot najbolj ploden dan v letu user posted image . Ampak ja, so to povečano decembrsko plodnost povezali z nižjimi zunanjimi temperaturami user posted image .

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 10:19:05   
Anonimen
Evo, z decembrom ne bo nič, tako da se vam pridružujem. Moja m tokrat NE bo prišla okoli 15.1. - ampak RES je NE bo user posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 14:53:40   
Anonimen
Kako pogosto pa kaj sexate? Sploh v času ovulacije?

anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
14.12.2012 16:32:33   
Penny
Okoli O vsak (drugi) dan, ostale dneve pa kot paše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
15.12.2012 17:00:49   
ta*mala
Seksamo kadar je cajtuser posted image Tko no... vsake dva dni... včasih se kak tedn nrdi da vsak dan, včasih tud tri dni ne... kokr je...

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
16.12.2012 10:11:21   
ta*mala
user posted image

...malo praznicnega vzdusja...user posted image

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
16.12.2012 11:19:53   
Nikki34
Navijam user posted image user posted image ..ta mesec samo navijam...januarja pa spet v akcijo, gremo gasaaaa user posted image

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
16.12.2012 11:48:15   
puppe
no pa se vam pridružujem, prosim če me date na seznam, pričakujem pa je ne 16.1.2013

naj bo novo leto za vse nas magično in naj nas preseneti z enim velikim pluskomuser posted image

(odgovor članu Nikki34)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
16.12.2012 13:06:56   
Penny
user posted image

user posted image

user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3.1.
lidik (1.krog po SS in 1.krog po histeroskopiji)


4.1.
mehurcica


7.1.
Penny(3.krog)


9.1.
Pinas
Anonimna user posted image (2.krog po SS)


15.1.
Anonimnauser posted image


16.1.
puppe


X.1.
LittleSun
Iskrica 86(1.krog s Femara)
ta*mala(1.krog po SS)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 10

NOSEČK:

user posted image USPEŠNOST: user posted image

NAVIJAČICE:
witch, Katte, puppe, Pinas, Iskrica 86, niinii, Penny, LittleSun, anonimna user posted image , mamica deklicam, ta*mala, curly, GregUr, Nikki34


< Sporočilo je popravil Penny -- 16.12.2012 13:07:33 >

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
16.12.2012 20:00:38   
anckica
Dober večer punce,
tudi jst bi se vam pridružila, ampak me dajte prosim na seznam za x.1. ker pojma nimam kako dolg bo cikel. Tale zdaj je bil katastrofalnih 53 dni!
Mi bomo tudi končno lahko user posted image z slečenim lulčkom in komaj čakamo user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
17.12.2012 8:56:46   
witch
Na veliko žalost lahko tudi mene napišete na seznamček. Pod x.1. je pa to že 5438975394 krog user posted image , bo pa 3. krog po THL Upam, da mi bo novoletna (če bo cikel normalen) O prinesla tisto kar si najbolj želim user posted image
Držim pesti, da bo januar čim bolj roza user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 17.12.2012 8:57:17 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
17.12.2012 9:13:12   
anckica
witch user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelo mi je žal...
Naj user posted image hitro mine in naj bo januar 2013 tisti mesec ki ti bo prinesel tako željeni user posted image user posted image

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
17.12.2012 9:57:46   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: anckica

witch user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelo mi je žal...
Naj user posted image hitro mine in naj bo januar 2013 tisti mesec ki ti bo prinesel tako željeni user posted image user posted image


anckica hvala user posted image Čeprav sem trenutno user posted image in nimam nobenega upanja, in moči da bi šla naprej, ko imam občutek da je to res misija nemogoče, prav ne zdi se mi verjetno, da bi bila noseča. Se včasih sprašujem kako sploh ženska zanosi, kaj je potrebno? Ker lubčkanje in jajčece in semenčece po mojem res ni dovolj. Nisem več dovolj pametna da bi vedela kako naprej in kaj delati. Ne upam iti na IUI, ker se bojim, da bom preveč upala in bom zelo razočarana. Nekako nekje v sebi čutim, da IUIji ne bodo uspešni. Ne vem zakaj, pa bi rada mislila pozitivno.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo JANUARJA 2013
17.12.2012 9:58:41   
ta*mala
witch, sj bo...user posted image napadi slečenga lulčkauser posted image mi vsi močno držimo pesti zate!!!

pa seveda tudi za vse ostale, da vam bo vsaj dedek mraz mal pol z zamudo prinesel user posted image

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?