|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 20:26:22   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Lulu, ti raj laufi namest da jezik vrtiš user posted image
Bom, ko bo zima mimo. Imam težave z nosom in skozi grlo dihat v tem mrazu... preveč boli. Pa še nakupit bi si morala zimsko opremo za laufanje. Prevež dobrih izgovorov, da raje počakam pomlad. Pa potke še niso dokončali, so še bagerji po njej.
Je pa novost pri meni, da pa ful pogrešam laufanje. Nisem si mislila, da bom kdaj. Sicer je pa tako RAKICI, kot Najii bilo jasno vedeti, da hujšala ne bom, bom pa na veliko komentirala.
Koliko kil želiš ti dati dol? Da pripravim jakost komentarjev na tvoje hujšanje user posted image
Do 5 kg... blagi komentarji,
do 10 kg... malo bolj ojštro in večkrat
do 15 kg.... tako, kot bi sama želela, da me hebejo...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 22:03:18   
Najaa
user posted image user posted image user posted image Ok jaz sem prva tocka, zato naj bodo blagi komentarji. user posted image
Danes sem delala miske in so bile tako dobre, da smo prvo rundo takoj, v hipu pojedli. Pol pa se pejt...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 22:08:35   
LuLu
Najaa, si ziher, da si prva točka? user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 22:15:02   
Najaa
Ja hvala! user posted image Ampak ja, sem. Zredila sem se ene 4 kile in te hocem spravit dol. Pol bomo pa vidli se, kako dalje.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 22:17:44   
LuLu
Jaz vzamem kar cel paket, To zdaj, pa še ono od prej. Nič ne bom delila. Za tebe sem itak pripravila najboljše komentarje. Komaj čakam!!! Buuaahahaha...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 1:05:48   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLuDo 5 kg... blagi komentarji,
do 10 kg... malo bolj ojštro in večkrat
do 15 kg.... tako, kot bi sama želela, da me hebejo...


ok, hebi me draga Lulu. mogoče si bom ta stavk dala v sig user posted image

čeprav - saj je tudi sedanji dokaj realističen, če ga apliciraš na piškote user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 31.12.2012 1:07:11 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 11:03:32   
Najaa
LuLu a jaz bom najhujse pokasirala? Komaj cakam. user posted image
mateyka od kdaj si pa ti tocka 3??? Sem te v zivo vidla, pa... ne bi rekla... se za tocko 1 tezko...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 11:17:27   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

mateyka od kdaj si pa ti tocka 3???
A je potrebno, da še dalje naredim točke in lestvico? Samo potem bodo moji komentarji taki, da me bo ali RR cenzurirala nonstop ali pa kar izbrisala user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 13:56:42   
mateyka
ej, na žalost sem točka 3. sam men gre špeh sam v rit in stegna, pol pa če me tko na hitro pogledaš, mogoče ne zgleda tok hudo. sam je res. včasih sem se lahko tehtala na uno MISS RR tehtnico ki kaže skoz 52, zdaj pa.. lahk jo mam za okras user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 31.12.2012 13:57:24 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 14:34:00   
LuLu
Ok. Nasvet št. 1:
Le glejte, da si danes in dalje do 2.1. ali 5.1. ne pridobite še kake kile ali deke, ker se bodo seštele k ostalim in bo na koncu vašega hujšanja, morda ravno ta kila ali dve šle naaajteeežjeee dol. Hujšate še ne ZDAJ, ampak nehajte se rediti TAKOJ.
user posted image

Hvala za razumevanje, prsti me že zdaj zelo srbijo in tako bo tudi dalje user posted image  

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 16:45:23   
Najaa
Kako naj neham, ce je mama prinesla cel protfan hudi dobrega cokoladnega peciva? Z dvojno cokolado povrhu! user posted image

mateyka sam ko sva se midve vidle nisi mela cisto nic prvec kil. To so bili verjetno se casi tehtnice 52 hahaha, take tehtnice jaz ze dooooolgo nisem vidla.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 17:02:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
mateyka sam ko sva se midve vidle nisi mela cisto nic prvec kil. To so bili verjetno se casi tehtnice 52 hahaha, take tehtnice jaz ze dooooolgo nisem vidla.


ja a veš da sem, ene polovico od te zdaj sem mela za za skinit. sam zdaj mam še enkrat več dela user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 17:09:10   
Najaa
Ocitni si se mal sprostila tam v vasih mrzlih krajih. Sicer pa glede na tvoje kuharske slike na fb, ni cudno. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 18:05:05   
LuLu
mateyka, ja ti pa tvoje kuharske mojstrovine.. ne bom se branla kakih izi receptov, sadja in zelenjave, ne preveč kuhanja, ker bo to samo za mene najverjetneje obrok, pa da malo nasiti seveda, pa da so to obična cenovno dostopna živila v vseh trgovinah.
Se razumemo? user posted image  Iz banane in japke narediti, da je užitno, npr. čokoladno mojstrovino... (brez čokolade seveda) To sem mislila user posted image  Eh... pozabi user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 22:11:47   
LuLu
OK, dost ste jedle! Odložite pribor, dobro prežvekajte in končajte za letos. Še en kozarec penine ob polnoči. Jutri zjutraj pa prvo telovadba. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 22:45:38   
Najaa
Evo končala za letos. Jutri pa 500 trebušnjakov za dobro jutro.


user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 22:53:41   
LuLu
Pa ne 500... boš bruhala. Bo kdo mislil, da te na to spodaj napeljujem. user posted image

user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 22:55:47   
Najaa
Maš prav ja,. s tem polnim trebuhom še 3 dni ne smem trebušnjakov delat. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 23:04:16   
LuLu
Jeeej, edini sva na RR!!! Zdaj lahko jeva, ko dve prasic*** pa noben ne bo vedel user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 23:06:54   
Najaa
Bojo pa jutri prebrali. Sicer pa ti si rekla, da ne boš hujšala tak da kar jej. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
31.12.2012 23:13:04   
LuLu
Ma ja... sem dobila kilsko Gorenjko z lešniki. No, ... ni več kilska user posted image  user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
2.1.2013 7:05:24   
RAKICA1
LULU ej evo prišel je današni dan ,ki je čas da se spravimo v red jaz in NAJA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in prideva do željene teže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti si pa ne upaš z namauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image biti pridna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
2.1.2013 9:39:48   
LuLu
Strah me je. Boječka sem. Čudno mi je, da bi manj prostora na zemlji zvzela, da mi manjka kak del telesa (pa magari špeh).

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
2.1.2013 13:25:25   
RAKICA1
Ma bolš je ta špeh, da sklesamo dol kot pa, da na nam visiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
2.1.2013 15:06:40   
Najaa
Ojla, evo mene pijem prvo kavo, čisto sem povožena danes ne vem zakaj.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?