|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
2.1.2013 19:07:29   
RAKICA1
Naja kaj ti pa je, da si taka nesmeš obupat sedaj sva na pravi poti in bo bolš bilo. Jaz danes čisto pridna kavic sem pa že spila 5kom user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
2.1.2013 21:12:33   
Najaa
Ne bom obupala, sam utrujena sem danes kot da bi ga žurala 3 dni skupaj. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 8:14:10   
RAKICA1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako se govori Naja user posted image user posted image user posted image user posted image greva skupaj lepo naprej da tej naši dečvi pokaževa ,da se da z veliko volje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image No ,da se pohvalim ,da je za menoj prvi dan bil zelo uspešen kar se tudi oreng pozna na vagiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam sam ,da bo tko fajn šlo vsak dan kaj doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 8:36:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
upam sam ,da bo tko fajn šlo vsak dan kaj doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne, ne bo user posted image
Nasvet št. 2:
Imej realna pričakovanja. Če bi ali bodo kile šle hitro dol, potem nekaj delaš narobe. Ali boš se nazaj hitro zredila ali pa si boš zdravje zafrknila. Čisto počasi gredo dol. Ziher ni bil dan, ko si naenkrat gor dobla.
Probaj se ne preveč ukvarjati z kilami. Spremeni način prehranjevanja in več gibanja, pij vodo in bodo kile ziher šle dol. Daj si celo leto za hujšanje, ne par mesecev.

Zdaj sem že, kot oni tam na PP, ko so nasvete dajali user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 9:20:27   
RAKICA1
Saj vem, da gredo počasi kg dol samo to kar sem sedaj med prazniki dobila to bo šlo tudi hitro doluser posted image user posted image user posted image user posted image potem se bo pa zaustavilo vse skupaj. Drugač si pa nisem dala par mesecev, da shujšam ampak sem si kar lep čas pustila važn mi je, da do morja pridem na 65kg potem pa do konc leta na 60 če mi bo seveda uspelo tako, da je celo leto pred menojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Aja preveč pa nemorem hoditi ven ker me zebe pa še problem imam z kolkom in križem in bi potrebovala palice za sprehod to mi pa ne diši preveč ,da sem kot kaka mama

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 11:05:33   
Najaa
Dan sem začela z banano. Nadaljevala bom z rižoto. Upam, da ne pride kakšna čokolada napoti, ker jo bom... jo bom... pojedla? user posted image Hecam se, se pa strinjam da ni treba velik razmišlat o dieti. Čeprav na začetku je kar treba, dokler se ne navadiš. Ko ti rata saoumevno, je pa super.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 14:28:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
pa še problem imam z kolkom in križem in bi potrebovala palice za sprehod to mi pa ne diši preveč ,da sem kot kaka mama


tle jih pa ful folka uporablja, pa niso stari user posted image pa sparkajo in tekaške smuče tud dost folka fura ko grejo okol.. v glavnem, ne mislit da jih samo stari ljudje furajo. tuki jih furajo vsi. saj vendar veš iz kje izhaja izraz "nordijska hoja"? user posted image

zakaj bi bilo recimo zate to dobro:

What is it about Nordic walking that makes it a popular form of exercise? It forces the upper body to work in conjunction with the lower body, providing a new level to regular walking and even running, while also allowing someone to burn an additional 50% in calories while maintaining the same pace and length of time they walk.

There are also additional benefits to be had with Nordic walking.

As opposed to traditional walking, Nordic walking increases the heart rate by about thirteen percent, or around 15 beats faster.

The Nordic poles provide an extra level of safety, with increased traction for slippery surfaces.

Traditional walking only burns around 280 calories per hour, while Nordic walking can burn around 400 calories per hour.

It is also helpful in building up your endurance.

Nordic poles make is easier to navigate inclines or climb hills.

You can also take advantage of better stability and balance while walking.

Strain on your lower back and joints is reduced to help avoid injury.

Also, muscle tension is reduced in the spine and neck where lateral mobility is enhanced.


Nordic walking is a complete workout experience for anyone looking to burn additional calories, lose weight, increase aerobic capacity, or help with rehabilitation.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 3.1.2013 14:30:48 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 14:35:28   
RAKICA1
Mateyka saj vem sam vseeno poskušam, da jih ne uporabljam še, da poskušam brez njih dokler gre, pa ko gre cela femili ven nemorš otrokom dat roke ko želijo tko ,da ni prov fajn sam če bolečina nebo nehala bom morala ker mi druzga nebo preostalo nažalostuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 14:39:52   
LuLu
RAKICA,
te tvoje težave so mogoče posledica tvojih nosečnosti in dosti porodov? Obstaja sploh ta možnost?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 14:45:17   
Najaa
Nordijska hoja je zakon. user posted image

Rakica, mene je zaradi izpaha kolka v vsaki nosečnosti križ in kolk bolel za popuser posted image in šele, ko sem shujšala me je nehalo, resno. Tak da si na pravi poti. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 15:00:57   
RAKICA1
Lulu neverjamem ker bi potem že prej imela probleme med nosečnostjo in po ne pa sedaj zadnjih pet mescu. Mi pa je na slikah pokazal da je kolk in hrbtenica na slabem položaju samo za kolk sem premlada za operacijo tako ,da sedaj poskušam z fizjoterapijo n drug teden ponovno imam terapijo sam upam ,da mi bo pomagala.
Naja ja tukaj je pa tud kilaža važna nesmem se preveč rediti čimbolš je čimmanj kg imeti user posted image user posted image user posted image user posted image tako ,da upam ,da sedaj shujšam pa da bo mer bil user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 15:05:24   
Najaa
aja to je zdej... Joj to pa ni fajn, upam da se ti čimprej poštima kolk. Vem, kako zna to bolet. Jaz sem bila v vsaki nos. zaradi kolkov kot nasedli kit, dobesedno.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 15:08:10   
LuLu
RAKICA, madona, pa ti ja imaš zdravstvene razloge, zakaj hujšati. Ajoj, zdaj si šele nasrkala iz moje strani. Takoj se pozanimat, katere vaje lahko delaš in ob tem še kuriš kalorije.
Na hrano pa ima, da pomisliš le takrat, ko si LAČNA! Razumeš?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
3.1.2013 18:12:24   
RAKICA1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lulu sedaj si me pa oreng nasmejala z hrano najbolš ,da prideš kmeni potem vse pojestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa mogoče potem nebi mislila na hrano ničuser posted image
Naja ja jaz tudi upam ,da mi bodo sedaj tale terapija pomagala ker prejšnja mi ni nič ko sem nehala z njimi sam začelo me je še več boleti

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
5.1.2013 10:12:07   
RAKICA1
Lulu ,da se ti vsaj malo pohvalimuser posted image user posted image user posted image user posted image ,da so za menoj že tri dneva uspešna zelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako ,da sem kar ponosna na sebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam sam ,da bom vikend tudi uspela imeti tako uspešen brez grešenja user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
5.1.2013 11:31:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
upam sam ,da bom vikend tudi uspela imeti tako uspešen brez grešenja user posted image user posted image
Saj veš RAKICA, če boš hotla in se odločla, ga boš imela user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 8:58:08   
LuLu
Kaj dogaja? Kaka kila, deka, gram manj? Ali več?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 9:27:34   
Najaa
Kam hitiš? V ponedeljek se tehtamo. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 9:31:20   
LuLu
Ponedeljki manj kažejo?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 9:34:52   
Najaa
Čuj 1x na teden je čist dosti. Jaz sploh ne maram tehtnice in se ne tehtam vsak dan tako kot ene...user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 9:36:00   
LuLu
Jaz sploh gor nočem stopit, ker bi me v luft od jeze. Ostanem pri ugibanju, koliko plusa sem si naredila. Boljše za moje zdravje.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 9:47:33   
Najaa
Jaz pa po hlačah (in pozimi plašču) točno vem, kje sem. Tehtnice niti ne rabim. Ampak ok, ker mora bit neka statistika na temi o hujšanju, se pač bom v pon. Sam to še nič ne pomeni. Lahko en čas teža stoji pa pol na enkrat gre dol. Pol pa se kdo sprašuje ja kaj sem pa zdej takega delal, da je šlo dol/da nič ni šlo dol... V bistvu moraš poznat svoje telo, presnovo in vse to. In vsaj pri meni je tako, da prva 2-3 tedne gre voda ven potem pa se začne hard work.
Sem spet naložila a ne? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 9:56:47   
LuLu
Ne, ne ... ti kar. Ta tema je za tvoje nalaganje in Rakičino user posted image
Hlače so pravi pokazatelj. Ker imam vedno take tesne, se takoj vidi, kdaj gre kila gor user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 9:58:55   
RAKICA1
Lulu za enkrat dober kažeuser posted image user posted image user posted image user posted image pa če prav sem imela ta teden napad na sladkarije sam sem uspešnauser posted image user posted image user posted image user posted image v pondelk bo dober rezultatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 10:01:54   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti to raje sladkarijam kaži, ne meni user posted image
No, čestitke. Bom še počakala na vaš pon.... sicer res malo prehitro, ampak materiala za pisanje bo dovolj user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Ime za fantka
slovenka

Katero ime od naslednjih vam je najbolj všeč?

Vid (27%)

Oskar (11%)

Rok (29%)

Lovro (20%)

Izak (10%)

Izidor (4%)


Število vseh glasov: 331

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!