|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
15.5.2013 16:49:45   
miska**
Sinika jaz sem pila Krvomočnico in jedla Klomifen. REs je da mi je KLomifen stanjšal sluznico, Krvomočnica pa je poskrbela da je bila tak kot treba.
Ti kar začni pit ne glede kateri dan po tebletki si.user posted image
Jaz sem pila 2x po 2 dl na dan. Meni je po magala, da se mi je sluznica odebelilA.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
15.5.2013 20:03:44   
snika
Upam da nama bo uspelo, sm pa ravno kar spila kozarec čaja krvomočnice. =)

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
16.5.2013 11:23:49   
miska**
Tudi jaz držim pest za tebe in upam da ti uspe kat za mesec.user posted image
Kateri ciklus Klomifena pa si?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
16.5.2013 14:57:25   
snika
sedaj 2, res sem upala, da bo uspelo a ni, se je pa ciklus podaljšal iz 22 - 24 dni na 29 dni..pa prej sem imala pred M po 6 dni rjavega izcedka, ta cikelj je bil 1 dan pred M. tako da je vsak nekaj dobrega user posted image .

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
8.7.2013 9:56:31   
Anonimen
Živjo,

Glede na to, da ste tukaj uporabnice klomifena, bi vas prosila za eno uslugo. Namreč zaradi določenih težav z zanositvijo sva prvega otroka dobila s pomočjo Klomifena. Tako da sem ga že jemala, bila pod stalno kontrolo svojega G itd. Sedaj pa imam težavo, namreč želiva si novega člana, zanosit že dolgo ne morem, ker nimam svojih O, zato bi spet potrebovala Klomifen.

Moja G je na dopustu, zato je do septembra ne morem dobit. Moji cikli so dolgi od 53-78 dni, in zdaj enkrat v naslednjih dneh (glede na svoje znake) jo pričakujem. Ker si ne želim spet čakati par mesecev, da pridem na vrsto pri svoji G, in ker bi rada čim prej prišla do K, bi prosila katero izmed vas, ki imate odveč kakšno škatlico K, če bi bila tako prijazna in mi jo poslala po pošti. Seveda sem pripravljena plačati za vse stroške.

Predno se usuje val kritik, seveda imam namen iti na kontrolni UZ k privatni G, če bom začela jemati K, v primeru da mojega G še ne bo iz dopusta.

Zelo bi bila vesela vaše pomoči, več pa preko ZS.
Hvala in srečno vsem, lp

(odgovor članu olana)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
9.7.2013 13:50:17   
Agnes27
Anonimna, javi se mi na zs. lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
11.7.2013 23:04:08   
Cikacaka
Pozdravljeni,

sem nova na tem forumu in se se prijavila z namenom, da izvem nekatere podatke o klomifenu. Upam, da mi boste znale odgovoriti ;)

Klomifen sem vzela ta mesec prvič, po 1t od 3-5 dne. Imela sem UZ v ponedeljek, kjer se je v levem jajčniku vse videlo lepo in prav, v desnem je pa zgledalo malo bolj čudno, zato mi je G naredil
test nosečnosti, ki je bil negativen. Njegov komentar je bil, da je lahko odebeljena sluznica in se zato tako vidi. V glavnem, v sredo sem imela ponovno UZ, kjer se je videlo, da sta že oba jajčnika prazna, torej je do ovulacije že prišlo...po moje že v torek zvečer, sodeč po izcedku in znakih. Spolni odnos sva imela nazadnje v nedeljo.

Zanimajo me predvsem reakcije na klomifen. Sama sem bila ekstremno napihnjena od vsega začetka jemanja. Dvakrat me je oblila vročina..predvidevam, da podobno kot v meni. Vse me je špikalo, itd. Imela sem v glavnem svega i svašta :) Zadnja M je bila tudi neka čudna, zato če bi me bolele še prsi bi mislila da sem noseča :)) Me pa zanima ena stvar posebno..danes je torej dan-dva od ovulacije in mene tišči nonstop lulat. Ne vem če nisem šla že 50x. Nič me ne peče, tako da ni mehur kriv. Tudi v samem spodnjem delu trebuha še zmeraj čutim napetost kot pred ovulacijo, napihnjenost prav tako, špikanje itak... čutim pa tudi neko toploto odznotraj. Ne vem kako naj opišem, kot da mam vgrajen grelec v spodnjem delu trebuha :)) . A je mogoče da klomifen povzroči take reakcije? Mi je popolnoma jasno, da ob morebitni oploditvi ne bi čutila nič, zato predvidevam, da je za to kriv klomifen. A bo to zdaj vsak mesec tako. Se mi zmeša...pa mojemu zraven mene tud :)

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
12.7.2013 12:55:55   
lillith82
Živjo

Tudi jaz bom začela s klomifenom in sicer v naslednjem ciklusu. Včeraj sem dobila recept, zdaj pa me zanima nekaj...na forumih berem da se ga v Sloveniji ne da dobit user posted image Je to res?

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
12.7.2013 13:40:14   
monsy
lilith82 v Slo ga res nimajo,...boš mogla u Italjo ponj, al pa Avstrija. Če ga nujno rabiš meni ostaja škatlica, ti ga podarim user posted image Piši na ZS

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
12.7.2013 14:24:46   
Cikacaka
Jaz sem ga dobila mesec dni nazaj na recept in tudi v sredo mi ga G želel napisati in ni nič rekel, da se ne bi dalo dobit.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
25.7.2013 19:21:31   
Anonimen
Hej še ena z Clomidom :)
jutri začnem dabroston potem ko prideuser posted image pa eno tabletko clomida na dan. samo jaz nimam nić UZ pri svoji G....user posted image

(odgovor članu Cikacaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
25.7.2013 19:54:19   
Valentina85
Jaz sem ga dobila v lekarni v Postojni. Tako, da mislim da ga imajo tudi druge.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
25.7.2013 20:45:38   
Cikacaka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hej še ena z Clomidom :)
jutri začnem dabroston potem ko prideuser posted image pa eno tabletko clomida na dan. samo jaz nimam nić UZ pri svoji G....user posted image


To je pa cudno...vsaj prvi pa drugi mesec bi te morali spremljat. Kako pa bos vedela ce ti telo sploh reagira na clomid oz.da ti prevec ne stimulira jajcnikov? Jaz moram bit tam 12 dan M in kasneje se cez dva dni. Pozanimaj se pri svojem G ker te mora spremljat ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
25.7.2013 21:37:22   
mami 26
Obe bove na dopustu prvi mesec, septembra pa imam kontrolo samo ne na 12 dan ampak imam že fiksen datum potem bomo pa videli naprej...

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
25.7.2013 21:39:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mami 26

Obe bove na dopustu prvi mesec, septembra pa imam kontrolo samo ne na 12 dan ampak imam že fiksen datum potem bomo pa videli naprej...


(odgovor članu mami 26)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
22.8.2013 14:03:22   
Tara9
Pozdravljene še z moje strani. Tudi sama s tem ciklom začenjam s Klomifenom. Bi pa želela povedati, da sem ga brez težav dobila v lekarni v Grosuplju, saj berem da se ga baje težko dobi. Toliko, da delim z vami, če ga slučajno ne dobite. vsem želim veliko uspeha. Lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
26.8.2013 16:22:57   
lillith82
Helou.
Pogovorno okno mi ni in ni hotelo odpret neki časa, tak da sem za nekaj časa obupala nad tem forumom, danes sem pa le probala in dela user posted image
No v tem času sem že dobila Klomifen in danes zvečer vzamem zadnjo tableto v tem ciklusu.
Pri nas v posavju so mi v vseh lekarnah rekli da to zdravilo ni več na trgu in očitno nimajo pojma! V Lj sem ga dobila, le da mi je farmacevtka povedala da je pod drugim imenom - Clomid.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
27.8.2013 11:02:30   
iskra989
Pozdravljene,

šest krogov sem bila na clomidu (5-9. dan, 2 tbl/dan) v kombinaciji s primolut norom. Ginekolog me ni spremljal z UZ, tako da ne ne vem kako sem reagirala. Trenutno sem 31. dan od prejšnje M, pa je še ni (prejšnje cikluse je bila na 28.-30. dan). Ne upam pričakovati, da bi sploh lahko uspelo, ker se trudima že eno let, pa vendar nekaj upanja še ostaja. Počakam še kak dan pa da vidim kaj bo iz tega :). LP

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
27.8.2013 11:15:23   
Anonimen
Brez problema sem ga dobila iz tujine 3 škatlice in sem plačala 15 evro skupaj s poštnino.Drugač sem 3 ciklus pa še ni nič uspeha user posted image prvi mesec nisem čutila ovulacijo,drugi ciklus sem tako hudo bolečino imela ob ovulaciji da so me kar v bolnici obdržali,čez 6 dni sem dobila M.(sveže krvi 4 dni pa hude bolečine tako da sem bla na antibiotikah in pa še vedno ni dober :( tako da klomifen mi nič ni pomaga user posted image

(odgovor članu iskra989)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
27.8.2013 13:06:12   
zlatolasek
Živjo, imam eno vprašanje za uporabnice klomifena. Pri G sem dobila recept, tabletke že čakajo na M in dogovorjeno je bilo, da jemljem 5-9 dan cikla.
Danes se mi je M začela nakazovat, računam, da bo jutri prvi dan cikla. Se pravi, da bi začela jemati klomifen s 1.septembrom (1.9.-5.9), O naj bi bila potem od 5-9 dni po zadnji tabletki (10.9-15.9.) enkrat. Zdaj pa imam problem, namreč mene ravno tisti termin ni (grem 10.9.-16.9.) na potovanje in SMOLA pa taka- takrat pač ne bom mogla delat na user posted image . Zdaj pa me zanima, glede na to, da sem tole M dolgo čakala, imam zelo neredne in dolge cikle, kaj je smiselno naredit.

Ali je mogoče O kaj prej, če bi jemala klomifen recimo od 3-7 dne cikla, kot jo jemljejo nekatere?

Z G sva dogovorjeni, da me bo spremljala šele 3. cikel klomifena, če do takrat ne bo nič. Prva dva cikla naj bi jedla 1tbl/dan. Tretji cikel pa 2tbl/dan.

V prvi nosečnosti sem zanosila v prvem ciklu klomifena z jemanjem 1tbl/dan, 5-9 dan cikla.

Seveda ne bi bila rada neučakana, po drugi strani pa mi je škoda počakati še en doooooolg cikel.

Nasveti dobrodošli!!!! Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
5.9.2013 12:01:48   
Sabine

IZVIRNO SPOROČILO: zlatolasek

Ali je mogoče O kaj prej, če bi jemala klomifen recimo od 3-7 dne cikla, kot jo jemljejo nekatere?



Jaz sem vedno Klomifen jemala 3-7 dne cikla. In vsakič je uspelo drugi krog. Sem pa jemala samo polovico. Mi je moj G rekel, da je vseeno, kdaj jemlješ. Jaz imam 28 dnevni cikel.

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
12.9.2013 0:12:54   
Mala medvedka
Pozdravljene!

Prvič pišem na tem forumu, zato se že vnaprej opravičujem, če bom kaj vprašala, na kar ste že kje odgovorileuser posted image
kolikor sem razbrala iz klepeta imate nekatere s krvomočnico dobre izkušnje (v forumu na temo krvomočnice imajo namreč ženske slabe izkušnje z uporabo le-te).... sama se namreč tudi podajam na pot s Clomidom (jutri začnem s pol tabletke) in me zanimajo izkušnje s kombinacijo krvomočnice in Clomida.
Zanima me tudi kje ste kupile krvomočnico? Najbrž v kaki prodajalni z zelišči?

Hvala in lp

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
19.9.2013 12:48:03   
lillith82
Naj povem da je Clomid obrodil sadove. Na žalost samo za kratek čas...SS v 4. tednu...se pravi že takoj v štartu. Možnost je da je bil krivec za to bronhitis ki sem ga fasala ravno v tem času. Čiščenja na srečo ne rabim in gremo naprej v nove zmage. Me pa zanima nekaj, kar sem ginekologa pozabila vprašat. Pavze baje ne rabim in lahko zanosim že takoj naslednji ciklus, pozabila pa sem ga vprašat če lahko že ta ciklus jemljem Clomid. A mogoče katera ve? Če ne, bom pa pač spet ginekologu težila z vprašanji :D Jutri bo tretji dan menstruacije in bi ga morala začet jemat.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Mala medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
19.9.2013 12:57:46   
Anonimen
Pri meni je tudi 2 x Clomid odobril sadove,prvič ss v 9 tednu,drugič ss.12 tednu če nisi imela čiščenje lahko že začneš s clomid ta ciklus.

(odgovor članu lillith82)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
19.9.2013 13:43:39   
lillith82
Hvala Anonimna.
Žal mi je da si že 2x imela SSuser posted image Se mi zdi da ko berem po forumih o Clomidu/ Klomifenu, je veliko govora o SS. Tole mi nekak ni všeč...

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?