|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
29.5.2014 11:28:17   
Tejča05
Ali ima tukaj kera že otroke od preje, kjer ni potrebovala nobenih pregledov in terapij in je šlo vse po naravni poti, ko pa ste se odločili za drugega ali tretjega člana pa ni šlo?
Zanima me zato ker imam dva otroka od preje, ki res nista bila planirana samo pač je bilo res vse BP, zdaj pa nikakor ne rata in sem danes začela s Clomidom 1/2 tabletke 5. dan ciklusa.
Jaz sicer upam da nam rata, samo vidim kar sem tukaj prebrala, da tukaj bolj kot ne ste punce, ki ste že zanosile s pomočjo Clomida oz. Klomifena ali pa take ki se še trudite.
Rada bi zanosila čimpreje in upam da mi rata še v tem ciklu.

Veliko sreče vsem ki se trudite.

lp


(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
30.5.2014 11:54:43   
lillith82

IZVIRNO SPOROČILO: trolik4

js "krivim" krvomočnico za uspešno zanositev v 3 ciklusu pitja. pa zadnji ciklus se zacela jemati kapsule matičnega mlečka in mace. js naj ne bi zanosila zaradi polipa pa je vseeno uspelo. tako da probaj se maco in mm + krvomocnico


Trolik4 a mi lahko prosim poveš znamko mace in matičnega mlečka? Bom probala še to :P na tržišču je veliko proizvodov, pa ne vem za katerega se odločit. Maca od Medexa mi je povzročala krče v želodcu in sem nehala z njo.

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
30.5.2014 12:09:28   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lillith82


IZVIRNO SPOROČILO: trolik4

js "krivim" krvomočnico za uspešno zanositev v 3 ciklusu pitja. pa zadnji ciklus se zacela jemati kapsule matičnega mlečka in mace. js naj ne bi zanosila zaradi polipa pa je vseeno uspelo. tako da probaj se maco in mm + krvomocnico


Trolik4 a mi lahko prosim poveš znamko mace in matičnega mlečka? Bom probala še to :P na tržišču je veliko proizvodov, pa ne vem za katerega se odločit. Maca od Medexa mi je povzročala krče v želodcu in sem nehala z njo.



Mi2 sva se 2 leti trudila pa ni nič blo potem sva bla na klomidu 6 ciklosov pa še slabše je bilo s tem da enkrat so mi toliko škodile te tablete da sem morala v bolnico,maco sva probala pa nič potem mi pa sestra reče da naj začnem jest b-kompleks in novembra sem začela jest te vitamine februar sva šla v LJ da bova šla na posvet za umetno in me zdravnik pogleda in mi je reku da neki se vidi v maternici in naj pridem čez 14 dni na pregled .....ni pa omenjal nosečnost in evo jaz sem že na polovici.Lili kaj pa tvoj ginekolog pravi?

(odgovor članu lillith82)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
30.5.2014 14:41:25   
lillith82
Moj ginekolog na neplodnostni mi ponuja umetno, česar se zaenkrat še branim. Glede na to, da imam vse prehodno, imam ovulacije, pregrado in endometriozo so mi odstranili pred parimi meseci, partner ima tudi zelo dobre rezultate, mislim da ni razloga da ne bi zanosila naravno. Očitno bo pri nama trajalo malo dlje da nama uspe. Sicer sva zdaj user posted image postavila malo na stranski tir. Bomo videli kaj bo user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Klomifen-kdaj ste zanosile???
31.5.2014 7:57:20   
pikanogavicka76
Živijo punce,
sem nova na tem forumu zanima me če bi katera imela vsaj eno škatlico Clomida za prodat. Se trudiva že tri leta imam secundarna neplodnost. Imela sem že tri neuspešne postopke user posted image in sedaj me čaka še zadnji kar me malo skrbi rezultat. Zato bi pred zadnjem postopkom probala clomid. Prosila bi, če ga katera ima naj mi sporoci po mailu : sanygerba@gmail.com

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 105
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?