|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
26.4.2013 13:57:34   
betricija
mamica deklicam...iz Kamnika si user posted image ...če ti uspe po naravni poti, meni pa po umetni, bova pa skupaj po kamniku vozičkale...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
26.4.2013 16:31:47   
Aljonka
zeuso user posted image si pa res zelo pogumna da si že krenila v naslednji boj. Bom še bolj držala pesti in bo sigurno uspelo!

S* Tara.81 dajta malo popravit statistiko tega aprila, da bo še kakšna nosečka. Jaz imam zelo slab občutek vse se je pomirilo imam že cel dan glavobol tako da ne vem bomo videli.

betricija super da si štartala naj bo srečno!

Aleda, antigona123 srečno jutri!



(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
26.4.2013 17:20:59   
tara.81
Punce...ma ta luna mene še kar drži user posted image . Tako sem še vedno živčna, prej me je dragi z eno malenkostjo znerviral, da še dobro, da sva bila sama v avtu. Danes mam spet eno novo, danes me zobje bolijo od kar sem jedla sladoled, kar pomnim se mi še to ni nikoli zgodilo, mogoče pred leti, ko sem bila še majhna, sam tako kot danes user posted image . Sem jedla sladoled ob 13ih in še zdaj ni boljše. Ja, pa pikanje in glavobol sta tudi občasno prisotna. Slabost se tudi občasno javi. Če ni uspelo, si pa moja psiha zasluži medaljo. Da uspe vse te znake sproducirat user posted image svaka ji čast. Ja, zdaj pa že razmišljam o kakem testku. Sam vsakič, ko pomislim je to sredi dneva in si rečem, da itak ne bi bil pravi rezultat, da bi mogla lulat zjutri...bom kar res počakala do ponedeljka, ko bo 12. dan po ETju.

Srečno punce! user posted image user posted image

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
26.4.2013 20:14:50   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: betricija

mamica deklicam...iz Kamnika si user posted image ...če ti uspe po naravni poti, meni pa po umetni, bova pa skupaj po kamniku vozičkale...


glede na to, da je tvoja hči samo mesec in pol starejša od moje druge, se lahko v vsakem primeru dobiva na kakšni kavici, tamali bi pa itak imeli družbouser posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 8:17:27   
Aljonka
jutro! user posted image

Jaz ne vem kaj to pomeni ampak po novem ne spim več kot do 6.30 halooo kaj pa naj delam v soboto zjutraj tako zgodajuser posted image
Včeraj zvečer sem fasala mal vročine pa ene čudne krče sem imela ampak to je blo sve skupaj ene pol ure tako, da res nimam pojma kaj se dogaja!

Tara.81 ja če ni + pol bomo res tvojo psiho predlagal za oskarja user posted image

aleda, antigona123 kaj sta zvedeli bo stopka?

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 10:45:46   
antigona123
Danes je že bolje, moji folikli so končno začeli rasti user posted image , vodilni so 18, jutri pade stopka v torek pa punkcija.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 10:51:37   
Aleda
Ojla! Evo, jaz sem iz uz, je kar nekaj foliklov naštela, največ v vseh treh postopkih- ene 10 jih je. Sam so tako različne velikosti: 22, 21 pa pa tam od 14 do 18. Danes imam še terapijo, jutri zvečer pa stopkauser posted image , punkcija v torek.
Kako ste ve po punkciji, a ste ble na bolniški al ste šle v službo? Jaz sem bla obakrat na bolniški, sam nisem imela kakšnih bolečin, zdaj pa ne vem... tam sem vprašala če lahko grem delat pa mi je rekla da naj raje počivam... lih počivala itak ne bom, ker imam tamalo doma. Kako imate pa pri Rešu prakso,on ne daje bolniške a ne?
Antigona- v lj sem, a ti si imela tut danes uz? Kaj so ti povedal?

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 11:13:12   
Aljonka
oooo kako sta obe lepo vsklajeni super za stopko v torek bomo pa pesti držal da hitro mine!

Lep dan!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 11:15:52   
antigona123

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Ojla! Evo, jaz sem iz uz, je kar nekaj foliklov naštela, največ v vseh treh postopkih- ene 10 jih je. Sam so tako različne velikosti: 22, 21 pa pa tam od 14 do 18. Danes imam še terapijo, jutri zvečer pa stopkauser posted image , punkcija v torek.
Kako ste ve po punkciji, a ste ble na bolniški al ste šle v službo? Jaz sem bla obakrat na bolniški, sam nisem imela kakšnih bolečin, zdaj pa ne vem... tam sem vprašala če lahko grem delat pa mi je rekla da naj raje počivam... lih počivala itak ne bom, ker imam tamalo doma. Kako imate pa pri Rešu prakso,on ne daje bolniške a ne?
Antigona- v lj sem, a ti si imela tut danes uz? Kaj so ti povedal?

Isto kot tebi user posted image sam da so moji folikli manjši user posted image . Sedela sem v prvi vrsti, majhna, črnolasa user posted image . No pa se vidive v torek user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 11:52:39   
Aleda
Čaki, ma jest sm tut sedela v prvi vrstiuser posted image , majhna, temni kratki lasje. Zdej pa sploh ne vem, a imaš temne paž lase?

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 14:47:58   
antigona123
user posted image user posted image user posted image
Jaz sem si samo zapomnila dekle, ki je bila pred mano na UZ user posted image , sedela je zdraven mene imela svetlejše lase in sivo jopico z volančki ( se mi zdi ). Nisem nič naokoli pogledala user posted image . Sem pa imela črne hlače in koralno majčko z volančki user posted image , pa dolge črne lase imam.

< Sporočilo je popravil antigona123 -- 27.4.2013 14:51:58 >

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 15:24:59   
aksuram
srečno na punkciji punce. naj se veliko celic kvalitetno oplodi user posted image

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 17:27:11   
tara.81
Aleda in antigona123 super za stopko! Zdaj vama pa želim čimmanj bolečo punkcijo in polno polnih folikov, pa tudi lepih blastocist! user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila po punkciji, mislim da dva dni doma, ker me je kar bolelo. In ja, Reš je rekel da naj pač na dan punkcije počivam potem pa normalno delat.

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 19:41:31   
Aleda
Antigona- no vem, da je bla ena punca z dolgimi črnimi lasmi v čopu, suha in majhna- potem si bla verjetno ti, nisem bla pa tok pozorna na oblačila. Tut obraza si nisem lih zapomnila, sej se bova na punkciji vidleuser posted image Jaz sem imela eno jopico modro- sivo z volančki, sam las pa nimam svetlih, take sivo-rjave, kratke.
No zarad bolniške sem pa razmišljala da bom v torek doma, v sredo je itak praznik, v četrtek bom šla pa kar delat. Se bom zmenila s šefico da bo študentka pršla mal prej da mi bo pomagala nardit tiste težje stvari- delam v trgovini. Pol če se bo kaj oplodilo bo lahko transfer že v petek, nazadnje sem ga imela na 3 dan in tut po transferju bi šla kar delat.
Hvala punce za lepe želje in navijanjeuser posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 20:04:56   
antigona123
Se mi zdi, da sem lih s tvoje desne strani sedela user posted image . Jaz bom torek, sredo, četrtek doma v petek pa bom šla delat. Zadnjič sem imela 5. dan transfer, upam, da bo tudi tokrat tako, da mi ni treba še petek fraj vzeti. V službi nisem nič rekla, da sem v postopku, zato nebom na bolniški. Če pa zanosim in bo vse ok. bom delala do konca.

Punce hvala za lepe želje!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 21:15:15   
Aleda
Ja no vidiš, sem le bolj v levo gledalauser posted image , ker sem si uno na levi ful zapomnila. V zadnjem postopku sem bla na bolniški od začetka do konca skoraj, že od punkcije, vmes sem sam malo šla delat. Sam nisem imela prav nobenih problemov, super sem se počutila... bolniško so dali sam zarad IVF, sej lahko da je zdaj bolj strogo če kaj šparajo. Če pa zdaj zanosim bom pa kar delala dokler bi lahko, se kar pozna pri plači in tut pri porodniški, že tako so mizerne plače.
Kako je pa s kopanjem na bazenu po punkciji, verjetno ni lih priporočljivo, da ne bi še kakšnega vnetja fasala? Smo se imeli namen it za 1. maj nekam kopat, sam bo boljše da se gremo le malo sprehajat.

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
27.4.2013 21:37:19   
antigona123
Mislim, da ni lih priporočljivo kopanje v bazenih. Rajši pejdi na kak sprehod ob morju. Jaz bom šla mal na obalo, če se bom dobro počutila.
Ja plače so čista mizarija sploh pa, če si na bolniški. Če se dobro počutiš je dobro it delat, boljše kot cele dneve poležavat doma. Letos je pravi baby boom. Same nosečnice so naokrog. Upam, da bomo tudi me ujele tole leto baby booma user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 6:52:53   
špica84
S*-Držim pestke,da bo postopek uspešen.In da te osreči še ena bebika :)

Betricija upam,da boš dobra kura in znesla veliko jajčkov ;)

Jona zelo mi je žal,da vama ni uselo.Jaz bi naredila isto kot ti je predlagala Betricija,šla do Tomaževiča in se mu zahvalila za tega sončka,ki ga imaš doma,in zaželela vse lepo v pokoju.In se odpravila k Rešu

Vsem ostalim,pa obilo sreče v postopkih

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 15:00:16   
jona klara
špica- o kako lepo te je čuti, kako si, kako bebe

betricija-ja saj itak, da se mu bom zahvalila za mojga sončka, ki ga imam drugače bi se mi že zmešal....bom pa vseeno vprašala njega za mnenje, da vidim kaj on misli, da vidim kaj bom z napotnicami lahko uredila, pa mojim delodajalcem za kdaj imam sloh dovoljenje, pol pa kličem reša aloi mb, čeprav se mi mb ne zdi opcija, ker nimam živcev za čakati 1 leto, da bo kaj.Tebi pa želim uspešen postopek, ki se naj dobro odvije.Vso srečo, sem pa skeptična glede reša tudi, ena ki sem jo spoznala v lj, je biula prej 3 postopke v lj brez uspeha, sedaj šla k rešu, hodila na homeopatij, bioresonacco, vse upe stavila nanj, sicer nimata ugotovljenih težav, pa evo spet ni uspelo, pa imela 2 lepe blastocite.....upanje mi kr dol pada da bom sploh kdaj še prišla do enega, ker imam vedno full mal celic, on me pa bo začel pošiljati n ačešk, sem res obupana

tara in aksuram, ostale- kako ste

S*- KAKO SI PUPA? SAJ VEŠ, DA MISLIM NATE IN ČAKAM VESELE NOVIČKE, KDAJ PADE TEST?
jaz verjamem, da ti bo uspelo, pestkam fullllll


mi pa gremo v torek na morje do nedelje, se malo sprostimo od vsega tega sranja inneuspeha, malo naužijemo z malim, pa da mi burja razpiha misli in možgane, naj odnese vso negativo vstran, ker to ubija



_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 15:07:34   
Tia Li
Pozdravljene punce!

Sem nova tukaj gor in srečujem ter prestajam isti pekel kot vse ve.Sem 10.dan po IVF in danes zjutraj se mi je pojavil rahel rjav izcedek. Nevem ali bo to prineslo dober ali slab rezultat. user posted image

Želim vsem veliko uspehov in pluskov user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 17:25:58   
tiana
oi punce! skoz vas spremljam in držim pesti za vsako od vas.
Rada bi vam povedala mojo zgodbo in upam da se bo končala tako kot je treba.

V januarju sem imela po petih letih truda prvi IVF. Ampak ni prišlo do oploditve...bila sem pa v sebi vesela,da imam vsaj zamrznjenčke.govorila sem si da pač vsaki tud takoj ne uspe in da vedno ne morem bit med prvimi.takoj sem šla do g.po napotnico za zamrznjenčka vendar mi je bilo naročeno naj počakam 3 mesece,ker nimam svojih user posted image  in sem rabila dabroston. G.mi je rekla da je v telesu še toliko hormonov da naj tudi z dabrostonom počakam en mesec. me je pošteno ujezilo,ker vse ostale z rednimi user posted image  so lahko odšle po eskimčke že naslednji mesec. No, počakala sem en mesec,user posted image  seveda od nikjer, zato sem začela jemati dabroston (3xdan, 10dni) po katerim je M vedno prišla...in je ni bilo...naredim test-negativen. Tako sem bila jezna sama nase zakaj se mora ravno meni to dogajat. Hotela sem odklopit za nekaj časa in pozabiti na vse te tablete in zdravljenje. Moj me je spraševal kdaj bova odšla nazaj v lj., pa mi tudi ni bilo volja sodelovat v pogovru o tem...s tem sva se malo oddaljila. Zdelo se mi je da življenje zame nima smisla...na marssikaj sem pomislila...potem pa sem imela občutek da se slabo počutim, občasno so me obšle slabosti-drugače sem neobčutljiva in vse tte stvari prezrem...potem pa mi enkrat nekaj ni dalo miru in sem kupila BC. naredim test zvečer in glej ga zlomkauser posted image ... ja dve črtice. Ampak po tolikih letih se mi je zdelo nemogoče. Čez nekaj dni sem odšla po digitalni CB in ja, pokazal je 3+...še vedno nisem vedela ali je to to ali je to razlog za veselje ali bom razočarana, vse mogoče stvari so se mi pletle po glavi. Prejšnji teden sem odšla k svoji g., in noseča 8 tednov user posted image user posted image  srček pa veselo že bije. Nikomur od domačih še nisva povedala, še vedno ne morem verjet da je to lahko res-najbrž bom počakala 14 dni ko imam spet pregled.

Tako da punce ne izgubite upanja...zanosila sem po naravni poti, seveda pa je bil še vpliv vseh hormonov po prvem IVFju.

Sem se kr malo preveč razpisala ampak sem vam mogla to sporočit, da veste da še vedno obstaja upanje pa tudi če je skoraj neverjetno. user posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Tia Li)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 18:25:14   
aksuram
Tiana ja cestitke. Pa srecno do konca. Lepo je slisat take zgodbe. Tia li upam, da se bo srecno koncalo. Jona... Privoscim ti oddih. Odklopi se, uzivaj in napolni baterije. Jaz sem vredu. Zivcna, jutri grem se enkrat dat kri samoplacnisko za hormon. Mal sem utrujena, mal so se slabosti pricele, nestrpno cakam 10.5... S* kako si?

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 18:33:14   
tara.81
Tia li dobrodošla. A si imela potem tudi ti ET 18.4.? Kdaj boš pa test delala. Jaz bi ga jutri pa pravi dragi, da če je rekel Reš 1.5., da naj počakam do takrat. Sem pa tako naveličana teh tablet, da če ni uspelo, bi jih rada čim prej nehala pit. O mojih znakih pa...jih je vsak dan več. user posted image

tiana čestitam! Kako je lepo prebrat take lepe novice. Mirno in lepo nosečnost ti želim, pa zdravega in veselega sončka seveda!

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 18:40:45   
špica84
Jona mi smo dobro bebiji rastejo s svetlobno hitrostjo.Naše božično presenečenje bo kmalu staro 8m.
Tako da špe malo pa bo treba delat.O drugem pa raje ne bi.Mogoče enkrat na zs,ker ni za sem

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 19:12:05   
delfincek85
živjo punce, tudi jaz se vam pridružujem in držim pesti za vse da čim prej zadgledate +. danes sem dobila user posted image tako da jutri začnem z ICSI imam pa gonal 200 enot, kar se mi zdi kar veliko. zanima me kako ste se vi počutile, ali ste imele kakšne stranske učinke glede inekcij, pa zanima me kateri dan je predvidoma punkcija in kdaj transfer. kaj pa bolniška, ali ste bile doma samo od punkcije do transferja ali vse do testa. Se opravičujem za toliko vprašanj ampak sem kar malo živčna :) .

Hvala

pa držim pesti za vse

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?