|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 19:23:01   
S*
Betricija user posted image , za začetek, sedaj pa srečno do konca in naprej user posted image

Aljonka, kako si kaj? Danes je dober teden za nama, kdaj bo padel test?

Tara, a boš res zdržala do 1.5? user posted image

Antigona, Aleda Superca za stopko. Naj bo punkcija čim manj bočeča, jajčk pa za izvoz user posted image

Aksuram, verjamem da že nestrpno čakaš prvi Uz, še malo, še malo pa bo.

Špica, kje si ti? Hvala za pestke, pa super za malčka.

Jona, ti kar pojdi na morje si malo odpočit od vsega. Imej se super fajn in uživaj s tvojim malim škratom.

Tia Li, upam da se dobro isteče. Kdaj boš delala test?

Tiana, tebe se oa smomnim. Res ti iz srca privoščim, pa srečno do konca in odženi grde misli stra.

delfincek dobrodošla med nami, pa srečno!

Stanje pri nas je poraznouser posted image . Vsi znaki prihajajoče user posted image so vedno bolj prisotni, o kakšnih user posted image pa ni ne duha ne sluha, tako da samo čakam da se uije. mislim da mi tokrat prvič ne bo treba delat testa. Do sedaj sem ga namreč vedno, ker prvič sem zanosila, potem sem pa pri vseh pingvinčkih pila estrofem, ki mi je user posted image zadržal in sem jo dobila šele ko sem jih prenehala pit.

(odgovor članu delfincek85)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 19:41:38   
Tia Li
Hvala tara.81. Ja 18.4 sem imela transfer. Ti tud? Naročena pa sm komaj 3.5 za UZ. Verjamem, da je nestrpno čakat kakšn bo izzid, jaz še nism naredila testa, po resnici povedano, da me je malce strah... user posted image

(odgovor članu delfincek85)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 19:42:06   
aksuram
S* tudi pri meni so bili zelo prisotni znaki za user posted image . sem bila 100%, da se bo ulila. ne obupaj še. držim pesti

delfincek85
naj bo ta postopek uspešen

špica84 kmalu že delat...o joj user posted image . imate kr pomankanje pri vas, je zadnič ena vaša kolegica jamrala. te bojo veseli nazaj.

tara.81 stiskam pesti

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 20:21:08   
Aleda
Oooj! Ja dans pade stopka, sej kumi čakam da bo punkcija ker se počutim tako napihnjena, pa kar tišči me če imam poln mehur, moram non sto na wc hodit. Smo šli popoldne hodit in nardili en velik krog, sem kar zmatrana in kumi čakam da bo 10 in grem spat.
Tia Li- dobrodošla, držim pesti za dober rezultat in ti pošiljamuser posted image user posted image
Tiana- superj ej, lepo nosečnost ti želim user posted image
Aksuram, S*, Tara- navijam za vas, naj bojo samiuser posted image
Delfinček- super za začetek, jaz nimam po suprefactu in puregonu nobenih stranskih učinkov, kdaj imaš pa punkcijo je pa odvisno a imaš dolg al kratek postopek, sej na uz vidjo in ti že sproti povejo, transfer je pa al 3 al pa 5 dan po punciji ponavadi. Jaz sem bla nazadnje doma od punkcije in do dransferja in potem še par dni, pa ko je bil test pozitiven še kar do prvega uz. Zdaj pa bom po punkciji le kakšen dan, če ne bojo težave.

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
28.4.2013 22:11:08   
tara.81
Tia Li, ja tudi jaz sem imela transfer 18., tako da je danes 10. dan in res ne vem ali bi jutri delala test ali bi še kak dan počakala. Kako da imaš pa UZ? A ni prehitro? Ponavadi naredijo prvo krvnega (razen tistih, ki smo pri Rešu) in potem je kasneje UZ. H komu hodiš pa ti?

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
29.4.2013 6:10:53   
tara.81
Jutro!

Danes nisem uspela prvo zaspati, uspelo mi je šele okoli 2, zbudila sem se spet ob 5 in sem kar takrat šla lulat. user posted image user posted image user posted image . Zdaj grem prvo na en sprehod na svež zrak. Kaj bom naredila za naprej še ne vem. Danes bom poklicala Reša in videla kaj mi bo rekel in pol se bom odločila. Ta teden imam itak dopust, tako da si bom vzela nekaj časa za poštudirat.

S*, Aljonka, Tia Li DRŽIM PESTI ZA VAS!!!

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
29.4.2013 9:06:01   
Tia Li
tara.81, oprosti napačno sm napisala, 3.5. imam krvnega in nevem če bom prišla do UZ user posted image . Danes zjutraj sm opazila spet nekaj rahle sveže krvi user posted image Nism še obupala, kajti tud takšne in podobne krvavitve lahk pokažejo plusek. Na posegu sm bila v MB. Tara.81 menstre ni na vidiku??

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
29.4.2013 9:59:48   
Aljonka
S* tud pri meni stanje katastrofa že 2 dni me zvija kot za user posted image pa rjav izcedek se je začel tako se tud vedno pri meni konča ostalih znakov pa ni tako, da sem se že včeraj zjokala in sem danes že malo bolje.

tara.81 jaz kar ne morem verjet za tebe sem bila pa sigurna da si nosečka in še kar malo verjamem saj je še belina a ne? a ne bi čez kak dan ponovila test? Držim pesti!

Tia Li držim pesti da se izcedek preneha in da ostane belina do konca leta!

(odgovor članu Tia Li)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
29.4.2013 13:48:36   
tara.81
Zdaj sem klicala Reša in pravi, da naj se oglasim pri njih na posvetu za naslednji postopek, tako da sem klicala ambulanto in dobila datum čez 3 tedne.

user posted image še ni zaradi zdravil, tudi zadnjič je bilo enako. Po 3 dneh, ko sem končala jemati Prometrium je prišla. Mogoče si jo bom povlekla za kak dan, ker gremo konec maja na morje in nočem, da me presenti ravno takrat, čeprav vem, da še nikoli ni bila točna. Bom videla.

Lahko bi se enkrat končno obrnilo tudi za nas, ki se trudimo in dajemo vse to skozi. Punce srečno naprej, jaz se ponovno oglasim kaj po pregledu, če ne pa prej, pa proti koncu poletja user posted image user posted image .

Držim pesti za vse vas na rokah in nogah, močno močno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
29.4.2013 18:36:36   
februar202
Ojla pupe,

Nekaj časa se nisem oglasila,...po 7. neuspešem postopku nisem imela volje. Saj vem, da me razumete. Nisem pa nehala stiskati pestke za nobeno od vas, ker vsaki posebej želim plusek.

Vidim pa, da tale april ni ravno rožnat,...vsem, ki tokrat ni uspelo pošiljam objem (ne obupajte), tistim, ki čakate folikelčke želim veliko dobrih celic in nato vsaj en najboljši zarodek.
Nosečkam pa želim lepo in mirno nosečnost.

Po vsakem neuspešnem postopku smo razočarane, žalostne, obupane,....ampak moramo se boriti naprej. Ne vem od ko mi moč ampak  jaz grem naprej veramem, da tudi ve, ki vam tokrat ni uspelo. Srečno

lp, februaruser posted image

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
30.4.2013 12:21:29   
jona klara
S*- KAKO SI? DRŽIM PESTI TE DNOI KO BOŠ DELALA TEST, navijam sto na uro in imam dober filing zate, da siuser posted image

srečno vsem

betricija- dobro začni postopek in ga tudi dobrro končaj!

februar- kako te zastopim po 7 postopkih kako se moraš počutiti, že jaz po 3 neuspelih se sprašujeem če bo še kdaj, sploh me ko imamo skoraj nič celic, je problem in problem upati, da bo naslednjič kaj boljše ko vemo, da je naslednjič lahko da ni nobene , drži se še bova skupaj trepetali.

meni je prav hudo, ko sem res mislila, da bom šla v to pomlad nosečka, se že veselila tistih majčk, trebuščka....sedaj pa imam trebuh od hormonov pa nič druga, moj mali fantek ima pa tako rad dojenčke, tako je nežen do njih da mi je še huje

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu februar202)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
30.4.2013 12:22:27   
jona klara
tara- žal mi je, res sla rezultat pomladi letosuser posted image user posted image ne morem vwerjeti, drži se

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu februar202)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
30.4.2013 12:57:16   
antigona123
Eko me doma. Punkcija je bila zelo boleča, grozno mi je slabelo, na koncu sem začela še bruhat, pa so morali punkcijo prekinit, pridelala sem 7 celic, žal jih je še nekaj ostalo nespunktiranih. V prvem postopku sem imela 18 celic pa sem čutla rahlo zbadanje in nič drugega, mi pa je punkcijo takrat delal Tomaževič, zdaj mi je pa delala Bokalova in sm imela občutek, da mi vse notranje organe predira, grozno res.
Spoznala sem Aledo zelo prijetna punca user posted image user posted image

Lep dan želim!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
30.4.2013 13:20:05   
jona klara
antigona- o boga, bravo za 7 celic, si pa res bila bogica.Ja Tomaževič naredi tako lepo res, meni ni bilo nikoli nič hudo, sedaj ga pa ne bo več in se bo treba navadit na mesarjeuser posted image , počivaj in srečno

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
30.4.2013 13:22:58   
jona klara
danes je tri leta od kar sem prvič na uz videla našega miškota....pa sem mislila, da bo letps vse podobno v podobnem času, res žalostna!!!!!!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
30.4.2013 15:27:34   
Aljonka
antigona123 super za 7 celic sedaj pa počivaj, da boš ok ko boš šla po pikice user posted image

jaz pa ne vem več kaj se dogaja že 3 dni rahle bolečine, rjav izcedek in malo povišana tem. tam nekje 37.2 Ima katera kakšne podobne izkušnje user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
30.4.2013 20:48:49   
Aleda
Ekola, da se še jaz pofočkam :) Isto je mene bolelo za znoret kot Antigono, v prejšnjih postopkih pa nikoli, ne vem kako bi blo brez teh protibolečinskih injekcij. Tut men je na trenutke slabo delalo in ko mi je zabadala tisto iglo not mi je skoraj roka na trebuhu odskakovala ko sem ga tiščala not, obup res. Sem pa pridelala 10 celic, zdej sam upam da nas bo kakšna pričakala. Še zdej popoldne je na trenutke kar bolelo, sam na žalost nisem mogla nič počivat, upam da bo vse ok.
Ja z Antigono in še drugimi puncami smo se naklepetale ko smo čakale na puncijo, prov fajnuser posted image Mogoče se vidmo tudi na transferju.

(odgovor članu Aljonka)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
1.5.2013 10:55:12   
pumpkinka
Živjo punce!

Danes sem imela UZ, folikli rastejo vodilna sta 17, ostalih 9 pa nad 10, v petek spet UZ in najverjetneje potem stopka.

Uživajte v pomladi

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
1.5.2013 20:48:41   
Aleda
Hojla, no zdej bomo lahko šle pa že na temo maj/junij user posted image Danes je bil tak lep dan za na izlet, sam mi smo pa krompir sadiluser posted image , jutr bo pa verjetno že slabo tut na obali. Smo imel namen da bi šli v kakšen bazen malo( bi se m in tamala kopala) in potem še na sprehod ob obali. Drgač sem pa vredu, čez dan me je še kar bolelelo od punkcije, zdaj se pa počasi umirja. Če bi včeraj počivala bi blo verjetno danes že ok. Kako si kaj Antigona, te še boli? Občasno se sprašujem kaj se kaj dogaja z našimi zarodki tam v laboratoriju, a se je kaj oplodilo, a me bojo že jutr klical... eh bom že kmalu zvedla.
Pumpinka- super za toliko celic
Aljonka- nimam pojma za tvoje znake, držime pesti da je vse ok

(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 9:49:54   
antigona123
Ojla!
Eko jaz sem prijela klic, da se je od 7 celic oplodila samo ena in ta je bolj tako - tako. Jutri imam transfer. Zelo sem žalostna user posted image . V prvem postopku sem imela 18 celic od tega 11 oplojenih, zdaj pa od 7 samo ena. Mah....
Boli me še malo, vsako toliko čutim zbadanje, drugač pa ni hudega.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 10:08:10   
Aleda
Tut jaz prejela klic, od 10 sta se oplodile samo 2. Jutri se spet vidiva. Pa sem upala da tokrat bo pa še kakšen zmrznjenček.

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 10:19:53   
antigona123
Jaz sem tudi upala, da bo vsaj en zmrznjenček. Kdaj pa imaš ti transfer, jaz mam ob 9h. Sem klicala nazaj, da bi prišla pol ure kasneje, ker ima moj terapije pa se mi nobeden ne javi. Zdaj pa ne vem kaj narediti. Verjetno nebi bila taka panika, če bi prišla pol ure kasneje, sej itak tam pol čakaš dolgo preden ti naredijo transfer.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 10:31:52   
zeuso
Punce pozdravljene
Aleda in Antigona, čeprav sta razočarani imata vse moje pestke da bo pri obema zmagovalni zarodek, in da bo vajino razočaranje na koncu eno lepo presenečenje.
S* in Aljonka kako pri vama sta že kaj testkale upam na pluske
Pupkinka srečno jutri upam da pade stopka in v nedeljo punkcija
Me je pa kar streslo ko sta aleda in antigona pisale kako vaju je bolelo ko vama je Bokalova delala punkcijo. Kaj mi katera lahko pove če lahko izrazimo željo da nam nekdo drugi dela punkcijo in ne tisti ki je za ta dan določen. Upam da ne bom nikoli naletela na njo, meni je prvič delala Pintarjeva in je bilo za preživet, drugič pa Drobnič in me je dosti manj bolelo.
Čestitke vsem novim nosečkam in srečno vsem ki še čakate na pluske.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 10:40:25   
antigona123
zeuso lahko zahtevaš koga drugega, meni je žal, da nisem iskala Tomaževiča. Drugič vem, da bom rekla, da mi punkcijo naredi bilo kateri od moških, so res dosti bolj profesionalni in nežni user posted image

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: IVF/ ICSI marec - april 2013
2.5.2013 11:53:53   
aksuram
Aleda in antigona123 naj vajini borci zmagajo... držim pesti

pumpkinka super za folikle. naj bo vikend ugoden zate

Aljonka kaj se dogaja pri tebi?

februar202 , jona klara težko je ampak ne obupat. za vsakega enkrat posije sonce. včasih prej in včasih kasnej

S* kako je s tabo? si že testkala?

jaz sem pa vredu.nestrpna. danes sem še zadnjo dozo uterogestana vzela... pol pa nič več

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?