|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 15:08:10   
željica
Joj, ko bi vsaj jaz cez par dni bruhala! user posted image Malo za salo malo za res. . . Kaj mi lahko katera napise katera je boljsa, morula ali blastocista? Ze dva dni raziskujem, pa povsod drugace pise. Morula naj bi bila na zacetku, ki se pozneje razvije v blastocisto, ce sem prav razumela. Kaj ve po transferju full pocivate? Jaz sem vceraj bolj sli manj lezala, danes pa bolj tako, mal pospravljam po stanovanju, ne prestavljam ravno omar, lezat pa tud skoz ne morm, tako se vsaj malo zamotim da ne razmisljam skoz o tem ali tokrat bo ali ne. Aksuram,lepo da nas prides se kaj "obiskat"! Srecno na nuhalni in naprej!

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 16:05:35   
aksuram
željica jaz stiskam pesti, da boš čez par dni utrujena, ti bo slabo in te bojo prsi bolele. močno stiskam.

napalmica ja ja... svet je res majhen.

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 19:33:43   
dekca
željica, iz morule se razvije blastocista. Do tretjega dne so x-celični zarodki, četrti dan navadno nastane morula in peti blastocista, če gre počasneje, pa lahko na 5. dan dobiš tudi morulo.

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 20:06:13   
željica
A sem gor verjetno ne morem dat slike? Dekca, jaz sem imela punkcijo v torek, vceraj pa transfer, to pomeni2. ali 3.dan? Je to ok ali ne?

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 20:38:11   
dekca
Potem si imela transfer na drugi dan in si imela x-celični zarodek, jaz sem imela transfer na 3. dan, ko tudi še ni bila morula. Zdaj pa razmišljaj tako dalje, da jutri bo tvoja pikica na stopnji morule, v nedeljo bo lepa blastocista itd itd.

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 21:32:22   
željica
Ok, hvala za odgovor! Si bom kar zamisljala kako lepo se razvija! user posted image Lahko noc vsem skupaj!

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
31.5.2013 22:08:39   
mišamašaa
ej kje je mila 27?a je vse vredu?

željicajoj ne želi si slabosti.men je bilo prvič 5 mesecev slabo, kar jokala sem, tok mi je blo hudo. in to od jutra do večera.

a gre katera v nedeljo v postojno?

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
1.6.2013 9:27:22   
pišanec
Dobro jutro,

Evo mene iz prvega UZ na 8. Dan. Kar nekaj folikolov na vsaki strani (skupaj okrog 10) in vodilni nekaj čez 13mm. V torek imam ponovno UZ, potem pa predvidevam, da že pade stopka in verjetno punkcija v četrtek.
Upam, da bo junij tako ploden, kot je bil maj.
Držim pesti vsem,
P

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
1.6.2013 10:33:07   
mila27
pozdravček

kako ste kaj punce?

Najprej čestitke vsem za user posted image , tistim ki čakate na punkcjo , drćim pesti da gre dobro vse skupaj. Tistim, ki trepetate pa naj vam čimhitreje mine.

Željica js sm bla v četrtek ta druga in sem potem šla nazaj k rešu, zato se tut nism javla tok časa, mi je bolj ležanje pasalo. Me je ta punkcjia čisto zdelala. Bolečine, slabost pa vrtoglavica. Ampka morn reša in mili,ta novo dohtarco, zlo pohvalit, sta bla tok prijazna , da si mislit ne morš. Pol mi je dala dohtarca eno injekcijo in je spustilo.
Danes sem super, jutri pa grem v postojno.

Mela sem veliko foliklov, nekaj praznih, tako da je blo celic 7. Delal je icsi. Tako, da jutri me čaka et.

Mišamasa jst bom jutr v postojni ob 8.15. Kdaj pa maš ti prenos?

ta nova dohtarca je pa mili lomšek , če se ne motim? Ja zgleda da reš novo uvaja, da bo on lahko v penzijo šov al kako. Tako, da naj reš še nas poštima pol pa gre v zaslužen penzio a ne da?

Držite se punce!

PApa

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
1.6.2013 10:38:09   
mila27
še enkrat jaz
sem prej pozabla vprašat kako kaj po et-ju. Kolko ste počivale, kaj ste delale ,, koliko gibanja je dovoljenega. Kaka posebna priporočila,

mal me zanima kako in kaj.
lp

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
1.6.2013 10:42:43   
mila27
željica si bla ti tista pri vratih, z belimi hlacami, nakako si nisem upala vprašat, saj veš kako je to.

Ker potem sva se vidli, škoda da nismo kako rekli.

lp

(odgovor članu mila27)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
1.6.2013 14:33:19   
mišamašaa
mila27 joj, a tolk te je zdelalo?tud mene je veliko bolj kot taprvič, samo tok pa ne.user posted image

ja, jaz bom nekaj čez 8h tam.imela bom pa s sabo otroka, tako, da me ne bo težko zgrrešiti. če ti ne bo zoprno, lahko kakšno rečemo. je pa to res mal tko, k nikol ne veš a boš sploh tapravmu reku.

jej, še 1x grem spat. samo upam, da me kej čaka v postojni.

(odgovor članu mila27)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
1.6.2013 15:23:50   
bebicaa
Punce nujno rabim Prometrium. Ima mogoce katera se ksno skatlico pa vec ne potrebuje? Kupim!
Do srede se imam, pol pa morem v najslabsem primeru v Italijo iskat. Kje je najblizje glede na to da sem iz Lj?

Hvala vam in srecno pri pikicah user posted image

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
1.6.2013 19:12:22   
željica
Hej mila27, joj ma si bila prav bogica. user posted image . Sva se z mojim sprasevala kako si, in te cakala da se javis. Si prvic v postopku? Ja, jaz sem bila tista v belih hlacah. Ma sem videla, da si bila zivcna pa nisem hotela se bolj drezat. Ma jaz sem se po et-ju ene 2 dni mal bolj cuvala, vecinoma lezala, zdaj pa cisto normalno funkcioniram, ne dvigujem pretezkih stvari in se ne naprezam prevec, drugace pa vse kot ponavadi. Pa folno kislino ti priporocam jemat, to mi je tudi dohtarca zadnjic rekla, kar mi pa Res se ni. Pa tisto iz lekarne, najbolje od LekaTifol. Misamasa in mila27, naj vaju jutri pricaka cimvec zarodkov, drzimo pestke !!!

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu bebicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 11:11:43   
podokina
punce kako ste opravile danes?čakamo lepe novičkeuser posted image
bebicaa moj je šel v petek po zalogo do 12.tedna škoda k nisi en dan prej pisala....jest imam zdej točno dovolj do 12.tedna če ne dobiš drugje in ne boš imela časa it v sredo dol ti lahko kako škatlo posodim sam bi jo upam da rabila potem nazaj

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 11:36:14   
bebicaa
Podokina hvala ti. Sej drugače lahko tudi naročiš iz Italije vendar sem se prepozno spomnila in jih od njih prejmem najverjetneje v sredo. Sem pa našla eno punco, ki ima slabe dve škatlice za prodati tako da mi ne bo potrebno it v Italijo user posted image . Upam, da jih bom tudi jaz rabila čim dlje, danes sem 7 dan po transferju. Hiperca se je umirila in upam, da to ni slab znak!

V kolikšnem času bi morala dobiti pošto okoli zamrznjenčkov, imela naj bi jih 6 (tako, so mi rekli 5 dan po punkciji na transferju). Ali je možno, da ni nihče preživel? user posted image . Upam, da ste bile vse uspešne danes!

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 11:58:57   
napalmica
Ojla punce.... meni sploh ni jasno, zakaj vas reš matra s tem Prometriumom in letanjem v Italijo in ne vem vse kam... Ok sej na GK Lj imajo tudi Utrogestan, ki ga jasno dobiš premalo in moraš potem spet letat sem in tja ter spraševat, če kdo prodaja, sem dala vse to čez... ampak mi je čist mim, ker na tržišču obstaja Dabroston, ki ga dobiš na zelen RP, imajo ga v vsaki lekarni pa še lepo ješ ga, ne rabiš si v nožnico skoz neki tlačit, pa pol skoz ven teče, u glavnem groza, ko se spomnim prvih treh postopkov z Utrogestanom user posted image

Hvala Bogu so v Mb-ju to dojeli, lepo dobiš Rp za Dabroston, greš v lekarno in je zadeva rešena. Da ne govorim o tem, da sem imela bistveno manj stranskih učinkov, kot pri Utrogestanu. Pa še zanosila sem user posted image

Res je, da sta Utrogestan in Prometrium naravna progesterona, Dabroston je pa sintetični, ampak učinek je isti! Kaj sem hotela s tem povedat... da se ne matrajte z letanjem po svetu in si pri svojem G priskrbite Rp za Dabroston. Če vprašate Reša, bo itak trdil svoje, ker je pač stari atek in ne more iz svoje kože user posted image ampak dejstvo je, da obstaja tudi lažja in cenejša pot do tega.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu bebicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 12:44:59   
mišamašaa
Jupiiiiiiiiiiiiiiii spet mam 2 fižolčkauser posted image , 2 gresta pa v skrinjo. Ma sem tko srečna, da me kar razganja, jaz naj bi pa počivalauser posted image .
Danes je bil pa Reš sam, brez vajenk. Je mel pripravljenega samo en zarodek, pol je pa mojga vprašu kolk jih damo not?Mojga, mene pa nč in k je moj reku ja 2, je začel, ja če imata dost prostora pol pa lahko, če ne boste pa kej pregradil, a ne.user posted image Res je dobre volje zadnje čase. Da ne govorim, k je otroka najinga zagledu, ja čist se je raznežu, pa pogovarju z njemuser posted image

napalmicamene če bi me reš poslal bogu za hrbet po prometrium, bi ga šla iskat, ker mu zaupam in 1x sem bila že srečno noseča pri njemu in ne zamenjam zdravil, pa če se nevem kaj zgodi. grem tud vsak teden v italijo, če je treba. pa tudi prometrium se lahko pije, ga ni treba dajati v nožnico, če ne želiš. verjetno pa vsaka gleda na to stvar drugače. ti si zanosila z utrogestanom in navijaš za njega, jaz pa z prometriumom. itak je pa samo konec važen, da postanemo noseče, a neuser posted image

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 12:48:27   
podokina
bebicaa ti si pr rešu tut a ne?men je na dan transferja ki je bil tudi 5.dan že povedal kok zamrznjenčkov mam in to je to ne dobim nobene pošte pol naknadno,sm že tam podpisala in dobila list da jih imam šest.kokr se meni zdi je na peti dan že jasno če so zdržali pol jih zamrznejo......razn če še niso do blastociste pršli al kako?naj me še kaka popravi če nimam prov,če pa ti delajo transfer na tretji dan pa dobiš potem pošto o zamrznjenčkih,pomoje domov ker še ne vejo kok jih bo zdržalo do petega dne.nnisi nič podpisovala tam?jest sem zdej 15 dan po transferju pa me tut mal matra,sm mal napihnjena in jajčnike ful čutim,pa še grlo me ful neki boli se bojim da ne fašem kake vročine ker mi je bla tamala bolna in tok kokr se je zdej želela cartat se še nikol niuser posted image ,sta si s tamalim glede tega ful različna-on ko zboli je cel teden gotov skoz bi bil po rokah in se ujčkal,tamala pa en dan preleži mal positnari pa gre mimouser posted image ,
drgač mamo pa zdej ful fino nalogo-izbiramo šolske torbiceuser posted image user posted image še tri mesece pa mamo dva prvošolčka
napalmica ja meni gre tale prometrium res na živce,kar naprej vse ven teče,bljak,pa se mi v bistvu niti ne da v kake debate z Reškotom spuščat raje tiho ubogam pa si ga tlačim notri pa jeuser posted image

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 12:53:12   
željica
user posted image user posted image , Misamasa!!! Sm full happy zate in naj pikici ostaneta s teboj do konca! user posted image Tudi jaz, ceprav se nisem do zdaj zanosila, zaupam Resu in bi sla tudi na Madzarsko iskat zdravila, ce bi mi rekel. user posted image No zdaj se bomo pa lahko pogovarjale o morebitnih znakih. user posted image Se milo cakam, da vidim koliko pikic ona cuva!

_____________________________

Upanje umre zadnje!

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 12:55:34   
podokina
bravo mišamašaauser posted image user posted image

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 12:57:47   
mišamašaa
sem pozabla vprašat, a je dal kateri še kakšno inekcijo na transferju? men je dal danes 1 v trebuh. se mi zdi, da je bila taka škatla kot za stopko. nisem pa prepričana. a je še katera to dobila?

podokinaprometrium lahko piješ

(odgovor članu željica)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 12:59:41   
podokina
jest nisem dobila nobene inekcije na transferju
a to je Reško reku da lahk piješ?sej to sem že slišala pa vem da sm še neki zraven slišala pa se ne spomnim kaj kokr da naj bi blo zarad ne vem česa bolje vstavljanje vaginalno?uf sm pozabljiva...

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 13:06:05   
mišamašaa
men se je po punkciji začelo eno vnetje v nožnici in sem ga klicala, če si lahko vseeno dam svečko, glede na to, da si dajem že prometrium in je rekel, da ga naj kar pit začnem, da sploh ni problema. in danes je še 1x rekel, da včasih so prometrium samo pile. čeprav jaz si ga bom tud začela nazaj v nožnico dajat, samo da se vse skupaj pocajta. piše pa tud na škatlici: orale e vaginaleuser posted image . k jz sem tud najprej kr debelo pogledala, kaj a do zdej sem si ga v nožnico tlačila, zdej ga bom pa pilauser posted image

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
2.6.2013 13:06:31   
napalmica
Bravo Misamasaa user posted image user posted image , lepo grej in božaj trebušček!!!

Zanosila sem ob Dabrostonu, ne Utrogestanu, ampak ni bil point v tem... Hotela sem le povedat, da obstaja na tržišču zdravilo z istim učinkom za katerega vam ni potrebno plačati nič in se dobi v sosednji lekarni... Logično pa je, da zaupate atku Rešu in da je njegova beseda za vas "bog i batina". Ampak vsaka pa nima možnosti ravno vsak teden v Italijo in Avstrijo letat, mogoče niti financ nima za to in v tem primeru obstaja rešitev. Le to sem hotela poudarit.

Vsekakor pa je vsem skupen cilj in izzid - nosečnost in zdrav user posted image . user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu podokina)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?