|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 10:05:32   
zeuso
antigona sem si kar odahnila, kot pravi beatricija, dokler se orngi ne ulije je še zmeraj upanje. Meni so prejšnji mesec ko so se tri dni pred krvnim začeli izcedki in je biu test negativen(imela ETZ)in sem klicala da me ne bo na krvnem je sestra rekla da dokler se orngi ne ulije in so samo izcedki kljub negativnemu test naj pridem na krvnega, se je pa drugi dan uscala v vsej svoji veličini.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 10:19:49   
antigona123
ET sem imela 10 dni nazaj je pa bil ET na 3.dan. Bomo vidli kako se bo obrnilo, upanje še vedno je user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 15:22:54   
pumpkinka
aleda, user posted image user posted image user posted image user posted image


antigona - držim pesti - ni še vse izgubljano

Za punce, ki ste pri Rešu, kater aspirin to jemlete, jst sm najdla 100 mg samo aspirin protect, ki pa je za preprečevanje srčno žinih bolezni.

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 15:33:39   
mišamašaa
Čestitke za vse + user posted image user posted image user posted image

betricija Ja reš dovoli, da greš prej v postopek. men je reku, preden boste rodila bo otrok itak že 2 leti star, lejte kok ste stara, kaj boste pa čakalauser posted image - po reševo, a ne. vem ja, da v ljubljani tega ne dovolijo.zato pa hvalabogu, da sem pri rešu.
kako je s tvojo menstruacijo?pomoje je to vredu, ker tudi jaz imam po porodu kar nekaj.

Jaz pa zdej čakam in čakam, pa je ni od nikjer. Pa vse me zvija, kot da se bo ulilo, pa nič.

pumpkinka verjetno je to ta aspirin ja, samo eni mu rečejo baby aspirin.


(odgovor članu pumpkinka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 15:41:53   
napalmica
Punce moje, moja betka je nekaj čez 1200 user posted image . Je rekla zdravnica, da je to super za 13. dan, čez dolgih 14 dni imam UZ. Tokrat upam, da je pikec v maternici in ne kje drugje...

Aleda čestitke za plusek user posted image user posted image . Tale maj je res super mesec!

Antigona, res še nič izgubljeno!! Poglej mene... izcedki že 8 dni, nič boleče prsi, nič ostalih znakov, le zvijanje na obroke... Držim pesti FUUUULLLL!!!!

Vsem ostalim uspešen začetek postopkov oz. uspešno nadaljevanje do user posted image user posted image !!!

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 19:43:18   
antigona123
Pa se je vlila user posted image . Nič gremo v nove boje jeseni. Enkrat bo tudi nam sonček posejal, pride tudi moj dan ko bom user posted image od sreče.

Navijam za vse, ki ste v postopku. Še vas bom spremljala user posted image

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
13.5.2013 20:43:28   
Aleda
Ojoj Antigona, škoda resuser posted image , jest sm pa rekla da sigurno bo, če je bil rahel plusek, mah jauser posted image Želim ti, da bi bil naslednji postopek uspešen. Pa hvala ti za lepe želje in vsem drugim tut.
Drgač se pa jaz nočem kaj veselit dokler mi na uz ne povejo da je srček oz. da se vidi plod.
Napalmica- ti si imela že 13. dan krvni test, jaz šele 17.- naslednji ponedeljek. Čestitke za lepo beto.

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 7:34:07   
dekca
Sem pozabila napisati, user posted image je prišla in se že špikam.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 9:11:37   
zeuso
antigona pošiljam ti en velik objemuser posted image , pa tako sem se veselila ko si napisala da je rahla črtica, želim ti vso srečo v naslednjem postopku
napalmica super za lepo beto

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 9:40:01   
napalmica
Antigona žal mi je user posted image . Pogumno naprej, tudi tebi bo uspelo!

Aleda, ja v Mb-ju smo imele vse test 13. dan, le tiste, ki bi jim padlo na vikend, so imele 14. oz. 15. dan. V Lj sem pa imela test vedno 15. dan ali kasneje. Razen če imaš ET 2. ali 3. dan, potem pride test dva ali tri dni kasneje.
Kam pa ti hodiš? Saj si mogče napisala, pa sem pozabila.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 10:21:16   
antigona123
Punce a morda ve katera koliko postopkov ti pripada, če imaš že enega otroka.
Jaz sem pred 10 leti rodila sina, pol se je vse zakopmliciralo in od takrat se borimo, da bi zanosila.
Bila sem sigurna, da mi zdravstvo krije 6 postopkov, mi je pa prijateljica rekla, da 6 plačajo samo tistim, ki nimajo otrok, tisti, ki pa jih imamo pa imamo plačane 4 postopke. A je to res?
Nobenega papirja s konzilija nisem prejela, takrat so me kar po telefonu poklicali, to je pred več kot dvemi leti. Jaz pa nisem nič vprašala.

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 10:49:53   
zeuso
antigona kot jaz vem je da če je prvi otrok spočet po ivf ti pripada za drugega 4 postopki, če pa je prvi spočet naravno ti pripada 6 postopkov za naslednjega pa 4

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 10:58:08   
antigona123
Upam, da je res tako user posted image

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 11:51:25   
mišamašaa
A res a za tadrugega ti pripadajo samo štirje postopki? O šment. Ampak sej rabm samo enga, a neuser posted image

napalmica in aledauser posted image user posted image user posted image user posted image , kolk je to dober občutek, a ne.

antigonauser posted image user posted image user posted image

dekca super. jaz pa čakam čakam. ti si tudi pri rešu, a ne?

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 12:59:48   
pumpkinka
Živjo punce!

za vse, ki čakamo na svoje user posted image en link za mal se nasmejat http://www.youtube.com/watch?v=Dggt7PuoG00

Lep pozdrav, pumpkinka

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 13:06:39   
alja817
Ojla punce!
Tudi jaz bi se vam rada pridruzila. ET sem imela 3.5. in danes je moj 11dan po ET. Dobila sem eno blastocisto 5 dan po punkciji. Zaenkrat še belina :)
Krvni test imam 20.5. (ce bo vse O.K.)
Je bil pa to moj prvi postopek. Povsod berem da so imele punce polne in boleče prsi. Jaz tega nimam ze od samega zacetka ne user posted image user posted image
Obcasno se mi pojavljajo krci podobni menstualnim, samo da so v veliko blazji obliki. Pa kriz me boli. Niti ne vem kaj to pomeni. user posted image
8 dan po ET sem delala tes in je pokazalo rahlo ampak res rahlo user posted image , potem sem delala še vceraj se pravi 10 dan po ET in je spet pokazalo malo malo mocnejso user posted image . Ker pa sem dobila hcg injekcijo po ET se ne upam veseliti (lahko da ima se vpliv). Jutri bom se 1x delala test in v petek se CB digital user posted image V ponedeljek pa itak na krvnega.
Kaj ve menite?

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 13:27:12   
alja817
Aja pa se to sem pozabila vprasat user posted image A se lahko te moje user posted image user posted image "pretvorijo v user posted image . Npr da jutri nebo poz test ali da bo beta nizka? Ali da dobim user posted image kljub poz. testom?

Sorry za neumna vprašanja (ce se vam zdijo) user posted image

(odgovor članu alja817)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 14:31:06   
jona klara
aledauser posted image user posted image user posted image

aksuram- čestitam še enkrat, dobro čuvaj na pikico

betricija- kako danes pri tebi?najbolje, da pokličeš Reša in vprašaš.VEŠ KAJ ME ZANIMA, glede dipherine, ki jih da pred postopkom, kaj je to>?isti bhpormon kot potem oni, koliko pa to stane v samopl.postopku>

no pri nas sama smola, me danes kliče sestra iz gk lj da ne moram iti v spontanga samopl, ker še imam en postopek na zzzs, moram tega porabiti za to ali pa v to ne morem.NE venM KAJ NAJ NAREDIM ZDAJ, DO JUTRI SE MORMA ODLOČITI.Po eni strani se mi zdi, da imam šanso ker sem še pod hormoni od aprilskega postopka,7 foliklov, ki jih pri hormonih ne pridelam, samo v igri bo pa tako samo 1 celica, če jo sploh dobimo....kaj menite ve

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu alja817)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 14:31:56   
jona klara
zeuso- a nisi bila ti aptrila v spontanem? kaj pa ti meniš o tem' kdo je tebi delal

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 14:34:04   
jona klara
alja- plus se lahka spremeni v krvavitev ali obratno tudi, vse je možno.TE INJ. PA NE POZNAM IN NE VEM KAKO lahko vpliva na reničen plus.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 16:28:41   
zeuso
Jona klara jaz sem bila v nestimuliranem postopku za transfer zamrznjenčkov.
Kaj ko bi poklicala Reša in njega vprašala če bi ti on to narediu. Pa še je najbrž cenejši kot ginekologija

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 16:56:45   
jona klara
zeuso- hvala.nekako sem še žewlela to pri Tomaževiču, ker od junija ga več ni, je pa za spontane najuspešnejši prav on., ampak v tem primeru ne vem če bom šla....moram še pretehtati, mislim pa da je pri Rešu tudi 1.1oo, v lj pa 1027 brez hormonov z stop injekcijo, tak, da ni razlike

kaj pa pravite tiste ki ste bile v spontanem postopku

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
14.5.2013 21:03:53   
Aleda
Napalmica-jaz sem v lj. , sem pa imela ET 3. dan.
Antigona- nimam pojma kako je to, če že imaš enega otroka naravno, najbolje da kar sestre prašaš, bojo najbolje vedele.
Mišamaša- ja fajn jeuser posted image , vsa sem se tresla ko sem delala test
Alja- čestitke za plususer posted image , a si v lj? Ker če si, potem smo se vidle, sej smo ble sam 4 tam. Drgač pa tut jest nimam sploh nobenih znakov in isto me križ boli in mal krči oz občasne bolečine v trebuhu. A ni zanimivouser posted image .... ma križ sem takoj začela čutit, pa tut trebuh še isti dan ko sem imela transfer je bla čutit kot ena sprememba, pomoje to ko pride nekaj novega v telo. Za znake pa je itak še prezgodaj, sej tut tiste ki zanosijo naravno (večina) nimajo nobenih znakov od začetka.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 8:16:53   
mamica deklicam
pozdravljene.

evo mene doma po opravljeni laparo in histeroskopiji. Je rekel dr.Vogler, da je vse OK. Tako, kot mora biti. Sedajmoram pa shujšat, ker možno da me to ovira, pa seveda leta. user posted image user posted image Sem ravno dane sdopolnila 39, tako da sedaj pa res lovimo že zadnji vlak

Ko bom malo bolje, vas moram prebrati. Tiste, ki ste zagledale plusek user posted image user posted image ,
za ostale pa držim pesti in vam pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 8:53:19   
dekca
mamica deklicam, vse najboljše torej, sva očitno vrstnici.
mišamašaa, jaz sem na kliniki, za Reša sem po domače povedano malo preveč zakompliciran primer.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?